forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip sastanak u Sarajevu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 27/11/2002 : 14:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:

heyoka i tebe ocekujem jer si ti sada polusarajlija



Edited by - verter on 26/11/2002 00:39:29



Polusarajlija?

Po vjekovnom tecaju ili kursu:

1 Krajišnik = 1,5 Sarajlija

Naravno, dolazim. Dodite svi koji mozete.

Lets kick racism out of football.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/11/2002 : 22:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:

quote:

Eh, da mi je sada gotova kuca, i da zivim u Stocu, rekao bih, eto me za vikend u Sarajevo, a ovako i dalje zivim u zatvoru zvani Zapadna Evropa.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?



Daj Sejo nemoj me zajebavat! Kad god poželiš doci javi mi se i u mojoj kuci ceš uvijek imati mjesta.
Vertere, molim te da se ne zaustaviš samo na planovima. Ja sam siguran za dolazak i bilo bi super ako bi se sve to moglo organizirati za 10-15 dana.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

hvala prijatelju, ali znas i sam da je svoj dom najsladji

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 29/11/2002 : 01:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
quote:
Polusarajlija?

Po vjekovnom tecaju ili kursu:

1 Krajišnik = 1,5 Sarajlija

Naravno, dolazim. Dodite svi koji mozete.

Lets kick racism out of football.


hehe a znas onaj kurs:
1 hercegovac=100 svih ostalih


sada jedna dobra vijest:strip sastanak bi se definitivno trebao odrzati ako Bog da 14. ili 21. decembra(u zavisnosti od vremena i vremenske prognoze).bice prisutno 20 do 25 kolekcionara + specijalni gost-frajer koji ima oko 30000 komada u kolekciji(nije na forumu).da vidimo nek potvrdi sada ovdje ko bi dosao.
PS:YNWA sutra te ja zovem da se dogovorimo za subotu ako mozes da dodjes,a i tebe emire.

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 29/11/2002 : 01:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Uh, 100 ostalih, eh...
Ali problem: nema me u subotu ni u nedelju u Sarajevu (idem u Hercegovinu ;))), pa cemo se cuti za neki drugi dan. Nemoj te me otpisivati!

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 29/11/2002 : 01:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
nema veze ovo sam ja kontao malo da se nadjemo,cisto upoznavanja radi.racunam na tebe za onaj glavni sastanak

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 29/11/2002 : 01:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:

nema veze ovo sam ja kontao malo da se nadjemo,cisto upoznavanja radi.racunam na tebe za onaj glavni sastanak


Nema problema, ihaaaaa...

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/11/2002 : 08:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:

quote:
Polusarajlija?

Po vjekovnom tecaju ili kursu:

1 Krajišnik = 1,5 Sarajlija

Naravno, dolazim. Dodite svi koji mozete.

Lets kick racism out of football.


hehe a znas onaj kurs:
1 hercegovac=100 svih ostalih


sada jedna dobra vijest:strip sastanak bi se definitivno trebao odrzati ako Bog da 14. ili 21. decembra(u zavisnosti od vremena i vremenske prognoze).bice prisutno 20 do 25 kolekcionara + specijalni gost-frajer koji ima oko 30000 komada u kolekciji(nije na forumu).da vidimo nek potvrdi sada ovdje ko bi dosao.
PS:YNWA sutra te ja zovem da se dogovorimo za subotu ako mozes da dodjes,a i tebe emire.





Evo baš sam se jucer vidio sa Leopoldom i mislim da mi je rekao kako 21.12. ide na skijanje tako da u slucaju ovog drugog datuma otpadamo i on i ja, a automatski i Globinjo jer cevjek nece imati s kim doci. Meni tada vec pocinju završne poslovne pripreme za Božic i Novu godinu. Sve u svemu, ukoliko je moguce sve to organizirati 14.12. vjerujem da smo Leopold i ja sigurni, a takoder i Globinjo.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/11/2002 : 09:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
14.12 2002 zvuci primamljivo

najbolje bi bilo 15.12 jer je nedjelja tada

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 29/11/2002 : 11:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
Shit, meni ne odgovara ni jedan ni drugi datum, u stvari bih tek 24. trebao STICI u Sarajevo... Ali i nije neka steta za vas ostale, posto nisam kolekcionar nego samo ljubitelj.
Nego, mora mi neko objasniti gdje je ta famozna radnja na Kosevu, i radi li uopste?

I'm not here, this isn't happening
Go to Top of Page

sarajlija
Starting Member

5 Posts

Member since 17/10/2002

Posted - 29/11/2002 : 15:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sarajlija a Private Message
odlicna je ideja za sastanak i mogao bi se cak odrzati i sajam u Sarajevu i kad ce bit taj sastanak



Forever reading comics and
Nothing else matters

Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 29/11/2002 : 16:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
quote:
Evo baš sam se jucer vidio sa Leopoldom i mislim da mi je rekao kako 21.12. ide na skijanje tako da u slucaju ovog drugog datuma otpadamo i on i ja, a automatski i Globinjo jer cevjek nece imati s kim doci. Meni tada vec pocinju završne poslovne pripreme za Božic i Novu godinu. Sve u svemu, ukoliko je moguce sve to organizirati 14.12. vjerujem da smo Leopold i ja sigurni, a takoder i Globinjo.

iskreno receno i meni bi vise odgovarao 14. tako da je to oficijelno dan kada ce se odrzati strip sastanak.odgadjanje je samo u slucaju da kazu da vrijeme nece biti dobro jer bi propale sve planirane radnje,i u tada bi on bio odgodjen za januar.ZNACI SASTANAK SE ODRZAVA 14. DECEMBRA!!!

quote:
Shit, meni ne odgovara ni jedan ni drugi datum, u stvari bih tek 24. trebao STICI u Sarajevo... Ali i nije neka steta za vas ostale, posto nisam kolekcionar nego samo ljubitelj.
Nego, mora mi neko objasniti gdje je ta famozna radnja na Kosevu, i radi li uopste?

ma zox nije vazno jesi li kolekcionar ili ne,vazno da je volis strip.to je ona nit koja nas sve povezuje,cak i vaznija od samog kolekcionarstva(jer kolekcionarstvo bez ljubavi prema onome sto skupljas je nista).
kad dodjes u sa mozemo se naci otici na kafu,do strip kluba i tako.
quote:
odlicna je ideja za sastanak i mogao bi se cak odrzati i sajam u Sarajevu i kad ce bit taj sastanak


sto se tice sajma ja bih jako volio da se neki odrzi u sarajevu,ali...a sastanak ce biti kao sto sam vec rekao 14. decembra.

Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 29/11/2002 : 16:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
Ok, bas bih volio upoznati ljubitelje stripa u Sarajevu, javicu se obavezno kad stignem.

I'm not here, this isn't happening
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/11/2002 : 17:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Verter, svaka cast an inicijativi. Vrlo rado bi dosao i usput vidio Sarajevo u kojem nikad nisam bio, ali nazalost, morat ce ostati za neki drugi put...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

kakaljin
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
420 Posts

Member since 10/08/2002

Posted - 29/11/2002 : 18:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit kakaljin's Homepage  Send kakaljin a Private Message
Odlicno da i Sarajevu krene strip Scena kako treba . Prikljucujem se tom skupu

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 29/11/2002 : 20:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Hocu i ja da idem u seher!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 29/11/2002 : 20:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:

Hocu i ja da idem u seher!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dodji, seher nece tebi doci
Nego 14. je udure, a Markose i Zox zna se, kad god dosli dobro dosli (sa vama samim bi to bio sastanak od jedno dva dana bez spavanja - onda zamislite sa svima).
Vertere namjesti rezultate sta ste skontali na sastanku ovdje, pa da znam kad se vratim (u nedjelju navece cu biti u kuci). Anyways happy meetings tomorow !

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

YNWA
Average Member



Bosnia and Herzegovina
903 Posts

Member since 17/10/2002

Posted - 29/11/2002 : 21:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send YNWA a Private Message
Verteru poslao sam ti mail
Sorry...

Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/11/2002 : 02:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Samo bih želio potvrditi svoj dolazak. Samo neka viša sila (zdravlje u obitelji ili gadne vremenske neprilike) bi me mogla sprijeciti. Dolazim svojim autom tako da su još tri mjesta slobodna. Naravno, volio bih i da se Leopold i Globinjo izjasne da li žele ici, a isto tako bih molio tebe Vertere da napraviš nekakav plan samog dogadaja. Vidio sam da spominjete nekakvu strip knjižaru pa te molim da obavijestiš vlasnika da pripremi najbolje komade jer sigurno moramo uzeti nešto za uspomenu. Eto toliko. Ako nekome treba nešto iz ovih krajeva neka me kontaktira na mail.


And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/11/2002 : 02:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ako je 14.onda bih mogao...isto tako,ako ne ulete neke nepredvidene okolnosti,ja sam u gastonovoj kociji...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

YNWA
Average Member



Bosnia and Herzegovina
903 Posts

Member since 17/10/2002

Posted - 30/11/2002 : 09:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send YNWA a Private Message
Ako neko ima Verterov broj telefona, molio bih ga da mu javi do 12:00 da necu moci doci na današnji skup. Poslao sam mu mail, ali ne znam je li ga procitao...

Go to Top of Page

kakaljin
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
420 Posts

Member since 10/08/2002

Posted - 30/11/2002 : 18:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit kakaljin's Homepage  Send kakaljin a Private Message
Svi su dobro dosli na sastanak 14. DECEMBRA!!!!! u Sarajevu

Go to Top of Page

sarajlija
Starting Member

5 Posts

Member since 17/10/2002

Posted - 30/11/2002 : 22:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sarajlija a Private Message
ako je sastanak u sa 14.12 gdje u sa i kad posto imam treninge subotom i nedeljom

Go to Top of Page

sarajlija
Starting Member

5 Posts

Member since 17/10/2002

Posted - 30/11/2002 : 22:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sarajlija a Private Message
gdje ce biti i u koliko sati u sa taj sastanak

Go to Top of Page

edzandzo
Starting Member

Bosnia and Herzegovina
71 Posts

Member since 07/10/2002

Posted - 01/12/2002 : 11:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send edzandzo a Private Message
Kao vlasnik navedenog strip kluba osjecam se dužnim da se i ja javim na ovu temu da bi pojasnio neke stvari. Kao prvo i najvažnije strip klub je možda i pretenciozno ime za navedenu radnju i po velicini prostora i po broju stripova. Klub je tek u povoju i još nije sigurno ni da li ce klub opstat. Kolicina stripova je jos uvijek vrlo skromna sa tek oko par hiljada komada koji su na prodaju, mada nasrecu konstantno raste. Još uvijek i nema nekog komfora da bi se moglo sjest popit kafa ili sok i citat stripove kao što je u planu. Medutim postoji entuzijazam i polako se formira krug zaljubljenika koji se svakog dana sve više širi. I na kraju Strip klub se nalazi u bolnickoj ulici kod broja 48, na Višnjiku. Iznad glavnog ulaza u bolnicu Koševo 100 metara. Ukoliko imate problema mozete se javit na mobitel 061 203 367.
U svakom slucaju ko god da dode dobro je došao bez obzira da li je kupac ili ne. Uvijek je zadovoljstvo upoznati nove kolekcionare i zaljubljenike u strip i razmjeniti pokoju rjec.

Go to Top of Page

hamza
New Member

USA
251 Posts

Member since 15/06/2002

Posted - 01/12/2002 : 13:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send hamza a Private Message
masala masala

Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000