forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP - Kladionica - PREDLOZI!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 02/06/2012 : 18:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
Dajte predloge,planiram da igram strasno puno na ovo prvenstvo,ali po svaku cenu bih izbegavao igru utakmicu za utakmicu ili dan za dan(osim ovaj predlog dole)..zato moram napraviti dosta tiketa od sva tri kola do pocetka prvenstva.

Za sad planiram ovo:

Vec mi je u glavi tiket od 9 utakmica:
Sve tri pobede za Spanjolsku
Sve tri pobede za Njemacku
Sva tri poraza za Grcku

Ili neki sistem(kod nas ga zovemo PIRAMIDA)sa X-1 ili X-2 za favorita,sa dupliranjem uloga na svaki promasenu utakmicu.Za ovo vam garantujem sigurni dobitak,samo strplenje,novac i veliko srce.

Primer:
Prva uplata:Poljska-Grcka X-1,koef.4,8,uplata 30 eura.......Promaseno
Druga uplata:Rusija-Ceška X-1,koef.5,uplata 60 eura.........promaseno
Treca uplata:Nizozemska-Danska X-1,koef 4,7uplata 120 eura..promaseno
Cetvrta uplata:Njemacka-Portugal X-1,koef 5,uplata 240eura..promaseno
Petta uplata:Španjolska-Italija X-1,koef 4,7,uplata 480 eur..BINGO!!!

I OPET ISPOCETKA,ulog 30 eura.

Uplateno ukupno 930 eur.
dobitak 2256 eura.
Razlika 1326 eura...Nije lose

Logicki je da ovo prvenstvo nece zavrsiti bez Poluvreme X,a da na kraju pobedi favorit,nema sanse,naprotiv,bice dosta Iksova na poluvremenu,samo ostaje da na svaku 4-5 utakmicu lovimo taj X-1,i da je 7-8 utakmicu,jos bolje za dobitak,ali loso za srce

Ko ima srce neka razmisli i neka proba.

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16828 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 02/06/2012 : 18:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

Dajte predloge,planiram da igram strasno puno na ovo prvenstvo


Najbolji prijedlog je da uopšte ne igraš

quote:

Uplateno ukupno 930 eur.
dobitak 2256 eura.
Razlika 1326 eura...Nije lose


Uplaceno 930 evra
gubitak 930 evra + za lijekove za srce



To je realno
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 02/06/2012 : 18:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

Dajte predloge,planiram da igram strasno puno na ovo prvenstvo,ali po svaku cenu bih izbegavao igru utakmicu za utakmicu ili dan za dan(osim ovaj predlog dole)..zato moram napraviti dosta tiketa od sva tri kola do pocetka prvenstva.

Za sad planiram ovo:

Vec mi je u glavi tiket od 9 utakmica:
Sve tri pobede za Spanjolsku
Sve tri pobede za Njemacku
Sva tri poraza za Grcku

Ili neki sistem(kod nas ga zovemo PIRAMIDA)sa X-1 ili X-2 za favorita,sa dupliranjem uloga na svaki promasenu utakmicu.Za ovo vam garantujem sigurni dobitak,samo strplenje,novac i veliko srce.

Primer:
Prva uplata:Poljska-Grcka X-1,koef.4,8,uplata 30 eura.......Promaseno
Druga uplata:Rusija-Ceška X-1,koef.5,uplata 60 eura.........promaseno
Treca uplata:Nizozemska-Danska X-1,koef 4,7uplata 120 eura..promaseno
Cetvrta uplata:Njemacka-Portugal X-1,koef 5,uplata 240eura..promaseno
Petta uplata:Španjolska-Italija X-1,koef 4,7,uplata 480 eur..BINGO!!!

I OPET ISPOCETKA,ulog 30 eura.

Uplateno ukupno 930 eur.
dobitak 2256 eura.
Razlika 1326 eura...Nije lose

Logicki je da ovo prvenstvo nece zavrsiti bez Poluvreme X,a da na kraju pobedi favorit,nema sanse,naprotiv,bice dosta Iksova na poluvremenu,samo ostaje da na svaku 4-5 utakmicu lovimo taj X-1,i da je 7-8 utakmicu,jos bolje za dobitak,ali loso za srce

Ko ima srce neka razmisli i neka proba.



a zakaj bi onda itko delal ikaj drugo kad možeš sjediti uz telku i zaradivati par tisuca eura mjesecno!

Stvarno smiješnih i naivnih li ljudi (pa nije cudo kaj vidoviti Milan postane zvijezda)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

cercil
Junior Member

406 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 02/06/2012 : 22:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send cercil a Private Message
A da te utakmice X-1 ili X-2 vezes i napravis 10 na tiketu, pa gadjas kombinaciju 3 od 10 ili 4 od 10, plus jos tri utakmice u fiksu!

Ja tako redovno igram skoro svake nedelje ili 3 0d 10 ili 3/4 od 15, gore redovno dolazi uslov, jedino te utamice dole u fiksu znaju zeznuti stvar!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5250 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 02/06/2012 : 23:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
@kerber
...ovaj sustav što ga nazivaš "piramida" je dobar nacin za laganu i strpljivu zaradu,ali ja ga preporucam samo igracima sa podebljim sredstvima i velikim plusem na racunu,nipošto nekome tko ima ogranicena sredstva!!! ...jer ljepo je kada svaka treci ili cetvrti listic bude dobitan,a problem nastaje kada se spoji 10 ili 15 listica koji nisu dobitni,e tada više ni ne duplaš ulog vec samo gledaš da vratiš uloženo,a tu postoji mogucnost da izgoriš u potpunosti!!!
Probao sam to igrati pred mjesec dana sa jednim brojem lota-koeficijent 3,75. Nije mi bilo žao novaca jer sam slucajno nešto dobio,pa reko,ajde igram za njihove novce. Jedno 40 kola mi je svaki treci ili cetvrti listic bio dobitni,a nakon toga mi je jedan broj uzeo svu zaradu u mjesec dana i sva sreca da su ga sinoc izvukli pa sam se ipak opet dokopao skoro cijele te mjesecne zarade,ali eto ja sam probao i ne bih više nikad. Ovo što sam zaradio ce biti za par mjeseci opskrbe sa stripovima... ;)


Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5250 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 02/06/2012 : 23:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
@cercil

Ako igraš sistem sa boljim koeficijentima gledaš samo na to da ti najmanji dobitak bude veci od uloga,a staviti na takav sistem bilo kakav fix je najgluplja stvar koju igrac može napraviti...možemo je cak nazvati idiotizmom.
(vidio sam listice na kojima ljudi nisu dobili zato jer su u fix stavili 4 para sa koificijentom 1,15 te popušili dobitak od par stotina tisuca kuna jer imaju promašena dva fixa..)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5250 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 02/06/2012 : 23:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
Što se tice prijedloga za EP....
radi se o prvenstvu gdje se natjece samo 16 reprezentacija-tri utakmice u grupi,cetvrtfinale,polufinale i finale,što bi znacilo da pobjedniku treba samo 6 utakmica za osvajanje prvenstva a tu je sve moguce,pa zašto ne probati staviti kakav sitniš na neke dvije reprezentacije koje ce biti iznenadenje u finalu i time dobijete koeficijent oko 1000? (recimo pobjednicka reprezentacija koeficijent 55,a na drugu kojoj je za doseg finala koeficijent 18 ukupna kvota 990 pa tko egzibicionira nek' uplati)
...inace mislim da ce u našoj grupi Italija biti zadnja i recimo da bi Ukrajina kao domacin mogla dobro proci....
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/06/2012 : 23:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
"Piramida" je starija od interneta i de facto se zove Martingale.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

cercil
Junior Member

406 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 03/06/2012 : 00:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send cercil a Private Message
Nema sanse da u fiksu dole igram neku kvotu ispod 1.5, obicno stavim GG ili 3+!
Jeste, zna taj fiks vise puta da zajebe nego sto dodje ali jebiga sta mi jos osim stripova i kladionice ostaje...

quote:
Originally posted by Oki

@cercil

Ako igraš sistem sa boljim koeficijentima gledaš samo na to da ti najmanji dobitak bude veci od uloga,a staviti na takav sistem bilo kakav fix je najgluplja stvar koju igrac može napraviti...možemo je cak nazvati idiotizmom.
(vidio sam listice na kojima ljudi nisu dobili zato jer su u fix stavili 4 para sa koificijentom 1,15 te popušili dobitak od par stotina tisuca kuna jer imaju promašena dva fixa..)

Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 03/06/2012 : 00:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by kerber

Dajte predloge,planiram da igram strasno puno na ovo prvenstvo


Najbolji prijedlog je da uopšte ne igraš

quote:

Uplateno ukupno 930 eur.
dobitak 2256 eura.
Razlika 1326 eura...Nije lose


Uplaceno 930 evra
gubitak 930 evra + za lijekove za srce



To je realno


Velika verovatnoca je i to,da....ali kad nemam gde da bjezim,znam da cu igrati(vec sam opkruzen videbimovima i veliku grupu od ljudi koji se zestoko klade),pa zato biram sto bi bilo logicnije,da ne trcim kao lud od utakmicu za utakmicu
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 03/06/2012 : 00:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by cercil

A da te utakmice X-1 ili X-2 vezes i napravis 10 na tiketu, pa gadjas kombinaciju 3 od 10 ili 4 od 10, plus jos tri utakmice u fiksu!

Ja tako redovno igram skoro svake nedelje ili 3 0d 10 ili 3/4 od 15, gore redovno dolazi uslov, jedino te utamice dole u fiksu znaju zeznuti stvar!


Lepo ti je rekao oki,fulas na neki fiks,a usput ovaj tvoj predlog je sa previse kombinacija i ne isplati se...a to mozes igrati svaki dan,ja sam govorio da su ove utakmice teze i verovatnoca da prvo poluvreme bude X je velika,jos i igraju u razlicne sate i moze da ide "piramida"
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 03/06/2012 : 01:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

@kerber
...ovaj sustav što ga nazivaš "piramida" je dobar nacin za laganu i strpljivu zaradu,ali ja ga preporucam samo igracima sa podebljim sredstvima i velikim plusem na racunu,nipošto nekome tko ima ogranicena sredstva!!! ...jer ljepo je kada svaka treci ili cetvrti listic bude dobitan,a problem nastaje kada se spoji 10 ili 15 listica koji nisu dobitni,e tada više ni ne duplaš ulog vec samo gledaš da vratiš uloženo,a tu postoji mogucnost da izgoriš u potpunosti!!!
Probao sam to igrati pred mjesec dana sa jednim brojem lota-koeficijent 3,75. Nije mi bilo žao novaca jer sam slucajno nešto dobio,pa reko,ajde igram za njihove novce. Jedno 40 kola mi je svaki treci ili cetvrti listic bio dobitni,a nakon toga mi je jedan broj uzeo svu zaradu u mjesec dana i sva sreca da su ga sinoc izvukli pa sam se ipak opet dokopao skoro cijele te mjesecne zarade,ali eto ja sam probao i ne bih više nikad. Ovo što sam zaradio ce biti za par mjeseci opskrbe sa stripovima... ;)





Ja sam dao primer sa startnih 30 eura,bogami to je za solidan plus na racunu,a namerno idem na X-1 posto je veci koeficijent,sigurnije je X,ali ovo je ,ako pukne nek pukne
Jednostavno,kladionice se mogu pobediti samo na ovakav ili neki slican nacin,ono trcanje i uplacivanje brdo fiksova ili na golova je samoubistvo,to sam ja dooobro osetio u proslim godinama,ovako si u igri,ispunjava te nesto od sto nemozes pobeci,a imas vise izgleda da prezivis
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 03/06/2012 : 01:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

"Piramida" je starija od interneta i de facto se zove Martingale.


Ne kazem da ja izmisljam nesto novo,ja dajem predlog,pa i sam fiks je stariji od interneta,ako bi ti predlozio cetiri fiksa,dali izmisljas toplu vodu
A valjda si zelio reci kod vas se zove Martingale,kod nas je de fakto "piramida"
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/06/2012 : 15:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
igraj masu x u prvim kolima...Jednostavno,odgovornost je prevelika i svi ce radije imati bod nego porazom svesti šanse na minimum...Na prošlom SP su u u prvom krugu uglavnom bile dosadne utakmice koje su završavale nerješeno...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 15:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by Mairosu

"Piramida" je starija od interneta i de facto se zove Martingale.


Ne kazem da ja izmisljam nesto novo,ja dajem predlog,pa i sam fiks je stariji od interneta,ako bi ti predlozio cetiri fiksa,dali izmisljas toplu vodu
A valjda si zelio reci kod vas se zove Martingale,kod nas je de fakto "piramida"


Pa nije kod nas ili kod vas...to je sistem star 200 godina i tako se zove internacionalno. Samo cinjenice.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16828 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 03/06/2012 : 16:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Cinjenice su da je to bacanje para. Može da se dobije, ali vjerovatno se uskoro izgubi mnogo više od tog dobitka.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 16:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

Cinjenice su da je to bacanje para. Može da se dobije, ali vjerovatno se uskoro izgubi mnogo više od tog dobitka.


Znam vise primera na visokom nivou koji te demantuju.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5250 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 03/06/2012 : 17:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by sumohrvat


Na prošlom SP su u u prvom krugu uglavnom bile dosadne utakmice koje su završavale nerješeno...



Zar misliš da ce ovo EP biti drugacije?
Po meni ce sve reprezentacije pokazati dosadan ili nikakav nogomet. Igrati ce se na rezultat a ne na "ljepotu".
Jedini izuzetak ovom može biti reprezentacija Njemacke koja ce po meni pokazati drukciji nogomet,ali njima takva igra uvjek može biti dvosjekli mac,tako da je jedino najveca vjerovatnost da ce najbolji strijelac prvenstva biti Njemac,a za prvaka su baš sve reprezentacije u igri...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/06/2012 : 17:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
u prvom kolu mislim da ce biti dosadno i sa malo golova i puno rezultata 0:0
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16828 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 03/06/2012 : 17:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by delboj

Cinjenice su da je to bacanje para. Može da se dobije, ali vjerovatno se uskoro izgubi mnogo više od tog dobitka.


Znam vise primera na visokom nivou koji te demantuju.


Znam i ja, ali to što je na visokom nivou povezano je s mafijom. Znam jednog covjeka koji cijeli život zaraduje skoro samo na osnovu toga.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 21:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by delboj

Cinjenice su da je to bacanje para. Može da se dobije, ali vjerovatno se uskoro izgubi mnogo više od tog dobitka.


Znam vise primera na visokom nivou koji te demantuju.


Znam i ja, ali to što je na visokom nivou povezano je s mafijom. Znam jednog covjeka koji cijeli život zaraduje skoro samo na osnovu toga.


Kakva glupost.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16828 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 03/06/2012 : 22:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by delboj

Cinjenice su da je to bacanje para. Može da se dobije, ali vjerovatno se uskoro izgubi mnogo više od tog dobitka.


Znam vise primera na visokom nivou koji te demantuju.


Znam i ja, ali to što je na visokom nivou povezano je s mafijom. Znam jednog covjeka koji cijeli život zaraduje skoro samo na osnovu toga.


Kakva glupost.


Glupost? Naravno da nije. Samo to mnogi kriju.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 23:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by delboj

Cinjenice su da je to bacanje para. Može da se dobije, ali vjerovatno se uskoro izgubi mnogo više od tog dobitka.


Znam vise primera na visokom nivou koji te demantuju.


Znam i ja, ali to što je na visokom nivou povezano je s mafijom. Znam jednog covjeka koji cijeli život zaraduje skoro samo na osnovu toga.


Kakva glupost.


Glupost? Naravno da nije. Samo to mnogi kriju.


Da, da. Kako ono bese jos, Man Utd i City su namestili svojih 7-8 kola, jel'da...

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 04/06/2012 : 01:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
Pa ne bas 7-8 kola,ali dobar dio sigurno,mozda i Lacio i ostatak talijanske lige nisu.
Mozda ovi u UEFA samo izmisljaju pa zele cisto onako da suradzuju sa interpolom i da sklone slusalice sudijama onako iz hira
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 04/06/2012 : 01:38:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by sumohrvat

u prvom kolu mislim da ce biti dosadno i sa malo golova i puno rezultata 0:0


0:0,a to je koeficijent 6-7...idealno nesto za "Martingale" ili takozvanu piramidu.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16828 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 04/06/2012 : 14:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

Pa ne bas 7-8 kola,ali dobar dio sigurno,mozda i Lacio i ostatak talijanske lige nisu.
Mozda ovi u UEFA samo izmisljaju pa zele cisto onako da suradzuju sa interpolom i da sklone slusalice sudijama onako iz hira



Eno i Ferguson sad optužuje KPR da su pustili Siti.

Logicno je da su sve utakmice ova dva tima poslije poraza Sitija od Arsenala bile namještene.

Nisu ni Englezi mnogo pošteniji od nas, samo se to kod njih bolje krije
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000