forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier league 2012/2013
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 29

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 20/06/2012 : 09:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
uskoro potpis olivier girouda za arsenal, stvari dogovorene izmedju dva kluba i on bi u klubu trebao igrati iza van persija , a sa podolskim u liniji da trpaju samo :)))))))

feka
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39391 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/06/2012 : 10:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Nisam se bas nagledao Ziroa prosle sezone ali ono sto sam video na mene nije ostavilo utisak...
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 20/06/2012 : 11:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Tako je najavljivan i Chamakh pa nije od njega bilo ništa....Wenger nikad nece skužit da za 10-12 milijuna eura teško može dobiti pravog igraca....ne možeš se za naslov borit s golobradim momcima i osrednjim igracima tipa(Mertesacker,Arteta,Ramsey) protiv Uniteda,Chelseja i Citija.
Nikad od Arsenala nece biti ništa,borba za cetvrto mjesto i cetvrtfinale CL to je njihov maksimum.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39391 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/06/2012 : 11:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ma moze, samo sto Venger voli da dovlaci te spiceve iz Francuske... Arteta je vrhunski igrac... A Junajted nema bas milijardu u prvih 11..

Bolje da je doveo Levandovskog koji je po meni top klasa za Zirua..
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 20/06/2012 : 13:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Ma moze, samo sto Venger voli da dovlaci te spiceve iz Francuske... Arteta je vrhunski igrac... A Junajted nema bas milijardu u prvih 11..

Bolje da je doveo Levandovskog koji je po meni top klasa za Zirua..


Arteta je odlican igrac ali nije David Silva,nije Lampard pa da cijelu godinu igra na vrhunskoj razini.
Lewandovski bi ga koštao 20 milijuna funti a ta škrtica sigurno nece izdvojit toliko za jednog igraca.

United je u fazi rekonstrukcije jer braca Rafael i Fabio tek trebaju dostici zrelost kao i Smalling i Phill Jones....Nani ce biti sve bolji a Young je puni pogodak.
Od Wellbecka ce biti nešto,ima talent...tu je i svjetska klasa Rooney.
Po meni treba im samo još dva igraca na centru,jedan kreator tipa Modric a drugi mora biti razarac koji ce donijeti energiju na teren.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"

Edited by - Leonid on 20/06/2012 13:54:10
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39391 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/06/2012 : 14:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
20 miliona funti za Levandovskog? To je po meni mnogo... Mislim da bi on za 15 miliona eura leteo iz Dortmunda da zvoni sve...

A nije ti ni Silva igrao celu godinu na vrhunskom nivou... Vezao je on jedno 2 meseca da se nije video na terenu.. Tada je i Siti pao... Arteta je igrac koji mozda nije umeca kao Silva ali je konstantan.. On igra uvek u istoj formi..
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 20/06/2012 : 14:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

20 miliona funti za Levandovskog? To je po meni mnogo... Mislim da bi on za 15 miliona eura leteo iz Dortmunda da zvoni sve...

A nije ti ni Silva igrao celu godinu na vrhunskom nivou... Vezao je on jedno 2 meseca da se nije video na terenu.. Tada je i Siti pao... Arteta je igrac koji mozda nije umeca kao Silva ali je konstantan.. On igra uvek u istoj formi..


Dortmundu love ne treba a Lewandovski je važan za njih,nece ga prodati ispod maksimalne cijene.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 20/06/2012 : 14:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Arteta je najbolji panic buy desetljeca, nikako osrednji igrac, da se nije ozlijedio mislim da bi ga Del Bosque pozvao na Euro... Ako dode M' Vila to ce biti odlicna postava iduce sezone ako RvP ostane.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 20/06/2012 : 14:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
O Arteti stvarno sve najbolje, uostalom on je imao i najkonstantniju sezonu u Arsenalu od svih (pa cak i Van Persija).

Što se tice Girouda nisam otpimist, tim više što mi njegov dolazak više zvuci kao priprema za odlazak Van Persija, ali tko zna, navodno je Robin za novi ugovor tražio što više kvalitetnih kupnji, a ne veliki iznos kao što se špekulira. Ako su ga poslušali, super.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 20/06/2012 : 14:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

O Arteti stvarno sve najbolje, uostalom on je imao i najkonstantniju sezonu u Arsenalu od svih (pa cak i Van Persija).

Što se tice Girouda nisam otpimist, tim više što mi njegov dolazak više zvuci kao priprema za odlazak Van Persija, ali tko zna, navodno je Robin za novi ugovor tražio što više kvalitetnih kupnji, a ne veliki iznos kao što se špekulira. Ako su ga poslušali, super.



slazem se mi bi arsenalovci isto voljeli vidjeti neko zvucno ime poput falcaa , steta za onakvog igraca sto je u nekom srednjem klubu
Po meni nema meni united neki igracki kadar poceli su se i oni pomladjivati , smaling nije neki igrac kao sto je rio bio

feka
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 20/06/2012 : 22:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message
Wigan mi je najsimpaticniji klub u ligi. Uvijek borba za ostanak i uvijek negdje u zadnjem kolu se išcupaju. Ima li tko kakav podatak za njih? Ceka li ih i ove sezone isto?

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1226 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 25/06/2012 : 10:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
Juce u novinama sam procitao da je sajt ,,Caught offside'' objavio da je Venger spreman da izdvoji 18,5 miliona evra za Miralema Sulejmanija?!

Fudbal i semenke

Edited by - Ajkula on 25/06/2012 10:38:10
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 25/06/2012 : 12:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Ne znam, ovo mi je prvi glas, ali ono što kola medijima je informacija da bi Rennes ovog tjedna trebao objaviti transfer M'Vile u Arsenal.

I da ne zaboravim, Wenger je rekao da su kupili Girouda!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja

Edited by - Zagor12 on 25/06/2012 12:30:46
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 25/06/2012 : 15:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Ne znam, ovo mi je prvi glas, ali ono što kola medijima je informacija da bi Rennes ovog tjedna trebao objaviti transfer M'Vile u Arsenal.

I da ne zaboravim, Wenger je rekao da su kupili Girouda!


e to bi bilo sjajno , m'vila je stvarno dobar igrac , steta sto nam hazard utece , tada bi bili najjaci Ovaj giroud mi izgleda poputz chamakha nadam se da se varam , mada bi volio da chamakh jednu sezonu zaigra u arsenalu onako kao u bordeauxu

feka
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1226 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 25/06/2012 : 15:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by feka82

quote:
Originally posted by Zagor12

Ne znam, ovo mi je prvi glas, ali ono što kola medijima je informacija da bi Rennes ovog tjedna trebao objaviti transfer M'Vile u Arsenal.

I da ne zaboravim, Wenger je rekao da su kupili Girouda!


e to bi bilo sjajno , m'vila je stvarno dobar igrac , steta sto nam hazard utece , tada bi bili najjaci Ovaj giroud mi izgleda poputz chamakha nadam se da se varam , mada bi volio da chamakh jednu sezonu zaigra u arsenalu onako kao u bordeauxu


Eeeee, kad bi Chamak igrao jednu sezonu u kod nas kao u Bordeaux-u...

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/06/2012 : 07:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Green je novi vratar QPR-a, West Ham traži novog golmana.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 28/06/2012 : 10:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Mladen Petric u Fulhamu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 28/06/2012 : 14:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Gareth Bale je produžio ugovor s Tottenhamom tako da bi mogli i ovu sezonu biti u vrhu.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/06/2012 : 08:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
The full list of the winners from the Premier League's 20 Seasons Awards:

PANEL VOTES

Best Player

Ryan Giggs (Manchester United)

Best Manager

Sir Alex Ferguson (Manchester United)

Best Team

Arsenal (The 'Invincibles' 2003/4)

Best Season

2011/12 (Champions Manchester City)

Most Memorable Quote


Kevin Keegan ("I will love it..." 1996)

PUBLIC VOTES

Best Goal

Wayne Rooney (Man Utd v Man City, February 2011)

Best Match

Man Utd 4-3 Man City (September 2009)

Best Save

Craig Gordon (Sunderland v Bolton Wanderers, December 2010)

Best Goal Celebration

Eric Cantona (Man Utd v Sunderland, December 1996)

FANTASY TEAMS

Public Vote: Peter Schmeichel; Ashley Cole, Tony Adams, Nemanja Vidic, Gary Neville; Ryan Giggs, Paul Scholes, Steven Gerrard, Cristiano Ronaldo; Thierry Henry, Alan Shearer.


Expert Panel: Peter Schmeichel; Ashley Cole, Tony Adams, Rio Ferdinand, Gary Neville; Ryan Giggs, Paul Scholes, Roy Keane, Cristiano Ronaldo; Thierry Henry, Alan Shearer.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 04/07/2012 : 15:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
U meduvremenu, AVB sad stvarno postao trenerom Tottenhama.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 04/07/2012 : 15:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

U meduvremenu, AVB sad stvarno postao trenerom Tottenhama.

Što misliš tko bi mogao doci u Tottenham i da li ce Modric otici? Mogao bi možda doci Sturrige iz Chelsea. AVB ga je forsirao, a Di Matteo nije + Tottenham nekako preferira engleske igrace.
Evo sad vidim da je Sigurdsson prvo pojacanje Tottenhama. Je li on možda zamjena za Modrica.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr

Edited by - hello on 04/07/2012 15:46:54
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/07/2012 : 06:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Kapetan Arsenala van Persie na svojoj internetskoj stranici objavio kako nema namjeru produžiti ugovor s Topnicima koji mu istice sljedeceg ljeta.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/07/2012 : 10:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 05/07/2012 : 10:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by makikatalinic

U meduvremenu, AVB sad stvarno postao trenerom Tottenhama.

Što misliš tko bi mogao doci u Tottenham i da li ce Modric otici? Mogao bi možda doci Sturrige iz Chelsea. AVB ga je forsirao, a Di Matteo nije + Tottenham nekako preferira engleske igrace.
Evo sad vidim da je Sigurdsson prvo pojacanje Tottenhama. Je li on možda zamjena za Modrica.



Teško je Sigurdssona zvati zamjenom za Modrica. Što se Sturridgea tice, odlicno primjeceno, ispada da je bio Andreov "miljenik", a opet, cinjenica je da je u tom razdoblju u Chelseaju on jedan od rijetkih nešto igrao.

Meni se on kao igrac i ne svida baš previše, strašno je škrt i timski rad mu nije jaca strana. Inace nemam ništa protiv škrtosti ako s takvim preuzimanjem odgovornosti i radiš dobre stvari (Messi, Ronaldo...).

Moram priznati da me iznenadio ovako brz povratak Villasa-Boasa, mislim da je trebalo više vremena uzeti nakon jednog neuspješnog posla u Chelseaju, ali opet, nisam ja na njegovom mjestu pa valjda on zna najbolje. No ako i ovdje bude neuspješan...

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 05/07/2012 : 10:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

Kapetan Arsenala van Persie na svojoj internetskoj stranici objavio kako nema namjeru produžiti ugovor s Topnicima koji mu istice sljedeceg ljeta.



Za razliku od nekolicine (ili vecine) navijaca, ja mu iskreno ništa previše ne zamjeram. Iako mislim da mu je malo šuplja prica "s razilaženjem u mišljenjima" jer cinjenica je da je Wenger vec doveo dva vrlo dobra i dokazana (u drugim ligama) napadaca. No nekako mi je to vec otpocetka bilo sumnjivo za njega, potpisom Girouda sam nekako predosjecao da ovo slijedi.

Van Persie je sjajan igrac, ali cudno mi je da nije svjestan toga da teško da ce ovakvu ulogu kakvu ima u Arsenalu imati negdje drugdje i da ce tamo ponoviti barem nešto približno prošloj sezoni.

Što se tice Arsenalovog priopcenja da ga planiraju zadržati i posljednju sezonu, upitno je koliko je to istinito, a ako je, onda valjda jedna od karti je nešto osvojiti u iducoj sezoni pa tako se i "dokazati" Robinu. Iako je to pomalo i smiješno. No pozdravljam cak takvu odluku, ali ona može biti kontraproduktivna jer ako navijaci "uhvate na zub" Robina što je poprilicno izvjesno, nece biit neke velike srece. Zato možda i ne treba okolišati ako stigne neka lijepa ponuda, a stici ce.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page
Page: of 29 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000