forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MARTIN MYSTERE
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 24/01/2002 : 11:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Eh da, ja jos uvijek nisam nabavio taj posljednji MARTINOV gigant. Imao sam ga prilike prelistati kod Markosa kada ga je donio iz Trsta. Ipak moram se pohvaliti da zato imam prvih 6 MM giganata i mogu samo najbolje reci o njima kao uostalom i o gigant izdanjima ostalih Bonellijevih junaka. Onaj tko to nije poceo kolekcionirati neka zapocne sto prije jer radi se o ZAKON IZDANJIMA! Na zalost gotovo je sigurno da tako nesto na nasim prostorima sigurno nece biti nikada objavljeno...

-DD-
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 24/01/2002 : 19:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Pa znaš ono - Number of the beast(broj 666),apokalipsa,kraj svijeta itd...Prica pocinje na jednom grckom ostrvu u 1.st.,nastavlja se u Australiji 1935 i naravno u New Yorku,2001. Ljepo je rekao DD,tako nešto kod nas najvjerojatnije necemo vidjeti.Ovaj gigant se nadovezuje na talijanske epizode 212,213 i specialac broj 17 pa je malo teško za prokužit pricu jer ta izdanja nemam.Posebno mi se svida uvodnik(a ne onaj idiotski u Lazarusu)i kako je sve ljepo i profesionalno napravljeno.Svaka cast Talijanima,nema što.

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/01/2002 : 19:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Ludo, ajde izdaj piratsko izdanje

(meni se svida i Lazarus)

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 24/01/2002 : 19:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Ne govorim da je Lazarus loš strip,o tome su vec bile rasprave i ja sam dao svoje mišljenje tako da o toj temi necu više.Nego,mislio sam na rijec uvodnika,koja je -u najmanju ruku- smiješna.Smeta me što izgleda kao da razgovaraju sa djecom od 10 godina a posebno mi je glupo kad prevode pjesme koje se pojavljaju u stripu.

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/01/2002 : 09:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Hmmm, Aco sve je OK sto si rekao, ali imas mali gaf. Ne znam sto si mislio kada si rekao super talijani jer oni ti rade i LAZARUSA LEDDA tako da imas malo kontradiktornu situaciju. Bonellijevce hvalis, ali LAZARUSA kudis....

-DD-
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 25/01/2002 : 09:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Talijanski originali imaju taj uvodnik u Lazarusu preko cijele stranice, sitno pisanim slovima, dok su ovi u SD uvijek to skratili u par recenica. No bolje i to nego da su ga poptuno izbacili kao kod drugih likova.

.:|VJ|:.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/01/2002 : 09:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Dobro jutro Vedrane, nadam se da si se uspio koliko-toliko naspavati. Vidim krenuo si malo u raspravu...

-DD-
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 25/01/2002 : 09:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Aj ti malo s foruma hopni na mail pa mi odgovori na postavljeno pitanje! :)

.:|VJ|:.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/01/2002 : 10:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Strpi se malo, vidis koliko je bilo postova jucer dok smo mi sjedili u kinu. Treba sve to nadoknaditi i malo sa ljudima prodiskutirati. Znas da ja ne stedim tipkice na kompu kao ti:-)))))))

-DD-
Go to Top of Page

Karlo
New Member

Croatia
280 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 25/01/2002 : 10:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Karlo's Homepage  Send Karlo an ICQ Message  Send Karlo a Private Message
Hm?
Kad smo kod davanja odgovora, mogli bi pogledati topic "Gdje kupujete stripove" i odgovoriti meni na pitanje.

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/01/2002 : 11:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Mislim da smo i to rijesili...

-DD-
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 25/01/2002 : 14:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
DD : usporedivao sam kvalitet talijanskog MM giganta i našeg LL.Ne znam kako izgleda talijansko izdanje Lazarusa pa o tome ne mogu ništa ni reci.Ponavljam;meni je uvodnik u LL glup,ali to je samo moje mišljenje.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/01/2002 : 18:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
I LL nije iz iste kuce kao i Zagor ne pripada Boneliju tako da usporedba stoji ali moda treba reci Hvala Boneliju

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/12/2005 : 14:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
... jedan simpaticno-nostalgicni antikni topic o mystereu
Stinky tu još sanja o piratima, vjerojatno je u to doba bio još zeleni forumaš. A vidim da postoje i drugi fanovi MM koji u zadnje vrijeme baš i ne postaju.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 29/12/2005 : 17:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ajde, deecay, izvadi jos koji topik o starom dzangrizavcu iz naftalina;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/12/2005 : 18:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
pa kaj si to izvadio;)))

gle kak smo tu svi bili fini i kulturni, pravi deckeci

to su bila vremena kad sam baš gorio za stripove, sila je bila jaka u meni:) - sad, nema više tog žara

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/12/2005 : 18:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Tako ti je to stinky sad kad si ozenjen, vatra se ugasila hehehe ;-)) !

"Three o'clock is always too late or too early for anything you want to do."
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 29/12/2005 : 18:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by stinky


Postoje li ovdje ljubitelji Misterije?
Ajmo malo o tom kultnom stripu.




suvisno pitanje za jednog zagortustru , naravno da ovdje postoji veoma jak kult postovalaca lika i djela dobrog, starog strica martija. osobno mi je medju tri najdraza stripa.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 02/01/2006 : 08:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Vrisnuo sam od smeha kad sam naleteo na sledece
Question

Ho notato che tre anni e mezzo fa e' stata votata la donna piu' sexi, ma non c'e' stata domanda paritaria per il gentil sesso. Percio' eccomi a chiedervi chi e' l'uomo piu' sexi nel mondo di Martin Mystere. I sondaggi sono anonimi, percio' votate tutti tranquilli senza timore per la vostra immagine ^__^ (xexexexexexe)

* Martin Mystere
* Java
* Sergej Orloff
* Chris Tower
* Max Brody
* Mister Jinx
* Docteur Mistere
* Jacques Cigale Mystere
* Adam (il primo MIB)
* Philip Erickson (il MIB "buono", "amico" di Martin)
* Locky
* Dee & Kelly (non riesco a separarli ^_^ )
* Travis Travis
* Ian McDowell/Rogers (il telepate di Altrove)
* Aldous Morrigan (il mago di Altrove)
* Jacques Lambert (il "capo" della Magic Patrol)
* Jean-Louis Bientot (fondatore di Altrove)
* Kyle Anderson (un grande agente dell'Altrove dell'inizio XX secolo)
* Peter Forman (il sosia di Martin ^_^ )
* Robert Rhodes
* Kut Humi
* Jaspar
* Kramer (il mercenario che ha aiutato Martin a portare Java in America)
* Paul Mystere (lo zio di Martin)
* Altri. Esempio: Aldridge (professore di martin), Vincent Von Hansen, Giulio Cesare Rosenberg, Joe Gould, Cin'Ghei, Radetzki, il suo topino "Liebke" Fritz, Henry (l'elettro-mago), Jerry (l'agente di Martin), Aaron (il produttore di Martin), Korg, Mabus, Maxwell (ex direttore d'Altrove), Merlino, Nat Shapiro, Mister Mind,...Facci sapere con un messaggio in lista chi abbiamo trascurato! A fronte di risultati elevati in questa voce, eseguiremo un sondaggio suppletivo

Your vote is shown above. You can change your vote until the poll is closed.
Responses
Choices Votes %
Martin Mystere 1 4
Java 0 0
Sergej Orloff 3 12
Chris Tower 0 0
Max Brody 1 4
Mister Jinx 3 12
Docteur Mistere 3 12
Jacques Cigale Mystere 2 8
Adam (il primo MIB) 4 16
Philip Erickson (il MIB "buono", "amico" di Martin) 1 4
Locky 0 0
Dee & Kelly (non riesco a separarli ^_^ ) 0 0
Travis Travis 0 0
Ian McDowell/Rogers (il telepate di Altrove) 0 0
Aldous Morrigan (il mago di Altrove) 3 12
Jacques Lambert (il "capo" della Magic Patrol) 0 0
Jean-Louis Bientot (fondatore di Altrove) 1 4
Kyle Anderson (un grande agente dell'Altrove dell'inizio XX secolo) 0 0
Peter Forman (il sosia di Martin ^_^ ) 1 4
Robert Rhodes 0 0
Kut Humi 0 0
Jaspar 1 4
Kramer (il mercenario che ha aiutato Martin a portare Java in America) 0 0
Paul Mystere (lo zio di Martin) 0 0
Altri. Esempio: Aldridge (professore di martin), Vincent Von Hansen, Giulio Cesare Rosenberg, Joe Gould, Cin'Ghei, Radetzki, il suo topino "Liebke" Fritz, Henry (l'elettro-mago), Jerry (l'agente di Martin), Aaron (il produttore di Martin), Korg, Mabus, Maxwell (ex direttore d'Altrove), Merlino, Nat Shapiro, Mister Mind,...Facci sapere con un messaggio in lista chi abbiamo trascurato! A fronte di risultati elevati in questa voce, eseguiremo un sondaggio suppletivo

Dakle, prvi deo je lista dzentlmena (pppp), a drugi ternutni rezultati ankete. Vodi Adam (gle cuda), dok drugo mesto dele Mr. Dzinks, Orli, dzentlmenurukavicamatojest Doktor Misterija i Aldus(!!!!). Sonjavi Marti tek da je bolji od ekstraseksipilnih Kuta Humija ili Roberta Rodesa;)

Ovaj Locky sa spiska je valjda Loki;)

Veselo:))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 02/01/2006 : 08:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Inace, anketa od pre tri i po godine koja je najbolja riba u svetu MMa je donela sledece rezultate:
Question

Chi #232; la donna pi#249; sexy del mondo di Martin Mystere?
Responses
Choices Votes %
Diana Lombard 7 17
Angie 9 22
Maria "Ossivecchi" Ossowiecki 2 5
Jane Tower 0 0
Angela di Altrove 0 0
Christine Lambert 1 2
Monique (la fidanzata di Orloff) 0 0
Antonietta Fernandez 2 5
Christine (la vecchia fidanzata di Orloff) 0 0
Valeria Morrigan (la figlia di Aldous) 3 7
Nadia (la telepate russa) 1 2
Morgana 2 5
Viviana 1 2
Cassandra Gold-Chester 0 0
Euridice 2 5
Giusy Biotta Abelarda 0 0
Romana Molinari 0 0
Beverly Howard Carter 0 0
Eve (la compagna di Adam) 1 2
Mara Marata 6 15
Morrigan 2 5
Uma Thorn 0 0
Sarah Moss (l'altra "fidanzata" di Java) 1 2
Shirley Anderson 0 0
Altre. Esempio: Titania, Leslie Cameron, Hilda Schmesser, Sheila Norton, Alessia Zambonin, Chiara Pollini, Monique (la nipote di Diana), Sara Tane, Laura (la dottoressa de "Il nemico invisibile"), Maria Ferretti. Facci sapere con un mEssaggio in lista chi abbiamo trascurato! A fronte di risultati elevati in questa voce, eseguiremo un sondaggio suppletivo

Dakle, ocekivano:
1. Endzi
2. Dijana
3. Mara Marata

Neocekivano:
... Beverli krompirnulazironic

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/01/2006 : 10:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
A zašto su dvije brojke kraj svakog lika?
Što se tice ženske liste, meni je Dijana alltime favorit, pa što drugi rekli. Zadržati avanturista Martija dugi niz godina na uzici i s druge strane trpjeti ga tolike godine ipak je pohvalno dostignuce. Angie je vjerojatno san svakog Balkanca, pomalo glupava/naivna, voli se razodjenuti i vidjeli smo je nagu kako iskace iz torte, nice!

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 02/01/2006 : 11:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ima, ima zara!:)
Ovakve stvari me mogu dobrano oraspoloziti! Lijepo je vidjeti koliko se puno stvari desilo za par godina, ali najbitnije je da smo mi jos ovdje, skupljamo stripove i raspravljamo o njima!:))))

"JA SAM DECAK IZ VODE, IMAM TRAG POD LEVOM MISKOM. NA TVOJE USNE BOJE MESA SPUSTICU KAP SVOJE VODE, PUSTICU GLAS IZ GRLA..."
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 02/01/2006 : 15:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

A zašto su dvije brojke kraj svakog lika?
Što se tice ženske liste, meni je Dijana alltime favorit, pa što drugi rekli. Zadržati avanturista Martija dugi niz godina na uzici i s druge strane trpjeti ga tolike godine ipak je pohvalno dostignuce. Angie je vjerojatno san svakog Balkanca, pomalo glupava/naivna, voli se razodjenuti i vidjeli smo je nagu kako iskace iz torte, nice!

Wealth beyond measure, outlander...

Prva brojka: ukupan broj glasova. Druga su procenti

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 02/01/2006 : 16:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Diana je najbolja, apsolutno moj tip. :)

Java je pak ISKONSKA muškarcina. :)

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000