forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 sathurday night-live in usa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 10/06/2012 : 22:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

bjelorusija je na prvom mjestu u evropi,sta se diktature tice. a rusija odmah iza njija.


Cini mi se da je i za ovo izvor njemacka televizija...
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4787 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/06/2012 : 22:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ne znam ,nisan neki ljubitelj nedemokratskih sistema.
uzmi ove bogate arapske države,šta ti vridi da imaš novaca kad nemoš popit pice ka covik,da ne nabrajan druge stvari



haha piju arapi ne brini...

sangue navajo
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/06/2012 : 23:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by lwood

ne znam ,nisan neki ljubitelj nedemokratskih sistema.
uzmi ove bogate arapske države,šta ti vridi da imaš novaca kad nemoš popit pice ka covik,da ne nabrajan druge stvari



haha piju arapi ne brini...

a piju. a kad ih uhvate,zakopaju ih u zemlju,samo glava da viri,i onda ko bolje gadja.



da, na to san mislia. nisan mislia na crno tržište.moš sve svuda nabavit pitanje je jedino love.
al jebo ti to kad ti je pola stvari nedostupno zakonom

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/06/2012 : 23:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by Tutta

bjelorusija je na prvom mjestu u evropi,sta se diktature tice. a rusija odmah iza njija.


Cini mi se da je i za ovo izvor njemacka televizija...



ma dobro tutta je pretjera,al cinjenica je da Rusija nije baš neka primjer država šta se tice demokracije i sloboda

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/06/2012 : 01:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
E ako je Amerika (veliki bratko) rekla, onda da verujemo 8)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/06/2012 : 01:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

E ako je Amerika (veliki bratko) rekla, onda da verujemo 8)



nema šta tu ko rec i ne rec. uostalom imaš i DI:

http://en.wikipedia.org/wiki/Democracy_Index

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/06/2012 : 01:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
tvoja USA je iza Urugvaja i (jedva) isprid Kostarike.
eto jasko uzalud si krecio

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/06/2012 : 01:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
A Rusija i Amerika nisu na istoj skali? Ja bih se kladio da jesu 8)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/06/2012 : 01:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
eto vidiš,bolje da se ne kladiš

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/06/2012 : 01:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Jasko

A Rusija i Amerika nisu na istoj skali? Ja bih se kladio da jesu 8)


o cemu ti pricas? koliko je novinara ubijeno u usa i koliko ih je vlada strpala u zatvor,a svaka budala zna sta se u rusiji desava. neznam,mozda zivis u drzavi gdje se o tome neprica,gdje cenzura vlada.


A odakle ti znas? Procitao si negde?
Kao sto postoji iluzija da je Rusija totalitarna drzava, tako postoji da je Amerika demokratska.
Budala zna... Mozda budala i zna, ali onaj koji nije budala ne zna.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 11/06/2012 : 18:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Balticke države kao primjer "demokratizacije" - pa ne želim dalje ni da citam... zemlje u kojima se uskracuju osnovna ljudska prava mnogobrojnim nacionalnim manjinama, narocito uticajnoj ruskoj, gdje se fašizam povampirio, nošen na krilima nacionalne frustracije... zemlje koje su svoj status sovjetskih republika zamijenile statusom satelita, zadnjih rupa na kolektivnoj svirali Evropske unije.

Niko ne tvrdi da je u Rusiji sve idealno, ali stanje se izuzetno popravilo, i to ni najokorijeliji zapadni "analiticari" ne mogu poreci. Sad, cinjenica je da bi istrijebljenje milijardera i nacionalizacija njihove imovine pomogla, ali i bez toga, Rusija zadržava mnoge odlike socijalisticke države, za razliku od mnogih drugih (žalosnih) primjera.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/06/2012 : 19:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma daj mhejl budimo realni,daleko je rusija od demokracije.
a da je nešto pretjrano socijalna ne bi ni to reka

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/06/2012 : 19:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
u cijim rukama su danasnji mass mediji? bogatasi? ili siromasni? a tko diktira sta i na koji nacin ce se servitati ljudima u vijestima? toliko o slobodi govora.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/06/2012 : 19:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

u cijim rukama su danasnji mass mediji? bogatasi? ili siromasni? a tko diktira sta i na koji nacin ce se servitati ljudima u vijestima? toliko o slobodi govora.



malo mi razloži ovo,dok ja pogledan 2. poluvrime

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 11/06/2012 : 19:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Iwood, navedi mi jednu, samo jednu, veliku silu koja funkcioniše kao puna demokratija.

A anti-putinovce okacite macku o rep. Njihovu brojevi su ništa naspram cjelokupne populacije. Mada ja ne spadam u putinove-zaklete-fanove, napominjem, simpaticnija mi je KPRF.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/06/2012 : 19:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
i ja gledam:) pitam samo koja je mogucnost da "druga strana" uspije plasirati svoje "vijesti" . nikakva.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/06/2012 : 19:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Iwood, navedi mi jednu, samo jednu, veliku silu koja funkcioniše kao puna demokratija.

A anti-putinovce okacite macku o rep. Njihovu brojevi su ništa naspram cjelokupne populacije. Mada ja ne spadam u putinove-zaklete-fanove, napominjem, simpaticnija mi je KPRF.


nijedna naravno. i ti pitas nebuloze:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/06/2012 : 19:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
kpfr? sta je to?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/06/2012 : 19:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
kprf:) sam mislio

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 11/06/2012 : 19:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
rusija je cisto kapitalisticka zemlja, i to u onom najgorem obliku... što ce reci, sa ogromnom nepravdom u raspodjeli bogatstva, koje se akumuliralo u rukama šacice na štetu stotine milijuna siromašnih (kao, uostalom, i u cijelom svijetu).

a u cijim su rukama mediji danas?
ne znam za ostale zemlje u regiji, ali u hrvatskoj oni najjaci i najgledaniji su u rukama todorica, i zato nigdje necete cuti za todoricev odnos prema svojim dobavljacima i zaposlenicima, koje, izmedu ostaloga, isplacuje u obliku bonova.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 11/06/2012 : 19:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

kpfr? sta je to?


Komunisticka partija Ruske Federacije. Mada i njima sprocitavaju da su "kontrolisana opozicija" koja sjedi, prima novac od Kremlja i trudi se... da kojim cudom ne pobijedi na izborima.

@kiky
Pa da, žao mi je priznati, ali u pravu si. Ja sam samo htio reci da su pojedine odlike opstale, i da, ako ništa drugo, u zemlji još uvijek postoje jake, mnogobrojne sile (mase) koje zahtijevaju socijalnu pravdu i preraspodjelu bogastva.

Edited by - Mhejl on 11/06/2012 19:20:32
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/06/2012 : 19:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by mamlaz

kpfr? sta je to?


Komunisticka partija Ruske Federacije. Mada i njima sprocitavaju da su "kontrolisana opozicija" koja sjedi, prima novac od Kremlja i trudi se... da kojim cudom ne pobijedi na izborima.


napokon netko normalan na ovom forumu:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/06/2012 : 19:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
kiky, hvala na pomoci da objasnim elvudu slobodu govora.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/06/2012 : 19:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ma jel' vi to o politici, ha?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/06/2012 : 19:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
smrc:( mislili smo da gledate vi moderatori tekmu:( nije fer:)

Mrzim mrznju!

Edited by - mamlaz on 11/06/2012 19:31:47
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000