forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 OLIMPIJSKE IGRE (upišite medalju!)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 96

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 01/08/2012 : 14:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Arunovicka ce izgleda uprska.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 01/08/2012 : 14:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ruske odbojkašice


Trljam ruke.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 01/08/2012 : 14:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Arunovicka ce izgleda uprska.



Cini mi se kroz iglene usi u finalu.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 01/08/2012 : 14:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Njih tri raspucavaju dodatno za 2 mesta u finalu.Zabrljala je prve 2 serije totalno.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Prosla ipak Zorana za dlaku kao osma u finale, krug vise od Bugarke u raspucavanju, a krug manje od Korejanke.Udaljena 2 kruga od treceg mesta, nije nedostizno, ali sumnjam da ce imati tu mirnocu.
Jeste joj ovo vec drugo finale, ipak od Zorane se medalja ocekivala po svim parametrima.No, mlada je, valjda ju je trema sputala.

Edited by - tumen on 01/08/2012 15:02:48
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/08/2012 : 15:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
super mi je ovo tvoje tetošenje poslije lošijeg rezultata. Uvijek kreneš sa svemirskim optimizmom, a na kraju sve padne u vodu ali ti navek najdeš rijeci utjehe....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 01/08/2012 15:05:17
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

super mi je ovo tvoje tetošenje poslije lošijeg rezultata. Uvijek kreneš sa svemirskim optimizmom, a na kraju sve padne u vodu ali ti navek najdeš rijeci utjehe....



Nemam pojma o cemu to lupetaš, ocigledno te žešci kompleksi drmaju, ne vidim šta tebe briga šta ja pišem, ocigledno si teško opterecena osoba.Cime sam se ja to busao molim te?

I to mi kaže onaj koji se busao nekim levim stonoteniserom, košarkašicama koje gube preko 20 razlike i nekim likom koji je pao sa gimnasticke sprave.

Ajde sada lepo pravac i slušaj neke "domoljubne" pesme, a onda pravac na smotru na branik.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
I dragi dosadni smore, izbroj mi koliko je do sada Hrvatska osvojila medalja?
Evo ja cu ti pomoci, NULA.A nece skoro još.Koliko je imala finala do sada?NULA.

Ajde leci komplekse negde drugde i požali se kontroloru na braniku da nisi dovoljno "domoljuban".
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Jel moramo opet u nacionalno, stvarno ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

super mi je ovo tvoje tetošenje poslije lošijeg rezultata. Uvijek kreneš sa svemirskim optimizmom, a na kraju sve padne u vodu ali ti navek najdeš rijeci utjehe....



Dragi smore, recenica se pocinje velikim slovom, a ispred ALI uvek ide zarez, ali ima vremena da se opismeniš, možda te u horu katolicke omladine i to nauce.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Jel moramo opet u nacionalno, stvarno ?



Pa vidiš da je "domoljub" žestoko opterecen i da pucaju kompleksi na sve strane.Da nema Srba on bi cupao kosu od muke svakog dana jer ne bi imao razloga za život, a i kontrolor ga ne bi tapšao po ramenu.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/08/2012 : 15:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by dosada

super mi je ovo tvoje tetošenje poslije lošijeg rezultata. Uvijek kreneš sa svemirskim optimizmom, a na kraju sve padne u vodu ali ti navek najdeš rijeci utjehe....



Dragi smore, recenica se pocinje velikim slovom, a ispred ALI uvek ide zarez, ali ima vremena da se opismeniš, možda te u horu katolicke omladine i to nauce.



nejde!
i kakve veze moj upis ima s hrvtaima, srbima ili tko zna kojima!? Daj se malo odmakni od nacija i potenciranja nekih sukoba...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Mislim da je vise napravio malu sprdnju na racun tvojeg uberoptimizma nego sto je nesto srao po Srbima iskreno. Svejedno, nisi morao da se sluzis "horom katolicke omladine" i tome sl.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by dosada

super mi je ovo tvoje tetošenje poslije lošijeg rezultata. Uvijek kreneš sa svemirskim optimizmom, a na kraju sve padne u vodu ali ti navek najdeš rijeci utjehe....



Dragi smore, recenica se pocinje velikim slovom, a ispred ALI uvek ide zarez, ali ima vremena da se opismeniš, možda te u horu katolicke omladine i to nauce.



nejde!
i kakve veze moj upis ima s hrvtaima, srbima ili tko zna kojima!? Daj se malo odmakni od nacija i potenciranja nekih sukoba...



Pazi ko mi to govori, veliki "domoljub" koji je samo cekao da se oglasi na kraju vesti o streljaštvu, a do tada je od muke cutao kao zaliven.Devojka je svejedno u finalu tebi na muku, a budi ti u bilo cemu medu 8 na svetu pa se javi.
Koristiš svaku priliku da pljuješ po svemu što je srpsko, dok ja uopšte ne komentarišem ama baš nijednu vest gde su hrvatski sportisti sem kada su medusobni susreti u pitanju, a još sam pohvalio nastup Hrvatske na Euru i još par drugih nastupa.

Lepo ti kažem, ajde na branik "domoljublja" i neka ti kontrolor uruci medalju.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 01/08/2012 : 15:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
jebote, koja nerazumna kurcslus reakcija!


Edited by - Jasko on 01/08/2012 15:30:45
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Mislim da je vise napravio malu sprdnju na racun tvojeg uberoptimizma nego sto je nesto srao po Srbima iskreno. Svejedno, nisi morao da se sluzis "horom katolicke omladine" i tome sl.



Mog uberoptimizma?
A šta sam ja to tako na sva zvona prognozirao?Napisao sam ono što je realno i što se tice Zorane da ako bude pucala prosecno bice sigurno u finalu, eto u prve dve serije drugog dela pucala je ocajno, nisam nigde napisao da je to nemoguce.
I valjda imam pravo da pišem šta hocu dok je normalno i prognoziram po želji, nije valjda Staljin gazda ovog sajta?

Ali šta drugo i ocekivati od ovog šugavog mesta punog kompleksaša i nadasve uvlakaca?

A što se tice nerealnih prognoza, pogledajte malo napred, ko je ono prognozira medalje za Hrvatsku cak i u streljaštvu, tenisu, ženskim ekipnim sportovima....?
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/08/2012 : 15:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
@Mair
naravno, živo mi se jebe za hrvatske medalje i rezultate a ne da se opterecujem još i drugima. Na poceku sam (prije otvaranja) jasno poželil srecu svima sportašima, a ne samo svojim i susjednim. Zanima me samo sport!

Druga stvar je kaj reagiram na politicke parole, jer smatram da im na ovoj temi nije mjesto.

p.s. tumen svojom si reakcijom pokazal tko je opterecen a tko ne, iako to znamo i odprije još jednom si se potvrdil (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Covek da ne poveruje šta sve ovde možeš procitati, uskoro ce te napadati i ako preneseš neku vest da je Srbija u necemu ostvarila uspeh.

Eh da, ko je cestitao na prvoj srpskoj medalji, a da nije iz Srbije?Niko.
A za slovenacku medalju su pljuštale cestitke iz Srbije, no to sve govori samo po sebi.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/08/2012 : 15:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
koji je samo cekao da se oglasi na kraju vesti o streljaštvu, a do tada je od muke cutao kao zaliven.



auu, ovo su vec teorije urote

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Dosado jesi li sad poslao PM moderatorima da izbace Tumena?

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.

Edited by - okiboki on 01/08/2012 15:35:16
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

@Mair
naravno, živo mi se jebe za hrvatske medalje i rezultate a ne da se opterecujem još i drugima. Na poceku sam (prije otvaranja) jasno poželil srecu svima sportašima, a ne samo svojim i susjednim. Zanima me samo sport!

Druga stvar je kaj reagiram na politicke parole, jer smatram da im na ovoj temi nije mjesto.

p.s. tumen svojom si reakcijom pokazal tko je opterecen a tko ne, iako to znamo i odprije još jednom si se potvrdil (:



Idi bre, ti si taj koji piše o politici, ja je se uopšte nisam dotakao ni sada niti ranije.

Za takve kao ti postoje odgovarajuca rešenja, shvaticeš ti vec to i sam.

Svako zna da si opterecen i da ovde dolaziš samo da provociraš, ali eto, kao što se ti ponašaš može i neko drugi, samo teško da ko može takav manir da ispolji.

Neko ko Srbiju naziva "kantom za napucavanje" sada se pravi pametan, dragi smore tvoje laži ne trebaju nikome iz Srbije, nego pravac nazad na branik, ceka te medalja.

Edited by - tumen on 01/08/2012 15:38:22
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tumen
koji je samo cekao da se oglasi na kraju vesti o streljaštvu, a do tada je od muke cutao kao zaliven.



auu, ovo su vec teorije urote



Šta ce mi teorije za tebe?Providan si kao i svaki drugi kompleksaš.Nije tebi lako, ali mogu tek da zamislim kako ceš da se kuvaš narednih dana, ne brini se, bicu ja tu uz tebe da ti "pomognem".
Tvoji "domoljubni" kompleksi su neuništivi.

Idi i teši se NULOM.

Edited by - tumen on 01/08/2012 15:39:13
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 01/08/2012 : 15:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Mislim da je na ovoj stranici sajta rec "branik" iskoriscena vise puta nego na celom sajtu AMSSa.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/08/2012 : 15:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Mislim da je na ovoj stranici sajta rec "branik" iskoriscena vise puta nego na celom sajtu AMSSa.




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/08/2012 : 15:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Dosado jesi li sad poslao PM moderatorima da izbace Tumena?



ako skrene na politiku onda bum, kao i svakog drugog! Bez brige...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 96 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000