forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 OLIMPIJSKE IGRE (upišite medalju!)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 96

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 00:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by DKoor

quote:
Originally posted by Andrew Cain

Ova Etiopljanka Dibaba stvarno nije normalna ovo je cudo i gotovo


Uživao sam gledajuci ju, kad sam vidio lica njenih protivnica, njih tri, i miran izraz na njezinom licu bio sam siguran da ce ih dobiti u zadnjem krugu. Ali nacin na koji je to napravila fascinira.


Daj ono je bolesno-doslovno. Trciš 10 000 metara, i onda zadnji krug ispod 60 sekundi.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 00:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Andrew Cain

quote:
Originally posted by brni

@Andrew Cain

mislim da je to bija Zeljo Vela..
isto redikul ali njemu si se bar moga smijati..


Može biti, uglavnom iako je Manchester primio gol i bio sam bijesan, nasmijao sam se samo tako
Pa ako si komentator ne smiješ pokazivati da za nekoga navijaš ( osim u slucaju Hrvatske ). A on kao da je Šuker zabio u finalu SP 98...



tu je rijec o pokušaju kopiranja južnoamerickih komentatora. Takav stil nije to navijanje...


Ovdje je navijanje. Siguran sam 100%. Sijecam se covjek je cijelo vrijeme velicao igrace Rela i kada je Manchester zabijao golove, jedva da je podigao glas.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 04/08/2012 : 00:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

komentira.....dobro si mislil ;)

a ovo slabo, ovisi kaj ocekuješ od komentatora. On je stara škola, tak se nekad komentiralo (bez urlikanja u mikrofon i sl.) i meni je to to, novim genracijama vjerojatno nije. Razliciti su komentatori nekad i danas, ali vjerujem da svima koji prate prijenose 20 i više godina je nacin komentrianja Slaveka dobar.



ne, nije baš, možeš procitat moje mišljenje o njemu nekoliko strana prije...
nemam vremena pojašnjavat u detalje, nastavit cemo sutra, idem gledat Bitange i princeze i onda ucit "Sociologiju hrvatskog društva"

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 04/08/2012 : 00:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
a ti pratiš sport 20 i više godina!?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 09:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

komentira.....dobro si mislil ;)

a ovo slabo, ovisi kaj ocekuješ od komentatora. On je stara škola, tak se nekad komentiralo (bez urlikanja u mikrofon i sl.) i meni je to to, novim genracijama vjerojatno nije. Razliciti su komentatori nekad i danas, ali vjerujem da svima koji prate prijenose 20 i više godina je nacin komentrianja Slaveka dobar.



upravo tako..i ne samo to..on ne kupi svoje informacije sa interneta ka ovi mladi danas..on to lipo na sanku uz bocu viskija..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16343 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 04/08/2012 : 09:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Danas ce biti paklen dan... 25 zlata ce se podeliti... u 11:15 igraju basket, Rusija i Spanija, verujem da ce biti dobra utakmica.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 04/08/2012 : 09:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
Jure Zdovc komentira odlazak u Seul na OI ali ovog puta nešto o drugima:

Ako mogu nešto reci o drugima, a ne samo o našoj ekipi, još uvek imam pred ocima kolege, zapravo "jadnike" iz boks momcadi. Potonji su znali da ce biti propisno izbijani. Aziz Salihu mi je onako rezignirano rekao još u zracnoj luci: "Ja idem u Seul samo po batine, ništa drugo".
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 10:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by trolodtroje

Jure Zdovc komentira odlazak u Seul na OI ali ovog puta nešto o drugima:

Ako mogu nešto reci o drugima, a ne samo o našoj ekipi, još uvek imam pred ocima kolege, zapravo "jadnike" iz boks momcadi. Potonji su znali da ce biti propisno izbijani. Aziz Salihu mi je onako rezignirano rekao još u zracnoj luci: "Ja idem u Seul samo po batine, ništa drugo".




to je pravi olimpijski duh..vazno je sudjelovati..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 04/08/2012 : 10:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by dosada

komentira.....dobro si mislil ;)

a ovo slabo, ovisi kaj ocekuješ od komentatora. On je stara škola, tak se nekad komentiralo (bez urlikanja u mikrofon i sl.) i meni je to to, novim genracijama vjerojatno nije. Razliciti su komentatori nekad i danas, ali vjerujem da svima koji prate prijenose 20 i više godina je nacin komentrianja Slaveka dobar.



upravo tako..i ne samo to..on ne kupi svoje informacije sa interneta ka ovi mladi danas..on to lipo na sanku uz bocu viskija..



velim da nije sve za javnost ;)
ne kuže to ova deca (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 04/08/2012 : 11:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by dosada

komentira.....dobro si mislil ;)

a ovo slabo, ovisi kaj ocekuješ od komentatora. On je stara škola, tak se nekad komentiralo (bez urlikanja u mikrofon i sl.) i meni je to to, novim genracijama vjerojatno nije. Razliciti su komentatori nekad i danas, ali vjerujem da svima koji prate prijenose 20 i više godina je nacin komentrianja Slaveka dobar.



upravo tako..i ne samo to..on ne kupi svoje informacije sa interneta ka ovi mladi danas..on to lipo na sanku uz bocu viskija..



velim da nije sve za javnost ;)
ne kuže to ova deca (:


Ne znam... Meni je važno samo da imam što više informacija tokom prenosa...

Fudbal i semenke

Edited by - Ajkula on 04/08/2012 11:20:39
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 04/08/2012 : 12:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Maksimovicka blizu finala, samo da ne zezne sad
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 12:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
Danas Vatrepolisti, Sandra i Rukometaši.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 12:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Vaterpolisti bi trebali to lako odraditi..sa Dancima ce biti gadno, ne bi me zacudilo nerjeseno..Sandra osvaja zlato..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 04/08/2012 : 12:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
Ivana Maksimovic u trostavu za zene 590. Ona i Amerikanka Grej iznad Olimpijskog rekorda. Treceplasirana Ruskinja zaostaje citavih 5 krugova za Ivanom tako da nadamo se jos jednoj medalji nasih strelaca

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 12:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
Ujedno i zadnji vlak Srpskih rukometaša za prolazak dalje.
Jednostavno moraju dobiti Koreju i Madarsku.
Vatrepolisti protiv SAD-a

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 04/08/2012 : 12:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by johnhartson

Ivana Maksimovic u trostavu za zene 590. Ona i Amerikanka Grej iznad Olimpijskog rekorda. Treceplasirana Ruskinja zaostaje citavih 5 krugova za Ivanom tako da nadamo se jos jednoj medalji nasih strelaca



bio bi i red neka lepa vest, zaredasmo sa lošim
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 12:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Andrew Cain

Ujedno i zadnji vlak Srpskih rukometaša za prolazak dalje.
Jednostavno moraju dobiti Koreju i Madarsku.
Vatrepolisti protiv SAD-a



Vaterpolisti a ne vatrepolisti..ispada da se igraju vatrom..
sorry ne bi te ispravlja ali ovo je vec 2 put da grisis..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/08/2012 : 12:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Vaterpolisti bi trebali to lako odraditi..sa Dancima ce biti gadno, ne bi me zacudilo nerjeseno..Sandra osvaja zlato..

+ 1
Sandri triba proci hitac, da slucajno ne završi u mreži. Vaterpolisti - rutina. Rukometaši ce u ovoj utakmici pokazat koliko vride.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/08/2012 : 12:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by johnhartson

Ivana Maksimovic u trostavu za zene 590. Ona i Amerikanka Grej iznad Olimpijskog rekorda. Treceplasirana Ruskinja zaostaje citavih 5 krugova za Ivanom tako da nadamo se jos jednoj medalji nasih strelaca

Koliko ima natjecatelja?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 12:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Andrew Cain

Ujedno i zadnji vlak Srpskih rukometaša za prolazak dalje.
Jednostavno moraju dobiti Koreju i Madarsku.
Vatrepolisti protiv SAD-a



Vaterpolisti a ne vatrepolisti..ispada da se igraju vatrom..
sorry ne bi te ispravlja ali ovo je vec 2 put da grisis..


Hhahah Iman dosta gramatickih grešaka. Ništa novo za mene. Što iz lijenosti što iz neznanja. Samo ti ispravi

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 12:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
ma imam ih i ja..ne boj se..ali ovo bas upada u oci i vjerovatno ces je jos koji put spomenuti pa eto da naucis pravilno..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 12:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Vaterpolisti bi trebali to lako odraditi..sa Dancima ce biti gadno, ne bi me zacudilo nerjeseno..Sandra osvaja zlato..


Slažem se u svemu.
Jedino me onaj Hansen plaši. Po meni daleko najbolji igrac svijeta.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 04/08/2012 : 12:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by johnhartson

Ivana Maksimovic u trostavu za zene 590. Ona i Amerikanka Grej iznad Olimpijskog rekorda. Treceplasirana Ruskinja zaostaje citavih 5 krugova za Ivanom tako da nadamo se jos jednoj medalji nasih strelaca

Koliko ima natjecatelja?


Padoh sa stolice

590/600, da budem precizniji

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16343 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 04/08/2012 : 12:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message


Bravo Ivana. Ce upuca zlato od 13:45

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 12:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
vidi Ivane sta je dobra..jeli to ta Maksimovicka..lepa cura nema sto..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 96 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000