forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 OLIMPIJSKE IGRE (upišite medalju!)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 96

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/08/2012 : 11:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by kosmajac

Srbija uzima ili zlatnu ili srebrnu u vaterpolu...to je to..Hrvati nece uzeti zlatnu milion posto



ma o cemu ti pricas..razbit cemo vas ko beba zvecku..


Po igri se izdvajate vi i mi. Mada, mislim da smo zreli za zlato. Ali, verovatno se necemo sresti, jer cete puci od Madjara u cetvrtfinalu




zivi bili pa vidjeli..ali dobro je da vam se vec sad tresu gace od barakuda..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 05/08/2012 : 11:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
ma CG osvaja zlato i rešeno
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 05/08/2012 : 12:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by jang

ma CG osvaja zlato i rešeno



Ja se najvise i plasim Crne Gore, ista skola vaterpola, dobri drugari, u bazenu ljuti rivali!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 05/08/2012 : 12:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by okiboki

Ljudi manite se wikipedije i gluposti.Srbija je pravni naslednik Jugoslavije.Hrvatska,BiH,Makedonija,Slovenija i Crna Gora su u MOK primljene kao nove clanice dok se Srbiji racunalo clanstvo Jugoslavije pa tako i medalje.Znaci nije postala nova clanica nego je clanstvo samo nastavljeno.Da li je to pravedno ili nije to je tako.Uostalom evo sta je izjavio predsednik hrvatskom olimpijskog odbora Matesa.

"Sve olimpijske medalje do 1988. godine pripadaju Srbiji i tu nema pomoci"

Srpski sportaši s pravom ocekuju više medalja u Londonu, ali je li ulazak u “klub 100” malo pretjerana prica? Ne, nije. Naime, kako nam je rekao predsjednik Hrvatskog olimpijskog odbora Zlatko Mateša, Srbija, odnosno OKS prema Statutu Medunarodnog olimpijskog odbora sljednica je svih nastupa i medalja koje je osvajala Jugoslavija od prvog 1920. u Antwerpenu do zadnjeg u Seulu 1988. godine!

- Mi tu ništa ne možemo napraviti. To je odluceno još 1992. godine. Naime, sve novonastale države primljene su u MOO kao nove clanice, a Srbiji se racunalo clanstvo SFRJ, pa tako i rezultati - objasnio je Mateša. Dodao je da olimpijske medalje nisu predmet sukcesije bivših republika te da HOO nikad nije pred medunarodnim tijelima pokretao bilo kakvo pitanje da se, eventualno, “zamrznu” medalje Jugoslavije i da njene uspjehe dijele sve države nastale nakon njezina razdruživanja. Prema Matešinim rijecima, “takva su pravila igre”.



Eto.Da li je ovo pravedno ili nije mozemo do sutra ali to je tako.





zanimljivo. a kako to da vam se pišu samo medalje sa ljetnih igara?

I sa zimskih,isto je to,jedan olimpijski komitet.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 05/08/2012 : 13:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

Srbija uzima ili zlatnu ili srebrnu u vaterpolu...to je to..Hrvati nece uzeti zlatnu milion posto


Nikad ne reci nikad. Možda Španjolci ili SAD uzmu zlato.
Bilo bi jedno od vecih cuda sporta, ali moguce je.
Ne možeš tvrditi da ce Srbija sigurno uzet Zlato ili Srebro a Hrvatska nece sigurno Zlato.
Pa ne možeš tvrditi niti da ce Francuska ili Hrvatska u rukometu uzeti Srebro ili Zlato.
Iako su obje reprezentacije monstruozno jake.
Mislim da se može reci za košarkaše SAD-a da ce uzeti Srebro ili Zlato, sigurno.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 05/08/2012 : 13:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Goluža mi je antipatican. Lino je bio car. Mali "napoleon" u crvenoj trenirki, još ga se sjecam kako je trckarao gore dole aut linijom sa podignutim rukama i ohrabrivao momcad.
Dok ovaj Goluža, nema pojma. Naslijedio je on momcad od Lina Cervara i sada se pravi pametan....Nisam ga voleo ni kao igraca, uvijek mi je izgledao onako "pokvareni tip sportiste"...inace navijam za Hrvatski rukomet ali on (Goluža) mi je glup. Sa takvim igracima kao što ima Hrvatska mogao bi i ja doci do medalje kao trener.


Treba imati takve igrace.
Isto možeš govoriti sa SAD ( košarkaši / košarkašice )
Manchester United, Real Madrid, Barcelona...
I masu drugih timskih ekipa.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 05/08/2012 : 13:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

da, meni je ovo prepucavanje smijesno za popizdit:). Pa onda neka tuga poslije poraza izmedju Hr-Sr, pa jebote ako su Srbi izgubili od Hrvatske izgubili su od najboljih na svitu, tako ako mi slucajno:) izgubimo u vaterpolu, a jebote, izgubio si od najboljih, nije sramota... ni malo.
Dalje, ovo brojenje medalja, mislim i ja navijam za svoje, ali u principu ovi uspjesi svih "nasih i vasih i njihovih" sportasa nemaju nikakve veze s drzavama iz kojih su, samo je bitna predanost u 99% nekog pojedinca, a mi kao da smo to sami osvojili:) šou živi:)


+1
Muka mi je kad vidim da neki bez zafrkancije, govore naši ce ovo naši ce ono, vaši su ovakvi vaši su onakvi

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/08/2012 : 13:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Caleb i ja samo se zafrkavali..i bila je zdrava i pozitivna zafrkancija..sta skacete odma ka klokani..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16343 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 05/08/2012 : 14:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Stvarno ste klokani

Jao, bre Zlaticu

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 05/08/2012 : 14:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Nasi strelci se usrali na najvaznijem takmicenju u kosmosu. Sjajno.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 05/08/2012 : 14:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Caleb i ja samo se zafrkavali..i bila je zdrava i pozitivna zafrkancija..sta skacete odma ka klokani..


Ki škakonja
Brni jeli ovako?
http://www.youtube.com/watch?v=HLM0KNjJD60
Kratak je video ovo morate viditi, traje
0:26

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 05/08/2012 : 14:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
Zlatic 6. , Ðokovic trenutno pekinut zbog kiše...

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 05/08/2012 : 14:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Dobro, zasad 7 medalja
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 05/08/2012 : 14:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
Ni najmanje me ne smeta cinjenica sto je Srbija sljednica bivse Juge po pitanju medalja, da su ih nasljedili i 500, sasvim svejedno, to je proslost. Vise me smeta sto se to u tamosnjim medijima ne prezentira kao jugoslavenski vec kao "srpski olimpizam". Znaci ne kao "Srbija sveukupno ima toliko i toliko medalja, od toga toliko i toliko kao dio zajednicke drzave". Jer zlatne medalje Matije Ljubeka, Djurdjice Bjedov, Mate Parlova ili npr. splitskog cetverca iz '52 imaju veze sa srpskim olimpizmom koliko i uspjesna berba maslina u Dalmaciji sa zimom na Aljasci. Ako ista, to su jugoslavenske medalje.
Hrvatska do 1992. nije nastupala samostalno pa joj se ne trebaju ni racunati te medalje. Ali i Srbija je bila dio zajednicke drzave i sada sve to prezentirati kao 100 medalja srpskog olimpizma je neukusno. Znaci, govorim o fer pristupu koji se mora ili ne mora postivati, u ovom slucaju je ovo drugo. Ali to je njihovo pravo i mogucnost, pa neka bude tako.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 05/08/2012 : 14:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ja bih sve to zakljucno sa '88 krstio Jugoslovenskim medaljama - ne hrvatskim, ne srpskim, nego jugoslovenskim. Odatle, svakom svoje, no, ja cu naravno reci da su to NASE medalje jer sam bio Jugosloven kao i vecina vas na forumu, tako da definitivno i Ljubek i Parlov su "moji".

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16343 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 05/08/2012 : 14:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Meni nije jasno kada Olivera izjavi da joj je cilj da zavrsi maraton. Jbt, u Pekingu je odustala i na jos milion trka, evo i danas je odustala na 25. km. Jbt, 4 godine ona ne moze da se pripremi za maraton Pa nek promeni dicciplinu i neka trci 5 ili 10 km. Nije ona za ovo.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 05/08/2012 : 14:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:

Goluža mi je antipatican. Lino je bio car. Mali "napoleon" u crvenoj trenirki, još ga se sjecam kako je trckarao gore dole aut linijom sa podignutim rukama i ohrabrivao momcad.
Dok ovaj Goluža, nema pojma. Naslijedio je on momcad od Lina Cervara i sada se pravi pametan....Nisam ga voleo ni kao igraca, uvijek mi je izgledao onako "pokvareni tip sportiste"...inace navijam za Hrvatski rukomet ali on (Goluža) mi je glup. Sa takvim igracima kao što ima Hrvatska mogao bi i ja doci do medalje kao trener.


+1

iako je meni Goluža kao igrac bio sasvim ok.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 05/08/2012 : 14:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ja bih sve to zakljucno sa '88 krstio Jugoslovenskim medaljama - ne hrvatskim, ne srpskim, nego jugoslovenskim. Odatle, svakom svoje, no, ja cu naravno reci da su to NASE medalje jer sam bio Jugosloven kao i vecina vas na forumu, tako da definitivno i Ljubek i Parlov su "moji".



O tome i pricam. Zato mislim da se onim "srpski olimpizam" bezrazlozno ponistava cinjenica da je sadasnja Srbija 45 godina zivjela i natjecala se s jos 5 drugih naroda koji su zajedno s njom osvajali medalje.
To govorim iz cisto sportskog kuta, nema veza sa svojatanjem ni nacionalizmom, jer bi to za sport trebao biti stran pojam.
Znaci, Srbija 100 medalja? Nema problema, tako kazu pravila.
Samo bi bilo fer to podijeliti na jugoslavenski i srpski olimpizam.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16343 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 05/08/2012 : 14:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by dante

O tome i pricam. Zato mislim da se onim "srpski olimpizam" bezrazlozno ponistava cinjenica da je sadasnja Srbija 45 godina zivjela i natjecala se s jos 5 drugih naroda koji su zajedno s njom osvajali medalje.
To govorim iz cisto sportskog kuta, nema veza sa svojatanjem ni nacionalizmom, jer bi to za sport trebao biti stran pojam.
Znaci, Srbija 100 medalja? Nema problema, tako kazu pravila.
Samo bi bilo fer to podijeliti na jugoslavenski i srpski olimpizam.



Svaka cast, tako i treba da bude.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 05/08/2012 : 14:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
hej, nisam mislio ni na brnija ni caleba, ni sebe, ono je samo moj opceniti osvrt. ne skacite ka klokani:))))) nisam dugo bio ovdje pa sam samo napisa jedan opci postic

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 05/08/2012 : 14:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

hej, nisam mislio ni na brnija ni caleba, ni sebe, ono je samo moj opceniti osvrt. ne skacite ka klokani:))))) nisam dugo bio ovdje pa sam samo napisa jedan opci postic


Nisam niti ja nikoga posebno prozivao, a vidi se da su Brni i Caleb odlicni momci. I da je zafrkancija u pitanju

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 05/08/2012 : 14:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
Zugaj sredio Egipcanina 3:0, hrvanje.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 05/08/2012 : 15:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by Andrew Cain

Zugaj sredio Egipcanina 3:0, hrvanje.



I izgubio od Azera
Šteta.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 05/08/2012 : 16:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
Izgoubo Ðokovic...
Ne mogu da verujem...
Vec treca crvena medalja na ovoj Olimpjadi ...

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 05/08/2012 : 16:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
reko sam ja lijepo da djole nece, ne ide ga ove godine (u smislu koliko je dobar bio prosle god, njegova igra prosle god je vj medju najboljima ikad)

zugaj jos moze po broncu preko repezasa jer je azer stigao u polufinale

kljakovic gašpic 5 u jedrenju, slovenac žbogar 6 ili kako se vec prezivaju :)

sto se tice rukometa, ha lino je bio klaun :D, a ovaj sada je kreten sa svojim izjavama i opcenito stavom, ali barem zna nesto o rukometu za razliku od line;)

There can be only one, me!
Go to Top of Page
Page: of 96 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.94 seconds. Snitz Forums 2000