forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 error: illegal use of flash tag!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12215 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/08/2012 : 11:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Šta je ovo?
Zašto mi ne otvori 9 stranicu topika: Izseljenje iz EX ju. Kada kliknem na 9 stranicu izpiše mi ovo:

error: illegal use of flash tag!


u cemu je problem?
Inace mogu ostale topike da otvaram i citam normalno ali ovo još nisam vidio....

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 19/08/2012 : 11:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Šta je ovo?
Zašto mi ne otvori 9 stranicu topika: Izseljenje iz EX ju. Kada kliknem na 9 stranicu izpiše mi ovo:

error: illegal use of flash tag!


u cemu je problem?
Inace mogu ostale topike da otvaram i citam normalno ali ovo još nisam vidio....


Clan KRAS ce ti vjerovatno o tome moci reci nesto vise

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 19/08/2012 : 11:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
ili modovi koji mu danima dopuštaju da baljezga i vrijeda na toj temi! Mladjo samo kaj mu nije kavu skuhal u trenutku kad ga je zamolil da ne piše više...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/08/2012 : 20:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
stavlja link na youtube, a link nije cijeli, nego je prelomljen u dva reda, pa mu forum javlja grešku.

Trouble will find me
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/08/2012 : 20:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

ili modovi koji mu danima dopuštaju da baljezga i vrijeda na toj temi! Mladjo samo kaj mu nije kavu skuhal u trenutku kad ga je zamolil da ne piše više...



glavno da su Lwooda izbacili..

PRAVDA ZA LWOODA!!

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 19/08/2012 : 21:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message
Meni se bas dopala tema, steta sto je lik trolla
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000