forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 NEZANJE
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/08/2012 : 21:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
bojim da su neki jako opterecini i na sam spomen odrdenih pojmova (o kojima pojma nemaju) te nisu sposobni razgovarati o cinjenicama, argumentirano i bez provokacija.

Jebiga kad volim biti pametan, a malo toga znam...



tema je isla u potpuno dobrom tonu (procitati prve dvije stranice), dok se nisu javil optereceni kojima ocito bil cilj to dovesti dnevno-politicke vode. Zar stvarno niste bar jednom sposobni ostavit temu ljudima koji imaju kaj za reci (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/08/2012 : 21:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ne smijes otvarat zakljucane teme:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/08/2012 : 21:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
pa ni ne otvaram...opcenito rezoniram rasprave na forumu.
Na svakoj temi se javi bar nisera koji sjebu svaku iole ozbiljniju rapsravu svojim upadima za koje misle da su duhovti. A o površnim opservacijama da ne govorim (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/08/2012 : 21:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

pa ni ne otvaram...opcenito rezoniram rasprave na forumu.
Na svakoj temi se javi bar nisera koji sjebu svaku iole ozbiljniju rapsravu svojim upadima za koje misle da su duhovti. A o površnim opservacijama da ne govorim (:



Joj daj molim te, nemoj nam vrijedati intelekt.Otvorio si vec zakljucanu temu zato kaj ne mreš ti stati sa raspravama kad ti se veli, nego moraš još nešto svoje dodat tak da tvoje bude zadnja. Zadnja opomena - ne radi to i gotovo.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/08/2012 : 22:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
da,dosada je kriv jer je otvorio topic o lock temi...ali je u pravu...glede teme...dosta je jedan ili dvojica da pocnu lajat o sasvim nebitnoj temi i sve ode u tri pizde materine...jebote,imate li vi ljudi išta soli u glavi...sad cu ja otvorit neku temu...pa da vidim tko ce skrenuti sa zadane teme...hmmm,ne mogu baš sad,navala portugalaca je u tijeku

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/08/2012 : 22:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

da,dosada je kriv jer je otvorio topic o lock temi...ali je u pravu...glede teme...dosta je jedan ili dvojica da pocnu lajat o sasvim nebitnoj temi i sve ode u tri pizde materine...jebote,imate li vi ljudi išta soli u glavi...sad cu ja otvorit neku temu...pa da vidim tko ce skrenuti sa zadane teme...hmmm,ne mogu baš sad,navala portugalaca je u tijeku




Pa naravno. Uvijek je tako. Uvijek ce netko krenut sa glupostima i rasprava ce utici u...Da ne kažem gdje. Ja ne znam zašto se ljudi ne mogu držati teme i pravila. Ali ocito ne mogu.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000