forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Tonkina dinastija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/10/2012 : 01:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message


NAJNOVIJA DINASTIJA, SAMO NA OVOM LINKU:
SENZACIJA, EVO PA GLEDAJTE UZIVAJTE U NASTAVKU:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42705
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/10/2012 : 00:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Zlotvor

Otvorene uvrede umotane u celofanu - kako otvorena uvreda može biti i skrivena? Dobro, valjda ti znaš.

Druker? Vec san skužia da totalno krivo poimaš neke stvari. Ocito su za tebe svjedoci na sudu isto drukeri jer suraduju sa Zakonom. Jbg, cudno gledaš na to s obzirom da želiš biti pravnik.
Šaptanje i izdavanje nema veze s onim što san ja napravia. Ni najmanje.

Još mi prišivaš i da san provokator. A di to, molin te? Aj navedi primjer. Naravno, ne možeš. I to iz jednostavnog razloga što ne citaš moj post do kraja, a uredno odgovaraš samo zato jer ti je brži jezik od glave, a da malo razmisliš o procitanom - drugacije bi odgovara.

Ja nisan kompetentan za 50% rasprava? Dobro, to je cisto tvoj dojam. Ja to nisan tako doživia, ali eto - maybe I'm wrong.

I ne pratin sport selektivno i površno, na temelju samih rezultata ili zato što mi je neki tim simpatican. Ne... Ja cu prvi uprit prstom "u svoje" kad vidin situaciju na tudu štetu. Pa pogledaj ponovo topik bar zadnja dva kola da li kukan zbog sudaca. A da, to san ipak ja, tipicni navijac Hajduka. Kud nisi objektivan, još si pun predrasuda.

I kažeš rješili smo stvari... Da, a i dalje mi trljaš nos. I dolaziš u Hajdukov topik i kadiš gore od gorespomenutog HB-a. I to nakon silnih objava o povlacenju. A meni si naša pricat o tome ko drži rijec. Za razliku od tebe, ja priznajen grešku kad je vidin ili kad mi neko ukaže na nju. Vidiš li ti, Tonka, svoje greške? A kad ih vidiš, koliko ti triba da ih priznaš (ako ih priznaš)?

Rješili smo stvari...
A siti se, kako si pocea tu "raspravu"? A opet, ja ti nisan uzvratia istim oružjem...
Sad se pitan zašto san tako postupia.

I ne znan ni zašto pokušavan razjasnit neke stvari s tobom kad od toga (vjerojatno) nema ništa. Bice da je neki trenutak slabosti...


Gledaj nisam svetac. Ne pravdam se. Dobro znaš da nisam od onih koji ce blatiti druge a sebe uzdizati i opravdavati.
Uglavnom nema veze ako se sada sprdaju na racun ovoga što cu napisati, ali nemaš pojma koliko me boli što moran na ovakav nacin sa bilo kime komunicirati, vrijedati, podbadati, zadavati udarce, svadati se.
Pa kada sam duže vrijeme bio u svadi sa Sawitchem i Mairosuom ja sam prvi zatražio pomirenje. Velika vecina ovdje misli svašta o meni, nema veze pokazao sam se u dosta situacija u lošem svijetlu, jer mi jezik brže radi od mozga.
Ali evo zaista brate ne želim se svadati nisam te prozivao niti ništa sam si došao i zapoceo.
Bole me takve stvari kada moram tako reagirati jer me se napada bez razloga.



Tonka, Zlotvor ti je cudan lik, cak mislim da nije ni los kako mu nic glasi, ili kako se on tim nikom zeli prikazati, no ni on nije imun na neshvacanje sugovornika
zanimljivo je kako se objasnjavata
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/10/2012 : 13:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Zlotvor je jako dobar momak, samo ponekad puno filozofira
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/10/2012 : 16:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42720&whichpage=2

Pa dobro sto ste tako zapeli za to Kosovo. Istina nije priznato, samo sam spomenuo kao mogucnost koja i ne mora biti. Ali o tome se aktualno govori, tako je bilo i sa Crnom Gorom.
Dali bi me napali da sam napisao i njihovu ligu da je priznato?! Vjerovatno bi me krivo gledali jeli tako?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/10/2012 : 16:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
@ Caleb

Vidiš da se može sve na mirno riješiti.
Mislim da nije potrebno spominjati opet ona topic, kape itd... za svoje pogreške ( što osobno smatram da jesu ) dao sam i poštenu ispriku.
Glede ovoga sto se tice priznanja evo iskreno neutralan sam i kada bi trebao glasovati ne bi uopce glasovao.
Nema nikakve zle krvi malo ste naglo reagirali ok idemo dalje. Mislim da sam vec dokazao da sam upravo suprotno od toga za sto me u naletu bijesa optuzujete.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/10/2012 : 16:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Evo da pokazem da ste pogriješili i potvrdim ovo sto govorim. Obrisat cu onaj post
Vidim da vas jede, a ne želim da nikome bude ruzno zbog nicega.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/10/2012 : 16:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Eto. Necu da glumim nesto, ali sledeci put razmisli pre nego napises nesto slicno, yarad mira na forumu. Sta ko misli i iznosi u privatnom zivoti, nije moj problem. Ali, kontam, ovde smo svi iz bivse Juge i dosta su dobri odnosi. Sad, da li je to iskreno i ne, ne znam. Vecim delom verovatno jeste. Ali verujem da i ovde ima onih koji na utakmica skandiraju poznate parole (sa svih strana).

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 03/10/2012 16:25:19
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/10/2012 : 16:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Eto.


Ružno je kad se braca svadaju
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/10/2012 : 16:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Vjerujem da ih ima itekako. Ali ja nisam jedan od tih niti cu ikada biti.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 03/10/2012 : 17:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Ne zelim da se raspravljam ali situacija sa Kosovom nije ista kao sa Crnom Gorom,nikako.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/10/2012 : 17:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ma mislio sam u vezi UEFE
Nije se znalo hoce li ih UEFA priznati ili ne...
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 03/10/2012 : 17:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Nije tacno ni to,nije bilo razloga da ne priznaju CG ;)
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/10/2012 : 17:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ma nisu odma iz uefe priznali CG, nego kad su je priznali kao drzavu onda su automacki i iz uefe priznali repku i ligu
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 03/10/2012 : 17:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Prije nezavisnosti niko nije ni trazio da se prizna reprezentacija a igrali smo zajednicku ligu,kazem ti da nije isto.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/10/2012 : 13:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Evo par iznosa sa PM-a, inace ovo nikad ne radim... ali da se zna s kim se ima posla, da se ne govori da Tonka okolo prijeti ljudima po PM-u, a za one za koje bi se najmanje reklo peru ruku.

@ Brni: moli boga da me ne sretnes negdi..progutat ces zube radi ovoga sa klaunom..

@Tonka:
Seljacino smrdljiva di treba doci i kada?
Slomit cu ti kicmu kralježnjak po kralježnjak jadnice jadni docu ja u Vodice o osobnom trošku da ti gazim petom po vilici. Kada i gdje klaune jadni??
Uostalom klauncicu imaš facebook Kristijan Plander pa izvoli obrati mi se hoceš i broj mobitela? Gdje god hoceš i kad hocešš nije mi problem da ti zabijem dva- tri puta glavu u beton.

@ Brni : moze odma sta se mene tice..aj daj broj moba..u zadru si jeli tako..idem ovaj tjedan do zadra..aj daj broj..

@ Tonka : Evo ti 098 839802 Kristijan. Gdje god hoceš i kad god samo zovni.

@ brni : ne pise tamo nista..aj posalji ga vamo..kad krenem te nazovem pa cemo se nac na nekom parkingu di nema nikoga..aj salji broj..

@ tonka:
Jeli ti mene zajebavaš ili što jesam ti poslao broj evo ti opet 098 839802. Ma kakav parking sto se mene tice može nasred trga.

@ brni:
zapisa sam..kad dodem cu te zovnit pa cemo rijesit ovo..

@tonka:
Hocemo riješit cemo ne brini ne samo ovo... jos i neke zaostale dugove preko kojih sam ja priša.

@ brni: ma koji trg..ima sam problema sa policijom..ne treba mi to opet..di nas niko ne vidi triba ovo rijesit..

@ tonka:
Ja iman uvjetnu 3 godine, pa se ne bojim policije... ali slažem se bolje na samo...


Eto jedva cekam da vidim gospodina
A iznio sam samo da se vidi kako ljudi imaju pogresne stavove o ljudima sa foruma... da ne ispadne samo Tonka24 divljak.



Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/10/2012 : 13:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Evo par iznosa sa PM-a, inace ovo nikad ne radim... ali da se zna s kim se ima posla, da se ne govori da Tonka okolo prijeti ljudima po PM-u, a za one za koje bi se najmanje reklo peru ruku.

@ Brni: moli boga da me ne sretnes negdi..progutat ces zube radi ovoga sa klaunom..

@Tonka:
Seljacino smrdljiva di treba doci i kada?
Slomit cu ti kicmu kralježnjak po kralježnjak jadnice jadni docu ja u Vodice o osobnom trošku da ti gazim petom po vilici. Kada i gdje klaune jadni??
Uostalom klauncicu imaš facebook Kristijan Plander pa izvoli obrati mi se hoceš i broj mobitela? Gdje god hoceš i kad hocešš nije mi problem da ti zabijem dva- tri puta glavu u beton.

@ Brni : moze odma sta se mene tice..aj daj broj moba..u zadru si jeli tako..idem ovaj tjedan do zadra..aj daj broj..

@ Tonka : Evo ti 098 839802 Kristijan. Gdje god hoceš i kad god samo zovni.

@ brni : ne pise tamo nista..aj posalji ga vamo..kad krenem te nazovem pa cemo se nac na nekom parkingu di nema nikoga..aj salji broj..

@ tonka:
Jeli ti mene zajebavaš ili što jesam ti poslao broj evo ti opet 098 839802. Ma kakav parking sto se mene tice može nasred trga.

@ brni:
zapisa sam..kad dodem cu te zovnit pa cemo rijesit ovo..

@tonka:
Hocemo riješit cemo ne brini ne samo ovo... jos i neke zaostale dugove preko kojih sam ja priša.

@ brni: ma koji trg..ima sam problema sa policijom..ne treba mi to opet..di nas niko ne vidi triba ovo rijesit..

@ tonka:
Ja iman uvjetnu 3 godine, pa se ne bojim policije... ali slažem se bolje na samo...


Eto jedva cekam da vidim gospodina
A iznio sam samo da se vidi kako ljudi imaju pogresne stavove o ljudima sa foruma... da ne ispadne samo Tonka24 divljak.





Ja ovo ne mogu vjerovat..u svakom postu u onom mom topicu si me vrida, nazivas me klaunom, stavlja slike itd..ja sam tebe istina zna sprdat ali to je bila zafrkanicija..pa ti si se sam smija tim bazama..na topicu o dobrodoslici novim clanovima si reka da te vise ne pratim i ne sprdam..aj nadi posli toga post di sam te sprda..i sad kad si iznia niz uvreda ja ti saljem poruku da se nademo i rijesimo stvari ko dva muskarca ti to poput najobicnije kukavice iznosis pred cili forum..nisi vridan da te razbijem..nemoj mi se vise nikad obratit..niti ode ni uzivo ni u bilo kojem smislu..toliko od mene..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/10/2012 : 13:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Znas li ti Brni s koliko sam se ja ljudi vidio, našao priko raznih foruma?
Evo ovdje je bio slican slucaj sa Mamlazom.
Ti mene nazivas kukavicom, dobro kad je tako ne tribas ti doci ja cu do Vodica.
A zasto ne prioznas da si bar jednom vrida pod krinikom sprdancije?
I cek zasto bi ja bio glavni na forumu koji prijeti, koji je divljaka a za one kao sto s ti misli se da su divni i krasni, a prvi si prijetio?!
Upravo sam radi toga iznio?Kukavica ajmo logicki bili me ovo spasilo od batina?! ili tebe?
Uostalom rekao si da ces doci u Zadar pa da cemo na pice, zar ne?
Ja kukavica ati otvaras topic direktno da bi mene pred svima ovdje ismijao... zasto nisi dosao na PM kao sto si lijepo zaprijetio, ako si vec covjek kao sto se smatras?
Svaka se budala i trutina može potuc toliko o rjesavanju stvari kao dva muskarca.
Ti bi mene razbio? Ok moram priznati da imas velika muda kad tako lupaš na pamet. I zasto se ne bi pošibali i onda normalno razgovarati na forumu sto ljudi smo ili nismo?
Aj ajmo rijesiti. Ali bilo kako zavrsi volio bi da ostvarimo ono pice koje si predlozio iza toga možemo na parkiraliste i udri.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/10/2012 : 13:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Ma o cemu pricas covjece..ode se radi o tome da si ti ovo iznia pred cili forum..a to ko bi koga razbija me zaboli..ja kad nesto kazem to i napravim..a kad sam ti reka da cu doc do zadra doc cu..tu nema price..sad jesi li ti divljak, ludjak, ubojica, nekakav nabildanko, treniras muay thai ili sta ja znam, to mene ne interesira..rekli smo da cemo se nac..mogli smo se nac i to rijesit..a za batine mi je najmanji problem..dosta puta sam da ali bogami sam i dobija po labrnji..ali ja se sad ode moran nesto pravdati..ko najveca picketina..to mi je gore nego da smo se nasli i dobro pomlatili..mogli smo i na pivu nakon toga..ovako ispadamo pickice..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/10/2012 : 13:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24


Ja kukavica ati otvaras topic direktno da bi mene pred svima ovdje ismijao... zasto nisi dosao na PM kao sto si lijepo zaprijetio, ako si



nisam te sa tim topicom tija ismijat nego ti poruciti da stanes vise sa tim pustim nepotrebnim topicima..mozda sam falia sta sam stavia tvoj nick..i da slazem se vjerovatno sam triba na pm slat..ali pogledaj svoju prvu reakciju nakon uvodnog posta..ko da sam ti ubija nekoga..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/10/2012 : 14:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Najlakše tko što trenira i ko ce koga... uvjek ima jaci, veci, snažniji, ludi... jako dobro to znam na vlastitoj koži.
Niko nije ispao picka... pitam te koga bi spasilo ovo sto sam ja iznio od batina?
Kažem ti zasto sam iznio zato sto su mi vec puno puta dobrice i sa ovog foruma prijetili prvi, a ja sam ispadao divljak redovito a oni dobrice tako i sada.
Od sada cu ovakve prijetnje direktno na forum ( ako se radi o dobroj dusi foruma ) neka se vidi. Sory prelomilo se na tebi.

Moja reakcija na onaj tvoj topic je u pocetku bila smirujuca ali ja sam pukao kad si reka kao nebitan si ionako te cijeli forum sprda... znaci i sam kazes da u toj sprdnji ima malo zle krvi....

Ja sam ti rekao iz zafrkancije da me ne pratis i spras po forumu i bilo mi je cudno sto te nema zasto sve shvacas tako doslovno? Nisam ja tebi napisao koji me kurac sprdas nego kroz zafrkanciju.

Na pice cemo otic ne pijem pivo ali colu i sprite da

Možemo se i pošibat iz zafrkancije, iz dragosti kako god oš... ( naravno iza cuge )

Sve u svemu zacudilo me zasto onakav topic bas od tebe... ako s nikim nisam bio ok s tobom sam bio?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/10/2012 : 14:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Ma ok..zaboravi..

sta se tice cuge kad god os nema beda..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/10/2012 : 14:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Eto dao sam ti broj, kad dodes u zadar bilo bi lijepo da nazoves
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 04/10/2012 : 14:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
Još cete na kraju zajedno na paradu u BG. :)


Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/10/2012 : 15:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by bosancicigor

Još cete na kraju zajedno na paradu u BG. :)






Ali bas mi mucno kad ovako nesto bude na ovom forumu. Sa Mamlazom sam isto imao i telefonski poziv i nasli smo se hvala Bogu sad smo odlicni. Cak mi je i pomogao covjek.
Ne volim na ovom forumu stvarati ovakva sranja, znam da sam tezak, problematican, divlji ponekad i zatucano tvrdoglav, ali ovdje stvarno mi je muka kad dode do ovakvih stvari.

Jednom sam se zakazio sa likom na forumu u vezi teretane i vojnickih prepona. I lik stavio svoju sliku a ve se dogovorili da se nademo u Zadru na kolodvoru... on bio iz pridrage ( sela kraj zadra ). Jbt ja vidio sliku, neka mrcina 190 cm 105 kg, pomirio se ja sa batinama ali nece ni njemu biti lako.
I sad ja dolazim na kolodvor kao na streljanje i cekam 10 min kasni, 20, pola sata na kraju sam ga cekao sat i 10 minuta i otisao doma.
I dodem na forum dobijem PM kako je taj lik dosao na kolodvor i sakrio se da vidi hocu li ja doci i da nije niti upola one slike na forumu.
Tri puta sam se nalazio preko foruma. Dva puta su tipovi iz Zagreba i Bosne popušili batine... ali zato me jedan nataraca sa otoka
Jos par puta sam se nalazio ali to je bilo nakon kratke rasprave " cuga " sad sam s tim ljudima jako dobar.
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 04/10/2012 : 15:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by bosancicigor

Još cete na kraju zajedno na paradu u BG. :)






Ali bas mi mucno kad ovako nesto bude na ovom forumu. Sa Mamlazom sam isto imao i telefonski poziv i nasli smo se hvala Bogu sad smo odlicni. Cak mi je i pomogao covjek.
Ne volim na ovom forumu stvarati ovakva sranja, znam da sam tezak, problematican, divlji ponekad i zatucano tvrdoglav, ali ovdje stvarno mi je muka kad dode do ovakvih stvari.

Jednom sam se zakazio sa likom na forumu u vezi teretane i vojnickih prepona. I lik stavio svoju sliku a ve se dogovorili da se nademo u Zadru na kolodvoru... on bio iz pridrage ( sela kraj zadra ). Jbt ja vidio sliku, neka mrcina 190 cm 105 kg, pomirio se ja sa batinama ali nece ni njemu biti lako.
I sad ja dolazim na kolodvor kao na streljanje i cekam 10 min kasni, 20, pola sata na kraju sam ga cekao sat i 10 minuta i otisao doma.
I dodem na forum dobijem PM kako je taj lik dosao na kolodvor i sakrio se da vidi hocu li ja doci i da nije niti upola one slike na forumu.
Tri puta sam se nalazio preko foruma. Dva puta su tipovi iz Zagreba i Bosne popušili batine... ali zato me jedan nataraca sa otoka
Jos par puta sam se nalazio ali to je bilo nakon kratke rasprave " cuga " sad sam s tim ljudima jako dobar.





Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000