forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 champions league 2012-13
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 32

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 30/04/2013 : 23:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
meni nije jasno pored tolko kreativnih igraca koje imaju, njima je bit igre duga lopta naprijed i dodajmo ronaldu

There can be only one, me!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/04/2013 : 23:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by maddox031

meni nije jasno pored tolko kreativnih igraca koje imaju, njima je bit igre duga lopta naprijed i dodajmo ronaldu



Sorry ali ja tu vidim puno vise trkaca nego kreativaca..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/04/2013 : 23:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Maki_Mostar

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Jerry Krause


Mo'š mislit, pogotovo mi nadi trenera koji bi onaj luzerski Inter pretvorio u prvake.


Iako nisan njegov ljubitelj, s njima je napravija cudo.


Ali ne idu mu Nijemci nikako, mislim da ce ih nocima sanjati nakon 2 uzastopna ispadanja od njih.

Zna li tko koje je ovo po redu polufinale LP-a u kojem je Mourinho ispao?



cetvrto


Trece.
9/10 je bija prvak sa Interon, posli toga je tri puta sa Realon ispa u polufinalu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 30/04/2013 : 23:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Jerry Krause


Mo'š mislit, pogotovo mi nadi trenera koji bi onaj luzerski Inter pretvorio u prvake.


Iako nisan njegov ljubitelj, s njima je napravija cudo.


Ali ne idu mu Nijemci nikako, mislim da ce ih nocima sanjati nakon 2 uzastopna ispadanja od njih.

Zna li tko koje je ovo po redu polufinale LP-a u kojem je Mourinho ispao?



cetvrto


Trece.
9/10 je bija prvak sa Interon, posli toga je tri puta sa Realon ispa u polufinalu.



A 2006/07 kad je vodio Chelsea i ispadanje od Liverpoola na penale
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/04/2013 : 23:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by maddox031

meni nije jasno pored tolko kreativnih igraca koje imaju, njima je bit igre duga lopta naprijed i dodajmo ronaldu



Sorry ali ja tu vidim puno vise trkaca nego kreativaca..



Veceras su mu svih pet veznjaka bili kreativni igraci. Jedinoga tipicnoga trkaca, Khediru je ostavija na klupi.
I meni ovaj Real igra loše s obziron na imena i lovu kojon raspolažu.
Igrali su veceras na cisti Ho-ruk. Upri prvih 15 min, i kad nije ušlo su se ispuvali.
Borussija je do 83.min potpuno kontrolirala utakmicu i onda gol iz nicega i zbog neiskustva panika zadnjih 10 min. Ustvari 5, jer nakon onoga prekida u 90-oj više se ništa nije dešavalo.
Moran priznat da mi je pa mrak na oci kad je izvadija Lewandovskog.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/04/2013 : 23:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Maki_Mostar

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Jerry Krause


Mo'š mislit, pogotovo mi nadi trenera koji bi onaj luzerski Inter pretvorio u prvake.


Iako nisan njegov ljubitelj, s njima je napravija cudo.


Ali ne idu mu Nijemci nikako, mislim da ce ih nocima sanjati nakon 2 uzastopna ispadanja od njih.

Zna li tko koje je ovo po redu polufinale LP-a u kojem je Mourinho ispao?



cetvrto


Trece.
9/10 je bija prvak sa Interon, posli toga je tri puta sa Realon ispa u polufinalu.



A 2006/07 kad je vodio Chelsea i ispadanje od Liverpoola na penale



Je, al Jerry je pita koje mu je ovo ispadanje u polufinalu za redon

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/04/2013 : 23:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
drago mi je za borussiju,moj liebling još od davnih dana...ali,izgube li od onih kobasicara u finalu,onda cu tek popizdit...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/04/2013 : 23:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Igrali su veceras na cisti Ho-ruk. Upri prvih 15 min, i kad nije ušlo su se ispuvali.
Borussija je do 83.min potpuno kontrolirala utakmicu i onda gol iz nicega i zbog neiskustva panika zadnjih 10 min. Ustvari 5, jer nakon onoga prekida u 90-oj više se ništa nije dešavalo.
Moran priznat da mi je pa mrak na oci kad je izvadija Lewandovskog.



Da u stvari oni placaju danak Mourinhovoj filozofiji nogometa pa dobijes dojam da su to sve panjevi koji samo trce..

Steta za onu precku od Lewandovskog..valjda u finalu nece biti tako milostiv..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 30/04/2013 : 23:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message
Aha, ufff, gdje ceš to pitati Jerry? Prvo, famozno protiv Barce, pa lani ono klecanje dok je gledao izvodenje penala protiv Bayerna i ovo danas
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/04/2013 : 23:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

drago mi je za borussiju,moj liebling još od davnih dana...ali,izgube li od onih kobasicara u finalu,onda cu tek popizdit...


naravno,koliko mi god barca draga,ne virujem da ce proc...englezi ce popizdit...100 iljada švaba ce okupirat london

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/04/2013 : 23:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Aha, ufff, gdje ceš to pitati Jerry? Prvo, famozno protiv Barce, pa lani ono klecanje dok je gledao izvodenje penala protiv Bayerna i ovo danas


Nisam se dobro izrazio, mislio sam na ukupno polufinala. Zna se za ova 3 zaredom otkad je u Realu, ali se ne sjecam je li s Chelseaom bio jednom ili dvaput ispao u polufinalu?
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 30/04/2013 : 23:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Aha, ufff, gdje ceš to pitati Jerry? Prvo, famozno protiv Barce, pa lani ono klecanje dok je gledao izvodenje penala protiv Bayerna i ovo danas


Nisam se dobro izrazio, mislio sam na ukupno polufinala. Zna se za ova 3 zaredom otkad je u Realu, ali se ne sjecam je li s Chelseaom bio jednom ili dvaput ispao u polufinalu?



Gledam po Wikipediji, i vidi zanimljivosti: i 2004/05 od Liverpoola ispao u polufinalu. Ovog se slabo sjecam, cuj 2 puta ispao od Beniteza, e stvarno je luzer- 5 ispadanja u polufinalu, 2 naslova... ajd bar kad ude u finale, osvaja. Lakše mu je izgleda kad nije favorit, onako iz sjene

Edited by - Maki_Mostar on 30/04/2013 23:47:58
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/04/2013 : 23:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Maki_Mostar


Gledam po Wikipediji, i vidi zanimljivosti: i 2004/05 od Liverpoola ispao u polufinalu. Ovog se slabo sjecam, cuj 2 puta ispao od Beniteza, e stvarno je luzer- 5 ispadanja u polufinalu, 2 naslova... ajd bar kad ude u finale, osvaja. Lakše mu je izgleda kad nije favorit, onako iz sjene



Pusti ti to..Benitez ovu godinu sa Chelseom osvaja Europsku ligu pa se ti misli..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 30/04/2013 : 23:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Maki_Mostar


Gledam po Wikipediji, i vidi zanimljivosti: i 2004/05 od Liverpoola ispao u polufinalu. Ovog se slabo sjecam, cuj 2 puta ispao od Beniteza, e stvarno je luzer- 5 ispadanja u polufinalu, 2 naslova... ajd bar kad ude u finale, osvaja. Lakše mu je izgleda kad nije favorit, onako iz sjene



Pusti ti to..Benitez ovu godinu sa Chelseom osvaja Europsku ligu pa se ti misli..



Nemam ja ništa protiv Beniteza, ja sam navijac Valencije, koju je on, pored svih onih manekena Beckhama, Ronalda, Zidanea ili Rivalda, Overmarsa, Cocua itd. doveo do naslova španjolskog prvaka: 2001/02 i 2003/04, a te sezone smo osvojili i Kup Uefa. Benitez je zlatnim slovima ispisan u mojoj glavi, nego kad je otišao više pamtim da ga je Mou razvaljivao, valjda u prvenstvu i tamošnjim kupovima...

Edited by - Maki_Mostar on 01/05/2013 00:02:16
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 01/05/2013 : 12:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Igrali su veceras na cisti Ho-ruk. Upri prvih 15 min, i kad nije ušlo su se ispuvali.
Borussija je do 83.min potpuno kontrolirala utakmicu i onda gol iz nicega i zbog neiskustva panika zadnjih 10 min. Ustvari 5, jer nakon onoga prekida u 90-oj više se ništa nije dešavalo.
Moran priznat da mi je pa mrak na oci kad je izvadija Lewandovskog.



Da u stvari oni placaju danak Mourinhovoj filozofiji nogometa pa dobijes dojam da su to sve panjevi koji samo trce..

Steta za onu precku od Lewandovskog..valjda u finalu nece biti tako milostiv..

Jebeš precku, zbog Gundoganovog promašaja san posidia

Trljam ruke.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 01/05/2013 : 20:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Mourinho luzer?! Svašta ceš ovdje cut.

Have mercy
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/05/2013 : 21:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Nakon dugo vremena navijam na jednoj utakmici za Barcelonu. A šta ceš, u ovakvim utakmicama uvijek navijam za slabijeg i nemocnijeg protivnika.
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 01/05/2013 : 21:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Samo jedna rijec ROBBEN.
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 01/05/2013 : 22:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Jos jedna pique, a kantanja.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 01/05/2013 : 22:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Ovim komentatorima na OBN-u zakonom bi trebalo zabraniti da se bave tim poslom.
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 01/05/2013 : 22:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

Ovim komentatorima na OBN-u zakonom bi trebalo zabraniti da se bave tim poslom.



Slažem se .
Što se tice utakmice, Barca nije zabila gol u 180 minuta, ne bi još u 180, jad i bijeda, kako Jerry rece došlo bi da ih žališ, ali necu. Novi prvaci Španjolske i Njemacke: 0-7. Auuu!
Za mene njemacko finale neocekivano prije prvih meceva, u finalu sam za Bayern. Inace, Barca je u knock-out fazi pokazala da je krhka (1 2 3), ali ovo je bruka
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 01/05/2013 : 23:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
Jacina Bayerna je da oni za svakog igraca imaju super kvalitetnu zamjenu koja je totalno uklopljena u taj stil igre, i kad je zamjena u igri uopce se ne osjeti

There can be only one, me!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 01/05/2013 : 23:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Teska zajebancija i sprdanje sa Barselonom.
50 utakmica da igraju protiv Bajerna, Bavarci bi ih odvalili.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/05/2013 : 23:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Puno tu igra i faktor trenera. Na pocetku sezone to je i dalje izgledalo kao tika-taka, ali Guardiolin odlazak, pa i bolest Villanove sve je poremetio. Vjerujem da bi s Guardiolom u najmanju ruku bili ravnopravni. Ovako imamo raspad sistema, sreca im je da je kraj prvenstva, ne znam baš da li bi zadržali prednost u ligi ispred Reala da se igra 10 kola više.
Go to Top of Page

mister-no
Average Member



Slovenia
895 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 02/05/2013 : 08:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mister-no's Homepage  Send mister-no a Private Message
barca se je izgubila posle nove godine a ne samo u poslednjem mesecu, to sam vec tada kazao da nisu isti.

imao je leonardo(psg) pravo da bi pobijedili barcu 6:0 ako bi imali messija

Moje aukcije (kad su)
My website - Joomla - Blog


Go to Top of Page
Page: of 32 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000