forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ANKETA: koga više preferirate?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 24

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/09/2012 : 20:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Copa de Balkanerios

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/09/2012 : 21:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by tinton

Kup je i po meni dobra ideja.



Kako ce se zvat "Kup sedam velicanstvenih"?





Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 06/09/2012 : 21:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
"Zdravko Mamic kup"
Unapred se zna pobednik
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/09/2012 : 21:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sawitch

Kad ovaj odvali glupost


Kako znaš da je glupost?
Ja ga kurca ne razumin.


Umro sam
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 21:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

"Zdravko Mamic kup"
Unapred se zna pobednik




mudro zboris..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 06/09/2012 : 21:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

RH je deveta na FIFA-noj listi, a njezin prvak vec drugu godinu zaredom sudjeluje u Ligi prvaka...teske da more više od toga!!!


Hrvatska liga je tek na 20. mestu u Evropi,sto je opet bolje od srpske koja je tek 25.
O jacini liga Makedonije, Crne Gore, BiH i Slovenije ne treba trositi reci.
http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_coefficient

Zajednicka liga bi verovatno bila medju prvih 10.
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 06/09/2012 : 21:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

"Zdravko Mamic kup"
Unapred se zna pobednik



Pobednik u napred? Nema šanse, bio bi to najpošteniji moguci kup!

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/09/2012 : 21:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by tutto maxim

quote:
Originally posted by dosada

RH je deveta na FIFA-noj listi, a njezin prvak vec drugu godinu zaredom sudjeluje u Ligi prvaka...teske da more više od toga!!!


Hrvatska liga je tek na 20. mestu u Evropi,sto je opet bolje od srpske koja je tek 25.
O jacini liga Makedonije, Crne Gore, BiH i Slovenije ne treba trositi reci.
http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_coefficient

Zajednicka liga bi verovatno bila medju prvih 10.



mislio je na reprezentaciju koja je deveta na ljestvici
Go to Top of Page

cercil
Junior Member

406 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 06/09/2012 : 21:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send cercil a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

govorim o rezulatatima klubova iz RH, ne zanima me da klubovi iz RH služe drugim klubovima za razvoj. Kao kaj je situacija u košarci gdje naši slabe a jacajau neki drugi. Dinamo je puno uspješniji u Europi od kad imamo samostalnu ligu, a i Hajduk je igral cetvrtfinale Lige prvaka kao i 70-tih. I naravno tu su zanimljivi rezultati Belupa, Varteksa i drugih naših klubova...



Ha, ha, ovo je dobro! Pa to je bilo 93/94 godine, kada je Hajduk zaista imao odlican tim ali nije bio formiran u Hrvatskoj ligi, vec su sve to bili igraci koji su svake nedelje igrali u Sarajevu, Beogradu, Skoplju...
Znas kada ce u dogledno vreme neki klub sa ovih prostora da udje u cetvrtfinale Lige Sampiona, nikad!
To sto je Dinamo zadnje dve godine usao i Partizan godinu pre toga je najvecim delom promena nacina kvalifikacija a ne nekog boljeg kvaliteta timova.
Realno, sve ex Yu lige su svake godine sve losije!
Nema nista bez crnaca u ekipi, a toga nema bez love, koje opet nema ako su stadioni prazni!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 21:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by cercil

quote:
Originally posted by dosada

govorim o rezulatatima klubova iz RH, ne zanima me da klubovi iz RH služe drugim klubovima za razvoj. Kao kaj je situacija u košarci gdje naši slabe a jacajau neki drugi. Dinamo je puno uspješniji u Europi od kad imamo samostalnu ligu, a i Hajduk je igral cetvrtfinale Lige prvaka kao i 70-tih. I naravno tu su zanimljivi rezultati Belupa, Varteksa i drugih naših klubova...



Pa to je bilo 93/94 godine, kada je Hajduk zaista imao odlican tim ali nije bio formiran u Hrvatskoj ligi, vec su sve to bili igraci koji su svake nedelje igrali u Sarajevu, Beogradu, Skoplju...




+1

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 06/09/2012 21:59:22
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 22:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by cercil

[quote][i]
Nema nista bez crnaca u ekipi, a toga nema bez love, koje opet nema ako su stadioni prazni!


Mi smo imali Mass Sara.
Ima je ogromno dupe.
Nije puno pomoga.
Izbacija je jedan put Malmo, i to je bilo to.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 06/09/2012 22:04:59
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 22:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by cercil

[quote][i]
Nema nista bez crnaca u ekipi, a toga nema bez love, koje opet nema ako su stadioni prazni!


Mi smo imali Mass Sara.
Nije puno pomoga.
Izbacija je jedan put Malmo, i to je bilo to.



http://www.youtube.com/watch?v=iOk8OGwMnzM

Mass Sar - superstar!!


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

cercil
Junior Member

406 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 06/09/2012 : 22:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send cercil a Private Message
Kada kazem "crnci" mislim na kvalitetne trkace, rabijace, koji mogu da rempluju! Jbg, Zvezda sada u Francuskoj odlicno igrala ali opet vidi se u duelima sa tim njihovim crncima, slabiji smo dosta!
To je tako, moderni fudbal je pre svega snaga!
Ovi nasi igraci kada se raduju nekom golu i skinu dres izgledaju kao ja u srednjoj skoli na casovima fizickog!
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by cercil

[quote][i]
Nema nista bez crnaca u ekipi, a toga nema bez love, koje opet nema ako su stadioni prazni!


Mi smo imali Mass Sara.
Ima je ogromno dupe.
Nije puno pomoga.
Izbacija je jedan put Malmo, i to je bilo to.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 22:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by cercil

[quote][i]
Nema nista bez crnaca u ekipi, a toga nema bez love, koje opet nema ako su stadioni prazni!


Mi smo imali Mass Sara.
Nije puno pomoga.
Izbacija je jedan put Malmo, i to je bilo to.



http://www.youtube.com/watch?v=iOk8OGwMnzM

Mass Sar - superstar!!




To je to.
Meni je bija zakon, al neke velike koristi od njega nismo imali.
Najjaca referenca mu je bila šta mu je Weah prijatelj, a završija je karijeru igrajuci basket u NY.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 06/09/2012 : 22:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by cercil
Ovi nasi igraci kada se raduju nekom golu i skinu dres izgledaju kao ja u srednjoj skoli na casovima fizickog!



Mi smo ba tehnicari
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 22:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by cercil

Kada kazem "crnci" mislim na kvalitetne trkace, rabijace, koji mogu da rempluju!



Ma zafrkavan se cercile

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 22:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by cercil

[quote][i]
Nema nista bez crnaca u ekipi, a toga nema bez love, koje opet nema ako su stadioni prazni!


Mi smo imali Mass Sara.
Nije puno pomoga.
Izbacija je jedan put Malmo, i to je bilo to.



http://www.youtube.com/watch?v=iOk8OGwMnzM

Mass Sar - superstar!!




To je to.
Meni je bija zakon, al neke velike koristi od njega nismo imali.
Najjaca referenca mu je bila šta mu je Weah prijatelj, a završija je karijeru igrajuci basket u NY.



koje je to ruganje bilo..Sar trci prima tribina a na njoj juznjacke zastave..dobra stara vrimena..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

cercil
Junior Member

406 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 06/09/2012 : 22:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send cercil a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by cercil
Ovi nasi igraci kada se raduju nekom golu i skinu dres izgledaju kao ja u srednjoj skoli na casovima fizickog!



Mi smo ba tehnicari

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7227 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/09/2012 : 22:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Jedino resenje.

Maribor, Olimpija, Dinamo, Hajduk, Rijeka, Zeljo, Sarajevo, Velez, Borac BL, Zvezda, Partizan, Vojvodina, Radnicki Nis, Buducnost i Vardar bi po meni morali biti kicma lige, treba tu dodati jos 3 tima (verovatno 2 hrvatska i jedan srpski) i bila bi to bombona od lige. Ostale mozemo organizovati u drugu regionalnu, itd itd.


Zaboravio si još Proleter, Napredak, Osijek, Prištinu, Sutjesku i Slobodu Tuzla i eto mirisa bivših vremena.

Realno gledajuci dosta ovih timova po kvaliteti sad ne bi spadali za 1. ligu. Moralo bi se tu naci mjesta možda i za Slavena, Splita, Jagodinu, Rad, Zrinjski itd. Vjerovatno bi samo pola ekipa iz bivše YU bilo trenutno po kvaliteti u imaginarnoj novoj ligi.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 06/09/2012 : 22:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Zaboravio si još Proleter, Napredak, Osijek, Prištinu, Sutjesku i Slobodu Tuzla i eto mirisa bivših vremena.

Realno gledajuci dosta ovih timova po kvaliteti sad ne bi spadali za 1. ligu. Moralo bi se tu naci mjesta možda i za Slavena, Splita, Jagodinu, Rad, Zrinjski itd. Vjerovatno bi samo pola ekipa iz bivše YU bilo trenutno po kvaliteti u imaginarnoj novoj ligi.



Jos kad bi stoka bila u toru...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2012 : 23:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by cercil

[quote][i]
Nema nista bez crnaca u ekipi, a toga nema bez love, koje opet nema ako su stadioni prazni!


Mi smo imali Mass Sara.
Nije puno pomoga.
Izbacija je jedan put Malmo, i to je bilo to.



http://www.youtube.com/watch?v=iOk8OGwMnzM

Mass Sar - superstar!!




To je to.
Meni je bija zakon, al neke velike koristi od njega nismo imali.
Najjaca referenca mu je bila šta mu je Weah prijatelj, a završija je karijeru igrajuci basket u NY.



koje je to ruganje bilo..Sar trci prima tribina a na njoj juznjacke zastave..dobra stara vrimena..



nenadjebivo

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/09/2012 : 23:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
pa bio je u hajduka i munhoz...cak je i dinamu zabio iz penala...a sarr...samo je znao za dvije hrvatske recenice:
kad ce placa...
boli,boli...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2012 : 23:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

pa bio je u hajduka i munhoz...cak je i dinamu zabio iz penala...a sarr...samo je znao za dvije hrvatske recenice:
kad ce placa...
boli,boli...



i ovo mu je bilo sasvim dovoljno

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/09/2012 : 00:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by cercil
]Ha, ha, ovo je dobro! Pa to je bilo 93/94 godine, kada je Hajduk zaista imao odlican tim ali nije bio formiran u Hrvatskoj ligi, vec su sve to bili igraci koji su svake nedelje igrali u Sarajevu, Beogradu, Skoplju...
Znas kada ce u dogledno vreme neki klub sa ovih prostora da udje u cetvrtfinale Lige Sampiona, nikad!
To sto je Dinamo zadnje dve godine usao i Partizan godinu pre toga je najvecim delom promena nacina kvalifikacija a ne nekog boljeg kvaliteta timova.
Realno, sve ex Yu lige su svake godine sve losije!
Nema nista bez crnaca u ekipi, a toga nema bez love, koje opet nema ako su stadioni prazni!


Hajduk je igra u Ligi Prvaka 94/95 godine.
I tada je bilo lakše proci u Ligu Prvaka nego kasnije kad se ona proširila sa drugoplasiranim,treceplasiranim i cetvrtoplasiranim ekipama u svojim prvenstvima.
Hajduku je trebalo izbacit samo poljsku Legiju.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 07/09/2012 00:32:52
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/09/2012 : 00:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
ovo s kupom nije loše za ev. zaradu. Liga bi se time ocuvala, a oni gladni nostalgije i huliganstva bi došli na svoje!

@nesvrstani
bile to tebi gluposti ili ne to su cinjenice. Jednostavno gola statistika! I kad tome dodamo iskustva naših klubova u postojcim regionalnim ligama, zakljucak se namece sam po sebi...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 24 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000