forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Moralne dileme
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 18/09/2012 : 19:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

Prijatelju probaj
Ja sam sa 22 imao curu od 16. Evo još uvijek smo skupa, a uostalom znaš i iz vlastitog iskustva.
Ako je predjetinjasta, nema od toga ništa.
Sretno



a je se usrecila..


Idi u kurac,iskidah se
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8093 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/09/2012 : 13:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Evo dopisujemo se svakodnevno, sve neke casual pizdarije, u subotu postoji sansa da se vidimo, dogovorili smo se kao da idemo na cugu cim se sretnemo vani, necu nista forsirati....
Inace super mi je ovako za neku casual zajebanciju ( ocito je moj mozak jos na razini srednje skole.... )

@ DeeCay, vidis ta mogucnost postoji :D



tko prizna pola mu se prašta


if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 19/09/2012 : 14:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Evo dopisujemo se svakodnevno, sve neke casual pizdarije, u subotu postoji sansa da se vidimo, dogovorili smo se kao da idemo na cugu cim se sretnemo vani, necu nista forsirati....
Inace super mi je ovako za neku casual zajebanciju ( ocito je moj mozak jos na razini srednje skole.... )

@ DeeCay, vidis ta mogucnost postoji :D



tko prizna pola mu se prašta






a tako je brate :)
nish petak je sve blize.... vidit cemo :D
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 23/09/2012 : 19:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
anyway ako kog zanima, petak otpao, dobio servirani odjeb u cetvrtak navecer, tipa: joj sorry potpuno sam zaboravila al u petak imam jedan rodjendan na koji moram ic, nadam se da se ne ljutis, cujemo se

posto sam dosao razbijen doma i vidio to, bolio me zivo kurac, te joj rekoh, nema frke, uzivaj

al u subotu mi se javila da ajmo van veceras skupa, bla bla bla... nisam odgovarao nish, al naletio na nju vani, anyway, cura je zakon, fizicki mi je jos bolja nego kad smo se upoznali, cak su joj i spike neznam na razini 20godisnjakinje, al eto neznam, malo je predivlja... realno nisam ni trazio nesh za vezu, al ovo je definitivno materijal za nesto drugo :)

Cak i osobnu falsificiranu ima.... mislim ko u onim retardiranim teen filmovima....

a sestra joj je svetica....

show program uglavnom
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 23/09/2012 : 20:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

anyway ako kog zanima, petak otpao, dobio servirani odjeb u cetvrtak navecer, tipa: joj sorry potpuno sam zaboravila al u petak imam jedan rodjendan na koji moram ic, nadam se da se ne ljutis, cujemo se

posto sam dosao razbijen doma i vidio to, bolio me zivo kurac, te joj rekoh, nema frke, uzivaj

al u subotu mi se javila da ajmo van veceras skupa, bla bla bla... nisam odgovarao nish, al naletio na nju vani, anyway, cura je zakon, fizicki mi je jos bolja nego kad smo se upoznali, cak su joj i spike neznam na razini 20godisnjakinje, al eto neznam, malo je predivlja... realno nisam ni trazio nesh za vezu, al ovo je definitivno materijal za nesto drugo :)

Cak i osobnu falsificiranu ima.... mislim ko u onim retardiranim teen filmovima....

a sestra joj je svetica....

show program uglavnom

Ajde ovako daj ti lijepo pošalji meni njezin broj da je upoznam jer je ova definitivno za mene.
Ali bi prvo povalio za jednu noc sveticu, a onda uživao s kaubojkom.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/09/2012 : 21:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://youtu.be/dAqjZW-ZZm8

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2012 : 23:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
pa ebagapatak, hocu ja jos dugo cekati nastavak?
dode mi da otkazem tv pretplatu,ovdje redovito placem od smijeha

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 27/09/2012 : 18:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
Ja sam nakraju ipak odlucio da dam maloj priliku :)
Eto, toliko od mene... jebem se glupa
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/09/2012 : 20:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Ja sam nakraju ipak odlucio da dam maloj priliku :)
Eto, toliko od mene... jebem se glupa


mislim da si odlucio ipak ne propustiti svoju sansu

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 02/10/2012 : 16:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
i sad pocinju problemi, sto sad sa njom, draga mi je i simpaticna, al realno sanse nemamo da uspijemo ...
trla baba lan
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000