forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Reprezentacije Crne Gore (fudbal, košarka...)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 17/10/2012 : 20:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by Beren

Remi Poljaka i Engleza 1:1.
Mi polovinom Novembra igramo sa San Marinom u Podgorici, taman da završimo godinu na prvom mjestu u grupi.



cestitka sjajnoj ekipi i odlicnim rezultatima!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/10/2012 : 20:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Bogme niste ni vi loši
BIH je i ranije zaslužila da ode na veliko takmicenje, a sad bi stvarno bilo bezveze da ne odete u Brazil uz tako dobar žrijeb i odlicnu igru.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 17/10/2012 20:26:01
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 17/10/2012 : 20:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by Beren

Bogme niste ni vi loši
BIH je i ranije zaslužila da ode na veliko takmicenje, a sad bi stvarno bilo bezveze da ne odete u Brazil uz tako dobar žrijeb i odlicnu igru.

ma idemo oboje! balkanske maradone!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 17/10/2012 : 23:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Oho, mogla bi u Brazilu biti mala balkanska liga, puno srece dalje i skinite Engleze!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/10/2012 : 00:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Da bar skinu te bahate smrdljivce. Ne zelim vrijedati, ali bahati su i arogantni strasno.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/11/2012 : 20:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
KVALIFIKACIJE ZA SP

Crna Gora rutinski do prvog mjesta u grupi


Izabranici Branka Brnovica rutinski su odradili posao protiv najgore selekcije u grupi, proknjižili bodove koji su bili upisani još prošle godine nakon žrijeba u Riju, te makar do marta zasjeli na prvom mjestu grupe H.

Iako Englezi tek treba da odigraju drugi mec sa San Marinom, a Poljaci nisu imali nijedan, prvo mjesto uoci raspleta kvalifikacija u 2013. ima snažan psihološki efekat i veliki je podstrek da Crna Gora istraje do kraja u velikoj borbi za Brazil.

Crna Gora je ocekivano od starta dominirala i nakon dvije sjajne prilike u sedmom i osmom minutu stigao je pogodak u 14-om. Bila je to sjajna akcija po lijevoj strani, Volkov je ubacio oštru loptu na koju je natrcao Delibašic i doveo naš tim u vodstvo.

Nakon toga jedan period prilicno nezanimljive igre, a monotoniju je još jednom razbio Delibašic u 31. minutu. Korner je izveo Simon, Novakovic je spustio glavom za Delibašica, kojem nije bilo teško da udvostruci prednost.

U prvih 20 minuta drugog poluvremena gotovo ništa zanimljivo se nije desilo, a onda je prvo Delibašic priprijetio, da bi Zverotic na asistenciju Ðordevica u 68. minutu uvecao prednost.

Priliku da se upiše u listu strijelaca imao je debitant, Igumanovic, ali njegov šut iz slobodnog udarca zaustavila je stativa. Nešto kasnije još bliži golu bio je Delibašic, ali opet je stativa spasila goste, tako da je na kraju ostalo 3:0.

Crna Gora – San Marino 3:0 (2:0)

Podgorica: Stadion pod Goricom. Gledalaca: oko 6.000.

Strijelci: Delibašic u 14. i 31., Zverotic u 61. minutu za Crnu Goru.

Sudija: Šandor-Ando Sabo (Madarska).

Žuti kartoni: Novakovic (Crna Gora); Bolini, Benedetini, Dela Vale (San Marino).

Crna Gora: Božovic; Pavicevic, Baša (Kecojevic), Volkov, Savic (Ðordevic); Novakovic, Zverotic, Vukcevic, Kasalica (Igumanovic); Beciraj, Delibašic.

San Marino: Simoncini; Palaci, Vanuci, Benedetini (Aleks Dela Vale), Dela Vale, Bolini, Cibeli (Gasperoni), Copini, Cervelini, Rinaldi, Vitajoli (Buskarini).

Tabela Grupe H:

1. Crna Gora 10

2. Engleska 8

3. Poljska(-1) 5

4. Moldavija 4

5. Ukrajina(-1) 2

6. San Marino 0



Brnovic zadovoljan prvim mjestom u grupi

Selektor Branko Brnovic, ocijenio je da je Crna Gora ostvarila veliki uspjeh u dosadašnjem toku kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

- Igrali smo kako smo se dogovorili. Prvo poluvrijeme je bilo vrlo dobro, u drugom smo malo pali, a neki igraci su se i cuvali. Sve u svemu zadovoljni smo, tri boda, 3:0 i prvo mjesto u grupi – rekao je Brnovic.

Što se tice igre kapitena selektor vjeruje u Simona i smatra da on može bolje.

- Zadovoljan sam njegovom igrom i kretanjem, ali mislim da može još bolje.

Kada su u pitanju igraci iz drugog plana svi su zadovoljili.

- Žao mi je što Igumanovic nije postigao gol iz slobodnjaka. Mislim da svi zaslužuju pohvale za ono što smo napravili do danas. Neka sada slave prvo mjesto, mislim da su to zaslužili.

Ovo je veliki uspjeh za reprezentaciju Crne Gore. Prvi smo u grupi u kojoj igraju Ukrajina, Engleska, Poljska. Mislim da bi trebalo svi da budemo srecni sa dosadašnjim rezultatom – zakljucio je naš selektor.

Selektor San Marina izjavio je da je zadovoljan što je njegov tim izgubio „samo 3:0“ od jake Crne Gore i zahvalio se našim navijacima na sjajnom i fer navijanju.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/11/2012 : 20:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Moram pomenuti i velike uspjehe muške rukometne reprezentacije koja je nakon Juna mjeseca i izbacivanja Švedske u dvomecu za odlazak na Svjetsko prvenstvo, sjajno startovala i u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo pobjedama nad Njemackom u gostima 31:27 i Ceškom na domacem terenu 23:22.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/11/2012 : 21:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Kako ste uspijeli zabiti manje od pet golova San Marinu?
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/11/2012 : 21:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Lako
Prije meca su rekli da bi bili zadovoljni i sa 1:0, sve preko toga je bonus, pa možeš misliti koliko su znoja prolili da im daju 3
Klasicno otaljavanje.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/11/2012 : 21:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ako se ne varam u gostima ste im dali sest komada?
Sada tri.
To je taj balkanski mentalitet.
Sjecam se kada je Hrvatska igrala sa San Marinom, dva puta po 4-0.
I to u prvih par minuta i onda su stali.
Dok recimo jedna Nizozemska i jedna Njemacka to rijesavaju na ovaj nacin :

Nizozemska - San Marino 11-0
San Marino - Njemacka 0-13
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/11/2012 : 12:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Jeste, bilo je 0:6, mada je tada igrao prakticno prvi tim, a sad su mnnogi sa klupe dobili šansu. Ali svejedno su morali barem 5 da im daju.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/11/2012 : 12:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
To je onda drugo, ali opet barem pet bilo bi ok. Ovako moze im se obiti o glavu tih 3 gola. Recimo da odlucuje gol razlika, da poljskoj ili Engleskoj treba 10-0 protiv San Marina, oni bi to nabuzali bez problema.
Nadam se da grijesim.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 13/12/2012 : 18:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Ženska rukometna reprezentacija nakon srebra na olimpijadi nastavila sa odlicnim igrama na evropskom prvenstvu. Osvojeno prvo mjesto u grupi, ceka se protivnik za polufinalni mec.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 13/12/2012 : 18:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Cestitam djevojkama ali domaci mediji smorise i boga oca vise se zenskim rukometom,ne moze covjek upalit' tv ili otvorit' novine da ne vidi izvjestaje o njima.Moze li i jedna nasa sportska sekcija proc' bez idiotskih nadimaka,te ajkule pa sokoli i sad lavice
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 13/12/2012 : 18:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Da ti pravo kažem nisam ni ja nešto oduševljen tim nadimcima, ali nismo mi izmislili to. I drugi ih daju svojim reprezentacijama i klubovima.

Meni su mnogo idiotskije one pjesmice što se namjenski snimaju za odredene reprezentacije.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 13/12/2012 18:47:42
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 13/12/2012 : 19:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Beren

Da ti pravo kažem nisam ni ja nešto oduševljen tim nadimcima, ali nismo mi izmislili to. I drugi ih daju svojim reprezentacijama i klubovima.



Ziva istina,nismo jedini ali ne znam terorisu li drugi svoj narod ovako
quote:
Meni su mnogo idiotskije one pjesmice što se namjenski snimaju za odredene reprezentacije.

Jao,dje me nadje,povrace mi se kad ih cujem
prvo Perper(grupa koju,btw,obozavam) sa "moze li jace..."
pa "najbolje su,najbolje,crnogorske ajkule"
i na kraju najveca bruka "hej,hej,hej,zlatne lavice"
ova poslednja je nesto najidiotskije sto sam u zivotu cuo.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 13/12/2012 : 20:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Sa Srbijom u polufinalu.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 13/12/2012 : 21:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Emigriram ako CG dobije :P
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/12/2012 : 18:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Emigriram ako CG dobije :P



Pocni da se pakuješ, jer mi ovo osvajamo

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 15/12/2012 : 18:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Beren

quote:
Originally posted by wele

Emigriram ako CG dobije :P



Pocni da se pakuješ, jer mi ovo osvajamo


Odoh za Irsku
Svaka cast djevojkama,jos jedna medalja ove godine.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/12/2012 : 19:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Svaka cast onom desnom krilu, Radicevic, cini mi se, na oni kreveljenjima posle postignutih golova. Zaista sportski

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/12/2012 : 19:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Svaka cast devojkama, još jedno finale nakon olimpijade


quote:
Originally posted by Caleb

Svaka cast onom desnom krilu, Radicevic, cini mi se, na oni kreveljenjima posle postignutih golova. Zaista sportski



Uvijek tako slavi golove.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 15/12/2012 19:34:02
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 15/12/2012 : 19:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Beren

Svaka devojkama, još jedno finale nakon olimpijade


quote:
Originally posted by Caleb

Svaka cast onom desnom krilu, Radicevic, cini mi se, na oni kreveljenjima posle postignutih golova. Zaista sportski



Uvijek tako slavi golove.



ma nemoguce, sigurno je to namjerno delala jer su igrale sa Srbijom...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 15/12/2012 : 19:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Cestitke na finalu!

p.s. a budala idem igrat x na listicu

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 15/12/2012 : 19:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Svaka cast onom desnom krilu, Radicevic, cini mi se, na oni kreveljenjima posle postignutih golova. Zaista sportski


Uvjek to radi,bez zezanja.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000