forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ZA NE POVIROVAT:)))))))))))
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/10/2012 : 23:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
koji q od kluba

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 04/10/2012 : 23:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message
Bože ironije. Dinamo ima para da dupe briše njima a prazne tribine, dok ce Zvezda uskoro izgleda opet uvesti ono "2344 za moju Zvezdu", a najposeceniji klub na Balkanu...

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12304 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 05/10/2012 : 00:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

koji q od kluba


Kurac od kluba je "majstor s mora"!

Have mercy
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 05/10/2012 : 00:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

meni je dobra ideja
ako osvojim

ako ne, nek se j*be sa svojim parama



Imam osjecaj da ce, ako ovo uopce i zaživi (a sumnjam, to nema teorije), potencijalni dobitnik umjesto novca biti nagraden napadom a'la "Mucko dubre" jer se usudio zatražiti lovu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/10/2012 : 12:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by lwood

koji q od kluba


Kurac od kluba je "majstor s mora"!


a vi klub i bez muda i bez kurca
dno dna

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
634 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 05/10/2012 : 13:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message
Šta hocete, ovo je stvarno genijalna ideja! No neki ce sretnik otici s milijun kuna sa stadiona koliko god glupo bilo. Mogli bi za slijedece utakmice napraviti još nagradnih igara: izvuceni dobitnik postaje novi trener Dinama na mjesec dana, izvuceni dobitnik ženi Nives Celzijus ili izvuceni dobitnik svira u tamburašima i Mamic mu trpa eure za tamburu...

P.S.

I inace ne bih otišao na ovu utakmicu a sad nakon ovoga još i manje, no kakva je ekonomska situacija na Balkanu ne bih se cudio da stadion bude puniji nego obicno.

I žao mi igraca, nažalost i oni potpadaju u kovitlace Mamicevog ludila...
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 05/10/2012 : 13:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Lorda

Šta hocete, ovo je stvarno genijalna ideja! No neki ce sretnik otici s milijun kuna sa stadiona koliko god glupo bilo. Mogli bi za slijedece utakmice napraviti još nagradnih igara: izvuceni dobitnik postaje novi trener Dinama na mjesec dana, izvuceni dobitnik ženi Nives Celzijus ili izvuceni dobitnik svira u tamburašima i Mamic mu trpa eure za tamburu...

Ženi? Sigurno ne nešto drugo?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/10/2012 : 13:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Slicna praksa je u NBA vec godinama, mislin neka nagradna igra bude kad je playoff pa dobiješ "3-cu života"...

Ako napune stadion - onda neka primjene tu praksu i na HNL... sa 10 000 kn

EDIT/P.S. Tonka, jel ti još kuna za Hajduka izgleda kao pljacka navijaca?

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 05/10/2012 13:29:54
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26470 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/10/2012 : 13:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Aha i mislija sam da ce dat milijon

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/10/2012 : 13:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Aha i mislija sam da ce dat milijon



sad su ispali još jadniji

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/10/2012 : 13:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
"Ovo nije igra na srecu, vec nagradno natjecanje. Na poluvremenu utakmice odabrat cemo pet finalista koji se natjecu na glavnu nagradu. O tome više u danima koji dolaze. Premiju od milijun kuna dijelit cemo samo ako na stadionu bude više od 25 tisuca ljudi. Premija ce rasti ekponencijalno, primjerice, ako na stadion dode 15 tisuca ljudi, nagrada ce biti 150 tisuca kuna. Za pet tisuca gledatelja podijelit cemo pet tisuca kuna", objasnila je Dinamova glasnogovornica Morana Ðurdevic.

koji lihvari...imajte muda pa dajte miljun ako bude 5000 ljudi...e jebi ga,triba miljun zaradit da ga se može dati...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3007 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 05/10/2012 : 13:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
dno dna! sramota na svjetskoj razini.
gledam onu glupacu glasnogovornicu dinama, kaže da ovo još nitko nije napravio! pa naravno da nije jer je to cista sramota. kupovat gledatelje. onaj tko zbog toga ode na tekmu je teški licemjer.
znam da je kriza i da se nema para ali ja sam znao skupljat mjesec dana za kartu prije. išao sam na svaku utakmicu dok je bila još croatia i onaj ludi canjuga. tad se isto borilo protiv uprave i stadion je bio pun.
ali danas se boysi bore na drugaciji nacin koji takoder podržavam. žao mi je igraca jedino. doci ce vrijeme kad ce se navijaci vratit na tribine ali na ovaj nacin to bi bilo stvarno sramotno!


https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12304 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 05/10/2012 : 13:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by lwood

koji q od kluba


Kurac od kluba je "majstor s mora"!


a vi klub i bez muda i bez kurca
dno dna


Mi smo na vrhu, vi ste na dnu.
Znam da ti je teško ali jbg, nema više Tite!

Have mercy
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 05/10/2012 : 13:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
u vrhu ste, istina, po broju poraza u lp, i pol gol razlici :)

ovo je lakrdija, ali stvarno lakrdija,

zalost, tuga i jad

There can be only one, me!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30667 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/10/2012 : 14:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Velika vecina svega što ima veze sa Hr nogometom je tužna, jadna i bijedna, cast iznimkama.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3007 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 05/10/2012 : 14:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
nije bitno tko je za dinamo tko za hajduk, ovo je realnost hrvatskog nogometa koja se odražava na sve.
ponavljam, sramota. kad misliš da nemre jadnije...

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/10/2012 : 14:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Znaci ako dojde 24 999 nista od milijuna..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/10/2012 : 14:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

"Ovo nije igra na srecu, vec nagradno natjecanje. Na poluvremenu utakmice odabrat cemo pet finalista koji se natjecu na glavnu nagradu. O tome više u danima koji dolaze. Premiju od milijun kuna dijelit cemo samo ako na stadionu bude više od 25 tisuca ljudi. Premija ce rasti ekponencijalno, primjerice, ako na stadion dode 15 tisuca ljudi, nagrada ce biti 150 tisuca kuna. Za pet tisuca gledatelja podijelit cemo pet tisuca kuna", objasnila je Dinamova glasnogovornica Morana Ðurdevic.



ajme majko ovo sam tek sad procita..pa ovo ide na gore..jeli moguce..ja mislia da su dotakli dno bunara..koliko je duboka ta rupa..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/10/2012 : 14:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
634 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 05/10/2012 : 14:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message
Kao što rekoh to je vec sve toliko suludo da postaje smiješno, što se mene tice nek nastave tako i dalje da vidimo do kojih sve još "vrhunaca" gluposti mogu stici, nadam se da ce im zato pad biti što brži i bolniji...

Evo stvarno ne mogu predvidjeti da li ce se stadion više popuniti nego inace, mene osobno bi sad bilo sramota da me snime kamere kako ulazim na stadion i ne mogu vjerovati da se to dogada, preko 20 godina sam dolazio na taj stadion a sad me neka tuga uhvati kad prolazim pored njega...

To uopce više nije klub koji volim i za koji navijam nego nekakva Mamiceva abominacija pa se nadam kad Mamic padne,a mora pasti kad-tad da ce Dinamo ponovo postati normalan klub kojeg se navijaci ne stide...
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3007 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 05/10/2012 : 14:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3007 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 05/10/2012 : 14:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message

quote:
Prije press konferencija Indexova ekipa posjetila je Dinamove blagajne na kojima se od jutros prodaju ulaznica za Porto. Od otvaranja blagajne u 10 ujutro do 12 sati, kada je pocela press konferencija u klubu, sreli smo jednog jedinog navijaca koji je potegnuo iz Karlovca da kupi ulaznicu za brata.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/10/2012 : 14:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Glasnogovornica Dinama je najaca.."ovo jos nitko nije napravio"..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/10/2012 : 15:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
evo ovakvi ce doc na lutriju..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/10/2012 : 15:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Smogovci na celu sa Tarikom..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000