forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Tajna Baumgartnerovog skoka!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 16/10/2012 : 21:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
Dogovoreno,samo ne znam sta ce bude prvo,moj fax ili tvoj Nemacki drugi nivo


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/10/2012 : 22:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

Dogovoreno,samo ne znam sta ce bude prvo,moj fax ili tvoj Nemacki drugi nivo



Kako stoje stvari pre ce tvoj fax
A posle cemo i za B2, tamo u prolece 2014-2023.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 16/10/2012 : 22:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

Dogovoreno,samo ne znam sta ce bude prvo,moj fax ili tvoj Nemacki drugi nivo


Nek' si vratio stari avatar
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 16/10/2012 : 22:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by elfak nish

Dogovoreno,samo ne znam sta ce bude prvo,moj fax ili tvoj Nemacki drugi nivo



Kako stoje stvari pre ce tvoj fax
A posle cemo i za B2, tamo u prolece 2014-2023.


Ne bih se slozio,mrtva trka trenutno
I ja se nadam prolecu 2014 pa nadalje


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 17/10/2012 : 09:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by Ajkula

Možda je i nosio ikonu , al ,,Da je Srbin prvo bi pljuno pa bi skocio''...
Ja jesam vernik al vecu glupost skoro nisam cuo



Ti da si zaista vernik ne bi nikada cinjenicu da je neko nosio hilandarsku ikonu nazvao glupošcu!!!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 17/10/2012 : 10:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

Ajde molim ja tebe malo postovanja za nasu inteligenciju.

Idi na extreme serbija dot com pa objavi tamo ovu vest i izazovi erupciju ejakuliranja,a stripadzija se mani.



Pa vama je veca erupcija ejakuliranja kada Zagor dobije milijardito reprintno izdanje sa savršenim HRBATOM od onakve vesti za Baumgartnera. jasno mi je to...
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 17/10/2012 : 10:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
Meni je najveca ejakulacija na svaki novi broj Mikija od Mirabilisa,da budem iskren...


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/10/2012 : 10:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

Meni je najveca ejakulacija na svaki novi broj Mikija od Mirabilisa,da budem iskren...





PS:

Nemoj tako. Znaš da ovaj forum citaju i prijatelji Vronskog, i ovo im se nece svidjeti.....

Edited by - 1Euro on 17/10/2012 10:15:18
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/10/2012 : 11:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
S Indexa:


Zavidan profit: Felixov skok Red Bullu donio 6 milijardi dolara prihoda

Takoder, kako je istaknuo analiticar robnih marki Gerhard Hrebiczek, uloženih 50 milijuna eura donijelo je 12.000 posto dobiti

Piše: D.Ša.

Objavljeno prije 2 sata

POVIJESNI skok Felixa Baumgartnera s 39 kilometara visine, Red Bullu je priskrbio profit od reklama od 6 milijardi eura. To je potvrdio i Dietrich Mateschitz, sponzor skoka i osnivac Red Bulla.

Takoder, kako je istaknuo analiticar robnih marki Gerhard Hrebiczek, uloženih 50 milijuna eura donijelo je 12.000 posto dobiti, prenosi Forbes.

Red Bull namjerava imati i dugorocne koristi od povijesnog skoka. Tako je Eurobrand procijenio da je vrijednost Red Bulla do sad bila oko 14 milijardi eura, a nakon skoka je vrijednost ove marke skocila na 17 milijardi eura.



Toliko o malom koraku za covjeka a velikom za covjecanstvo, ili nešto u tom smislu.
Ovo je bio korak od sedam milja za Red Bull. Sve ostalo su trice.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 17/10/2012 : 11:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

[quote]Originally posted by elfak nish

Meni je najveca ejakulacija na svaki novi broj Mikija od Mirabilisa,da budem iskren...






Ja mislim da ti jos i ne znas sta je to ejakulacija a da ces kada to i saznas jednom, to raditi na nekog Mikija nemam sumnje!
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 17/10/2012 : 11:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
Kako radi sujeta kod jednog novinarcica,tresu se ruke,pa i citiranje ne izgleda tako lako ,a?

Iskreno,bolje na Mikiju nego na pravoslavnoj ikoni,ma koliko to zvuci bogohulno!

Kad ces vec jednom da shvatis da izazivas gadjenje ljudima na forumu(pardon,forumima),da je najlepsi dan bio kad si se povukao u ilegalu (ajdeee) ,i da te nesto kao ljudi nagovorili da se vratis ,molili,preklinjali,slali cvece na kucnu adresu ...
[smajli koji povraca od kolicine gluposti]

Kad ces da shvatis da nas ne zanimaju gluposti i nagadjanja iz sfere lazlivih i dosadnih nazovinovinarskih krugova?
Ne zanima nas ni da li smo nebeski narod,da li smo narod sa najvecim polnim organom,testisima ili stagod da smatras da bi bilo OK staviti na forum.

Ucini svima uslugu i dva puta razmisli pre nego napises nesto,i kvazinovinarstvo zadrzi za sebe i za pacenike koji citaju tvoje novine troseci tridesetak dinara na najgori moguci nacin.



Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 17/10/2012 : 13:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
Kao ateista moram da podsetim prisutne da su hriscani do pre samo nekoliko vekova tvrdili da je Zemlja ravna. Nista bolje nisu ni ostale religije, ali je ovde rec o hriscanima. I sad treba verovati dnevnim novinama koje zajedno sa Kurirom, Informerom i slicnima sluze za dalje zaglupljivanje najnizih slojeva naseg drustva.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/10/2012 : 14:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

Kao ateista moram da podsetim prisutne da su hriscani do pre samo nekoliko vekova tvrdili da je Zemlja ravna. Nista bolje nisu ni ostale religije, ali je ovde rec o hriscanima. I sad treba verovati dnevnim novinama koje zajedno sa Kurirom, Informerom i slicnima sluze za dalje zaglupljivanje najnizih slojeva naseg drustva.



Podpisujem ovo sa informacijama. Ja ni ne pratim više toliko novina(svakojaka-leva,desna,gore,dole,crna,bela, crvena,...) ni TV-ja, ne mogu ni dnevnika da gledam, kakve gluposti stavljaju gore. E, pa ljudi, vjerujte svemu što kažu
žalost od medija bio sam dugo godina na medijama, pa znam šta se tamo dešava. Treba gledati svakojake gluposti i plašiti ljude svaki dan, umesto, da se bave stvarnim problemima, a ljudi kopaju po kantama. Šteta što ovaj nije pao na glavu-bila bi još veca senzacija za medije. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yFU774q6eVM
A o najnovijim medijima toliko...

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 17/10/2012 14:24:34
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 17/10/2012 : 16:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
http://www.pravda.rs/2012/10/17/baumgartnerova-pravoslavna-ikona-izazvala-buru-na-balkanu/
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 17/10/2012 : 16:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message



Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/10/2012 : 17:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by bosancicigor







Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 17/10/2012 : 17:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

http://www.pravda.rs/2012/10/17/baumgartnerova-pravoslavna-ikona-izazvala-buru-na-balkanu/



nek meni neko objasni zašto sam ja kliknuo na ovaj clanak?


a baš sam se uspio odviknuti od kompulzivnog otvaranja Jutarnjeg lista svako jutro...

grm, idem si tuc glavom o zid



http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 17/10/2012 : 18:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Shvatam da je nekima možda krivo što Baumgartner umesto pravoslavne ikone nije imao recimo Gospu iz Medugorja ali to je ipak bio njegov izbor...





Vid ga njofra, sam sebe citira
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 17/10/2012 : 18:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

http://www.pravda.rs/2012/10/17/baumgartnerova-pravoslavna-ikona-izazvala-buru-na-balkanu/


Covece, sramotis i sebe i te novine, pa zar stvarno mislis da ovde ima toliko zatucanih ljudi koji ce i na trenutak pomisliti da nekav kartoncic sa bilo cijom slikom ima misteriozan carobni uticaj na skok coveka sa tolike visine?!?
Obecavam ti sve stripove koje imam ako skocis sa samo 10 metara visine uz sva moguca verska pomagala, krst, ikonu, brojanicu, kuran, bibliju..... i ostanes nepovredjen. Znaci skok bez naucnih pomagala, iskljucivo uz pomoc Boga i njegove magije o kojoj pises i u koju verujes.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 17/10/2012 : 19:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
nevažno je to što je (ako je fakat imao?) pravoslavnu ikonu oko vrata pri skoku
puno je važnije i znacajnije to što se za skok, izmedu ostaloga, pripremao i na velebitu

evo vam ga na sad, srbi
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 17/10/2012 : 20:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by elfak nish

Meni je najveca ejakulacija na svaki novi broj Mikija od Mirabilisa,da budem iskren...





PS:

Nemoj tako. Znaš da ovaj forum citaju i prijatelji Vronskog, i ovo im se nece svidjeti.....


Kad mu kum Zivadin bane na vrata, biti ce veselo ;)

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11393 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/10/2012 : 22:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Uzas.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/10/2012 : 22:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Jadan li si vronski.
Toliko jadna osoba željna pažnje da je to strašno... Attention whore.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 17/10/2012 : 23:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

Jadan li si vronski.
Toliko jadna osoba željna pažnje da je to strašno... Attention whore.



Kad seres pusti barem vodu na kraju!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/10/2012 : 23:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Pogledaj se u ogledalo i reci to isto sam sebi.
S druge strane, ni cili Dunav ne bi uspija odnit sva govna šta si napisa vamo... Jadni covice.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000