forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/10/2012 : 15:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
http://poskok.info/wp/?p=21945

Iako ne volim teretane, covjek ima 85 kila. Strasan je

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 22/10/2012 : 15:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Triba ode slozit neke programe..meni je tako uvik bilo lakse trenirat..dobar mi onaj Mike Chang..vidim da su mu trenizi usmjereni za skidanje sala i povecanje misicne mase..

evo ode njegova stranica..ima svega tu..simpatican lik..

http://www.youtube.com/user/sixpackshortcuts

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 22/10/2012 15:30:47
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 22/10/2012 : 15:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Cekam da se supermark ubaci..ako sam dobro shvatia on je neki bilder..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 22/10/2012 15:31:48
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/10/2012 : 15:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
A nece niko, ovdje sto se tice bilo kakve sportske aktivnosti= groblje, mrtvacnica.

Da nema tebe proglasili bi me ludim ovdje
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 22/10/2012 : 15:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Mene jebe rame tj. kljucna kost..iako je puno bolje nego sta je bilo..triba mi jos terapije jedno misec dana i onda krecem..moga bi ode slozit i koji program i to..mislia sam ja otvorit ovaj topic..mogli bi stavljati slike izvodenja vjezbi itd..roje mi se ideje..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 22/10/2012 : 15:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Cekam da se supermark ubaci..ako sam dobro shvatia on je neki bilder..


Krivo si shvatio, on je bilde. :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 22/10/2012 : 19:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
joj, meni se ugasila omiljena teretana u mom, ionako propalom, gradu. to me potreslo do te mjere da sam od boli poceo bezglavo trcati gradom... što mi se uskoro pretvorilo u naviku, tako da mi je to sada jedina fizicka aktivnost.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/10/2012 : 15:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Mene jebe rame tj. kljucna kost..iako je puno bolje nego sta je bilo..triba mi jos terapije jedno misec dana i onda krecem..moga bi ode slozit i koji program i to..mislia sam ja otvorit ovaj topic..mogli bi stavljati slike izvodenja vjezbi itd..roje mi se ideje..



Mozes staviti, sigurno cu izvuci koristi. I ne samo ja, mozda pokrenes i druge
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/10/2012 : 21:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

joj, meni se ugasila omiljena teretana u mom, ionako propalom, gradu. to me potreslo do te mjere da sam od boli poceo bezglavo trcati gradom... što mi se uskoro pretvorilo u naviku, tako da mi je to sada jedina fizicka aktivnost.


Što'š sad? kako nadomještaš adrenalin?!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 23/10/2012 : 21:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
nisam se šalio kada sam rekao da trcim uokolo. imamo lijepih staza ovdje u daruvaru. imamo hipodrom.
imam dobro društvo. starice sa štapovima koje njeguju nordijsko hodanje.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/10/2012 : 22:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

nisam se šalio kada sam rekao da trcim uokolo. imamo lijepih staza ovdje u daruvaru. imamo hipodrom.
imam dobro društvo. starice sa štapovima koje njeguju nordijsko hodanje.



trciš s ekipon po hipodromu?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/10/2012 : 09:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
konjina
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/10/2012 : 10:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Mene jebe rame tj. kljucna kost..iako je puno bolje nego sta je bilo..triba mi jos terapije jedno misec dana i onda krecem


Izgovori, izgovori...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/10/2012 : 11:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by brni

Mene jebe rame tj. kljucna kost..iako je puno bolje nego sta je bilo..triba mi jos terapije jedno misec dana i onda krecem


Izgovori, izgovori...



opravdani..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 24/10/2012 : 11:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Mene jebe rame tj. kljucna kost..iako je puno bolje nego sta je bilo..triba mi jos terapije jedno misec dana i onda krecem..moga bi ode slozit i koji program i to..mislia sam ja otvorit ovaj topic..mogli bi stavljati slike izvodenja vjezbi itd..roje mi se ideje..

Mene moja lijenost. Trenirao sam rukomet 10 godina, pa kad sam prestao, dobio sam 11 kila za nekih pola godine. Nastaviš jesti kao i prije, a ne trošiš energiju kao i prije. Pokušao sam se nagovoriti na teretanu, ali nju ni samo trcanje nisam volio ni dok sam trenirao. Ostaje mi malo rekreativnog nogometa i bicikl.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000