forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 sloboda govora
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 05/11/2012 : 17:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by cat claw

Ja bih imao stosta na tu temu, al ne smem da kazem....



Ma možeš, samo pazi da ne editiraš post.


Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5836 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 05/11/2012 : 21:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
Manhunter je dobar decko

Edited by - cat claw on 05/11/2012 21:19:40
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5836 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 05/11/2012 : 21:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
Ozbiljno, kategorija Sloboda govora NE postoji.
Prava sloboda govora podrazumeva i ekstreme, a ekstremi najcesce nisu pogodni za zajednicu...
Sloboda govora takodje ne ukljucuje kompromise tako da samim tim islkjucuje sebe.
Egzistira samo na licnom nivou, tj, u sebi mozes da psujes bossa kolko god ti volja.
Ovu Slobodu govora o kojoj se ovde prica izmislili su gospodari da raja ima cime da se zamajava.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/11/2012 : 21:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Nema toga.
Svaki dan ublažavamo, demokratiziramo, diplomatiziramo, izvrcemo, prešutkujemo, lažemo.
Uglavnom sve osim onoga što stvarno mislimo tj. istine.
Ako kažeš istinu idu ban, otkaz, razvod, izopcenje, zatvor.
Vecina nas nije svjesna u kakvom svijetu zapravo živimo. Osvrnite se oko sebe, nije Diznilend.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 05/11/2012 : 21:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
Ma vjerujem ja da je Manhunter ok, ali eto iznervirao sam se oko nacina i razloga murdocovog izbacivanja....za acea ajde mogu shvatiti, ali izbaciti covjeka na 20 dana zbog demotivacijskih postera....
Sloboda govora može, sve dok misliš kao ja/mi? Hmm....bilo jednom negdje ;)



Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 05/11/2012 : 22:42:06  Show Profile Show Extended Profile
Zaista je interesantno to pozivanje na slobodu govora. Što to uopce znaci? Sloboda govora u svojoj biti zaista znaci da o svemu možeš iznijeti svoje mišljenje bez straha da ce te za to mišljenje kazniti. No, to i je problem na ovim prostorima. Jer pod izgovorom slobode govora iznosi se ono što nebi trebalo - dezinformacije, klevete, laži itd itd. U normalnim državama to se kažnjava, dok u Hrvatskoj, nisam baš siguran.
Na društvu je da slobodu govora osigura, a na pojedincu da je ne zlorabi i da snosi posljedice za izreceno. Spremnost na prihvacanje kritike je svakako nužna. A kritike se ne moraju obavezno iznositi na uvredljiv nacin, posebno kada se zna da je neka društvena skupina iznimno osjetljiva na neke svoje vrijednosti.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 05/11/2012 : 22:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by bosancicigor

Ma vjerujem ja da je Manhunter ok, ali eto iznervirao sam se oko nacina i razloga murdocovog izbacivanja....za acea ajde mogu shvatiti, ali izbaciti covjeka na 20 dana zbog demotivacijskih postera....
Sloboda govora može, sve dok misliš kao ja/mi? Hmm....bilo jednom negdje ;)





vidio sam šta je murdoc ucinio- sprdao se sa Isusom... za mene to nije sloboda govora, al ne zato jer su se ovcice uvrijedile, vec zato što ima Isus dragi da ga nabije onom svojom sandaLOM U GLAVU...

sa nekim stvarima se ne cirkuzi

Edited by - KRAS on 05/11/2012 22:53:17
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 05/11/2012 : 23:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by bosancicigor

Ma vjerujem ja da je Manhunter ok, ali eto iznervirao sam se oko nacina i razloga murdocovog izbacivanja....za acea ajde mogu shvatiti, ali izbaciti covjeka na 20 dana zbog demotivacijskih postera....
Sloboda govora može, sve dok misliš kao ja/mi? Hmm....bilo jednom negdje ;)





vidio sam šta je murdoc ucinio- sprdao se sa Isusom... za mene to nije sloboda govora, al ne zato jer su se ovcice uvrijedile, vec zato što ima Isus dragi da ga nabije onom svojom sandaLOM U GLAVU...

sa nekim stvarima se ne cirkuzi





Možemo ovako do imendana....


http://www.youtube.com/watch?v=hnTmBjk-M0c


Nisam stavio religijski skec, vidiš kako sam obziran. (a ne bih rado ni da me Isus nabije :)

Živilii!!


Go to Top of Page

puxavida
New Member



Croatia
115 Posts

Member since 05/02/2009

Posted - 06/11/2012 : 09:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send puxavida a Private Message
quote:
Originally posted by bosancicigor

Ma vjerujem ja da je Manhunter ok, ali eto iznervirao sam se oko nacina i razloga murdocovog izbacivanja....za acea ajde mogu shvatiti, ali izbaciti covjeka na 20 dana zbog demotivacijskih postera....
Sloboda govora može, sve dok misliš kao ja/mi? Hmm....bilo jednom negdje ;)




gle, mr. murdoc i ace su se sami izbacili svojom nekorektnošcu...
što se tice slobode govora ona podrazumijeva da poštuješ sugovrnika i da na taj nacin iznosiš svoje stavove, bilo ih je koji sudijelili mišljenje njih dvojice pa nisu izbaceni, dakle na forumu se poštuje sloboda govora....

glede slobode govora zamisli sljedeci slucaj: ujutro se probudiš i na svakoj banderi u tvojoj ulici je slika tvoje žene i ispod piše kurva - i to vidi cijela ulica i tako svaki dan....(a to naravno nije istina) ti bi onda samo slegnuo ramenima i rekao svatko ima pravo na slobodu govora. Žena bi ti rekla poduzmi nešto, a ti bi njoj rekao pa moramo poštivati slobodu govora......

Mislim da ne baš tako reagirao, vec bi se potrudio da makneš te slike, da pronadeš onoga koji je ih je stavio, možda bi tražio pravnu pomoc, osjecao bi se nelagodno, neki u ulici bi možda to povjerovali, šikanirali i diskriminirali tvoju ženu itd....


u principu izmedu njighovih postova nema nikakve razlike
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 06/11/2012 : 10:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by puxavida

quote:
Originally posted by bosancicigor

Ma vjerujem ja da je Manhunter ok, ali eto iznervirao sam se oko nacina i razloga murdocovog izbacivanja....za acea ajde mogu shvatiti, ali izbaciti covjeka na 20 dana zbog demotivacijskih postera....
Sloboda govora može, sve dok misliš kao ja/mi? Hmm....bilo jednom negdje ;)




gle, mr. murdoc i ace su se sami izbacili svojom nekorektnošcu...
što se tice slobode govora ona podrazumijeva da poštuješ sugovrnika i da na taj nacin iznosiš svoje stavove, bilo ih je koji sudijelili mišljenje njih dvojice pa nisu izbaceni, dakle na forumu se poštuje sloboda govora....

glede slobode govora zamisli sljedeci slucaj: ujutro se probudiš i na svakoj banderi u tvojoj ulici je slika tvoje žene i ispod piše kurva - i to vidi cijela ulica i tako svaki dan....(a to naravno nije istina) ti bi onda samo slegnuo ramenima i rekao svatko ima pravo na slobodu govora. Žena bi ti rekla poduzmi nešto, a ti bi njoj rekao pa moramo poštivati slobodu govora......

Mislim da ne baš tako reagirao, vec bi se potrudio da makneš te slike, da pronadeš onoga koji je ih je stavio, možda bi tražio pravnu pomoc, osjecao bi se nelagodno, neki u ulici bi možda to povjerovali, šikanirali i diskriminirali tvoju ženu itd....


u principu izmedu njighovih postova nema nikakve razlike



Procitaj zadnju stranicu(a možeš i zadnje 2-3) u Punisheru, tako da se ne ponavljam...

Gornja paralela ti nije na mjestu, da ti ne objašnjavam sad zašto, jer bi ispalo da ponovo otvaram topic "smrt" što ne želim. Tu je svatko rekao što je mislio, netko je shvatio receno na jedan nacin, drugi na drugi, treci na... itd. Kad bih ja sad tebi rekao da s tobom nema nikakvog smisla diskutitari, jer mislim da imaš jedva perifernu mogucnost poimanja napisanog i zbog tog hendikepa bi se stalno vrtili u krug, bi li se ti uvrijedio ili bi uvažio moje mišljenje (iako se s njim, pretpostavljam ne bi složio) ili bi me pokušao razuvjeriti objašnjavajuci mi svoje dublje mentalne kapacitete? Ili bi pak potpuno odbacio moje mišljenje kao irelevantno i nastavio dalje ne zamarajuci se s njim?


Go to Top of Page

puxavida
New Member



Croatia
115 Posts

Member since 05/02/2009

Posted - 06/11/2012 : 11:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send puxavida a Private Message
quote:
Originally posted by bosancicigor

quote:
Originally posted by puxavida

quote:
Originally posted by bosancicigor

Ma vjerujem ja da je Manhunter ok, ali eto iznervirao sam se oko nacina i razloga murdocovog izbacivanja....za acea ajde mogu shvatiti, ali izbaciti covjeka na 20 dana zbog demotivacijskih postera....
Sloboda govora može, sve dok misliš kao ja/mi? Hmm....bilo jednom negdje ;)




gle, mr. murdoc i ace su se sami izbacili svojom nekorektnošcu...
što se tice slobode govora ona podrazumijeva da poštuješ sugovrnika i da na taj nacin iznosiš svoje stavove, bilo ih je koji sudijelili mišljenje njih dvojice pa nisu izbaceni, dakle na forumu se poštuje sloboda govora....

glede slobode govora zamisli sljedeci slucaj: ujutro se probudiš i na svakoj banderi u tvojoj ulici je slika tvoje žene i ispod piše kurva - i to vidi cijela ulica i tako svaki dan....(a to naravno nije istina) ti bi onda samo slegnuo ramenima i rekao svatko ima pravo na slobodu govora. Žena bi ti rekla poduzmi nešto, a ti bi njoj rekao pa moramo poštivati slobodu govora......

Mislim da ne baš tako reagirao, vec bi se potrudio da makneš te slike, da pronadeš onoga koji je ih je stavio, možda bi tražio pravnu pomoc, osjecao bi se nelagodno, neki u ulici bi možda to povjerovali, šikanirali i diskriminirali tvoju ženu itd....


u principu izmedu njighovih postova nema nikakve razlike



Procitaj zadnju stranicu(a možeš i zadnje 2-3) u Punisheru, tako da se ne ponavljam...

Gornja paralela ti nije na mjestu, da ti ne objašnjavam sad zašto, jer bi ispalo da ponovo otvaram topic "smrt" što ne želim. Tu je svatko rekao što je mislio, netko je shvatio receno na jedan nacin, drugi na drugi, treci na... itd. Kad bih ja sad tebi rekao da s tobom nema nikakvog smisla diskutitari, jer mislim da imaš jedva perifernu mogucnost poimanja napisanog i zbog tog hendikepa bi se stalno vrtili u krug, bi li se ti uvrijedio ili bi uvažio moje mišljenje (iako se s njim, pretpostavljam ne bi složio) ili bi me pokušao razuvjeriti objašnjavajuci mi svoje dublje mentalne kapacitete? Ili bi pak potpuno odbacio moje mišljenje kao irelevantno i nastavio dalje ne zamarajuci se s njim?



ovo što ti sad pišeš je svakodnevna pojava u komunikaciji i to je normalno - u razgovoru polazim od necega i u razgovoru to mogu ucvrstiti, promijeniti, može me uzdrmati, može mi se ciniti smiješnim... ali nikao ne grubim, omalovažavalackim, izrugivackim, sa stavom s visoka gle s kojim telcem ja razgovaram...
Dakle nakon našeg razgovra da sam ja i glup ne shvacam ništa nitko ne bi smio biti baniran, u najboljme slucaju ti bi rekao ok, baš me briga vidim da se ne razumijemo i cao, a ne bi mi slao slike debila i rekao mi da li se prepoznaješ.
O tome se radi...
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 06/11/2012 : 12:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
I mene je Murdoc na onoj temi iznenadio... Cojek bi reko, da je vako pametan i razgledan, a ponaša se ko najobicniji navijac nekog balkanskog kluba...

Mi komunisti zasnivamo našu ideologiju na Isusovim rijecima i djelima i zato mislim da nije uredu, da se Isus vreda...
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 06/11/2012 : 12:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
Mislim da ste se drugovi svi puno previse zapalili kao neki adolescenti.
Cemu vrijedanje?
Zar se ne moze fino sloziti da se ne slazete i to je to.

Ova problematika koje ste se dotakli (vjera) ima jos puno vaznih aspekata koje
vidim nije nitko niti spomenuo. A danima ste se svadali .

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 06/11/2012 : 13:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by DKoor

Mislim da ste se drugovi svi puno previse zapalili kao neki adolescenti.
Cemu vrijedanje?
Zar se ne moze fino sloziti da se ne slazete i to je to.

Ova problematika koje ste se dotakli (vjera) ima jos puno vaznih aspekata koje
vidim nije nitko niti spomenuo. A danima ste se svadali .

koji?

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/11/2012 : 14:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Khm, ako smo vec završili s tom temom...
I hajde molim Vas, nemojte o drugovima/komunistima/Starom...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 06/11/2012 : 14:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Khm, ako smo vec završili s tom temom...
I hajde molim Vas, nemojte o drugovima/komunistima/Starom...



ej, jel te ko šta pito...vozi odavde, kad bude sranje onda se javljaj, oceš isprovocirat svadu---
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/11/2012 : 14:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ah, šta ceš, takav sam...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

spanta
Starting Member

Serbia
22 Posts

Member since 15/11/2008

Posted - 06/11/2012 : 14:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send spanta a Private Message
quote:

što se tice slobode govora ona podrazumijeva da poštuješ sugovrnika i da na taj nacin iznosiš svoje stavove, bilo ih je koji sudijelili mišljenje njih dvojice pa nisu izbaceni, dakle na forumu se poštuje sloboda govora....

glede slobode govora zamisli sljedeci slucaj: ujutro se probudiš i na svakoj banderi u tvojoj ulici je slika tvoje žene i ispod piše kurva - i to vidi cijela ulica i tako svaki dan....(a to naravno nije istina) ti bi onda samo slegnuo ramenima i rekao svatko ima pravo na slobodu govora. Žena bi ti rekla poduzmi nešto, a ti bi njoj rekao pa moramo poštivati slobodu govora......

Mislim da ne baš tako reagirao, vec bi se potrudio da makneš te slike, da pronadeš onoga koji je ih je stavio, možda bi tražio pravnu pomoc, osjecao bi se nelagodno, neki u ulici bi možda to povjerovali, šikanirali i diskriminirali tvoju ženu itd....




Sloboda govora podrazumeva da možeš da izneseš svoje mišljenje naglas, u društvu i da zbog toga neceš snositi posledice od strane sistema. Kao i svaka sloboda i sloboda govora nosi odredenu odgovornost pa su vredanje, kleveta, pozivanje na linc, ubistvo i sl. regulisane (ili bi trebalo da jesu) zakonom.

A što se tice vredanja tudih žena, pa što bi rekao Mujo - Fato bolan nemoj miješat situaciju i batine
Go to Top of Page

spanta
Starting Member

Serbia
22 Posts

Member since 15/11/2008

Posted - 06/11/2012 : 15:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send spanta a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

kaj je to, ocel mi neko objasnit !?

ovako sam ja cuo, kažu da je u jugi bio najveci problem- sloboda govora ili verbalni delikt, pa se zbog toga nije moglo otvorit pitanje, kaj posle Tita i kako nadogradit vec dodobra izgradenu demokraciju...

ali, onda ni danas ne postoji sloboda govora, jer se nigde nemože pokrenit pitanje, šta posle EU !? cudno zar ne ? a ak se to pitanje nemože otovrit, onda nam nesšto skrivaju- lažu da vlada demokracija...

dakle, šta za vas znaci sloboda govora ?








U bivšoj Jugi si mogao da kažeš da je Tito peder i da zaglaviš robiju (ili nešto gore). U EU možeš da kažeš da je EU sranje i niko nece da te tuži, šalje u zatvor i sl.

Pitanje opravdanosti postojanja EU se konstantno pokrece u svim zemljama clanicama (u novinama, na forumima i generalno gde god postoji interesovanje za takvu temu) i koliko ja znam još niko nije imao probleme zbog ucešca u raspravi tog tipa.

U parlamentima se ovakve teme pokrecu ciljano, odnosno kada neko hoce da rasturi postojecu tvorevinu.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 06/11/2012 : 15:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ah, šta ceš, takav sam...



aj sad ozbiljno, što si dosadan ? tamo na onoj temi, na tri cetri stranice se sprdaju sa isusom, a tebe i globinja nigde... ne da izbacivta, vec da moderirate temu...

a ovde, di još ni jedna uvreda nije izrecena, odma dolazite i ti i globo... iako ste vec vidjeli da je MH prvi primetio ovu temu..

jel vam i markos reko, da ste nesposobni modovi..ti i globo... a vi i dalje terate neki inat, kao neko vas se boji i to...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/11/2012 : 15:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Apsolutno si u pravu sve što kažeš

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/11/2012 : 15:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by spanta

quote:
Originally posted by KRAS

kaj je to, ocel mi neko objasnit !?

ovako sam ja cuo, kažu da je u jugi bio najveci problem- sloboda govora ili verbalni delikt, pa se zbog toga nije moglo otvorit pitanje, kaj posle Tita i kako nadogradit vec dodobra izgradenu demokraciju...

ali, onda ni danas ne postoji sloboda govora, jer se nigde nemože pokrenit pitanje, šta posle EU !? cudno zar ne ? a ak se to pitanje nemože otovrit, onda nam nesšto skrivaju- lažu da vlada demokracija...

dakle, šta za vas znaci sloboda govora ?








U bivšoj Jugi si mogao da kažeš da je Tito peder i da zaglaviš robiju (ili nešto gore). U EU možeš da kažeš da je EU sranje i niko nece da te tuži, šalje u zatvor i sl.

Pitanje opravdanosti postojanja EU se konstantno pokrece u svim zemljama clanicama (u novinama, na forumima i generalno gde god postoji interesovanje za takvu temu) i koliko ja znam još niko nije imao probleme zbog ucešca u raspravi tog tipa.

U parlamentima se ovakve teme pokrecu ciljano, odnosno kada neko hoce da rasturi postojecu tvorevinu.




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 06/11/2012 : 15:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by spanta



U bivšoj Jugi si mogao da kažeš da je Tito peder i da zaglaviš robiju (ili nešto gore). U EU možeš da kažeš da je EU sranje i niko nece da te tuži, šalje u zatvor i sl.

Pitanje opravdanosti postojanja EU se konstantno pokrece u svim zemljama clanicama (u novinama, na forumima i generalno gde god postoji interesovanje za takvu temu) i koliko ja znam još niko nije imao probleme zbog ucešca u raspravi tog tipa.

U parlamentima se ovakve teme pokrecu ciljano, odnosno kada neko hoce da rasturi postojecu tvorevinu.



pa bilio je u jugi- šta cemo kad Stari ode- ali nije se ozbiljna rsprava povela tj. šta u slucaju ako neka republika zatraži pravo na saoopredeljenje tj. odcepljenje

i danad možemo da laprdamo o EU kolko ocemo, ali da se povede ozbiljna rasprava, kako da se postavimo u slucaju raspada EU ili ako recimo Njemacka zatraži izlazak iz EU- eee brale, to je nemoguce... zašto je to tako, neznam, zato ovde pitam

Edited by - KRAS on 06/11/2012 15:26:57
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/11/2012 : 15:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by spanta



U bivšoj Jugi si mogao da kažeš da je Tito peder i da zaglaviš robiju (ili nešto gore). U EU možeš da kažeš da je EU sranje i niko nece da te tuži, šalje u zatvor i sl.

Pitanje opravdanosti postojanja EU se konstantno pokrece u svim zemljama clanicama (u novinama, na forumima i generalno gde god postoji interesovanje za takvu temu) i koliko ja znam još niko nije imao probleme zbog ucešca u raspravi tog tipa.

U parlamentima se ovakve teme pokrecu ciljano, odnosno kada neko hoce da rasturi postojecu tvorevinu.



pa bilio je u jugi- šta cemo kad Stari ode- ali nije se ozbiljna rsprava povela tj. šta u slucaju ako neka republika zatraži pravo na saoopredeljenje tj. odcepljenje

i danad možemo da laprdamo o EU kolko ocemo, ali da se povede ozbiljna rasprava, kako da se postavimo u slucaju raspada EU ili ako recimo Njemacka zatraci izlazak iz EU- eee brale, to je nemoguce... zašto je to tako, neznam, zato ovde pitam



pa to i je njihov projekt.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 06/11/2012 : 15:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ah, šta ceš, takav sam...



kakav, voliš svakom loncu biti poklopac... sve je kul, dok se držiš teme i na spamaš...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000