forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Topik, gdje se rješavaju problemi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/11/2012 : 22:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by 1Euro

pa glupo mi je pitati MOJE rodakinje, prijateljice,....tako nešto. N eželim uopšte sa njim arazgovarati o tome, jer ako slucajno pocnem hodati sa nekom od ovih djevojaka sa tog tecaja, onda ce sve moje prijateljice ili rodakinje ZNATI kako su se ov edjevojke ponašale i time ce biti stigmatizirane kod njih. Kužiš?
Ne mogu pitati svoje ljude tako nešto....

Reci da ti treba prijatelju sa foruma.



hm.....ovo cak nije loša ideja. Ma vec cu ja saznat, nema panike.
A i malo mi je lakše kada sam se raspisao ovdje, pogledao u dušu i skinuo si "teret sa ramena".
Pa zar nisam ja 1Euro?
1Euro jednostavno ne može sebi dozvoliti, da se sa njim ovako postupa.
Malo su mi se raspustile ove dvije, jer sam sam kriv što sam ih spojio. Trebam ih posvadati medusobom,.....ili ih napraviti ljubomorne, tako da ih ignoriram, sa nekom trecom iz razreda
,...ako im to nece smetati onda im nisam bio nešto interesantan, ako ih bude smetalo, neka se one potrude, pa da vidim ko šta nudi.
Ako ništa od svega toga, ionako sam na istome kao sada, ništa ne gubim, mogu samo dobiti.

Ti si car!

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 09/11/2012 : 22:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Smomo8

E jel curama realno bitna velicina ? iz vašeg iskustva ?


nije. debljina je:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 09/11/2012 : 22:38:22  Show Profile Show Extended Profile
Stara je izreka "ako podšišaš živicu, kuca ce izgledati vece". Stoga, škare u ruke...

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/11/2012 : 23:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

-kako osvajati, (pokušati usvojiti) recimo ZAUZETU djevojku?
Znaci, recimo da ona ima decka, nisu vjencani, nema djece,...ali ima decka. Ne znamo koliko dugo hodaju, ni kakva im je veza.
Sve što znamo je, da je pristupacna djevojka, sa kojom se može našaliti, razgovarati, družiti....dok njezinog decka ne poznajemo, a niti nas nije briga. Šta dalje?


Kako to misliš, nije nas briga?
Pa svako pristojno ljudsko bice bi trebalo voditi brigu o tom decku. Šta ako mu povrijedimo osjecanja uplitanjem u njegovu vezu? Ako mu se slomi srce pa pokuša samoubistvo?
Ili je na primjer neki snagator pa nas lijepo isprebija i smjesti u bolnicu na par mjeseci?
Ili ako ljudi zbog našeg postupanja jednostavno pretpostave da smo mi obicni ljigavci?
Svaki naš postupak veže za sebe odredene posljedice. Mislim da bismo toga svi trebali biti svjesti pa tako i taj tvoj prijatelj.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 09/11/2012 23:19:41
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/11/2012 : 08:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

-kako osvajati, (pokušati usvojiti) recimo ZAUZETU djevojku?
Znaci, recimo da ona ima decka, nisu vjencani, nema djece,...ali ima decka. Ne znamo koliko dugo hodaju, ni kakva im je veza.
Sve što znamo je, da je pristupacna djevojka, sa kojom se može našaliti, razgovarati, družiti....dok njezinog decka ne poznajemo, a niti nas nije briga. Šta dalje?


Kako to misliš, nije nas briga?
Pa svako pristojno ljudsko bice bi trebalo voditi brigu o tom decku. Šta ako mu povrijedimo osjecanja uplitanjem u njegovu vezu? Ako mu se slomi srce pa pokuša samoubistvo?
Ili je na primjer neki snagator pa nas lijepo isprebija i smjesti u bolnicu na par mjeseci?
Ili ako ljudi zbog našeg postupanja jednostavno pretpostave da smo mi obicni ljigavci?
Svaki naš postupak veže za sebe odredene posljedice. Mislim da bismo toga svi trebali biti svjesti pa tako i taj tvoj prijatelj.



je u pravu si, pa pošto ovo nije bio moj problem, nego problem jednog mog prijatelja ja sam to napisao "da nas nije briga" jer ja sam naravno odmah stao na stranu svog prijatelja i želim mu sve najbolje, dok onog drugog ne poznajem, niti imam želju da ga upoznam. Za mene što nisam uplicen u sve to, mi je lako odluciti, na koju cu stranu stati....ali si u pravu.
Nego ajde pitaj svoju ženu za MOJ problem?
Št aznaci kada žene non stop razgovaraju o seksu, prošlim vezama itd...u prisustvu drugih muškaraca, koji bi im se mogli cak malo svidjeti....
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 10/11/2012 : 09:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by wolf

Evo ja imam jedan problem - kako na Interliberu kupiti sve što želiš a bez osobnog bankrota?



hm, jel kupovina nužan uvjet



http://www.freeworldcharter.org/cro


Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/11/2012 : 17:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

-kako osvajati, (pokušati usvojiti) recimo ZAUZETU djevojku?
Znaci, recimo da ona ima decka, nisu vjencani, nema djece,...ali ima decka. Ne znamo koliko dugo hodaju, ni kakva im je veza.
Sve što znamo je, da je pristupacna djevojka, sa kojom se može našaliti, razgovarati, družiti....dok njezinog decka ne poznajemo, a niti nas nije briga. Šta dalje?


Kako to misliš, nije nas briga?
Pa svako pristojno ljudsko bice bi trebalo voditi brigu o tom decku. Šta ako mu povrijedimo osjecanja uplitanjem u njegovu vezu? Ako mu se slomi srce pa pokuša samoubistvo?
Ili je na primjer neki snagator pa nas lijepo isprebija i smjesti u bolnicu na par mjeseci?
Ili ako ljudi zbog našeg postupanja jednostavno pretpostave da smo mi obicni ljigavci?
Svaki naš postupak veže za sebe odredene posljedice. Mislim da bismo toga svi trebali biti svjesti pa tako i taj tvoj prijatelj.



je u pravu si, pa pošto ovo nije bio moj problem, nego problem jednog mog prijatelja ja sam to napisao "da nas nije briga" jer ja sam naravno odmah stao na stranu svog prijatelja i želim mu sve najbolje, dok onog drugog ne poznajem, niti imam želju da ga upoznam. Za mene što nisam uplicen u sve to, mi je lako odluciti, na koju cu stranu stati....ali si u pravu.
Nego ajde pitaj svoju ženu za MOJ problem?
Št aznaci kada žene non stop razgovaraju o seksu, prošlim vezama itd...u prisustvu drugih muškaraca, koji bi im se mogli cak malo svidjeti....


Radije ne bih.
Da me uhvati kako razgovaram o ovakvim temema, riskiram tavu u glavu
Pa bolje mir...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/11/2012 : 21:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

-kako osvajati, (pokušati usvojiti) recimo ZAUZETU djevojku?
Znaci, recimo da ona ima decka, nisu vjencani, nema djece,...ali ima decka. Ne znamo koliko dugo hodaju, ni kakva im je veza.
Sve što znamo je, da je pristupacna djevojka, sa kojom se može našaliti, razgovarati, družiti....dok njezinog decka ne poznajemo, a niti nas nije briga. Šta dalje?


Kako to misliš, nije nas briga?
Pa svako pristojno ljudsko bice bi trebalo voditi brigu o tom decku. Šta ako mu povrijedimo osjecanja uplitanjem u njegovu vezu? Ako mu se slomi srce pa pokuša samoubistvo?
Ili je na primjer neki snagator pa nas lijepo isprebija i smjesti u bolnicu na par mjeseci?
Ili ako ljudi zbog našeg postupanja jednostavno pretpostave da smo mi obicni ljigavci?
Svaki naš postupak veže za sebe odredene posljedice. Mislim da bismo toga svi trebali biti svjesti pa tako i taj tvoj prijatelj.



je u pravu si, pa pošto ovo nije bio moj problem, nego problem jednog mog prijatelja ja sam to napisao "da nas nije briga" jer ja sam naravno odmah stao na stranu svog prijatelja i želim mu sve najbolje, dok onog drugog ne poznajem, niti imam želju da ga upoznam. Za mene što nisam uplicen u sve to, mi je lako odluciti, na koju cu stranu stati....ali si u pravu.
Nego ajde pitaj svoju ženu za MOJ problem?
Št aznaci kada žene non stop razgovaraju o seksu, prošlim vezama itd...u prisustvu drugih muškaraca, koji bi im se mogli cak malo svidjeti....


Radije ne bih.
Da me uhvati kako razgovaram o ovakvim temema, riskiram tavu u glavu
Pa bolje mir...



dobro,nema veze, u ponedeljak krecem "u napad". Imam dobar feeling oko svega toga. Nešto sam citao po internetu i to je kao dobar znak (???), tako da, hehe.
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
924 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 10/11/2012 : 22:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message
Samo hrabro i udri po linijama.

Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 11/11/2012 : 07:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
1Euro, ti je samo opali, ako pocne komplicirati, idi na drugu, pa život može biti jednostavan, ako si ga napraviš. Cudno mi je da toliko djevojaka ide na nekakve seanse. Trebaju samo..., pa znaš, bez price. Ako se "uštekata" nastavi dalje :)
Da, i žalostno je da se danas sve više ljudi upoznaje preko racunara ili preko nekakvih napred napravljenih druženja, a ne uživo. Kad sam u nekom društvu, imam osjecaj, da si neki nemaju šta reci, a preko kompjutera pricaju ko ludi.
Ja ti samo želim, ako ti se svidja, hapsi je, ali ne kompliciraj, bez zamere. Diši

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 11/11/2012 07:28:22
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/11/2012 : 09:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by bluefield

Samo hrabro i udri po linijama.





Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/11/2012 : 10:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

1Euro, ti je samo opali, ako pocne komplicirati, idi na drugu, pa život može biti jednostavan, ako si ga napraviš. Cudno mi je da toliko djevojaka ide na nekakve seanse. Trebaju samo..., pa znaš, bez price. Ako se "uštekata" nastavi dalje :)
Da, i žalostno je da se danas sve više ljudi upoznaje preko racunara ili preko nekakvih napred napravljenih druženja, a ne uživo. Kad sam u nekom društvu, imam osjecaj, da si neki nemaju šta reci, a preko kompjutera pricaju ko ludi.
Ja ti samo želim, ako ti se svidja, hapsi je, ali ne kompliciraj, bez zamere. Diši



pa nemam ja problem kod žena ni sa komunikacijom, ni sa hrabrošcom, jedino što me je sputavalo na "tom putu" je ako me odbije, pa je onda trebam gledati još 2 meseca na predavanjima....ali "faliure is not an option".
Sutra krecem u napad, pa šta bude bude. Iako se znamo tek tjedan dana....ako me odbije, ostat ce mi više vremena za onu drugu hehe.

http://www.youtube.com/watch?v=vwpTj_Z9v-c

Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4092 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 11/11/2012 : 10:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Nije ako imas 25 centi..



Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/11/2012 : 11:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

ej imam jedan ozbiljan problem. Treba mi žensko mišljenje, ali pošto ih ovdje baš nema u izobilju sem Grofice Varge npr. i možda još koje, pa se obracam na vas, koji ste oženjeni, ili imate djevojke,....pa ih pitajte ovo:

-ZAŠTO ŽENE PRICAJU O SEKSU U DRUŠTVU MUŠKARACA? ŠTA TO ZNACI? JEL IMA U TOME NEKA PORUKA?

Jer pazite ovo:

Ja trebam hodati na nekakav tecaj, koji ce trajati dva mijeseca. Otvoren kakav jesam, ja sam vec prvi dan kontaktirao dve najljepše djevojke( bar od onih tamo) i mi se sada družimo (sjedimo zajedno u klupama), vozimo se zajedno u automobilu, idemo na pice posle tog tecaja,....i u tom društvu smo ja, jedan mladi momak,koji isto tako pohada taj tecaj i ove dvije djevojke. Pošto se i vozimo zajednickim automobilom (svaki dan vozi netko drugi), družimo se dosta itd....
I ja sam dobio ustisak (možda sam umislio....ne znam) da se malo svidam ovim djevojkama. Za jednu sam skoro siguran,....jer me je skroz nešto ispitivala itd....ali to je bilo dok smo se vozili samo u troje (ja, taj mladic i ta jedna djevojka) ali sam onda ja pozvao i tu drugu djevojku, da nam se pridruži i sada se sve promjenilo, nekako "na cudno" jer ove dvije žene, koje se najprije nisu baš voljele, sada su dosta bliske i u mojoj prisutnosti (i prisutnosti tog mladica), razgovaraju non stop o seksu. I to kakvi razgovori!!!! Najprije je bilo zabavno, smiješno, zanimljivo,...ali sada je vec bez veze....i mene sada zanima ( ato može objasniti samo NEKA DRUGA ŽENA), zašto se tako ponašaju?

Dobro skužio sam ja, da su slobodne(nemaju decka, muža,...), da su vjerovatno zainteresirane za seks,...sve je to ok, ali mene zanima, jel ima tu šanse za mene, ili ne? Jer ja sam najprije mislio "wau, pa ovo ce biti lako, ovim ženama stvarno treba seks", ali sada one više razgovaraju o prošlim vezama, ocjenjivaju muške koji prolaze itd....a to stvarno ODBIJA totalno, više mi nije smiješno, cak mi je glupo u njihovom društvu, razmišljam da bi pronašao drugu grupu sa kojim bi se družio,...jer mi ovo ispada dosadno.
Mislim, najprije sam mislio, da ce biti "nešto akcije" sa tom djevojkom za koju sam sumnjao da se zainteresirala za mene, sada sve to nekako ispada pokvareno i odjedanput sam dobio isuviše nekih podataka (koje nisam ni želio) i sumnjam, da ako je njoj imalo stalo do mene, da bi mi ona pricala sve to o drugim muškarcima,....vjerovatno me smatra za prijatelja ili šta?
Iako najprije nisam imao takav utisak....po drugoj strani ona mi je danas dala njezin broj telefona (kao ima neki problem sa kompjuterom a ja kao znam nekog majstora itd.....), tako da bi je mogao nazvati i pozvati "van" ali nisam nekako najviše zainteresiran za nju od kad znam sve ove informacije, pa ne razumijem, jel se isplati truditi oko nje (jel ima ovdje necega) ili je to samo trošenje vremena. Cemu mi je onda dala taj telefonski broj? Valjda ima i sama nekog atko se razumije u kompjutere itd...a ona druga me je pozvala na rodendan, pa na koncert Gibonija itd...i isto tako ne znam jel bi se družio sa njom ili ne jer mi je to onako bez veze.Nekako su ubile volju i interes kod mene za njih.

Znate kako kažu (muškarci su sa Marsa a žene su sa Venere) i ja ne razumijem tu njihovo ponašanje.

Zato pitajte vaše bolje polovice, i neka objasne ovu "žensku logiku", šta to uopšte znaci, da znam kako dalje reagirati. Jer tamo ima još nekih djevojaka, pa ako vidim da je ovdje bez veze gubljenje vremena, ja cu se presjediti.

Znaci:

-što znaci kada žene non stop razgovaraju o seksu u prisustvu muškaraca?

Jer to dobar znak ( za mene npr) ili loš znak? Jel to znaci, da im se svidam, pa su upuštene, i nekako mi sugeriraju ili to znaci da me uopšte ne smatraju opasnim i nevažnim, pa se zbog toga tako ponašaju?

Jer mi smo se dosta zezali, i dok ja vodim igru sve je ok, ali kada one pocnu pricati o seksu ( a pricaju poslednja dva dana non stop), meni je jako dosadno i najradije bi promjenio kola i društvo. A onda me pitaju što sam tako šutljiv.
Pa nemam ni malo volje da im se prikljucim o debati o seksu, ocjenjivanju drugih muškaraca itd....mislim, za mene je to totalno "out".
Baš me zanima kako bi one reagirale da nas dva muškarca non stop pricamo o automobilima npr.....njima bi to isto tako bilo dosadno.





sve je ovo dosta neozbiljno, nezrelo, i da priznam, za mene ponasanje tih zena neprepoznato. U slijepoj sam ulici, i sto vise razmisljam, to teze shvacam zene. Pogotovo (ove dvije, iz ove price) u "klasteru".
Stoga zakljucujem da su zene problemi za koje ne postoji algoritamsko
rjesenje.
Uputa: izbjegavati takve slucajeve, vjerujem da je u konacnici nagrada
zadrzan unutarnji mir, i zadovoljstvo- neucinjenim, koje se osjeti pronalaskom neke normalne(citaj:jednostavnije), inteligentne zene, koja se ne pretvara u drolju nailaskom na sebi slicnu ..



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/11/2012 : 16:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

-kako osvajati, (pokušati usvojiti) recimo ZAUZETU djevojku?
Znaci, recimo da ona ima decka, nisu vjencani, nema djece,...ali ima decka. Ne znamo koliko dugo hodaju, ni kakva im je veza.
Sve što znamo je, da je pristupacna djevojka, sa kojom se može našaliti, razgovarati, družiti....dok njezinog decka ne poznajemo, a niti nas nije briga. Šta dalje?


Kako to misliš, nije nas briga?
Pa svako pristojno ljudsko bice bi trebalo voditi brigu o tom decku. Šta ako mu povrijedimo osjecanja uplitanjem u njegovu vezu? Ako mu se slomi srce pa pokuša samoubistvo?
Ili je na primjer neki snagator pa nas lijepo isprebija i smjesti u bolnicu na par mjeseci?
Ili ako ljudi zbog našeg postupanja jednostavno pretpostave da smo mi obicni ljigavci?
Svaki naš postupak veže za sebe odredene posljedice. Mislim da bismo toga svi trebali biti svjesti pa tako i taj tvoj prijatelj.



je u pravu si, pa pošto ovo nije bio moj problem, nego problem jednog mog prijatelja ja sam to napisao "da nas nije briga" jer ja sam naravno odmah stao na stranu svog prijatelja i želim mu sve najbolje, dok onog drugog ne poznajem, niti imam želju da ga upoznam. Za mene što nisam uplicen u sve to, mi je lako odluciti, na koju cu stranu stati....ali si u pravu.
Nego ajde pitaj svoju ženu za MOJ problem?
Št aznaci kada žene non stop razgovaraju o seksu, prošlim vezama itd...u prisustvu drugih muškaraca, koji bi im se mogli cak malo svidjeti....


Radije ne bih.
Da me uhvati kako razgovaram o ovakvim temema, riskiram tavu u glavu
Pa bolje mir...



dobro,nema veze, u ponedeljak krecem "u napad". Imam dobar feeling oko svega toga. Nešto sam citao po internetu i to je kao dobar znak (???), tako da, hehe.



ima san i ja takve filinge kad bi ponekad odigra loto pa kita

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/11/2012 : 16:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
al u svakom slucaju moraš pokušat

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/11/2012 : 16:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

-kako osvajati, (pokušati usvojiti) recimo ZAUZETU djevojku?
Znaci, recimo da ona ima decka, nisu vjencani, nema djece,...ali ima decka. Ne znamo koliko dugo hodaju, ni kakva im je veza.
Sve što znamo je, da je pristupacna djevojka, sa kojom se može našaliti, razgovarati, družiti....dok njezinog decka ne poznajemo, a niti nas nije briga. Šta dalje?


Kako to misliš, nije nas briga?
Pa svako pristojno ljudsko bice bi trebalo voditi brigu o tom decku. Šta ako mu povrijedimo osjecanja uplitanjem u njegovu vezu? Ako mu se slomi srce pa pokuša samoubistvo?
Ili je na primjer neki snagator pa nas lijepo isprebija i smjesti u bolnicu na par mjeseci?
Ili ako ljudi zbog našeg postupanja jednostavno pretpostave da smo mi obicni ljigavci?
Svaki naš postupak veže za sebe odredene posljedice. Mislim da bismo toga svi trebali biti svjesti pa tako i taj tvoj prijatelj.



je u pravu si, pa pošto ovo nije bio moj problem, nego problem jednog mog prijatelja ja sam to napisao "da nas nije briga" jer ja sam naravno odmah stao na stranu svog prijatelja i želim mu sve najbolje, dok onog drugog ne poznajem, niti imam želju da ga upoznam. Za mene što nisam uplicen u sve to, mi je lako odluciti, na koju cu stranu stati....ali si u pravu.
Nego ajde pitaj svoju ženu za MOJ problem?
Št aznaci kada žene non stop razgovaraju o seksu, prošlim vezama itd...u prisustvu drugih muškaraca, koji bi im se mogli cak malo svidjeti....


Radije ne bih.
Da me uhvati kako razgovaram o ovakvim temema, riskiram tavu u glavu
Pa bolje mir...



dobro,nema veze, u ponedeljak krecem "u napad". Imam dobar feeling oko svega toga. Nešto sam citao po internetu i to je kao dobar znak (???), tako da, hehe.



ima san i ja takve filinge kad bi ponekad odigra loto pa kita



pa vidjet cemo, hehe.
Žene su kao divlje zvijeri, ne smiješ im pokazati strah, onda je sve u redu haha.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/11/2012 : 16:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

al u svakom slucaju moraš pokušat



ma pitat cu je direktno, ako imam nekih šansi kod nje.
Mogao bi je nazvati ili poslati joj sms, ali cu radije "u živo".
Inace trebao sam joj javiti u vezi njezinog kompjutera, ili joj poslati bar neki sms, bar ono da vidi da mislim na nju a ja sam je "ignorirao" citav vikend, ma glupo mi je razgovarati po telefonu.....ionako se sutra vidimo. Negdje sam procitao, da kada ti ženska da telefonski broj, da joj se trebaš javiti u roku od 24 sata inace smatra da ti nije zanimljiva....ja joj se namjerno nisam javio, tako da ce možda biti loše volje sutra, nekako sam siguran (jer sam joj obecao da cu joj se javiti, haha), da je ocekivala bar neki sms....
Ma nema veze sutra krecem u akciju. Bude šta bude. Držte mi palceve!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/11/2012 : 16:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
samo se nadam, da necu ovako završiti:

http://www.youtube.com/watch?v=95qvMQU0etw

hahaha!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/11/2012 : 16:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
evo kako ce to sutra izgledati:

http://www.youtube.com/watch?v=V8rZWw9HE7o
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 11/11/2012 : 16:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

al u svakom slucaju moraš pokušat



ma pitat cu je direktno, ako imam nekih šansi kod nje.
Mogao bi je nazvati ili poslati joj sms, ali cu radije "u živo".
Inace trebao sam joj javiti u vezi njezinog kompjutera, ili joj poslati bar neki sms, bar ono da vidi da mislim na nju a ja sam je "ignorirao" citav vikend, ma glupo mi je razgovarati po telefonu.....ionako se sutra vidimo. Negdje sam procitao, da kada ti ženska da telefonski broj, da joj se trebaš javiti u roku od 24 sata inace smatra da ti nije zanimljiva....ja joj se namjerno nisam javio, tako da ce možda biti loše volje sutra, nekako sam siguran (jer sam joj obecao da cu joj se javiti, haha), da je ocekivala bar neki sms....
Ma nema veze sutra krecem u akciju. Bude šta bude. Držte mi palceve!



Pocasi se dalec pride :)

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/11/2012 : 16:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ako se sutra sve dobro završi, onda ce izgledati ovako:

http://www.youtube.com/watch?v=WgScBiXkO9Y


http://www.youtube.com/watch?v=Fh1ghJDHpgU&feature=related

Edited by - 1Euro on 11/11/2012 16:38:20
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 11/11/2012 : 16:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

ako se sutra sve dobro završi, onda ce izgledati ovako:

http://www.youtube.com/watch?v=WgScBiXkO9Y


http://www.youtube.com/watch?v=Fh1ghJDHpgU&feature=related



Što, mazohist si pa ocekuješ da te ispraši?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/11/2012 : 16:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by 1Euro

ako se sutra sve dobro završi, onda ce izgledati ovako:

http://www.youtube.com/watch?v=WgScBiXkO9Y


http://www.youtube.com/watch?v=Fh1ghJDHpgU&feature=related



Što, mazohist si pa ocekuješ da te ispraši?



pa ako je bar pola istine šta ove dve djevojke pricaju, onda ce me "živog pojesti"
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
924 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 11/11/2012 : 18:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message
De ti meni reci koliko imaš godina?
Na profilu ne piše.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000