forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 HEUREKA, IZUMIO SAM NEŠTO!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/11/2012 : 23:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by selanne

E sad si se zaje*o! Ja idem odmah ovo koristiti, ne njušim Porschea, ali njušim neke druge stvari.



uskoro cu i ja njušiti tu stvar.......mmmmmmmmmm vec sam pripremio opaki plan, samo da mi se jednom karte poslože kako treba

Možda i nismo mislili na istu.



iako se cuje jako cudno, ipak mislim da jesmo....
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 18/11/2012 : 12:51:52  Show Profile Show Extended Profile
Njušenje "one stvari" je fetiš svakako vrijedan divljenja. 1Euro, ti si car!

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 18/11/2012 : 16:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Njušenje "one stvari" je fetiš svakako vrijedan divljenja. 1Euro, ti si car!






Wtf?

Edited by - bagi on 18/11/2012 16:26:58
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/11/2012 : 16:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Njušenje "one stvari" je fetiš svakako vrijedan divljenja. 1Euro, ti si car!



pa cuj....uvijek najprije provjerim, da vidim u šta se to upuštam, prije nego.....
Hm, baš me zanima jel se može po mirisu pogoditi npr godište (isto ko sommelier)....
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/11/2012 : 16:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Eventualno se može provjeriti što je jela ili pila nedavno. Mada ni to nije 100% sigurno.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/11/2012 : 17:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Eventualno se može provjeriti što je jela ili pila nedavno. Mada ni to nije 100% sigurno.



Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 19/11/2012 : 10:54:28  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by fikus

Njušenje "one stvari" je fetiš svakako vrijedan divljenja. 1Euro, ti si car!



pa cuj....uvijek najprije provjerim, da vidim u šta se to upuštam, prije nego.....
Hm, baš me zanima jel se može po mirisu pogoditi npr godište (isto ko sommelier)....



Kažu da pizda vagina ima slican okus i miris kao sirova riba. Vagina je tajnovita, jednako kao žena, i tek rijetki predstavnici muškog spola (znamo jednoga) mogu se pohvaliti da je u potpunosti poznaju. O nekom jedinstvenom mirisu vagine prakticki ne možemo govoriti. Slicno kao kada svaka koža ima svoj miris, i svaka vagina drugacije miriše. Neke imaju snažnije mirise, druge blaže, a to se mijenja i tijekom mjescnog ciklusa. Prije menstruacije se, primjerice, može razaznati lagana nota okusa po željezu, a inace bismo okus mogli najlakše usporediti s okusom obicnog jogurta, jer sredina unutar vagine ima kiselu pH vrijednost. Inace, okus ovisi i o tome kako se žena hrani. Za poboljšanje okusa trebalo bi biti dobro pojesti ananas, a izbjegavati treba sirovi cešnjak i šparoge. Okus ce biti nešto lošiji i zbog znojenja i neprimjerene higijene, kao i u slucaju da žena ima neku upalu. No što znaci loš odnosno dobar okus, prilicno je subjektivno. I vino što je starije to je bolje i ima puniji , zaokružen vocni bouqet. Pogotovo crno. Da ne duljim, po mirisu / okusu vaginu možemo kategorizirati kao stolno, kvalitetno ili vrhunsko. Pritom starost vagine ne igra veliku ulogu. A poseban osjecaj je kad ti da u vinogradu usred zime pa imaš ledenu berbu.
Živio!

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/11/2012 : 12:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by fikus

Njušenje "one stvari" je fetiš svakako vrijedan divljenja. 1Euro, ti si car!



pa cuj....uvijek najprije provjerim, da vidim u šta se to upuštam, prije nego.....
Hm, baš me zanima jel se može po mirisu pogoditi npr godište (isto ko sommelier)....



Kažu da pizda vagina ima slican okus i miris kao sirova riba. Vagina je tajnovita, jednako kao žena, i tek rijetki predstavnici muškog spola (znamo jednoga) mogu se pohvaliti da je u potpunosti poznaju. O nekom jedinstvenom mirisu vagine prakticki ne možemo govoriti. Slicno kao kada svaka koža ima svoj miris, i svaka vagina drugacije miriše. Neke imaju snažnije mirise, druge blaže, a to se mijenja i tijekom mjescnog ciklusa. Prije menstruacije se, primjerice, može razaznati lagana nota okusa po željezu, a inace bismo okus mogli najlakše usporediti s okusom obicnog jogurta, jer sredina unutar vagine ima kiselu pH vrijednost. Inace, okus ovisi i o tome kako se žena hrani. Za poboljšanje okusa trebalo bi biti dobro pojesti ananas, a izbjegavati treba sirovi cešnjak i šparoge. Okus ce biti nešto lošiji i zbog znojenja i neprimjerene higijene, kao i u slucaju da žena ima neku upalu. No što znaci loš odnosno dobar okus, prilicno je subjektivno. I vino što je starije to je bolje i ima puniji , zaokružen vocni bouqet. Pogotovo crno. Da ne duljim, po mirisu / okusu vaginu možemo kategorizirati kao stolno, kvalitetno ili vrhunsko. Pritom starost vagine ne igra veliku ulogu. A poseban osjecaj je kad ti da u vinogradu usred zime pa imaš ledenu berbu.
Živio!



LEGENDARAN POST!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 19/11/2012 : 12:36:42  Show Profile Show Extended Profile
Iovako sam previše rekao. Jer medu fetišistima odnosno štovateljima vagine vlada zavjet šutnje. Tajne zanata se nikome ne prenose. Odakle i fraza - tko izda pizda.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37791 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/11/2012 : 14:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/11/2012 : 16:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Opet imam neki novi izum, ovaj put jako dobra stvar, jako, jako, jako dobra ideja.
Izumio (bolje reci izmislio....imam koncept, ideju, viziju,...kako bi to trebalo izgledati....) sam nešto u vezi ženskog donjeg rublja, gacica....jako zanimljivo, ne znam kako to nitko do sada nije se sjetio, no nema veze, ja sam pitao neke prijateljice i one kaže kako tako nešto (još) ne postoji.
OVO BI MOGLO BITI MULTIMILIJUNSKI POSAO!!!! za onoga tko ce napraviti prototip, i sve to patentirati. Pošto ja nemam mogucnosti napraviti ptototip i baviti se sa tom papirologijom u vezi patenta itd.....želim prodati ideju-koncept za jedva 10.000 usd.
Vec sam pisao Victorya Secret i La Senza....ali me zanima koje su to još firme koje prave žensko rublje pa da i njima pošaljem mail i objasnim im o cemu se radi?

Ako se setite neku firmu, javite ovdje pa da ih kontaktiram.

Oni ce onda na osnovi moje ideje moci napraviti takvo donje rublje, testirati ga, patentirati,....i ja njima prepuštam 100% prava na proizvod. Jedino šta trebaju, je platiti mi 10.000 usd.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/11/2012 : 16:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
eto, sve ce biti jasno za 12 sati.....sljedeca godina (2013) je GODINA 1EURO - zapamtite to!

http://www.youtube.com/watch?v=ZPS3qLtaFtw


To ce biti moja godina, vec osjecam to......napokon cu srediti neke stvari i živjeti život kakav zaslužujem.....najprije cu kupiti crni Porche Boxter, to mi je prioriteta...

Dear Valued Customer,

Thank you for contacting VictoriasSecret.com. We are always happy to hear from you and to assist you with any questions or concerns.

Our goal is to personally answer your email within the next 12 hours.

Thank you for contacting Victoria's Secret.

Edited by - 1Euro on 20/11/2012 16:50:19
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/11/2012 : 18:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
eh, ide Porsche u qurac....

Dear Ales,

Thank you, so much, for taking the time to contact us. It is my privilege to respond to you personally.

Victoria’s Secret appreciates the interest in our brands by enthusiasts and professional people who suggest ideas and submit materials. However, in accordance with our long-standing corporate policy we do not accept any unsolicited submissions. The purpose of this is to avoid any misunderstandings or conflicts that may arise if your ideas are similar to those we may develop independently.

I apologize for any disappointment this may cause, and we thank you for your interest in our organization.

Regards,


Ruby C.
VictoriasSecret.com Customer Service

Visit www.VictoriasSecret.com
Phone 1.800.475.1935 or (outside the U.S. and Canada) 1.937.438.4197
Fax 1.937.438.4290

Ali ja se ne predajem, dajte neke linkove, može i domaci proizvodaci, pa da se dogovorim za sastanak i da im objasnim o cemu se radi. Ili neke druge firme, koje se bave prototipima, ženskim rubljem,....bilo bi super da ja sam napravim patent.....
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 20/11/2012 : 18:16:07  Show Profile Show Extended Profile
Hm, možda neke gacice koje su tvornicki namirisane oko šupka. Pa kad dama prdne, ima da zamiriše. Što dulji prdež to je miris intenzivniji.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 20/11/2012 : 20:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 20/11/2012 20:08:40
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
924 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 20/11/2012 : 21:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/11/2012 : 22:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
držte mi palceve, za sada su zainteresirani kod firme LISCA, cak su me pozvali na razgovor (!???) da im predstavim ideju, ali mi se ne ide baš tamo, ne još sada dok nismo još ništa dogovorili, pa sam se dogovorio, da cu im poslati dokumentaciju (haha, ja sam sam nacrtao neke grudnjake, gacice, itd.... DA MI JE VIDJETI NJIHOVE FACE KADA BUDU TO GLEDALI) pa cemo se onda dalje dogovarati.
Sve u svemu ideja je toliko luda, da bi cak mogla proci..... objasnio sam nekim prijateljima i svi kažu kako je ideja super....ja se samo nadam, da me nece prevariti u toj LISCI i ukrasti mi ideju.....
Još nisam prekrižio Porschea......Sljedece godine ce biti 1 Euro GODINA!!!!!! ( i am back!)

Držte palceve, da ideja (koncept) prode!!!!!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 23/11/2012 : 08:33:01  Show Profile Show Extended Profile
Jesi li razmišljao o cokoladnim gacicama? Pa da vidim tu kojoj se nece svidjeti da joj se najedeš pizde.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/11/2012 : 08:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Jesi li razmišljao o cokoladnim gacicama? Pa da vidim tu kojoj se nece svidjeti da joj se najedeš pizde.



nisam razmišljao ali koliko znam, vec postoje neke "šecerne gacice" koje su iz nekog šecera pa se onda mogu pojesti....tako da to i nije nešto novo....
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 23/11/2012 : 10:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Ma, idi osobno do Lisce. Evo iz zajebancije, ce ti i uspijeti i doci ce i Porš, pa makar automobilcic
Danas je i takvo vreme, da fali zajebancija i šala na racun svih a reklama i epp-eja ljudi su se vec najeli

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 23/11/2012 10:42:35
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/11/2012 : 15:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

Ma, idi osobno do Lisce. Evo iz zajebancije, ce ti i uspijeti i doci ce i Porš, pa makar automobilcic
Danas je i takvo vreme, da fali zajebancija i šala na racun svih a reklama i epp-eja ljudi su se vec najeli



ja sam njima u Lisci poslao "dokumentaciju", znaci sve sam lijepo napisao, objasnio,....cak sam neke skice nacrtao i poslao preporuceno direktorici. Direktorica se javila emailom i napisala, da treba u naj užem krugu saradnika predebatirati moju ideju i da ce mi se javiti za oko tjedan dana.

DRŽTE MI PALCEVE!!!!!!

Napokon, da neka moja ideja ( a bila je prva ili jedna od rijedkih, gdje nije ostalo na rijecima, nego sam se potrudio i stvarno nešto napravio po tom pitanju) da se ostvari.
Nadam se isto, da ce mi i platiti nešto....da me ne preveslaju...ako im se svida naravno, iako imam dobar feeling....
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 28/11/2012 : 21:25:34  Show Profile Show Extended Profile
E ovo je izum:

http://www.index.hr/black/clanak/netko-vas-je-izivcirao-nema-problema-posaljite-mu-postanski-prdez-koji-smrdi-poput-pravog/649508.aspx

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/11/2012 : 08:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

E ovo je izum:

http://www.index.hr/black/clanak/netko-vas-je-izivcirao-nema-problema-posaljite-mu-postanski-prdez-koji-smrdi-poput-pravog/649508.aspx



e ovo se zove REVOLUCIONARNA IDEJA!!!!
svaka cast momku koji je to smislio....
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000