forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Jucerašnji dan u Zagrebu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Gand
Advanced Member



Croatia
3026 Posts

Member since 20/03/2002

Posted - 17/11/2012 : 11:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gand's Homepage  Send Gand a Private Message
Jucer sam bio u Zagrebu. Predivna atmosfera, sreo sam bezbroj dragih ljudi od kojih neke nisam vidio godinama. Ne pamtim kad sam posljednji put doživio toliko pozitivne energije na jednom prostoru. Lijepo je bilo vidjeti i medije koji su došli i dali znacaj citavoj prici. OK, uvijek ce se naci netko tko ce reci kako takva okupljanja na ljude djeluju terapeutski, jer na taj jedan dan zaboravljamo nategnute odnose u obitelji, kredite, besparice... No tko doista tome može i zamjeriti? Nije li prirodno da ponekad covjek sebi dopusti neka u prvi plan izade ono što ga hrani duhom? Jedina stvar koja mi je malko kvarila sliku bila je enormna gužva, no to je i bilo za ocekivati. Ne dogada se Interliber svaki dan.

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/11/2012 : 11:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 17/11/2012 : 11:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Jucer sam bio u splitu, kao i uvijek. spavao sam do 10 uri, u 11 ipo san iša na posal, put stobreca, masu judi je išlo put splita, osjecao sam da se nešto dogada, u ponoc kad san doša doma skužija san da se svi raduju vikendu, al ja ne mogu jer opet radin u subotu, u stvari radin i nedilju. evo, ja se radujen ponediljku, meni je slobodan dan, pari mi se ka da san cili život kontra.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 17/11/2012 : 11:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

Jucer sam bio u splitu, kao i uvijek. spavao sam do 10 uri, u 11 ipo san iša na posal, put stobreca, masu judi je išlo put splita, osjecao sam da se nešto dogada, u ponoc kad san doša doma skužija san da se svi raduju vikendu, al ja ne mogu jer opet radin u subotu, u stvari radin i nedilju. evo, ja se radujen ponediljku, meni je slobodan dan, pari mi se ka da san cili život kontra.


Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000