forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sta je lakse???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/11/2012 : 01:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Jasko

Ma i "dvista" je malo
Samo anticke civilizacije (ako nismo i tu umesali prste )


jedan me srbin uvjeravao da su stari grci potekli od srba,tako da je sve moguce


Kako nisu. Pa Aleksandar Makedonski je bio Srbin. Tako kaze nas Deretic.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/11/2012 : 01:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma dobro pricalo bi se o povijesti a ne o necijim sanjarijama.
uostalom ima par topica i o indijancima i am.grad. ratu pa je sve ok.




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/11/2012 : 01:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ma dobro pricalo bi se o povijesti a ne o necijim sanjarijama.
uostalom ima par topica i o indijancima i am.grad. ratu pa je sve ok.






tamo nema nas i srba

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 19/11/2012 : 01:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ma dobro pricalo bi se o povijesti a ne o necijim sanjarijama.
uostalom ima par topica i o indijancima i am.grad. ratu pa je sve ok.






Ima.
Zagor, Price sa divljeg zapada i Talicni Tom
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/11/2012 : 02:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by lwood

ma dobro pricalo bi se o povijesti a ne o necijim sanjarijama.
uostalom ima par topica i o indijancima i am.grad. ratu pa je sve ok.






Ima.
Zagor, Price sa divljeg zapada i Talicni Tom




šta je,radi gumica,a
pickica

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 19/11/2012 : 02:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Nije to, nego ne mora svako da zna 8)

Ko treba, znace :) Ionako nas ima raznih po ovim forumima, ne zelim da me petljaju ili da se petljam sa NN licima 8)
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/11/2012 : 08:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
politicka korektnost je nešto najgore što su ljudi izmilili
to izjeda dušu i tijelo
bolje da kažemo što mislimo i fino se posvadamo i pomirimo
nego da se lažno smješkamo a iza leda psujemo jedni druge


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 19/11/2012 : 10:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Na svaštari su i lepe teme, evo npr. baš sam pogledao Uzgoj agruma, vrlo interesantna tema.
Svaštara su i rasprave i upoznavanje i slicno, ali bez politike.
Protiv sam brisanju svaštare, a kako ce odluciti moderator, to je njegova stvar.
Brže zakljucati takav topic i covjeka opomenuti i banovati. Nisu ljudi loši, takve ih napravi sistem. Covijek se ne rodi zao.
Kao što kaže PijaniPatak pooštriti kaznu ili Globinjo kazniti na godinu dana. Tad ce ljudi paziti šta pišu. Na žalost je to jedina sankcija u tom našom prljavom sistemu. :)


-

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Gand
Advanced Member



Croatia
3026 Posts

Member since 20/03/2002

Posted - 19/11/2012 : 15:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gand's Homepage  Send Gand a Private Message
Na ovom se forumu od prvoga dana vodi represivna politika prema škakljivim temama koje po pravilu iskacu iz offtopic foruma. Meni se nakon toliko godina javlja pitanje cemu uopce služe offtopic forumi taman da u njima sve vrvi tolerancijom. Možda zato da bi razmijenili mišljenje o necemu što nije strip, da bi nam to dokazalo kako nismo fah idioti i slicno... No, koga uistinu briga što stripaš sluša, što misli o povijesti i za koga navija? Navijam za Barcelonu kao i Cunga Lunga, ja se doduše nisam maknuo od Zagora dok on po 100-ti put cita Inkala. Što mene na STRIP forumu veže za njega? Nogomet! Daj alo! Umjesto da imamo forum na kojemu u svakom trenutku možemo pronaci sve vezano za ono cemu smo svi skloni (ako promice misao podsjecam rijec je o stripu), imamo 90% totalno beskorisnog materijala koji je uz to zabavan malom broju ljudi, edukativan još i manjem i izvor je konstantnih trzavica i opravdavanja zašto je netko kažnjen. Dodatni "benefit" te price je opetovano otvaranje tema s potrebom da se ipaaaaak do kraja razjasne neke stvari (vjerujte mi, neciji ban važan je samo bananome i nekome kome je beskrajno dosadno u životu) i zahtijevanja da se još nekoga kazni. "Kazna! Kazni ga! Pravda! Izbaci ga!" Pa kad je ocito da vecina ljudi ne može ponašati zrelo, pomognite barem ostalima i uskratite djeci da stalno razbijaju prozore, a sebi uštedite vrijeme. Konacno, netko placa hosting da bi ovo bilo necije službeno trollište. Fascinantan mi je odgovor jednog od moderatora s kojim sam o tome pricao u Makarskoj. Kaže covjek "Ako ukinemo sve osim stripa, pasti ce posjeta za 80%". Pa Bog te prosvijetlio dabogda, to bi i trebao biti cilj - Da ovaj forum konacno bude tematski na korist ljudima ma koliko minoran njihov broj bio. Pa da imaš kafic u kojemu svaka vecer završi tucnjavom kad tociš šljivovicu, prestani je tociti, vidiš da uz pivo, vino i jegger ljudi uživaju u razgovoru! Stvarno ne znam koliko moraš biti mazohist da ne shvatiš osnovni diskurs kad su u igri teme izvan stripa. Strip je ono što nas svih veže. Izvan toga postoje osobne sklonosti uvjetovane odgojem i uvjetima odrastanja i sazrijevanja, što se u mnogim stvarima pokazuje kao kamen spoticanja u iznošenju stava i daljnjem razvoju dijaloga. Stripaši vole male sise, ali i velike, prvi su fakeri, drugi romanticari, ali koga od njih više vole djevojke? Stripaši vole narodnjake, ali mnogi ih drže primitivnim. Neki vole metal, nekima se gadi. Neki idu u crkvu, neki su ateisti ili sotonjare - ako mislite da pretjerujem naivni ste. Neki su šverceri i muljatori, neki su humanisti i altruisti, ovi prvi o drugima misle da su naivci, drugi o prvima da su dubrad. Ima tu i državnih službenika, neki su politicari i vladaju, neki su u opoziciji, neki su bili u ratu i nosili šahovnicu, ljiljan ili dvoglavog orla, neki su išli u rat pjevajuci, neki su molili Boga da ih se pusti kucama. Jedni su popili metak, drugi su istjerani iz kuca i lutaju svijetom.... Pa jel ste glupi pa da nakon 10 godina na razumijete kako je STRIP jedina tema oko koje se takvo šareno društvo može uljudno razgovarati? Godinama sam na forumu, a od silnog offtopica ne stignem upamtiti 20 nickova s foruma. Neki dan mi Cvitaš prica na kavi o nekom starom forumašu i ja nemam pojma o kome prica. Nisam uspio zapamtiti covjeka jer je ocito 80% svog prometa natukao u svaštari koju ja nemam vremena ni volje ni živaca pratiti. Cak i ljudi koje znam, ne poznajem u stripaškom smislu.... Redom lupam nickove koje znam, Curunir, lwood, Rico, Globo, King Warrior, Poli, i nemam blage koje stripove citaju. Gledam ovaj topic, primjecujem nick "selanne". Covjek je tu 3 godine, ima 5000 postova i još je suradnik sajta, a ja prvi put vidim taj nick. Ali zato znam cijene zlata i kakav je vic kome smiješan. Jel vi primjecujete da tu nešto ne štima? Moja kvartalna kvota je ispunjena, citamo za odmah nakon proljetnog ekvinocija. Pozdrav svima.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/11/2012 : 15:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
hehe,ima i ljudi šta su stalno po aukcijama pa in puca cuna uopce za forum.
cisto da te nadopunim

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/11/2012 : 15:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
recimo ja se sjecam ganda ali po mnogim glupostima
kao što je preimenovanje mnoštva topika sa tockom ili crticom :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Gand
Advanced Member



Croatia
3026 Posts

Member since 20/03/2002

Posted - 19/11/2012 : 15:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gand's Homepage  Send Gand a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

recimo ja se sjecam ganda ali po mnogim glupostima
kao što je preimenovanje mnoštva topika sa tockom ili crticom :D



Ko da je to manja glupost od svih ostalih.

Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 19/11/2012 : 16:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Onda ne pratiš dovoljno forum, vidio bi da citam Texa.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/11/2012 : 16:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Onda ne pratiš dovoljno forum, vidio bi da citam samo Texa.


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 19/11/2012 : 16:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Mucki provokatoru. Doduše, kad vidim kakvih junaka ima, bolje bi mi bilo da se ogranicim samo na Texa.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 19/11/2012 : 17:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
Misljenja sam da je jako bitno znati za koga navija ovaj ili onaj clan,zatim gdje zivi,koliko ima godina,dali je mehanicar,stolar,doktor itd...,jednostavno poznavati ljude(sto vise to bolje)
Mislim da su to sve korisne informacije,info koje ti valjati mogu u zivotu.
Primjer:
vozim iz Bihaca za Njemacku,dolazim u Zagreb,auto pusi,gas daji koliko zelis,100 i dalje nejde.Mene prpa,sta je,sta da radim,vozim dalje lagano ,prelazim granicu,gas 80 i nejde,Ljubljana,gas 60 i nejde.
Ja stanem i kontam sta da radim
Nampade mi drug forumas,upoznao covjeka ovdje bas.Zovem ga i kazem"haj mi nadji mehanicara molim te,auto mi staje".Covjek sve ostavio,dosao po mene,odveo me svom jaranu mehanicaru,sve se rijesilo provizorno,tako da ja mogu dalje.
Uglavnom,sve se dobro zavrsilo.
Da nije bilo ovog foruma,ja bih ostao u Sloveniji,bar jedan dan,zovi ADRIA-C i zajebavaj se,poludi jednostavno.
Ovako me sve kostalo sat izgubljenog vremena i 20€ na kahvu:-)
Pa neka mi niko ne drzi glupe govore da nema korisnih informacija ovdje,osim o stripu.
Pa jebem ti strip,nije sve u njemu,nismo roboti(kupi-prodaj-uzmi lovu-zivio-zivio).Potrebno je ljude upoznati,nazdraviti,kupiti,prodati,sve u sklopu ovog naseg zadovoljstva i ljubavi

Edited by - bihac-una on 19/11/2012 17:16:20
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 19/11/2012 : 20:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Skupa ta kahvfica...-:)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 19/11/2012 : 20:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by emirem

Skupa ta kahvfica...-:)


Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 19/11/2012 : 21:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

Na ovom se forumu od prvoga dana vodi represivna politika prema škakljivim temama koje po pravilu iskacu iz offtopic foruma. Meni se nakon toliko godina javlja pitanje cemu uopce služe offtopic forumi taman da u njima sve vrvi tolerancijom. Možda zato da bi razmijenili mišljenje o necemu što nije strip, da bi nam to dokazalo kako nismo fah idioti i slicno... No, koga uistinu briga što stripaš sluša, što misli o povijesti i za koga navija? Navijam za Barcelonu kao i Cunga Lunga, ja se doduše nisam maknuo od Zagora dok on po 100-ti put cita Inkala. Što mene na STRIP forumu veže za njega? Nogomet! Daj alo! Umjesto da imamo forum na kojemu u svakom trenutku možemo pronaci sve vezano za ono cemu smo svi skloni (ako promice misao podsjecam rijec je o stripu), imamo 90% totalno beskorisnog materijala koji je uz to zabavan malom broju ljudi, edukativan još i manjem i izvor je konstantnih trzavica i opravdavanja zašto je netko kažnjen. Dodatni "benefit" te price je opetovano otvaranje tema s potrebom da se ipaaaaak do kraja razjasne neke stvari (vjerujte mi, neciji ban važan je samo bananome i nekome kome je beskrajno dosadno u životu) i zahtijevanja da se još nekoga kazni. "Kazna! Kazni ga! Pravda! Izbaci ga!" Pa kad je ocito da vecina ljudi ne može ponašati zrelo, pomognite barem ostalima i uskratite djeci da stalno razbijaju prozore, a sebi uštedite vrijeme. Konacno, netko placa hosting da bi ovo bilo necije službeno trollište. Fascinantan mi je odgovor jednog od moderatora s kojim sam o tome pricao u Makarskoj. Kaže covjek "Ako ukinemo sve osim stripa, pasti ce posjeta za 80%". Pa Bog te prosvijetlio dabogda, to bi i trebao biti cilj - Da ovaj forum konacno bude tematski na korist ljudima ma koliko minoran njihov broj bio. Pa da imaš kafic u kojemu svaka vecer završi tucnjavom kad tociš šljivovicu, prestani je tociti, vidiš da uz pivo, vino i jegger ljudi uživaju u razgovoru! Stvarno ne znam koliko moraš biti mazohist da ne shvatiš osnovni diskurs kad su u igri teme izvan stripa. Strip je ono što nas svih veže. Izvan toga postoje osobne sklonosti uvjetovane odgojem i uvjetima odrastanja i sazrijevanja, što se u mnogim stvarima pokazuje kao kamen spoticanja u iznošenju stava i daljnjem razvoju dijaloga. Stripaši vole male sise, ali i velike, prvi su fakeri, drugi romanticari, ali koga od njih više vole djevojke? Stripaši vole narodnjake, ali mnogi ih drže primitivnim. Neki vole metal, nekima se gadi. Neki idu u crkvu, neki su ateisti ili sotonjare - ako mislite da pretjerujem naivni ste. Neki su šverceri i muljatori, neki su humanisti i altruisti, ovi prvi o drugima misle da su naivci, drugi o prvima da su dubrad. Ima tu i državnih službenika, neki su politicari i vladaju, neki su u opoziciji, neki su bili u ratu i nosili šahovnicu, ljiljan ili dvoglavog orla, neki su išli u rat pjevajuci, neki su molili Boga da ih se pusti kucama. Jedni su popili metak, drugi su istjerani iz kuca i lutaju svijetom.... Pa jel ste glupi pa da nakon 10 godina na razumijete kako je STRIP jedina tema oko koje se takvo šareno društvo može uljudno razgovarati? Godinama sam na forumu, a od silnog offtopica ne stignem upamtiti 20 nickova s foruma. Neki dan mi Cvitaš prica na kavi o nekom starom forumašu i ja nemam pojma o kome prica. Nisam uspio zapamtiti covjeka jer je ocito 80% svog prometa natukao u svaštari koju ja nemam vremena ni volje ni živaca pratiti. Cak i ljudi koje znam, ne poznajem u stripaškom smislu.... Redom lupam nickove koje znam, Curunir, lwood, Rico, Globo, King Warrior, Poli, i nemam blage koje stripove citaju. Gledam ovaj topic, primjecujem nick "selanne". Covjek je tu 3 godine, ima 5000 postova i još je suradnik sajta, a ja prvi put vidim taj nick. Ali zato znam cijene zlata i kakav je vic kome smiješan. Jel vi primjecujete da tu nešto ne štima? Moja kvartalna kvota je ispunjena, citamo za odmah nakon proljetnog ekvinocija. Pozdrav svima.




ovo je teško za citat...podijeli u odlomke.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 19/11/2012 : 21:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by lwood

ma dobro pricalo bi se o povijesti a ne o necijim sanjarijama.
uostalom ima par topica i o indijancima i am.grad. ratu pa je sve ok.






tamo nema nas i srba


Ima neki clanak o Hrvatima koji su se borili u Americkom gradanskom ratu (objavljeno u prvom broju magazina Vojna povijest). Ne bi me cudilo da je bilo i Srba koji su sudjelovali u tom ratu... Pa eto ti na...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/11/2012 : 23:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by lwood

ma dobro pricalo bi se o povijesti a ne o necijim sanjarijama.
uostalom ima par topica i o indijancima i am.grad. ratu pa je sve ok.






tamo nema nas i srba


Ima neki clanak o Hrvatima koji su se borili u Americkom gradanskom ratu (objavljeno u prvom broju magazina Vojna povijest). Ne bi me cudilo da je bilo i Srba koji su sudjelovali u tom ratu... Pa eto ti na...


nisam znao da nas je tamo bilo...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/11/2012 : 23:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
kako ne.al ima koje sranje di balkanci nisu upleteni.
eventualno plemenski ratovi po Africi

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Gand
Advanced Member



Croatia
3026 Posts

Member since 20/03/2002

Posted - 20/11/2012 : 00:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gand's Homepage  Send Gand a Private Message
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Gand

Na ovom se forumu od prvoga dana vodi represivna politika prema škakljivim temama koje po pravilu iskacu iz offtopic foruma. Meni se nakon toliko godina javlja pitanje cemu uopce služe offtopic forumi taman da u njima sve vrvi tolerancijom. Možda zato da bi razmijenili mišljenje o necemu što nije strip, da bi nam to dokazalo kako nismo fah idioti i slicno... No, koga uistinu briga što stripaš sluša, što misli o povijesti i za koga navija? Navijam za Barcelonu kao i Cunga Lunga, ja se doduše nisam maknuo od Zagora dok on po 100-ti put cita Inkala. Što mene na STRIP forumu veže za njega? Nogomet! Daj alo! Umjesto da imamo forum na kojemu u svakom trenutku možemo pronaci sve vezano za ono cemu smo svi skloni (ako promice misao podsjecam rijec je o stripu), imamo 90% totalno beskorisnog materijala koji je uz to zabavan malom broju ljudi, edukativan još i manjem i izvor je konstantnih trzavica i opravdavanja zašto je netko kažnjen. Dodatni "benefit" te price je opetovano otvaranje tema s potrebom da se ipaaaaak do kraja razjasne neke stvari (vjerujte mi, neciji ban važan je samo bananome i nekome kome je beskrajno dosadno u životu) i zahtijevanja da se još nekoga kazni. "Kazna! Kazni ga! Pravda! Izbaci ga!" Pa kad je ocito da vecina ljudi ne može ponašati zrelo, pomognite barem ostalima i uskratite djeci da stalno razbijaju prozore, a sebi uštedite vrijeme. Konacno, netko placa hosting da bi ovo bilo necije službeno trollište. Fascinantan mi je odgovor jednog od moderatora s kojim sam o tome pricao u Makarskoj. Kaže covjek "Ako ukinemo sve osim stripa, pasti ce posjeta za 80%". Pa Bog te prosvijetlio dabogda, to bi i trebao biti cilj - Da ovaj forum konacno bude tematski na korist ljudima ma koliko minoran njihov broj bio. Pa da imaš kafic u kojemu svaka vecer završi tucnjavom kad tociš šljivovicu, prestani je tociti, vidiš da uz pivo, vino i jegger ljudi uživaju u razgovoru! Stvarno ne znam koliko moraš biti mazohist da ne shvatiš osnovni diskurs kad su u igri teme izvan stripa. Strip je ono što nas svih veže. Izvan toga postoje osobne sklonosti uvjetovane odgojem i uvjetima odrastanja i sazrijevanja, što se u mnogim stvarima pokazuje kao kamen spoticanja u iznošenju stava i daljnjem razvoju dijaloga. Stripaši vole male sise, ali i velike, prvi su fakeri, drugi romanticari, ali koga od njih više vole djevojke? Stripaši vole narodnjake, ali mnogi ih drže primitivnim. Neki vole metal, nekima se gadi. Neki idu u crkvu, neki su ateisti ili sotonjare - ako mislite da pretjerujem naivni ste. Neki su šverceri i muljatori, neki su humanisti i altruisti, ovi prvi o drugima misle da su naivci, drugi o prvima da su dubrad. Ima tu i državnih službenika, neki su politicari i vladaju, neki su u opoziciji, neki su bili u ratu i nosili šahovnicu, ljiljan ili dvoglavog orla, neki su išli u rat pjevajuci, neki su molili Boga da ih se pusti kucama. Jedni su popili metak, drugi su istjerani iz kuca i lutaju svijetom.... Pa jel ste glupi pa da nakon 10 godina na razumijete kako je STRIP jedina tema oko koje se takvo šareno društvo može uljudno razgovarati? Godinama sam na forumu, a od silnog offtopica ne stignem upamtiti 20 nickova s foruma. Neki dan mi Cvitaš prica na kavi o nekom starom forumašu i ja nemam pojma o kome prica. Nisam uspio zapamtiti covjeka jer je ocito 80% svog prometa natukao u svaštari koju ja nemam vremena ni volje ni živaca pratiti. Cak i ljudi koje znam, ne poznajem u stripaškom smislu.... Redom lupam nickove koje znam, Curunir, lwood, Rico, Globo, King Warrior, Poli, i nemam blage koje stripove citaju. Gledam ovaj topic, primjecujem nick "selanne". Covjek je tu 3 godine, ima 5000 postova i još je suradnik sajta, a ja prvi put vidim taj nick. Ali zato znam cijene zlata i kakav je vic kome smiješan. Jel vi primjecujete da tu nešto ne štima? Moja kvartalna kvota je ispunjena, citamo za odmah nakon proljetnog ekvinocija. Pozdrav svima.




ovo je teško za citat...podijeli u odlomke.





Nema Svastara temu koja je teska za citati, nemoj me....
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 20/11/2012 : 00:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Šta je lakše?
Na ovim prostorima lakše je metar u guzicu nego milimetar u glavu...Tako i u svaštari...

Wtf?
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/11/2012 : 10:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

Nema Svastara temu koja je teska za citati, nemoj me....



ne tema, nego tvoj odgovor, pa pogledaj kak si to sve nabio u jedan odlomak

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000