forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Bar jednom godišnje...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 22/11/2012 : 06:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message
Tesnu Kožu, Bitku na Neretvi, Airheads, Air Bud i Užicku Republiku svakih 6 meseci

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/11/2012 : 08:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Bar jednom godišnje pogledam onu utakmicu iz 2007., polufinale Lige prvaka. Prolom oblaka na San Siru i jedna od najboljih predstava Milana koju sam ikad gledao, Manchester United pregažen s 3:0.

Što se tice stripova, Texovi Citaci tragova su nešto cemu se uvijek mogu vratiti. Filmove zastupa Zelena milja, a knjige ne mogu dva puta citati.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8233 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 22/11/2012 : 08:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Nemam neku namjeru , ali uvik oko Božica pogledam Sam u kuci.
Šta se ponudi na televiziji to pogledam.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 22/11/2012 : 10:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Bar jednom godišnje pogledam onu utakmicu iz 2007., polufinale Lige prvaka. Prolom oblaka na San Siru i jedna od najboljih predstava Milana koju sam ikad gledao, Manchester United pregažen s 3:0.



Bolja utakmica ti je ono istambulsko finale
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/11/2012 : 11:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Zapravo i gledam neke filmove skoro uvijek kad se prikazuju na tv-u, a to biva skoro svake godine, primjerice stare Seagalove ili Schwarezeneggerove filmove, ili Divan život Franca Capre za Božic.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16342 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/11/2012 : 11:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Eh,da. Sam u kuci oko NG. Tradicija.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22295 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/11/2012 : 11:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Naravno, cesto pogledam neke filmove koje sam do sada x puta gledao, pogotovo kada nema nista pametnije na tv.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/11/2012 : 14:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by selanne

Bar jednom godišnje pogledam onu utakmicu iz 2007., polufinale Lige prvaka. Prolom oblaka na San Siru i jedna od najboljih predstava Milana koju sam ikad gledao, Manchester United pregažen s 3:0.



Bolja utakmica ti je ono istambulsko finale

Jest bolja, ali nije ljepša za gledati. Bar meni.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 22/11/2012 14:28:39
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30684 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/11/2012 : 14:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
u svakom slucaju :-)

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by selanne

Bar jednom godišnje pogledam onu utakmicu iz 2007., polufinale Lige prvaka. Prolom oblaka na San Siru i jedna od najboljih predstava Milana koju sam ikad gledao, Manchester United pregažen s 3:0.



Bolja utakmica ti je ono istambulsko finale


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30684 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/11/2012 : 15:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Posudio mi ken2 50-ak filmova, pogledao sam zasad 1, toliki mi je i prosjek zadnjih godina, no morat cu ih vratiti u kracem roku od 50 godina , ja bi tu vjerojatno bio rekorder koliko vrhunskih filmova nisam pogledao, ne privlaci me film uopce, baš kao i knjiga, knjigu neku ne znam kad sam zadnji put procitao, samo stripovi , a stripove neke procitam opet nakon nekoliko godina, ali da bi svake godine citao neki strip, nezamislivo mi to!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 22/11/2012 : 17:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by Cromwell

Hm, kad bolje razmislim imam par stvari koje spadaju u tu skupinu. No to je više nesvjesno nego da me baš tjera da pogledam

Karaula



Kad malo razmislim i kod mene je Karaula na listi



To je to! Meni i frendovima se vec uvukla gomila citata iz njega u svakodnevni govor haha. Šteta samo što su usrali kraj...

Bok, kako si.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8233 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 22/11/2012 : 19:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
I ovo se gleda u doba oko Božica


Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 22/11/2012 : 20:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by Cromwell

Hm, kad bolje razmislim imam par stvari koje spadaju u tu skupinu. No to je više nesvjesno nego da me baš tjera da pogledam

Karaula



Kad malo razmislim i kod mene je Karaula na listi



To je to! Meni i frendovima se vec uvukla gomila citata iz njega u svakodnevni govor haha. Šteta samo što su usrali kraj...


Isto
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11759 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/11/2012 : 21:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
quote:
Originally posted by wele

...pogledate/procitate neki odredjeni film/knjigu/strip i postoje li takvi?

Ja Reservoir dogs odgledam bar triput godisnje



Ja najmanje 10 puta godisnje! Mnogo dobar film
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/11/2012 : 12:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
quote:
Originally posted by andi

quote:
Originally posted by hrvoje23


Najviše sam puta gledao 'Komandosa' by Schwarzenegger, pa 'Konana','Terminatora 2', pa volio filmove s Van Dammeom, 'Povratak u buducnost' i sl... Obicno bih za Novu godinu nasnimao skoro sve filmove na VHS pa gledao tokom godine više puta, jer bili su to ipak -najbolji, novi- hitovi. S nestrpljenjem sam cekao pocetkom prosinca neke novine koje su roditelji kupovali u kojima je bio TV raspored, da detaljno analiziram što ce biti za Božicne i novogodišenje praznike... Tad je još i snijeg padao...



Eh da, gdje su sada ti dani...
Kasni blagdanski filmski programi, snimanje pa gledanje po milijun puta... sjecam se na kazetama sam imao Mad Max 2, Dune, Nindina osveta, Dobar Loš Zao, naravno Konan, Komando... Pa kad je na TV-u dolazilo nešto novo onda smo ja i brat danima vijecali što presnimiti da se stavi novi film (jer kazeta nije bilo neograniceno).





joj, zaboravio Mad Max 2! To mi je i danas jedan od najdrazih...
A što se tice kaseta, samo sam cekao da netko ide u šoping u Austriju pa da mi uzeme nekoliko novih da mogu snimati. Najbolje su naravno bile one od 240min -sigurno stanu 2 filma, a ponekad i 3
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/11/2012 : 13:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ova hiperprodukcija filmova i lakoca nabavljanja (pristupnost) svega i svacega za nula kuna jednostavno ubija taj neki gušt, nekad je to bilo sve drugacije. TV, video-kazete i provjereni filmovi koje smo uvijek voljeli gledati. Ovi današnji akcici uopce me ne intrigiraju, prelako se zaboravljaju i nemam neke volje gledati ih više puta. Ali ove što spominji andi i hrvoje23 i dandanas uvijek pogledam kad ih vidim na tv-u...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/11/2012 : 13:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Kad vec pricate o filmovima pogledajte film Vir... Ne znam zasto ali imam zelju da ga gledam ponovo.

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/11/2012 : 14:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ova hiperprodukcija filmova i lakoca nabavljanja (pristupnost) svega i svacega za nula kuna jednostavno ubija taj neki gušt, nekad je to bilo sve drugacije. TV, video-kazete i provjereni filmovi koje smo uvijek voljeli gledati. Ovi današnji akcici uopce me ne intrigiraju, prelako se zaboravljaju i nemam neke volje gledati ih više puta. Ali ove što spominji andi i hrvoje23 i dandanas uvijek pogledam kad ih vidim na tv-u...



Upravo tako... Sve je dostupno, da ne znaš ni što bi gledao, citao... Imam filmova i filmova, ali jednostavno mi se ne da gledati! Budem sutra, za vikend, kad ce biti snijeg, pa snimim na dvd-e, pa zaboravim da to uopce i imam...
Pa skinem ponovno i onda slucajno utvrdim da to sve vec imam, pa podijelim i dode vrijeme kad je pola tih filova vece reprizirano na RTL2, DomaTV, Hrt5 i koji su vec sve programi (ne znam jer ne gledam redovito TV)
Te VHS su bile zakon, samo kao što kažeš provjereni filmovi. Ostali se brisali nakon barem 5 gledanja-razni trash horrori, komedije . Pa kad je pocetkom 90-tih pocelo dilanje VHS po placevima...
Chuck Norris, Stallone, Van Damme, Schwarzenegger, pa i M.Dudikoff u svim tim akcicima, danas su neponovljivi.

Vjerujem da je isto i sa stripovima. Svi ih imamo sigurno barem 5x više nego kao klinci. Znam po sebi koliko ih nisam procitao... A prije je i neka zs/lms epizoda, pa makar i falio kraj-pocetak-sredina, bila svetinja!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 24/11/2012 : 23:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by Cromwell

Hm, kad bolje razmislim imam par stvari koje spadaju u tu skupinu. No to je više nesvjesno nego da me baš tjera da pogledam

Karaula



Kad malo razmislim i kod mene je Karaula na listi



To je to! Meni i frendovima se vec uvukla gomila citata iz njega u svakodnevni govor haha. Šteta samo što su usrali kraj...



Baš je završila Karaula na tvslo1, pogledao opet, ne znam vec koji put :)

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/11/2012 : 23:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
"Izgubljeni u prijevodu" jednom godisnje u zadnje tri godine..a prije svasta "Rio Bravo", "Predator"..i "Miran covjek"

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 24/11/2012 : 23:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
svake godine sve pomalo...procitam poneku knjigu iskljucivo tamo za vrijeme ljeta kad faks završi, a filmovi...rekao sam vec, ovisi za kojeg se zainteresiram.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/11/2012 : 17:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69
Baš je završila Karaula na tvslo1, pogledao opet, ne znam vec koji put :)



Welcome to the club! :D

btw:
Sjetio sam se još jednog- The Name of the Rose. Ili knjigu ili film.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/11/2012 : 19:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Twin Peaks ...

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/11/2012 : 00:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Svake godine pogledam barem 40-50 Seinfeld epizoda.

Edited by - solar on 26/11/2012 00:00:49
Go to Top of Page

Hexen
New Member



Croatia
190 Posts

Member since 22/02/2011

Posted - 29/11/2012 : 12:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Hexen a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by dicmanjac

The Last Samurai - Tom Cruise





BRAVO MAJSTORE!!!!! Ja isto.....



+1
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000