forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 dokumentarac STRIPOVI.COM (ima spisak na 2.stranic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 17:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Recimo Cronos six, pa taj covjek je kao stvoren za takav posao....ono duga kosa, znaju ga svi, napije se, duhovit,....znaci to je covjek koji je interesantan i može nešto reci...Ili Tex Willer i Kit Carson u duetu, i Mladjo bi znao biti interesantan,.....ili lwood.....treba netko tko "ima nešto za reci".
U Sloveniji sigurno najzanimljiviji covjek je Risar69.....
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/12/2012 : 17:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
shvacam što hoceš, ovako preko interneta lwood mi se cini najbolji za to

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 22/12/2012 : 17:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Ja sam spreman za akciju, svojih "pet minuta slave" vec sam imao ovde sa Alan Ford majicom na sebi :) tako da sam dao i drugu jednu, da je i on reklamirao strip, a ide se o albumima http://www.24ur.com/novice/slovenija/albumi-so-ze-skoraj-polni.html
idi na 04:09-to je bilo 2010
Tako da sam pred nastup vec imao :)
Jedino mi se nije svidjalo tu, jer su pitali koliko novca na mjesec potrošiš za albume i koliko je najskupliji album, više mi bilo da ispricam malo istorije, koliko sam znao.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 22/12/2012 17:30:05
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 17:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

pa sigurno ce natko htijeti biti kamerman, ati mu samo daš detaljne upute



da ali vidiš da se baš i ne javljaju.....a trebaju se javljati i forumaši, oni koji bi željeli sudjelovati u tom dokumentarcu....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 17:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

Ja sam spreman za akciju, svojih "pet minuta slave" vec sam imao ovde sa Alan Ford majicom na sebi :) tako da sam dao i drugu jednu, da je i on reklamirao strip, a ide se o albumima http://www.24ur.com/novice/slovenija/albumi-so-ze-skoraj-polni.html
idi na 04:09-to je bilo 2010
Tako da sam pred nastup vec imao :)
Jedino mi se nije svidjalo tu, jer su pitali koliko novca na mjesec potrošiš za albume i koliko je najskupliji album, više mi bilo da ispricam malo istorije, koliko sam znao.



pa eto imat ceš priliku da pricaš u ovom dokumentarcu. To nece biti dokumentarac samo o stripovima nego o kolekcionarima, druženju itd.....
Ludo cemo se zabavljati, vidjet ceš. putovat cemo naokolo, družiti se sa ljudima, obici cemo starinarnice, pijace,kafice,...i snimati....

Ajde tko se još javlja da bi želio sudjelovati u tom dokumentarcu?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 17:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Za sada smo u ekipi:

-man with a plan 1EURO (kamera)
-Risar69 (glavna uloga, novinar)
-Tinton (lokacija Zagreb)
-Vronski
-Smomo8
-bagi (lokacija Bihac)


Edited by - 1Euro on 22/12/2012 19:19:25
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 17:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
trebaju nam ljudi, koji bi željeli se sresti sa nama, pa da napravimo plan putovanja, i da se dogovorimo za datum, lokaciju,...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/12/2012 : 17:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
dodaj mene i ne zaboravi napisati smoma8 i cini mi se vronskog

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 17:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Bilo bi dobro da najprije snimamo u Sloveniji, pa onda Hrvatska i Srbija...ako cete nas pozvati u CG, Makedoniju, Bih,...doci cemo i tamo. Ako Risar nece moci na sve te lokacije, onda cu ici sam kamerom, tako da ništa nije obavezno, svatko ce raditi ono što može i želi....

Seba, saj ni nujno da greš na vse te lokacije, lahko tudi samo po Sloveniji, ali pac kje boš želel, ostalo bo pa kdo drug ali pa bom šel sam z kamero,...ni panike. pac koliko se ti bo dalo in boš lahko glede službe itd.... jaz imam pa itak vsak dan cas hehe
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 18:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

dodaj mene i ne zaboravi napisati smoma8 i cini mi se vronskog



hm nisam siguran jel je vronski bio ouzbiljan a ni za smoma8 nisam siguran ali eto stavit cu ih na spisak, pa ako nece onda cu ih izbrisati...

A tebi mali svaka cast!!!!!
Bit ce ludo zabavno kada se budete susreli sa Risarom, pa ceš nas malo voditi po Zagrebu, i tvoji prijatelji mogu sa nama naravno. Pokazat ceš neke crteže koje si dobio itd....mogli bismo ici tramvajem do Britanc anpr ili do Lastana ili u neki kafic,....ma vec cemo pripremiti neki "scenarij" gdje ce se to odigrati....


Ajde javite se i ostali....nemojte da to prode bez vas!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 18:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Vronski i Smoma8 javite mi odakle ste, mislim koje lokacije, da znam pripremiti plan putovanja....
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/12/2012 : 18:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro
Seba, saj ni nujno da greš na vse te lokacije, lahko tudi samo po Sloveniji, ali pac kje boš želel, ostalo bo pa kdo drug ali pa bom šel sam z kamero,...ni panike. pac koliko se ti bo dalo in boš lahko glede službe itd.... jaz imam pa itak vsak dan cas hehe



jebes to bez glavnog glumca na "gostovsnju"...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/12/2012 : 18:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
1euro, nije smoma nego smomo i imam par dobrih ideja koje cu ti poslati na PM, pa ti možeš odluciti hoce li ici u film

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 18:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Ostali iz Zagreba i okoline isto tako se javite, pa cemo se na taj dan dobiti i sa vama,...tako da ne dolazimo u Zagreb za svakoga posebno nego cemo to sve zajedno snimati.
Odnosno neki koji se znate cemo vas snimiti u grupi na nekom picu i razgovoru, nekog tko ne želi ici n ataj skup, možemo g asnimiti samostalno ispred neke zgrade, striparnice,....mislim mi cemo doci do vas, vi si samo uzmite slobodno vrijeme, bar 5 minuta a može i dulje naravno ako cete ici na skup....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 18:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

1euro, nije smoma nego smomo i imam par dobrih ideja koje cu ti poslati na PM, pa ti možeš odluciti hoce li ici u film



ok popravit cu i naravno šalji ideje!
Svak aideja bit ce zlata vrijedna, jer želim da se i drugi ukljuce sa svojim idejama, željama, pogledima,...to nije samo moj projekat nego NAŠ (forumaški) ja sam samo izza kamere, sve ostalo možemo zajednicki oblikovati
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 22/12/2012 : 19:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Evo dodite u Bihac kod mene,ja cu vam malo utegnuti kociju za dalje putovanje...

Wtf?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/12/2012 : 19:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

shvacam što hoceš, ovako preko interneta lwood mi se cini najbolji za to



za voditelja?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/12/2012 : 19:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
jap

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/12/2012 : 19:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
to bi bilo zanimljivo. a vjerovatno i šokantno

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 19:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

Evo dodite u Bihac kod mene,ja cu vam malo utegnuti kociju za dalje putovanje...



stavljen na spisak! nadajmo se da nece biti potrebno popravljati kociju ali cemo sa zadovoljstvom snimiti tvoju radnju i napraviti ti malo besplatne reklame i da malo popricamo.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 19:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

to bi bilo zanimljivo. a vjerovatno i šokantno



pa naravno, kakav bi to dokumentarac bio bez lwood-a, pa ne trebaš biti voditelj, dovoljno je da budeš vodic po gradu, i da idemo igrati bilijard, malo popricamo,a možeš naravno biti novinar...

Baš sad razmišljam, da bi bolj ebilo da imamo nekoliko novinara, recimo ne treba uvijek Risara opterecivati, možda Seba nece imati vremena uvijek ici na putovanje. Pa tako bi mogao biti novinar u Splitu lwood npr, u Srbiji Cronos ili Tex, u Zagrebu Tinton (ovo bi bilo zakon, RAZMISLI TINTON!!!), znaš o stripovima više nego ja haha, a baš bi bila fora da imamo razlicite profile novinara, razlicitih godina itd....
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/12/2012 : 19:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

to bi bilo zanimljivo. a vjerovatno i šokantno



pa naravno, kakav bi to dokumentarac bio bez lwood-a, pa ne trebaš biti voditelj, dovoljno je da budeš vodic po gradu, i da idemo igrati bilijard, malo popricamo,a možeš naravno biti novinar...

Baš sad razmišljam, da bi bolj ebilo da imamo nekoliko novinara, recimo ne treba uvijek Risara opterecivati, možda Seba nece imati vremena uvijek ici na putovanje. Pa tako bi mogao biti novinar u Splitu lwood npr, u Srbiji Cronos ili Tex, u Zagrebu Tinton (ovo bi bilo zakon, RAZMISLI TINTON!!!), znaš o stripovima više nego ja haha, a baš bi bila fora da imamo razlicite profile novinara, razlicitih godina itd....


samo ako risar nece biti raspoložen za putovanje, u tom slucaju si opet ti glavni glumac, s obzirom da ti moraš svugdje, a mi smo samo na lokacijama, ja bi volio da bude Risar svugdje, ali ako on nece moci na raspolaganju sam ti za Zagreb

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 20:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

to bi bilo zanimljivo. a vjerovatno i šokantno



pa naravno, kakav bi to dokumentarac bio bez lwood-a, pa ne trebaš biti voditelj, dovoljno je da budeš vodic po gradu, i da idemo igrati bilijard, malo popricamo,a možeš naravno biti novinar...

Baš sad razmišljam, da bi bolj ebilo da imamo nekoliko novinara, recimo ne treba uvijek Risara opterecivati, možda Seba nece imati vremena uvijek ici na putovanje. Pa tako bi mogao biti novinar u Splitu lwood npr, u Srbiji Cronos ili Tex, u Zagrebu Tinton (ovo bi bilo zakon, RAZMISLI TINTON!!!), znaš o stripovima više nego ja haha, a baš bi bila fora da imamo razlicite profile novinara, razlicitih godina itd....


samo ako risar nece biti raspoložen za putovanje, u tom slucaju si opet ti glavni glumac, s obzirom da ti moraš svugdje, a mi smo samo na lokacijama, ja bi volio da bude Risar svugdje, ali ako on nece moci na raspolaganju sam ti za Zagreb



ok, znao sam da mogu racunati na tebe.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/12/2012 : 10:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Jel zna netko raditi sa programima PREMIERE, AVID....?

to su programi, gdje se može na našem kompjuteru "montirati" dokumentarac, tako da to možemo sami napraviti....
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/12/2012 : 11:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
zna....AP!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000