forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis 2013
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/06/2013 : 21:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Nikad prije u zivotu nisam vidio da se citav muski zreb raspade u trecem danu Grand Slama, nevjerovatno!

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/06/2013 : 21:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Jedan od ove osmorice ce da stigne do polufinala Wimbledona.

Ha!



http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 26/06/2013 : 21:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Ipak je i Rodžer kako to Dosada kaže nespreman za travu.

Ogroman broj poena Rodžer gubi, mislim da pada na peto mesto, eto ipak Nadal ne mora da brine da li ce stici Ferera do US opena.Ove sezone Rodžer samo jedna titula i to na malom turniru u Haleu, samo još jedno finale u Rimu, nikada slabiji nije bio, ipak stižu godine.Ali Rodžer je zaista veliki igrac, toliko toga je postigao i njegovi standardi ce još dugo stojati.
Baš zato da bi što bolje bio upamcen bolje mu je da se povuce dok je još vreme.Mislim da bi se on i povukao, ali da hoce da proba da skine još neke rekorde poput onog o 1000 pobeda ili da malo pokvari racune Noletu i Nadalu da i oni ne bi popravljali njihovu statistiku.Medutim, bice i to teško, a do Noleta i Mareja Fed više ne može ni da stigne, neko drugi ga izbaci kako možemo videti.Videcemo, verujem da ce sledece sezone Fed prelomiti, ako se tada ne bude vratio što nije nemoguce jer je on ipak najbolji svih vremena, verujem da ce mu to biti i poslednja sezona.

Nole i Marej ostali glavni favoriti, videcemo da li ce to i opravdati.

Edited by - tumen on 26/06/2013 21:35:57
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 26/06/2013 : 21:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Jedan od ove osmorice ce da stigne do polufinala Wimbledona.

Ha!






Al ce se taj obrstiti, tipujem na nekog od Almagra, Janovica i Stahovskog, a baš bi bilo zanimljivo da to bude Almagro.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30719 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/06/2013 : 21:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Svima dode kriza, ali sumnjam kako ce se Fedex povuci, najbolji primjer mu je Haas, kako se i sa 35 može, samo mu se sada polako vec treba dosta toga poklopiti...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 26/06/2013 : 22:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
A Has nije šampion, on kada ispadne u prvom kolu nekog turnira niko ni A ne kaže, ako se Fed sa tim može nositi, onda odlicno, u neku ruku na kraju je i Agasi to radio pa ga je svaka šuša tukla.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/06/2013 : 22:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Odjednom Noletova polovica zreba ispade teza nego Murrayeva... prije par dana, Murray je im'o Tsongu, Rogera i Rafu, a sada...?

Bas me interesuje koji od njih dvojice (Nole i Andy) ce se vise potrosit dok stignu do finala.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 26/06/2013 : 23:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
Kako je lepa zena od Stahovskog!!! inace svaka mu cast odlican mec je danas bio.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/06/2013 : 23:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Ipak je i Rodžer kako to Dosada kaže nespreman za travu.



dobro ti znaš kaj je dosada rekel za Fedexa

da te podsjetim
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tumen
Znaš kako, matori placljivi Federer treba da prode prvo Stahovskog takode da bi mogao bilo šta da prica, a znamo isto tako da mu je vec duže vremena cetvrtfinale gren-slema velika prepreka, možda opet bude tu pocišcen sa 3-0 kao u Parizu.



lako moguce, kak ne...to je draž sporta da se nikad ne zna pobjednik. Vidiš kak pizde ovi koji samo gledaju favorite


razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/06/2013 : 23:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Tommy Haas!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 27/06/2013 : 08:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Odjednom Noletova polovica zreba ispade teza nego Murrayeva... prije par dana, Murray je im'o Tsongu, Rogera i Rafu, a sada...?

Bas me interesuje koji od njih dvojice (Nole i Andy) ce se vise potrosit dok stignu do finala.



Vidim da ništa nisi naucio u proteklih par dana
Vec si obojicu upisao u finalu, a vidiš da favoriti padaju k'o kruške

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 27/06/2013 : 09:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
Ispadanjem Federera i Nadala, David Ferer je vec dosao do treceg mesta na ATP listi.
Ukoliko mu se kockice poklope,mogao bi i do pozicije broj 2.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30719 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/06/2013 : 14:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Petra Martic u 3. kolu! Bar netko nadomak drugog tjedna!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30719 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/06/2013 : 14:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Evo i Llodra predao, rekordan broj predaja u svakom slucaju!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/06/2013 : 14:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
To što su Nadal i Federer ispali nema nikakve veze sa Ðokovicem i Marejem.Uostalom njihovo vreme polako i prolazi, jedino što je Nadal i dalje kralj šljake dok van nje i ne može, a niti ima fizickih mogucnosti da nešto više postigne.
Jeste iznenadenje što su njih dvojica ispali, ali pre svega zato što je to bilo rano i od relativnih anonimusa.Ali realno teško da je neko od njih dvojice ove godine mogao do trofeja, pogotovo Fed koji se mucio gotovo na svakom turniru koji je igrao.

Ljudi su poceli da pricaju da ce sada i Ðokovic ispasti po automatizmu i to možda vec od Rejnoldsa, ma dajte, Novak je trenutno mnogo kompletniji i bolji igrac od bilo koga, dobar je na svim podlogama i odavno nije dozvolio sebi luksuz da izgubi od nekog anonimusa, a da ne pricam o tome da ima 12 vezanih uzastopnih gren-slem polufinala i pritom nije na zalasku karijere.Jeste, jedva ceka da izgubi na Vimbldonu, svašta.
Realno, trebali bi u finalu da gledamo Noleta i Mareja, Marej se i pripremao posebno za ovaj turnir, a takvo finale mogli bi da gledamo i u Njujorku.Ono što Mareja medutim muci jeste to da je ocajan na šljaci tako da ce bez tih poena teško ikada biti broj 1, sem ako se Nole možda povredi.Realno, Nole ce u narednom periodu biti bez prave konkurencije za poziciju broj 1 jer niko drugi ne može konstantno tokom cele godine da igra na tako visokom nivou kao on.Samim tim broj nedelja na prvom mestu ce se stalno povecavati i kad-tad tu ce pasti i neki rekordi.

Edited by - tumen on 27/06/2013 14:35:17
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/06/2013 : 14:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Još dugo, dugo ce Ðokovic vladati svetskim tenisom, svidalo se to nekom ili ne!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 27/06/2013 : 14:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Ljudi, razumijem optimizam, ali u sportu je dovoljna jedna teža povreda da te unazadi žestoko...
Navijam i ja za Novaka, ali svašta je moguce. Ipak, ako ga zaobidu povrede, vjerujem i ja da bi mogao vladati još bar 2-3 sezone. Nadala jebu koljena, Fed neminovno zbog godina pada, Marej je nestabilan, sklon povredama i katastrofalan na šljaci, a niko od ostalih tenisera nije pokazao potencijal da bude toliko dominantan kao pomenuta cetvorka...
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/06/2013 : 15:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

Evo i Llodra predao, rekordan broj predaja u svakom slucaju!



...izgleda da je RG koji se igral pije svega 3 tjedna i vrlo je naporan, ostavil odredene posljedice. Neki igraci u predali i zbog ozljeda koju vuku od ranije ali vecina zbog iscrpljenosti. I kad tome dodaš poraze igraca od kojih se puno ocekuje ali su daleko od svojih najboljih dana, dobiješ jedan vrlo zanimljiv GS!

Pobjeda Marticke je vrlo zanimljiva, ali tko zna do koje faze je ona spremna otici :)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/06/2013 : 16:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
jedino što je Nadal i dalje kralj šljake dok van nje i ne može, a niti ima fizickih mogucnosti da nešto više postigne.




Ne znam po cemu zakljucujes ovo... koliko ja znam, Nadalova zadnja dva Grand Slema na betonu u kojim je igro, stigo je do finala u oba, a zadnji turnir na betonu u Indian Wellsu je osvojio, tako da je ovo odozgo osnovano na tvoju mastu, a ne na realnost. To sto Rafa nije igro zadnji Australian i US Open je zbog povrede, a ako je zdrav i spreman da se takmici u njima, ne znam zasto ne bi bio drugi favorite, odmah iza Novaka.

Rafa je i sam prizn'o neki dan, posle gubitka, da mu je bilo tesko da udara one niske lopte za koje se morao saginjat previse, isto kao sto je i Marin Cilic prizn'o. Lopte mu nisu skakale kao sto skacu na sljaci i na betonu. Naravno, ako je covjek zdrav i spreman za US Open, ne vidim zasto se ne bi takmicio tamo, a ne preskocio taj turnir, kao sto ti predvidjas.

Koliko sam cuo od Toni Nadala neki dan, koljena su mu ok, jednostavno je im'o los dan, i to je to. Itekako ce biti spreman za North American hard court season. Samo se nadam da nece biti neke nove povrede u Montrealu ili Cincinnatiju... ko ce znat.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/06/2013 : 21:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Ace, Nadal je igrao poslednje finale na gren-slem turniru na tvrdoj podlozi pre godinu i po dana, složiceš se da je to ipak jedan solidno dug vremenski period.Od tada je odigrao bukvalno 3 turnira na betonu i to je to.Jeste osvojio Indijan Vels, ali mnoge kockice su se tamo složile, a najviše može da se zahvali gazdi tog turnira koji je njegov veliki obožavalac i koji je podlogu maksimalno usporio, prakticno taj turnir je bio nešto najbliže šljaci što može biti, ali dobro znamo da je u Njujorku sasvim druga situacija, kao i u Kanadi i Sinsinatiju i Nadal je uvek tamo imao ubedljivo najmanje uspeha.Isto tako u Indijan Velsu Rafa nije naleteo na Novaka i Mareja što naravno nije njegova krivica, ali ko zna šta bi bilo da je igrao protiv njih.

I nemoj molim te opet o povredi.Rafi ništa nije falilo da igra Melburn ove godine, imao je neku sitnu prehladu (pitanje je da li je i to zaista bilo tako) i onda je i sam izjavio da nece da igra jer nije dovoljno spreman i misli da nema šanse za neki rezultat.Isto tako nije igrao ni Majami.Pa ne može uvek kada gubi i preskace turnire da bude povreden, a kada pobeduje da bude fit.A isto tako, cak i da je povreden, ponavljam da je sam kriv za to jer sam i sili svoje telo na takve napore, odnosno on je igrac koji najviše polaže na fizicku spremu.Zaista je vec svima preko glava da slušaju price Nadala i njegovih navijaca o povredama.Ako si povreden, batali tenis, leci se, a ne malo igraš, malo ne, pa ko je to još radio i to sve zbog neke povrede u koju niko živ nema uvida da li je zaista i tako.

A realnost je ta da Nadal drugu godinu za redom gubi na startu Vimbldona i to ga je sada dobio 135. igrac sveta sa 3-0 i to još povreden, dakle Darcis je igrao sa povredenim ramenom koje se tada doduše još nije ohladilo i izazvalo vece bolove.

Zbog ovog poraza i reakcija verujem da ce Nadal pokušati na betonu, pre toga ce zbog samopouzdanja opet igrati nekih od manjih turnira na šljaci iako te poene više nema ni gde da smesti.Od rezultata u Kanadi verujem da ce zavisiti i njegova odluka o ucešcu na US openu, ako proceni da nema šanse, Nadal ce gotovo sigurno odustati.

Realno era Federera i Nadala prolazi sem šljake vezano za Nadala i to je realnost.Ako na Vimbldonu Marej i Ðokovic budu igrali finale to ce biti i njihovo trece finale na razlicitim gren-slemovima za redom ne racunajuci rolan Garos.
Eto, ako Nadal kojim slucajem osvoji US open, ja cu povuci sve što sam napisao, ali pitanje su kolike su šanse da on uopšte i igra tamo, a ne da još i juri titulu.Usput zaboravih da je Nadalu trava kao podloga uvek više odgovarala od betona uz izuzetak jedino turnira u Indijan Velsu koji je jedino i više od jednog puta i osvajao.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/06/2013 : 21:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Nole majstor rutinski odradio Rejnoldsa iako je ovaj zapinjao i servirao kao lud, ali badava.Nole opet nijednom nije izgubio servis, a cak nije bilo ni brejk lopti za njegovog protivnika, maksimalan fokus je odradio svoje.Svi se najviše trude da dobiju svetskog broja jedan, ali on nije navikao da gubi od anonimusa.
Kako turnir bude odmicao Nole ce da postepeno diže nivo igre.Sada ceka Šardija ili Nemca Šrufa koji su prekinuli mec, bice u njihovom duelu neizvesno, a posle Noleta ceka lak zadatak.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/06/2013 : 22:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
@tumen:

Znam kad je Rafa zadnji put igro u GS na betonu, ipak to nema nikakve veze. Ne ocekujes covjeka koji nije igro ni jedan profesionalni mec citavih 6 mjeseci da mu prvi turnir na povratku bude GS gdje se igra mogucih 5 setova, i to u teskim vrucinama? Plan mu je bio da igra onu egzibiciju u Abu Dhabiju, ali tad je bio bolestan, pa se razumno povuk'o iz Australije jer fizicki nije bio spreman. Meni je to totalno razumljiva odluka, ako tebi nije. Sto se tice Miamija, tu jednostavno nije htjeo previse da se potrosi, jer je u Indian Wellsu osvojio treci turnir za redom u 4 sedmice, i to mi je razumna odluka. Povreda tu nije imala nikakve veze.

U vezi onog, "Sam je za to kriv sto onako igra i sto sili tjelo na takve napore..." tu jedino mogu da kazem ... jel to ti stvarno vjerujes da covjek koji onako igra skoro 20 godina moze da promjeni svoj stil igre tek tako, odjednom? Pa da ima drugaciji stil, mozda bi osvojio jedno desetak GS manje, i sta bi onda rek'o o njemu? "Ne trudi se previse, nije uopste brz, itd itd itd". Ovakav stil mu je donio gomile GS titula, a moguce jos i 3-4 prije nego sto mu je karijera gotova. Svi ti fizicki napori su mu donijeli dosta uspjeha, mozda i previse, pa i da ode u penziju ranije nego ocekivano, karijera mu vec sada veliki uspjeh.

A i nemoj i ti molim te da lupetas o Indian Wellsu, i kako su mu kockice i tu upale... bez obzira koga da covjek pobjedi tamo da bi osvojio, neko bi se ovdje pojavio i reko, "pa nije pobjedio Murraya i Novaka tamo..." Ciste gluposti. On igra koga bu zreb dane, i to je to. Predpostavljat sta bi se moglo desit "da je bilo ovo, ili ono", je totalno bezveze.

Sto se tice ljetnih turnira u Americi, prilicno je uspjesan tamo u svojoj karijeri, za sljakasa - 2 titule u Kanadi, 1 US Open. Sumnjam da ce mu cilj biti da osvjoji bilo koji Masters u Kanadi/Americi, ako stigne do polufinala jednog turnira i onda cetvrtinala drugog, to ce mu biti dovoljno zagrijavanje za US Open. Sada, pojma nemam hoce li imat povredu, jer takve stvari ne mogu da predvidim, ali nadam se da ce biti 100% zdrav za New York. Jer ako bude sto-post zdrav i u formi, ne vjerujem da mu ni Murray moze ista, samo ga je Novak u mogucnosti pobjedit, a to bi bilo najbolje finale, bolje nego Nole/Andy.

http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 27/06/2013 22:18:32
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/06/2013 : 22:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
U jadni siroti Rafica ne može da izdrži napore pa mora da preskoci turnire.
A kako Novak ne preskace turnire, on se valjda ne umara?Kako Rodžer sve do pred stare dane skoro ništa nije propuštao?Kako Ferer ne propušta?I kako to da Rafa samo na šljaci ništa ne propušta, a van nje dosta toga propušta?Ma ajde, odgovor se sam namece, a samo zaslepljeni i nerealni njegovi obožavaoci uvek mogu da nadu izgovore u nekim tobožnjim povredama.Ako je povreden, propustice i šljaku, ali ne, tamo Nadal igra svaki božji turnir, ma smešno.Sam je lepo izjavio da Melburn nije igrao jer misli da ne bi daleko dogurao, to su njegove reci.A sa druge strane imamo primer Novaka koji je zaista bio povreden pa je igrao i Dejvis kup takav i Monte Karlo i nije se žalio.

I uopšte ne razumeš šta sam hteo da istaknem, uopšte ne tvrdim da on treba da menja stil igre, ali glupo je da se stalno vadi na povrede kada ih je sam i izazvao na neki nacin.Ko mu je kriv za to, neko drugi možda?A njegov stric Toni izjavljuje kako Novak ima srece što se ne povreduje.Cuj Novak ima srece, još on sav zavidan to izjavi.Novak je malo drugaciji i ne želi zarad tenisa da ugrozi zdravlje i da pumpa mišice do krajnjih granica.Ipak postoje i neke važnije stvari u životu, a kada dode starost onda se vide i neke posledice, treba misliti i na to.Ne možeš imati i jare i pare, odnosno da Nadal osvaja trofeje i da istovremeno tvrdi kako nema srece sa povredama.Kako nema srece, to nema nikakve veze sa srecom vec sa njegovim licnim izborom, sam je opdlucio da svoje telo tako oblikuje, niko drugi tu nije kriv, a sreca sa tim nema ništa.

Što se tice Indijan Velsa, samo iznosim cinjenice da je vlasnik turnira covek koji ga posle njegove porodice i još par Španaca najviše obožava i to uopšte ne krije, a za brzinu te podloge podatke možeš naci gde god hoceš.

U vezi US opena, ja ti garantujem da Nadal ne može stici ni do finala ako bude igrao, eto ako se to desi poješcu svoje reci.Samo bi bilo lepo da reci ponekad pojedeš i ti Acestroke jer si se ovde gomilu puta nalupetao i netacne stvari iznosio jer si recimo daleko od mene u poznavanju tenisa i cinjenica vezanih za taj sport.Pa opet, ja tebi ne pišem da lupetaš na kvadrat, a mogao bih.Kako si se samo nalupetao za odredivanje nosilaca za Vimbldona, pa mnoga mala deca koja su tek pocela da prate tenis znaju to, a ti ne.Naravno sve u nerealnoj želji da izdigneš poziciju Nadala pa si prenebregnuo cinjenice.

A eto poslednja cinjenica je ta da je povredeni (e taj je stvarno bio povreden) 135-ti igrac sveta dobio Nadala sa glatkih 3-o u setovima.I tu nikakvih opravdanja nema.Veliki je Rafa igrac, nesumnjivi je kralj šljake, ali treba da bude veliki i u porazima, a njegovi navijaci daleko realniji.

Edited by - tumen on 27/06/2013 23:03:05
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/06/2013 : 01:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
i ti Acestroke jer si se ovde gomilu puta nalupetao i netacne stvari iznosio jer si recimo daleko od mene u poznavanju tenisa i cinjenica vezanih za taj sport.





E s ovim si me dobro nasmijao... majko mila, u pravu si.

Tvoje citavo znanje o tenisu se sastavlja od ovoga:

"Novak je glavni majstor bez ravnog, svi ostali su placljivci, neposteni teniseri koji varaju i koji lazu u vezu svoji povreda.

Potpis,

tumen"


Ne znam zasto se uopste raspravaljam s budalom poput tebe, bez obzira sta da kazem, non-stop hvalis Novaka i srpski tenis, a na sve druge seres. Nemas ni trunke objektivnosti, to je sigurno.

Toliko vise o ovome.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 28/06/2013 : 01:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by tumen
i ti Acestroke jer si se ovde gomilu puta nalupetao i netacne stvari iznosio jer si recimo daleko od mene u poznavanju tenisa i cinjenica vezanih za taj sport.





E s ovim si me dobro nasmijao... majko mila, u pravu si.

Tvoje citavo znanje o tenisu se sastavlja od ovoga:

"Novak je glavni majstor bez ravnog, svi ostali su placljivci, neposteni teniseri koji varaju i koji lazu u vezu svoji povreda.

Potpis,

tumen"


Ne znam zasto se uopste raspravaljam s budalom poput tebe, bez obzira sta da kazem, non-stop hvalis Novaka i srpski tenis, a na sve druge seres. Nemas ni trunke objektivnosti, to je sigurno.

Toliko vise o ovome.



A vidim da ti je recnik baš "vrhunski" i na visokom nivou, nema šta drugo se od tebe i nije moglo ocekivati.Zaista si pokazao da si "znalac", ali znalac za iznošenje prostakluka i vulgarnosti.

Dobro, znaci ja sam budala i s...m, videcemo šta ce moderatori na to reci, obavešteni su.

A u vezi toga ko više poznaje tenis i njegova pravila, samo cu staviti ovo. Svako može da se uveri uostalom prelistavanjem ovog i ranijih topika unazad, a ti možeš da živiš Acestroke u kojem god hoceš svetu mašte, možda se tamo budeš družio i sa tvojim vecito povredenim idolom, samo pazi da te i tamo neki Darcis ne izbaci iz takta. Imaš ti izgleda precih stvari da nauciš od teniskih pravila.

Edited by - tumen on 28/06/2013 01:55:11
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000