forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis 2013
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/07/2013 : 19:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Cestitke Mareju, makar je pokazao vrhunsku defanzivu u pojedinim momentima. Ali više mu nije ni trebalo pored ovako lošeg Novaka. A Novak kao da prvi put igra ovakam mec, igra bez rizika, loš servis, cak i kad bi mu se otvorila neka šansa odigrao bi užasno u nastavku i izgubio. Jednostavno neprepoznatljiv danas.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/07/2013 : 19:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

Papak obrisan s terena, bravo Andy!






Sam je sebe obrisao.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 07/07/2013 : 19:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
katastrofa finale, dosadno i negledljivo

jadni britanci, morali su docekat da im skot uzme titulu

There can be only one, me!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/07/2013 : 19:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ove godine i muško i žensko finale razocaralo
Go to Top of Page

legolas76
Average Member

637 Posts

Member since 31/08/2006

Posted - 07/07/2013 : 20:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send legolas76 a Private Message
Cestitke Mareju...Puno mu je pomogao i Ðokovic, koji je delovao kao da igra prvi put GS finale. I previše grešaka ga je odvelo u poraz. Prvi servis-katastrofa, bekend, još gori...Nemogu da se nacudim da mu je Marej 2 i 3 set identicno uzeo. Ali i to je sport.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 07/07/2013 : 21:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
Djokovic - Del Potro je bilo finale prije finala, danas je igrao samo Murray, Djokovic je bio kao pacijent koji se budi nakon narkoze pa uci orijentaciju.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 07/07/2013 : 21:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Totalno indisponiran Nole danas..prakticki neprepoznatljiv..onu svoju poznatu dominatnu igru uspia je drzati samo par gejmova..steta..ali eto Britanci su konacno dosli na svoje..

Inace highlight finala mi je bila Andyeva djevojka..koja mala slatkica, bas ono elegantna i profinjena cura..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 07/07/2013 21:40:40
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/07/2013 : 00:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Jesam li ja jedini kojem se cini da je ovo bio poklon, onako, kao kum kumu.
70 i kusur godina bez britanskog pobjednika, za Murraya je ovo veci uspjeh nego da je zavrsio na prvom mjestu. Noletu je to jedan turnir manje vise, nista ne gubi, i dalje je prvi...Zajedno odrasli, najbolji prijatelji, kumovi...hmmm
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30727 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/07/2013 : 06:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Neocekivano loš Novak, i eto titule za Murraya, mora se priznat kako je Murrayu pomogao Ðokovic sa hrpom pogrešaka, ali kao i lani Murray je odigrao svoj najbolji tenis baš zadnji dan turnira, baš u finalu, hocu reci svoj najbolji tenis na turniru, daleko je to od najboljeg Murrayevog tenisa (OI lani), ali ovaj put dovoljno!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 08/07/2013 : 08:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Jesam li ja jedini kojem se cini da je ovo bio poklon, onako, kao kum kumu.
70 i kusur godina bez britanskog pobjednika, za Murraya je ovo veci uspjeh nego da je zavrsio na prvom mjestu. Noletu je to jedan turnir manje vise, nista ne gubi, i dalje je prvi...Zajedno odrasli, najbolji prijatelji, kumovi...hmmm



ma kakvi jedini, i vronski2 tak razmišlja sigurno. A ni vas dvoje niste jedini (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/07/2013 : 09:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Citam komentare po internet portalima i ne mogu da se nacudim kako pojedinci pljuju po Ðokovicu i omalovažavaju njegove uspehe..
Jadni su svi takvi koji za svoj fizicki izgled i neuspeh i frustracije u životu, okrivljuju Novaka Ðokovica!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 08/07/2013 : 09:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Jedini razlog zbog kojeg simpatiziram Ðokovica je taj što je više puta izjavljivao da je Milanov navijac.
Šteta, pronašli smo kolega Škot i ja ovdje neku kafanu u Istanbulu gdje smo gledali mec, malo mi je pricao o tom Andyjevom statusu i ocekivanjima koja ga prate doma. Njegovo je mišljenje da nakon ovoga Andyju slijede veliki uspjesi jer je skinuo veliki teret s leda.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 08/07/2013 : 11:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Citam komentare po internet portalima i ne mogu da se nacudim kako pojedinci pljuju po Ðokovicu i omalovažavaju njegove uspehe..
Jadni su svi takvi koji za svoj fizicki izgled i neuspeh i frustracije u životu, okrivljuju Novaka Ðokovica!




Kao i oni koji nemaju vlastitih uspjeha u životu pa njegove uspjehe proživljavaju kao svoje.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 08/07/2013 : 11:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
quote:
Originally posted by dr strangelove
Kao i oni koji nemaju vlastitih uspjeha u životu pa njegove uspjehe proživljavaju kao svoje.



U sridu.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 08/07/2013 : 12:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
preozbiljni ste, a znate da Srd s vremena na vreme baci koju parolu kaj procita medu "mudrim" izrekama. Nije on to tak ozbiljno mislil!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 08/07/2013 : 13:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Nek su oni pogodili 'u sridu' :D
Novo veliko rivalstvo u tenisu, kakvo kumstvo, kakvi bakraci :P
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16832 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 08/07/2013 : 13:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Neshvatljivo loš Novak, ne mogu vjerovati kako je mogao ovako odigrati, doslovno mu je poklonio titulu.


Pa juce ujutro sam cuo da ce biti baš tako, kao Federer i Nadal su namjerno rano ispali da ne bi ucestvovali u namještaljci, jer ako se Škotska otcijepi iduce godine onda Velika Britanija ne vidi koji bi teniser mogao da im donese titulu na Vimbldonu.

Koliko je god poslije meca sve izgledalo cudno, ja u ovu pricu ne mogu da povjerujem.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 08/07/2013 : 14:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
još koja teorija urota!?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16832 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 08/07/2013 : 14:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Pa neko je to lansirao prije finala. Ali mislim da u tome nema previše osnova.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12321 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 08/07/2013 : 16:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Jesam li ja jedini kojem se cini da je ovo bio poklon, onako, kao kum kumu.
70 i kusur godina bez britanskog pobjednika, za Murraya je ovo veci uspjeh nego da je zavrsio na prvom mjestu. Noletu je to jedan turnir manje vise, nista ne gubi, i dalje je prvi...Zajedno odrasli, najbolji prijatelji, kumovi...hmmm


Je, usput mu je dao i ženu da mu je zguzi. Pa kumovi su

Have mercy
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/07/2013 : 16:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by King Warrior

Jesam li ja jedini kojem se cini da je ovo bio poklon, onako, kao kum kumu.
70 i kusur godina bez britanskog pobjednika, za Murraya je ovo veci uspjeh nego da je zavrsio na prvom mjestu. Noletu je to jedan turnir manje vise, nista ne gubi, i dalje je prvi...Zajedno odrasli, najbolji prijatelji, kumovi...hmmm


Je, usput mu je dao i ženu da mu je zguzi. Pa kumovi su


Cisto sumnjam da je iko ikoga zguzio, na poklon mislim...Evo stavljam se na Noletovo mjesto, da mi je najbolji prijatelj u finalu, znaci sve isto kao kod njih dvojice...Ne znam, ne bih iskljucio mogucnost da mu pustim mec, cak je velika vjerovatnoca da bih to uradio. No dobro, nismo svi isti.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/07/2013 : 17:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
„Bile su ovo dve sjajne nedelje u Londonu. Jako sam zadovoljan svojom igrom na travi ove godine, ali nažalost kada je bilo najbitnije nisam izvukao svoj maksimum, kao što sam se nadao. Endi je bio bolji i zasluženo je odneo trofej. Nastavljam dalje, prvo cu da se odmorim, a onda pocinjem sa pripremama za US Open. Ostajem jos jedan dan u Londonu jer organizujemo humanitarnu veceru kako bismo prikupili što više novca za našu decu. Lepa vremena dolaze. Hvala vam svima!!!“, napisao je Ðokovic.







Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 08/07/2013 : 19:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior
Cisto sumnjam da je iko ikoga zguzio, na poklon mislim...Evo stavljam se na Noletovo mjesto, da mi je najbolji prijatelj u finalu, znaci sve isto kao kod njih dvojice...Ne znam, ne bih iskljucio mogucnost da mu pustim mec, cak je velika vjerovatnoca da bih to uradio. No dobro, nismo svi isti.



Ma ovo je sport, nemaju oni uredski posao sjedenja u fotelji od 8 do 16 pa da sa sigurnoscu mogu reci da ce i sljedece godine biti na istom mjestu u isto vrijeme. Tenis je postao brutalan sport u fizickom i psihickom smislu, samo za najizdrzljivije i ne mozes znati da li ces za godinu dana biti bez povrede ili u najboljoj mogucoj formi. Tako da vjeruj mi, onaj tko dodje u finale ne gleda ni prijatelje ni kumove pa ni bracu, nego zeli to osvojiti, jer ne moze dati ruku u vatru da ce se vise naci u toj poziciji. Ako mu je Nole stvarno to poklonio onda je najveci debil u povijesti, a Murray ima najboljeg frenda ikada. Ja bih ipak rekao da jucer nije bio Noletov dan i to je sve. Ponekad je najjednostavnije objasnjenje i najblize istini.

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 08/07/2013 19:46:46
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/07/2013 : 20:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Velikan našeg tenisa Karlovic Ivo ponovo "jaše", i to vrlo uspješno. Nakon prošlotjednog povratka i dobre igre u Newportu i ovaj tjedan nastavlja seriju. Sutra igra finale turnira u glavnom gradu Kolumbije, Bogoti.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30727 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/07/2013 : 20:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Svaka cast za Karlovica, ako ovako nastavi bit ce izravno na US openu, a i nece ga nitko željeti u svom dijelu ždrijeba! Odlican povratak Ive!!!!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000