forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Lokomotive po svetu-kolekcija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 17/01/2013 :  14:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
A evo i nove kolekcije-"Lokomotive po svetu"!
Prvi broj-britanska lokomotiva "Class A4 Mallard" po promo ceni od 150 dinara od sutra u prodaju na kioscima i kod kolportera!
Za dve sedmice u prodaju ce biti broj 2-nemacka lokomotiva "VT11.5 TEE" (299 din.) a u trecem broju dobija se model americke lokomotive "Amtrak EMD F40PH" (399 DIN.-konacna cena).
U cetvrtom broju posebna poslastica-model legendarnog "Orijent express"-a!!!!
Model je uraden u razmeri 1:160, kvalitetne je izrade i u zaštitnoj kutiji a prateci casopis ima 12 strana.
Sajt je www.kolekcijalokomotiveposvetu.com

Pocetkom februara krece i još jedna kolekcija ali otom-potom... ;)

ddeki
Average Member

836 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 18/01/2013 :  11:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message
kada sam video reklamu za ove Lokomotive mnogo sam se obradovao jer sam u detinjstvu obozavao vozice i imao sam ih podosta. Danas sam kupio primerak i bolje da nisam.....
Ovaj minijaturan primerak plasticnog voza izgleda u najmanju ruku...smesno. Dakle sirina zadnjeg vagona je oko 16-17mm a lokomotive nesto manja, visina vagona oko 25mm, a visina lokomotive oko 30mm. Duzina oko 135mm.
Sve u svemu bolje da sam popio jedno pivo nego ovo sto sam kupio...
Bas me je razocarala ova maketa ako se uopste i moze nazvati maketom.....

http://ddeki.deviantart.com/gallery/

Edited by - ddeki on 18/01/2013 11:01:16
Go to Top of Page

ddeki
Average Member

836 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 18/01/2013 :  11:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message
kada sam video reklamu za ove Lokomotive mnogo sam se obradovao jer sam u detinjstvu obozavao vozice i imao sam ih podosta. Danas sam kupio primerak i bolje da nisam.....
Ovaj minijaturan primerak plasticnog voza izgleda u najmanju ruku...smesno. Dakle sirina zadnjeg vagona je oko 16-17mm a lokomotive nesto manja, visina vagona oko 25mm, a visina lokomotive oko 30mm. Duzina oko 135mm.

Edited by - ddeki on 18/01/2013 11:01:16
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/01/2013 :  15:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by ddeki

Eh, pa nemoj baš tako, lokomotive jesu male ali nisu loše uradene. Uostalom, to i nije predvideno za igracke vec za modele za kolekcionare...

Edited by - vronski 2 on 18/01/2013 15:08:28
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/01/2013 :  15:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:

Eh, pa nemoj baš tako, lokomotive jesu male ali nisu loše uradene. Uostalom, to i nije predvideno za igracke vec za modele za kolekcionare...

Edited by - vronski 2 on 18/01/2013 15:08:28
Go to Top of Page

ddeki
Average Member

836 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 18/01/2013 :  15:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message
Da su metalne pa hajde, a ovako... plasticne i minijaturne.

Go to Top of Page

ddeki
Average Member

836 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 18/01/2013 :  15:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message
Da su metalne pa hajde, a ovako... plasticne i minijaturne.

Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/01/2013 :  15:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Ma važno je da postoje izdavaci koji imaju volju i želju da tržištu ponude i ovakve kolekcije.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/01/2013 :  15:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Ma važno je da postoje izdavaci koji imaju volju i želju da tržištu ponude i ovakve kolekcije.
Go to Top of Page

djule
Senior Member

1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 18/01/2013 :  16:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

vidio sam sinoc reklamu na sportklubu. al ak su takve dimenzije i plastika, onda radije nek izdavaci se ne zajebavaju s tim stvarima.

ili napravi kak spada ili nemoj radit.
Go to Top of Page

djule
Senior Member

1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 18/01/2013 :  16:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:

vidio sam sinoc reklamu na sportklubu. al ak su takve dimenzije i plastika, onda radije nek izdavaci se ne zajebavaju s tim stvarima.

ili napravi kak spada ili nemoj radit.
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member

1338 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 18/01/2013 :  16:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:

Tacno tako, da imam mesta u stanu ne bih razmisljao. A kad treba da krenu figurice junaka iz stripova? Mislim da si negde napisao da ce i to ici.

Ne znam vise ni sam sta sakupljam, za cenu uvek lazem zenu!
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member

1338 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 18/01/2013 :  16:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:

Tacno tako, da imam mesta u stanu ne bih razmisljao. A kad treba da krenu figurice junaka iz stripova? Mislim da si negde napisao da ce i to ici.

Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/01/2013 :  16:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Figurice iz stripova mislim da ce negde oko leta ali ni izdavac još nije sto posto siguran ali u toku ove godine ce sigurno. I koliko znam nema Bonelija medu njima... ;)
Prva bi trebala da bude Beety Boop!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/01/2013 :  16:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Figurice iz stripova mislim da ce negde oko leta ali ni izdavac još nije sto posto siguran ali u toku ove godine ce sigurno. I koliko znam nema Bonelija medu njima... ;)
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member

1338 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 18/01/2013 :  16:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:

Bice i junaka iz crtanih filmova znaci?

Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member

1338 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 18/01/2013 :  16:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:

Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/01/2013 :  16:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

quote:

Prvenstveno ce biti junaci iz crtaca o kojima su pravljeni i stripovi. Znam za Beti Bup, Garfilda, Popaja, Stanlija i Olija i Peru Detlica a za ostale videcemo...
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/01/2013 :  16:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

quote:

Prvenstveno ce biti junaci iz crtaca o kojima su pravljeni i stripovi. Znam za Beti Bup, Garfilda, Popaja, Stanlija i Olija i Peru Detlica a za ostale videcemo...
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member

1338 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 18/01/2013 :  16:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
to se uzima sigurno

Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member

1338 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 18/01/2013 :  16:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
to se uzima sigurno

Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member

Serbia
2268 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 18/01/2013 :  19:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
quote:

Kada povecaju cenu bice i bolji kvalitet bar je tako bilo sam vojnim masinama, mada ako su samo tockovi od metala kako pise onda nece to vredeti 400-500 dinara.

Ja uvek pijem s merakom zbog smrti, srece il' tuge, pijem zbog zena i drustva pijem za sebe i druge,
Pijem za odavno mrtve za buduce generacije, pijem iz puke dosade ama pijem iz zajebancije...
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member

Serbia
2268 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 18/01/2013 :  19:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
quote:

Kada povecaju cenu bice i bolji kvalitet bar je tako bilo sam vojnim masinama, mada ako su samo tockovi od metala kako pise onda nece to vredeti 400-500 dinara.

Ja uvek pijem s merakom zbog smrti, srece il' tuge, pijem zbog zena i drustva pijem za sebe i druge,
Pijem za odavno mrtve za buduce generacije, pijem iz puke dosade ama pijem iz zajebancije...
Go to Top of Page

ddeki
Average Member

836 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 31/01/2013 :  19:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message
Uzeo (na zalost) i drugu lokomotivu. Ista meta isto odstojanje...jad i beda i to za duplo vecu cenu!!!

Go to Top of Page

ddeki
Average Member

836 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 31/01/2013 :  19:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message
Uzeo (na zalost) i drugu lokomotivu. Ista meta isto odstojanje...jad i beda i to za duplo vecu cenu!!!

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000