forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 ovo bi cak moglo uspjeti
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/01/2013 : 09:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Znate što je "bookmark"?
To je ovo na slici:





Pošto svi ovdje citamo stripove, ovakvi bookmarkovi ili indexi ili kako se vec zovu na našim razlicitim jezicima, mogli bi poslužiti i za stripove.

E tu dodemo mi, "ekipa sa stripovi.com".

Pošto su ovakvi bookmarkovi dosta obicni, mi bi mogli napraviti svoje bookmarkove, ORIGINALNE. Znaci svaki bookmark bi bio jedan jedini (unikat). Ljudi bi kod kuce nacrtali šta god hoce, ili se podpisali (stavili svoj autogram) ili napisali neke rijeci, posvetu,....ma šta god im padne na misao i onda ja te markove sakupim i idem do neke firme koja ce ih PLASTIFICIRATI! tako da dobijemo Unitaktni plastificirani bookmark za stripove (i knjige).

Javite se svi koji bi željeli sudjelovati.

Ako netko napravi više od jednog, onda možemo drugog prodati na aukcijama ili u ovom topiku npr....možda bude se nekome forumašu svidio taj vaš stil, JER SVAKI BOOKMARK ce biti rucno dizajniran, unikat kao takav!

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 28/01/2013 : 12:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
LOL! bookmark za stripove! LOL!
da baš, treba mi za bonelli stripove... jer jedan citam i po par dana...
pa da zabilježim gdje sam stao... da se ne izgubim... LOL!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 28/01/2013 : 12:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Grunfovi izumi i ideje su nula prema našem Euru
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37785 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/01/2013 : 13:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Ja ih cesto koristim, no rjede za Bonellijevce.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/01/2013 : 13:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

LOL! bookmark za stripove! LOL!
da baš, treba mi za bonelli stripove... jer jedan citam i po par dana...
pa da zabilježim gdje sam stao... da se ne izgubim... LOL!




ne znam z atebe ali ja više n ecitam stripove kao nekada, gdje sam u jednom šusu procitao i po dva tri stripa....možda sam ostario, možda su mi polako postali dosadni,...ja strip od 96 strana citam nekoliko dana....a da ne pricam za Libelius knjige npr....
A i nije fora da se to koristi SAMO za stripove, može i za knjige npr....fora je u tome, da se ima svoj vlastiti bookmark, UNIKATNOG izgleda,....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/01/2013 : 13:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ili ako netko ima smisla za dizajn, može ih napraviti više razlicitih, npr Željko Feri koji lijepo crta pa se onda to lijepo plastificira i dobije se unikatni bookmark.
Može i bookmark sa autogramima stripaša ili sa nekim posvetilom,...."only sky is the limit".
Inace to je dobra ideja za izdavace poput Fibre, Libeliusa,...da za svoje citaoce naprave bookmark-ove. Npr. neka akcija, onaj koji uzme više stripova dobiva besplatni bookmark (koji je ujedno i reklama za izdavaca ili kontakt, web stranica itd...) ili mogl ebi striparnice da poklanjaju bookmar-ove ako se kupi više stripova kod njih, naravno ovakvi bookmarkovi ne bi bili UNIKAT (nego više u reklamne svrhe), ali svejedno koristan dar i mali trošak za tu neku firmu.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/01/2013 : 14:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Mogli bi npr. plastilne rastezljive bookmarke za stripove u obliku kondoma, koji se kasnije mogu upotrijebiti i za pravu stvar! Stripofili su uvijek napaljeni pa bi ovo bio samo dodatni poticaj za kupnju! Mogli bi ih nazvati dickmarks!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 28/01/2013 15:00:09
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 28/01/2013 : 15:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message
dobra ideja :)

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/01/2013 : 18:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
javili su mi iz jedne kompanije, da bi to uradili za 9 eura (100 komada), što znaci da bi plastificiranje ovakvog indexa koštalo 9 centa....
Znaci ako bi nacrtali, napisali, popisali,...šta god platili bi 9 eura i dobili 100 komada, koje bi kasnije mogli prodavati po 1 euro i zaradili bi 91 eura!
Samo kako izgleda nitko ne želi napraviti svoj vlastiti bookmark.
Nema veze, ipak mislim kako ideja nije loša.
Pogotovo za izdavaca,striparnicu,... npr, nije veliki trošak 9 eura (9 centa po komadu) za 100 komada a lijep poklon za citaoca i dobra reklama (kontakt, adresa,...) za izdavaca ili striparnicu.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/01/2013 : 19:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Ja imam Ludensov kalendarcic za 2005. sa slikom specijalca "Kineska sekta" za tu namjenu :)
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/01/2013 : 20:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Ja imam Ludensov kalendarcic za 2005. sa slikom specijalca "Kineska sekta" za tu namjenu :)




znaci ti si svoj problem rješio....
Ja dajem uvijek neki papir unutra ili nešto da tako oznacim gdje sam prestao citati ali mi je ovo stvarno "seljacki", p asam baš zbog toga razmišljao da napravimo neke markere, pošto to i nije skupo 9 centa po komadu....ali koliko vidim, ostalima ne smeta da se unutra stvaljaju kalendari, papirici,...pa eto, nema problema.
Mislio sam da ima više ljudi zainteresiranih za tako nešto. Ne radi se toliko da se "problem" ne može drukcije rješiti, nego d ase ima neki unikatni marker, koji vam može služiti do kraja života za tisuce knjiga i stripova koje budete procitali....
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/01/2013 : 21:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
imam neke ove, sakupljao sam svašta, ako pronadjem koji od stripa- neki su i kao nacrtani, šaljem ti.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 28/01/2013 21:41:54
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/01/2013 : 22:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

imam neke ove, sakupljao sam svašta, ako pronadjem koji od stripa- neki su i kao nacrtani, šaljem ti.



e super, ne trebaš slati, dat ceš mi kada se vidimo, imam ja za tebe neke podmetace.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000