forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ??? 1 - 1 HRV + razno (cajke, cevapi, zenske itd.)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/03/2013 : 20:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
ljudi, nebitan je rezultat, ja sam ponosna veceras jer je pobijedilo sportsko ponasanje. Svi smo/ste/su pobjednici u jednoj, nazalost puno vecoj
igri, kojoj ne bi trebalo biti mjesta u sportu.
Svaka cast.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/03/2013 : 20:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Strinic je bio užasan, sreca po njega što nemamo nijednog drugog ljevaka!
Utakmica ok, naši bolji, ali da nije Stipe obranio par lopti bilo bi svega.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 22/03/2013 : 20:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
eto meni dobrog razloga da se napijem...cestitke na pobedi.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 22/03/2013 : 20:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Oduvace nas Belgijanci u Briselu samo tako. Cak ce i gostovanje Velsu biti teska muka.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 22/03/2013 : 20:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by hello

I Štimac i Mihajlovic vuku lude poteze. Vidi se da žele biti glavni ili heroji ili krivci. Kovacic je Štimceva egzibicija i za sada promašaj, a Mihajlovic je genijalac što je stavio ovog golmana





Kovacic, promasaj?Zasto?
Bas se super snalazi!

Igra poziciju zadnjeg veznog, a nije oduzeo ni jednu loptu, plus dosta loših dodavanja i nesigurnosti, a da ne govorimo da mu ni fizicka sprema nije najjaca. (da se razumjemo za nekoga tko ima 19 godina on je odlican igrac, ali i Badelj i Vukojevic bi odigrali duplo bolje) Da srbi nisu napravili dvije nevjerovatne pogreške i da su zabili barem jednu od dvije 100% tne šanse baš me zanima da li bi se svi obrušili na Štimca što je u igru stavio Kranjcara i Kovacica bez pravog zadnjeg veznog.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/03/2013 : 20:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by nemanja93

eto meni dobrog razloga da se napijem...cestitke na pobedi.



tebi ne treba bas veliki razlog ..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/03/2013 : 20:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Strinic je bio užasan, sreca po njega što nemamo nijednog drugog ljevaka!
Utakmica ok, naši bolji, ali da nije Stipe obranio par lopti bilo bi svega.



misliš rezultat ok? jerbo je utakmica bila teški shit.
jedino ako ne misliš na puštanje snimke drugog poluvremena u terapeutske svrhe; za uspavljivanje dojencadi i osoba po starackim domovima da se uštedi na tabletama.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

legolas76
Average Member

637 Posts

Member since 31/08/2006

Posted - 22/03/2013 : 20:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send legolas76 a Private Message
Cestitke na ocekivanoj pobedi...Naši po obicaju, da se do sutra igra, nema šanse da damo neki pogodak, zato ga uvek primimo vrhunski...
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 22/03/2013 : 20:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Igra poziciju zadnjeg veznog, a nije oduzeo ni jednu loptu, plus dosta loših dodavanja i nesigurnosti, a da ne govorimo da mu ni fizicka sprema nije najjaca. (da se razumjemo za nekoga tko ima 19 godina on je odlican igrac, ali i Badelj i Vukojevic bi odigrali duplo bolje) Da srbi nisu napravili dvije nevjerovatne pogreške i da su zabili barem jednu od dvije 100% tne šanse baš me zanima da li bi se svi obrušili na Štimca što je u igru stavio Kranjcara i Kovacica bez pravog zadnjeg veznog.


fizicka sprema? pa pred kraj je još letio. a nije mu zadatak destrukcija, da velim košarkaškom terminologijom; igrali su zonu u veznom redu.

Edited by - djule on 22/03/2013 20:17:08
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/03/2013 : 20:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by solar

Strinic je bio užasan, sreca po njega što nemamo nijednog drugog ljevaka!
Utakmica ok, naši bolji, ali da nije Stipe obranio par lopti bilo bi svega.



misliš rezultat ok? jerbo je utakmica bila teški shit.
jedino ako ne misliš na puštanje snimke drugog poluvremena u terapeutske svrhe; za uspavljivanje dojencadi i osoba po starackim domovima da se uštedi na tabletama.


Nekome sa strane ovo je teški šit što se tice igre, ali s obzirom na rezultat sve skupa je bilo ok, ali kažem, da nije bilo Stipe....

Modric odlican, kao i uvijek od njega sve pocinje. Kovacic vrlo dobrar, svi znamo da nije tipican zadnji vezni, ali imao je izvrsnih prodora i inteligentnih dugih lopti.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 22/03/2013 : 20:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Ovakav Kranjcar nije smio igrati....previše neraspoloženih je bilo.
Previše nervoze.
Šteta što nije bilo Perišica jer bi onda trebalo zaigrat 4-2-3-1 s Mandžom u vrhu.
Ne volim ovu 4-4-2 formaciju.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/03/2013 : 20:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Kovacic vrlo dobar.Mandžo i Ola carevi.Srna pogodio centrašut.Plete pokupio sve
Strinic loš a svi ostali dobri i odlicni.
Šta treba sad tražiti neku igru?zar pobjeda i tri boda nisu dosta?
Treba stici do Brazila a ostalo je manje važno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/03/2013 : 20:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Hrvati dokazali klasu u odnosu na picopevce :P
A onom klovnu od selektora nek neko kaze da su najbolji igraci bili Srna i Olic, igraci koji imaju preko 30 :O
Zanimljivo mi je i shvatanje glavonje, tim se sprema za naredno prvenstvo :D Balkansko? Sa ovim na klupi? Ma on ce za naredni ciklus da pozove kadete, a Scepotljivku ce da kapitensku traku.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/03/2013 : 20:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by solar

Strinic je bio užasan, sreca po njega što nemamo nijednog drugog ljevaka!
Utakmica ok, naši bolji, ali da nije Stipe obranio par lopti bilo bi svega.



misliš rezultat ok? jerbo je utakmica bila teški shit.
jedino ako ne misliš na puštanje snimke drugog poluvremena u terapeutske svrhe; za uspavljivanje dojencadi i osoba po starackim domovima da se uštedi na tabletama.


Nekome sa strane ovo je teški šit što se tice igre, ali s obzirom na rezultat sve skupa je bilo ok, ali kažem, da nije bilo Stipe....

Modric odlican, kao i uvijek od njega sve pocinje. Kovacic vrlo dobrar, svi znamo da nije tipican zadnji vezni, ali imao je izvrsnih prodora i inteligentnih dugih lopti.



ne znan šta ti znaci ovaj izraz "nekome sa strane" ?
igra je bila potpuna bezidejna. zabili smo 2 gola iz grešaka srp obrane.
i to doslovno djecjih grešaka.
ako se štimac & company misle s ovakvom igron prikazat na SP-u
doživice katastrofu.


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 22/03/2013 : 20:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
dobro je, nekako sve mirno prošlo ko neka obicna utakmica. mi smo sad na konju, Srbi se ne bi tribali još predati jer ako mi dobijemo belgiju sve je moguce. eto.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 22/03/2013 : 20:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
pod operaciju brazil treba nac lijevog beka. napokon. strinic je rupa, zamjena pamic rupa, pranjic je krilo(i ne želi više igrat), luco je rupa ak dobije državljanstvo, pivaric(ja sam bolji od njega,a dešnjak sam)...

a i stipi zamjenu, subašic, krešic, kelava... užas do užasa
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/03/2013 : 20:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Kovacic vrlo dobar.Mandžo i Ola carevi.Srna pogodio centrašut.Plete pokupio sve
Strinic loš a svi ostali dobri i odlicni.
Šta treba sad tražiti neku igru?zar pobjeda i tri boda nisu dosta?
Treba stici do Brazila a ostalo je manje važno.



možda jesu danas,a šta ce na SP-u?
igrat bunker?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 22/03/2013 : 20:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


možda jesu danas,a šta ce na SP-u?
igrat bunker?



otto baric style

pa ne treba brinuti oko igre, igra je tu, danas se nije moglo kaj ocekivat, problem bu obrana..
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 22/03/2013 : 20:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by hello

Igra poziciju zadnjeg veznog, a nije oduzeo ni jednu loptu, plus dosta loših dodavanja i nesigurnosti, a da ne govorimo da mu ni fizicka sprema nije najjaca. (da se razumjemo za nekoga tko ima 19 godina on je odlican igrac, ali i Badelj i Vukojevic bi odigrali duplo bolje) Da srbi nisu napravili dvije nevjerovatne pogreške i da su zabili barem jednu od dvije 100% tne šanse baš me zanima da li bi se svi obrušili na Štimca što je u igru stavio Kranjcara i Kovacica bez pravog zadnjeg veznog.


fizicka sprema? pa pred kraj je još letio. a nije mu zadatak destrukcija, da velim košarkaškom terminologijom; igrali su zonu u veznom redu.

Ajmo rezimirati njegov ucinak. destrukcija protivnika i osvojene lopte 0, asistencije 0, predasistencije 0, golovi 0, pogešna dodavanja i izgubljene lopte - bilo ih je. Jedan od krivaca za 100 % šansu Srbije. Naš vezni red nije stvorio gotovo niti jednu šansu za napadace. Oba gola smo zabili na pogreške protivnika i gotovo da nismo ni imali izradenih akcija. Rezultat za cistu 5, a igra za jedva prolaznu 2.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 22/03/2013 : 20:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by nemanja93

eto meni dobrog razloga da se napijem...cestitke na pobedi.



tebi ne treba bas veliki razlog ..



Uvek ima razloga za slavlje ili za tugovanje :)

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 22/03/2013 : 20:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

dobro je, nekako sve mirno prošlo ko neka obicna utakmica. mi smo sad na konju, Srbi se ne bi tribali još predati jer ako mi dobijemo belgiju sve je moguce. eto.



Bolje da izgubite. Nemam mi jos tim za SP, da se ne brukamo dzabe.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 22/03/2013 : 20:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by hello

Igra poziciju zadnjeg veznog, a nije oduzeo ni jednu loptu, plus dosta loših dodavanja i nesigurnosti, a da ne govorimo da mu ni fizicka sprema nije najjaca. (da se razumjemo za nekoga tko ima 19 godina on je odlican igrac, ali i Badelj i Vukojevic bi odigrali duplo bolje) Da srbi nisu napravili dvije nevjerovatne pogreške i da su zabili barem jednu od dvije 100% tne šanse baš me zanima da li bi se svi obrušili na Štimca što je u igru stavio Kranjcara i Kovacica bez pravog zadnjeg veznog.


fizicka sprema? pa pred kraj je još letio. a nije mu zadatak destrukcija, da velim košarkaškom terminologijom; igrali su zonu u veznom redu.

Ajmo rezimirati njegov ucinak. destrukcija protivnika i osvojene lopte 0, asistencije 0, predasistencije 0, golovi 0, pogešna dodavanja i izgubljene lopte - bilo ih je. Jedan od krivaca za 100 % šansu Srbije. Naš vezni red nije stvorio gotovo niti jednu šansu za napadace. Oba gola smo zabili na pogreške protivnika i gotovo da nismo ni imali izradenih akcija. Rezultat za cistu 5, a igra za jedva prolaznu 2.




Kovacic je igrao super, ti si valjda jedini koji misli da je bio loš.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 22/03/2013 : 20:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
pa koje je imao asistencije kranjcar ili modric ili rakitic pobogu?

pogrešna dodavanja i izgubljene lopte - bilo ih je, al kolko tocnih i osvojenih?

nemoj lupat bezveze
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 22/03/2013 : 20:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by hello

Igra poziciju zadnjeg veznog, a nije oduzeo ni jednu loptu, plus dosta loših dodavanja i nesigurnosti, a da ne govorimo da mu ni fizicka sprema nije najjaca. (da se razumjemo za nekoga tko ima 19 godina on je odlican igrac, ali i Badelj i Vukojevic bi odigrali duplo bolje) Da srbi nisu napravili dvije nevjerovatne pogreške i da su zabili barem jednu od dvije 100% tne šanse baš me zanima da li bi se svi obrušili na Štimca što je u igru stavio Kranjcara i Kovacica bez pravog zadnjeg veznog.


fizicka sprema? pa pred kraj je još letio. a nije mu zadatak destrukcija, da velim košarkaškom terminologijom; igrali su zonu u veznom redu.

Ajmo rezimirati njegov ucinak. destrukcija protivnika i osvojene lopte 0, asistencije 0, predasistencije 0, golovi 0, pogešna dodavanja i izgubljene lopte - bilo ih je. Jedan od krivaca za 100 % šansu Srbije. Naš vezni red nije stvorio gotovo niti jednu šansu za napadace. Oba gola smo zabili na pogreške protivnika i gotovo da nismo ni imali izradenih akcija. Rezultat za cistu 5, a igra za jedva prolaznu 2.




Kovacic je igrao super, ti si valjda jedini koji misli da je bio loš.

Rekao sam maloprije. Zamisli da srbi nisu napravili one dvije pocetnicke pogreške, a da su zabili jednu od one dvije 100% šanse, dakle da su usred Zagreba pobjedili 1:0 da li bi ja bio jedini koji bi stavljanje Kovacica i Kranjcara zajedno bez iskusnog zadnjeg veznog okarakterizirao kao pogrešan potez.
Pogledao sam na tisuce utakmica i Kovaciceva igra na mjestu zadnjeg veznog (zanemarimo li da ima 19 godina) nije bila dobra.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 22/03/2013 : 20:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by hello

Igra poziciju zadnjeg veznog, a nije oduzeo ni jednu loptu, plus dosta loših dodavanja i nesigurnosti, a da ne govorimo da mu ni fizicka sprema nije najjaca. (da se razumjemo za nekoga tko ima 19 godina on je odlican igrac, ali i Badelj i Vukojevic bi odigrali duplo bolje) Da srbi nisu napravili dvije nevjerovatne pogreške i da su zabili barem jednu od dvije 100% tne šanse baš me zanima da li bi se svi obrušili na Štimca što je u igru stavio Kranjcara i Kovacica bez pravog zadnjeg veznog.


fizicka sprema? pa pred kraj je još letio. a nije mu zadatak destrukcija, da velim košarkaškom terminologijom; igrali su zonu u veznom redu.

Ajmo rezimirati njegov ucinak. destrukcija protivnika i osvojene lopte 0, asistencije 0, predasistencije 0, golovi 0, pogešna dodavanja i izgubljene lopte - bilo ih je. Jedan od krivaca za 100 % šansu Srbije. Naš vezni red nije stvorio gotovo niti jednu šansu za napadace. Oba gola smo zabili na pogreške protivnika i gotovo da nismo ni imali izradenih akcija. Rezultat za cistu 5, a igra za jedva prolaznu 2.




Kovacic je igrao super, ti si valjda jedini koji misli da je bio loš.

Rekao sam maloprije. Zamisli da srbi nisu napravili one dvije pocetnicke pogreške, a da su zabili jednu od one dvije 100% šanse, dakle da su usred Zagreba pobjedili 1:0 da li bi ja bio jedini koji bi stavljanje Kovacica i Kranjcara zajedno bez iskusnog zadnjeg veznog okarakterizirao kao pogrešan potez.
Pogledao sam na tisuce utakmica i Kovaciceva igra na mjestu zadnjeg veznog (zanemarimo li da ima 19 godina) nije bila dobra.



Jesi vidio njegova probijanja i proigravanja uopce?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000