forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ??? 1 - 1 HRV + razno (cajke, cevapi, zenske itd.)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 22/03/2013 : 22:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Nažalost Belgija pobjeduje Makedoniju :(

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 22/03/2013 : 22:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by lwood

e kad si vec spomenia kartone. koliko ih je ukupno bilo. 2 jelda?


Cini mi se 2. Klarov i Ivanovic. Izuzetno fer utakmica, ali navijanje je bilo bruka. Mada, nisam ni ocekivao nista bolje. Tako ce biti i u Beogradu. Onaj nas komentator se cudi sto se zvizdalo himni. Budala.


3
Kolarov, Subotic, Petrovic

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/03/2013 : 22:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
http://www.youtube.com/watch?v=3h7AqRdKQLA

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/03/2013 : 22:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ne mislite li da su ti jadni sportasi na ledima veceras izneli dvije drzave opterecene prosloscu, i da su oba tima igrali da ne talasaju..
Ne mislite li da bi bilo kakva agresivna igra to isto preslikala na
navijace, novinare, politicare..drzave..
Lako vam je biti general poslije bitke, ali nitko od vas ne zna kakvu su
odgovornost veceras na svojim ledima imali decki na Maksimiru, a u tome im nimalo nisu olaksali novinski naslovi, i ostala gamad koja je u sportske naslove uplitala emocije kojima tu nije mjesto.



ne mislin.ako vec gledan utakmicu ,onda mi se gleda nogomet a ne umiranje po terenu.

Steta Maksimira, mogli su na Bundeku onda Labude jezero , pa bi zadovoljili neku drugu publiku

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 22/03/2013 : 22:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by supermark



nije sve u statistici


Kaze dezurni statisticar
Zasluzena pobjeda Hrvatske,nema price.Olic me odusevio,igracina.Sto se tice nas-Brkic je rupa,vise nas je zajebao nego onaj Jorgacevic.Pricajte vi o Stojketu sto god ocete,mi boljeg golmana od njega nemamo.Tvrdim da bi bilo koji prosjecan poznavalac fudbala bolje odradio selektorski posao od idiota Sinise,izaci na megdan Hrvatskoj sa Scepovicem(Bog nas je pogledao sto se povrijedio),Stevanovicem,Radovanovicem i Brkicem a bez jedinog krstenog igraca Tadica je bezobrazluk i sprdanje sa srpskim narodom,jeba' ga onaj ko ga postavi na tu funkciju.Kolarov pogubljen,Subotic takodje,vezni red nije postojao...uzasni smo,jednostavno,sa ovim selektorom i igracima necemo biti ni treci na tabeli sto je i dobra stvar jer ce ga valjda otjerati nakon ovih kvalifikacija.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30719 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/03/2013 : 22:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Jako loša utakmica, da nam Srbija nije poklonila prvi gol završilo bi 0:0, Kranjcar (taj nije imal snage ni za 10 minuta) i Strinic najlošiji kod nas! Spretna pobjeda Hrvatske, jako malo toga se imalo za vidjet!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/03/2013 : 22:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb


Tekse, ocekivao sam da izginu na terenu, a ne da se setaju kao baletani.




A sta si ocekivao protiv Makedonije?
Ja sam se odavno naviko da nemaju pojma ni treneri, ni igraci i od poslednjeg SP i utakmice protiv Australije ih gledam s jednakim emocijama kao kad bih gledao npr. Kazahstan.
Ponadam se doduse, s vremena na vreme, promenice se nesto, bice bolje i onda opet isto. Treba cistiti od glave pa sve redom, odavno je trebalo, ovako ko ih jebe.
I da, boli njih ona stvar, pocastice se nekim autom posle utakmice, platice nekoj kurvi za malo razonode i posle toga jos pojesti i popiti negde nesto.
A ja da se nerviram zbog idiota?
Boz sacuvaj
Zabole me.
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 22/03/2013 : 22:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ne mislite li da su ti jadni sportasi na ledima veceras izneli dvije drzave opterecene prosloscu, i da su oba tima igrali da ne talasaju..
Ne mislite li da bi bilo kakva agresivna igra to isto preslikala na
navijace, novinare, politicare..drzave..
Lako vam je biti general poslije bitke, ali nitko od vas ne zna kakvu su
odgovornost veceras na svojim ledima imali decki na Maksimiru, a u tome im nimalo nisu olaksali novinski naslovi, i ostala gamad koja je u sportske naslove uplitala emocije kojima tu nije mjesto.



baš su jadni. ne znaju ni vilicu držat kak spada,a imaju veca mjesecna primanja neg svi forumaši na godišnjoj razini. jake li odgovornosti, igrali i radili ono kaj delaju svaki vikend.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 22/03/2013 : 22:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Sve ono sto se desava sa reprezentacijom smo i zasluzili. Jedini pristojan rezultat koji smo imali u poslednjih 10+ godina (odlazak na SP 2010 i ispadanje "na misice") smo naplatili tako sto je nacija skocila na Antica jer je trazio novac koji mu pripada i usledile reakcije "I trener od 100 evra mesecno bi sa ovim igracima stigao do SP, ne daj se Karadzicu!". Covek je smenjen nakon remija sa Slovenijom ovde, kada je procenjeno da ce neodlazak na EP kostati savez gomilu novca... a po sadasnjem planu, rezultat nije primaran vec ce se reprezentacija kroz kvalifikacije za EP 2016 pripremati za kvalifikacije za SP 2018.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/03/2013 : 22:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Caleb


Tekse, ocekivao sam da izginu na terenu, a ne da se setaju kao baletani.




A sta si ocekivao protiv Makedonije?
Ja sam se odavno naviko da nemaju pojma ni treneri, ni igraci i od poslednjeg SP i utakmice protiv Australije ih gledam s jednakim emocijama kao kad bih gledao npr. Kazahstan.
Ponadam se doduse, s vremena na vreme, promenice se nesto, bice bolje i onda opet isto. Treba cistiti od glave pa sve redom, odavno je trebalo, ovako ko ih jebe.
I da, boli njih ona stvar, pocastice se nekim autom posle utakmice, platice nekoj kurvi za malo razonode i posle toga jos pojesti i popiti negde nesto.
A ja da se nerviram zbog idiota?
Boz sacuvaj
Zabole me.


Pa, samo ime Hrvatska je dovoljna motivacija da pogines na terenu.
Ali to smo mi i nas malodusni mentalitet.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18755 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/03/2013 : 22:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
al su zato Slovenci spušili od islandije, "nogometne velesile"...
izgleda da mi ostaje Hrvatska za navijanje.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12318 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 22/03/2013 : 23:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Kovacic vrlo dobar.Mandžo i Ola carevi.Srna pogodio centrašut.Plete pokupio sve
Strinic loš a svi ostali dobri i odlicni.
Šta treba sad tražiti neku igru?zar pobjeda i tri boda nisu dosta?
Treba stici do Brazila a ostalo je manje važno.


Sve u sridu. Ovo je i moje mišljenje.

Have mercy
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/03/2013 : 23:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Hrvatska je dobila........ jupi.....
meni smanjili placu....jupi.....
ps. boli me kurac za vase utakmice ako se gladuje (naravno da ne gladujem jer iskoristavam mamlaze i kretene).

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/03/2013 : 23:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Pa, samo ime Hrvatska je dovoljna motivacija da pogines na terenu.
Ali to smo mi i nas malodusni mentalitet.




Pre bih rekao kriminogeni mentalitet. Ovo je do saveza i trenera, nikako do igraca. Od igraca ne mozes ocekivati bog zna sta kad imaju 5 utakmica u reprezentaciji i kada nemaju vodju. Ni na terenu, ni van njega. Nisu to klasni igraci, pa da vec u 20 budu glavna karika.

Edited by - Jasko on 22/03/2013 23:05:04
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 22/03/2013 : 23:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko


Pre bih rekao kriminogeni mentalitet. Ovo je do saveza i trenera, nikako do igraca. Od igraca ne mozes ocekivati bog zna sta kad imaju 5 utakmica u reprezentaciji i kada nemaju vodju. Ni na terenu, ni van njega. Nisu to klasni igraci, pa da vec u 20 budu glavna karika.


Matic,Ljajic,Sulejmani,Kacar,Bosko Jankovic,Lane Jovanovic,Ninkovic iz Kijeva i ekipa nam trebaju itekako.Krasic,sto je sa tim covjekom?Zigara bi koristio,no ajde
Pantelu je trebalo zvati za ovaj mec,ozbiljan sam.Klasa je za ove nase spiceve.

Edited by - wele on 22/03/2013 23:12:02
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11412 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 22/03/2013 : 23:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Cestitke komsijama.

Utakmicu nisam gledao...svesno sam izabrao povratak kuci i putovanje busom umesto gledanja utakmice. Nemam ja zivaca za ovo Mihajlovicevo filozofiranje.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/03/2013 : 23:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Caleb

Pa, samo ime Hrvatska je dovoljna motivacija da pogines na terenu.
Ali to smo mi i nas malodusni mentalitet.




Pre bih rekao kriminogeni mentalitet. Ovo je do saveza i trenera, nikako do igraca. Od igraca ne mozes ocekivati bog zna sta kad imaju 5 utakmica u reprezentaciji i kada nemaju vodju. Ni na terenu, ni van njega. Nisu to klasni igraci, pa da vec u 20 budu glavna karika.


I to Ali onakvo nezalaganje je za svaku osudu. obrukase se pred nacijom.
A selektor koji trenira strogocu, ima fiks ideje, ne zove one koji zaista mogu pomoci, jer je umislio nesto je, nista drugo do obican idiot. ebala ga himna da ga ebala.. 80% Srbije ne zna reci himne, a on ovamo tera momke da je pevaju. Kao da se pevanjem pokazuje postovanje prem zemji. Budala. Ruga se celoj naciji.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2454 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 22/03/2013 : 23:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
JEbate, ko da smo Real Madrid, koliko kritika ode, neznam šta vam je.
Pobjedi se ne gleda u zube, pogotovo s hendikepom. 3 boda su tu i amen.
Ja pre-zadovoljan.
Raketu niko ne spominje, bija je odlican.
Jedini slabiji su bili strinic, kranjcar i kovacic, a i Joe nije baš rastura. Svi drugi, nema kritike.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/03/2013 : 23:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

Hrvatska je dobila........ jupi.....
meni smanjili placu....jupi.....
ps. boli me kurac za vase utakmice ako se gladuje (naravno da ne gladujem jer iskoristavam mamlaze i kretene).


trenutno nemam placu ali to nije razlog da se ne radujem pobjedi.
istina,nece to šta smo pobijedili napuniti mi trbuh.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/03/2013 : 23:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb


Pa, samo ime Hrvatska je dovoljna motivacija da pogines na terenu.
Ali to smo mi i nas malodusni mentalitet.




Ok, ali zasto taj mentalitet nije i u kosarci, vaterpolu, kod tenisera, odbojkasa...
Nije u fudbalu to stvar mentaliteta nego lopova koji vode nas reprezentativni i klupski fudbal. To su mafijasi, ne sportski radnici, stoka.

Uostalom, boli me uvo, od sledece godine navijam za Nemacku
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/03/2013 : 23:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Caleb


Pa, samo ime Hrvatska je dovoljna motivacija da pogines na terenu.
Ali to smo mi i nas malodusni mentalitet.




Ok, ali zasto taj mentalitet nije i u kosarci, vaterpolu, kod tenisera, odbojkasa...
Nije u fudbalu to stvar mentaliteta nego lopova koji vode nas reprezentativni i klupski fudbal. To su mafijasi, ne sportski radnici, stoka.

Uostalom, boli me uvo, od sledece godine navijam za Nemacku




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/03/2013 : 23:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Caleb


Pa, samo ime Hrvatska je dovoljna motivacija da pogines na terenu.
Ali to smo mi i nas malodusni mentalitet.




Ok, ali zasto taj mentalitet nije i u kosarci, vaterpolu, kod tenisera, odbojkasa...
Nije u fudbalu to stvar mentaliteta nego lopova koji vode nas reprezentativni i klupski fudbal. To su mafijasi, ne sportski radnici, stoka.

Uostalom, boli me uvo, od sledece godine navijam za Nemacku







Pa necu valjda za Englesku, u Nemackoj planiram da zivim
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 22/03/2013 : 23:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Hrvatska zaluzeno rasturila.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/03/2013 : 23:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Caleb


Pa, samo ime Hrvatska je dovoljna motivacija da pogines na terenu.
Ali to smo mi i nas malodusni mentalitet.




Ok, ali zasto taj mentalitet nije i u kosarci, vaterpolu, kod tenisera, odbojkasa...
Nije u fudbalu to stvar mentaliteta nego lopova koji vode nas reprezentativni i klupski fudbal. To su mafijasi, ne sportski radnici, stoka.

Uostalom, boli me uvo, od sledece godine navijam za Nemacku


Ne znam, nemam objasnjenje. Ali, jbt, mafijasi i sve, ali se barem bori i pokazi neku zelju. Meni samo to smeta. Poraz i ne previse.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/03/2013 : 00:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb


Ne znam, nemam objasnjenje. Ali, jbt, mafijasi i sve, ali se barem bori i pokazi neku zelju. Meni samo to smeta. Poraz i ne previse.




Pa selektor im zabranio da se bore (ono s crvenim kartonima) a bilo je i iskazivanja zelje, cito ja u novinama neki dan, kazu "Imamo zelju da uzmemo sva 3 boda u Zagrebu". Ja im verujem, ne bi pricali to tek tako, ipak su to momci sa natprosecnom inteligencijom, doduse ne u proseku ali u zbiru svakako
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000