forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ??? 1 - 1 HRV + razno (cajke, cevapi, zenske itd.)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 11/03/2013 : 21:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Ne sumnjam ni najmanje u pobjedu Hrvatske, što ne znaci da omalovažavam protivnika.

Trenutno me više brine Platini i onaj njegov lik što je bio danas. Ako neka budala (ili više njih) pocnui s bengalkama pitanje je što i kako dalje.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 11/03/2013 : 21:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Kuca i dom nisu isto.



Zar to nisu sinonimi?



Ne, nisu sinonimi.
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 11/03/2013 : 21:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
lijevi bek nam je kriminalan. od doba jarnija. i golman nam je prosjecan(kao i svi dosad). tu jedino mogu srbi tražit šansu, inace bumo ih razbucali ko bugarsku skupštinu da parafraziram maksimirskog jocu mastercarda.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/03/2013 : 21:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Kuca i dom nisu isto.



Zar to nisu sinonimi?


Nisu.
Bez zajebancije.

@brni
Nije, prije san zna zasadit koju pomu i papriku, posijat kapulu, i to je to od agrikulture.
Osin toga ne bi bija grez pa sadija u kantu jupola

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 11/03/2013 21:30:04
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/03/2013 : 21:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Caleb

Sve ide u prilog Hr, ali u ovakvim mecevima, retko kada kvalitet i trenutna snaga igra neku bitnu ulogu. Isto mislim da ce biti borbena utakmica, sa nacionalistickim ispadima, ali verujem da ce na terenu biti sve kako treba. Dosta je igraca igralo zajedno i u istim ligama, imaju medjusobno postovanje. Ako barem na tribinam bude sranja, na terenu ga nece biti, nadam se.

Ima Hrvatska dosta vrlina, ali i mana, pogotovo u obrani ali mislim (ili se barem nadam) da Mihajlovic kao trener još nije dorastao tome da iskoristi te mane.

Miha je smesan, jer pokusava da zavede neki red, na los nacin. On, koji je pljuvao igrace, bio se na utakmica, dobijao crvene. Pre sve ga mislim na ovo sranje za himnu. Ne moze na silu da se peva. To igrac treba da radi iz srca, zato sto hoce, a ne zato sto mu je neko rekao. Razumem potpuno Ljajica. Nepevanjem himne se ne pokazuje nepostovanje prema drzavi. Ko tvrdi suprotno, prica gluposti. A i ovo sada sa aplaudiranjem himni Hr. Isto glupost. Naravno treba pozdraviti svaciju himnu ili je barem ispostovati. Ovo sto on pokusava je ista stvar kao sa himnom. Sve je to vestacki, jer je pod prinudom. Ne shvata covek, al nadam se da ce otici sto pre.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/03/2013 : 21:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


@brni
Nije, prije san zna zasadit koju pomu i papriku, posijat kapulu, i to je to od agrikulture.
Osin toga ne bi bija grez pa sadija u kantu jupola





Steta..bas sam te mislia pitat kad dodem u Split da "kusam" tu tvoju "agrikulturu"..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 11/03/2013 : 21:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Ja sam ucio da se na himne inace ne plješce, ne znam kakvo je danas pravilo.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...

Edited by - PAJDO on 11/03/2013 21:33:40
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/03/2013 : 21:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Caleb

Neces gledati?



Ako budem kuci
Nervirace me bolidi za vreme i posle utakmice... Bicemo svedoci, videces na sta mislim

Razumem te. Al opet, ne mogu, a da ne gledam. Jedino bas, ako imam nesto da radim (al vrlo tesko).

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/03/2013 : 21:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by wolf
Ne, nisu sinonimi.



quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Nisu.
Bez zajebancije.



Objasnite mi razliku.
Go to Top of Page

leshwolsh
New Member



Serbia
271 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 11/03/2013 : 21:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message
Ja bih voleo da Srbija pobedi, ali cu ipak svoje pare da ulozim na Hrvate :)
To je sigurna zarada.


https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/03/2013 : 21:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

Ja sam ucio da se na himne inace ne plješce, ne znam kakvo je danas pravilo.




To ne nepristojno, nikad se ne tapše. Ni tokom, ni pre, ni posle.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/03/2013 : 21:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by wolf
Ne, nisu sinonimi.



quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Nisu.
Bez zajebancije.



Objasnite mi razliku.

Pa, koliko kontam, kuca je kuca. A dom moze biti i stan (bilo sta gde se zivi, ne samo kuca).
A kucanice zive u kucama
Mada, meni, kada kazem dom, prva asocijacija bude kuca. Stan je stan.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 11/03/2013 21:43:46
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 11/03/2013 : 21:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by wolf
Ne, nisu sinonimi.



quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Nisu.
Bez zajebancije.



Objasnite mi razliku.




Kuca je objekt, a dom može biti kuca, stan, vila...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/03/2013 : 21:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Za pocetak pogrešan ti je naziv topica. Igraju Hrvatska - Srbija.
Ova tvoja najava vridi za rujan. tj, 9 misec.
Iliti vaš anglizam septembar.
Vidiš sad kad razimišljam o jeziku puno srba su zagovornici da mi u biti pricamo srpski, da je to sve isti jezik. A evo mi padaju na pamet samo neke vaše rijeci koje ste uzeli od recimo engleskog, pa izgleda da vi pricate hrvatski, nemate svojih rijeci. Historija (povijest), pa geografija (zemljopis) pa svih 12 miseci...itd
AL dobro, otiša sam off topic.
Da se vratim na temu. Šta ocekujem? Da cemo Vam dat po pixi, ništa manje.

A što kažeš na ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=U2kjf_P7AtU




Gleda, Izet je sve.
NEgo, da se nadovežem na komentar od Senokutea...je, Bosna je je*beno jaka ekipa trenutno. Po meni, jaci od Srbije, zamalo ko mi. Jedino šta fali Zmajevima je širina ekipe i malo jaca obrana. Džeko, Miske, Pjanic, Vedo, Spahic, Begovic, Lulic...više nego dovoljno...Grcka pada i Bosanci idu u Brazil, uvjeren sam u to. Meni drago.



meni je ova serija dosadna

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/03/2013 : 21:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

Ocekujem pun stadion, festival mržnje, pobjedu Hrvatske...vrlo vjerojatno i crveni karton.

Što se ekipa tice, Hrvatska je favorit, to sugerira i koeficijent 1.70, po pozicijama: vratari su podjednaki, obrana prednost Srbije, vezni red i napad po meni prednost Hrvatske, još ako se uzme i obzir povijest, gdje je Hrvatska u kvalifikacijama od nastanka do danas jako malo puta prosula bodove doma, sve sugerira na pobjedu Hrvatske, ali utakmica je cisti no bet po meni!








depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/03/2013 : 21:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Za pocetak pogrešan ti je naziv topica. Igraju Hrvatska - Srbija.
Ova tvoja najava vridi za rujan. tj, 9 misec.
Iliti vaš anglizam septembar.
Vidiš sad kad razimišljam o jeziku puno srba su zagovornici da mi u biti pricamo srpski, da je to sve isti jezik. A evo mi padaju na pamet samo neke vaše rijeci koje ste uzeli od recimo engleskog, pa izgleda da vi pricate hrvatski, nemate svojih rijeci. Historija (povijest), pa geografija (zemljopis) pa svih 12 miseci...itd
AL dobro, otiša sam off topic.
Da se vratim na temu. Šta ocekujem? Da cemo Vam dat po pixi, ništa manje.

A što kažeš na ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=U2kjf_P7AtU




Gleda, Izet je sve.
NEgo, da se nadovežem na komentar od Senokutea...je, Bosna je je*beno jaka ekipa trenutno. Po meni, jaci od Srbije, zamalo ko mi. Jedino šta fali Zmajevima je širina ekipe i malo jaca obrana. Džeko, Miske, Pjanic, Vedo, Spahic, Begovic, Lulic...više nego dovoljno...Grcka pada i Bosanci idu u Brazil, uvjeren sam u to. Meni drago.



meni je ova serija dosadna



Meni je ta serija totalno smece..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/03/2013 : 21:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Kuca i dom nisu isto.



Zar to nisu sinonimi?



nisu. npr dom ti može bit i pecina,a kuca je definirana stambena jedinica

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/03/2013 : 21:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by wolf
Kuca je objekt, a dom može biti kuca, stan, vila...



Dakle dom može biti kuca? Onda je sinonim, otud izraz kucanica.
Kad je usla u govor nije bilo stanova i vila.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/03/2013 : 21:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Za pocetak pogrešan ti je naziv topica. Igraju Hrvatska - Srbija.
Ova tvoja najava vridi za rujan. tj, 9 misec.
Iliti vaš anglizam septembar.
Vidiš sad kad razimišljam o jeziku puno srba su zagovornici da mi u biti pricamo srpski, da je to sve isti jezik. A evo mi padaju na pamet samo neke vaše rijeci koje ste uzeli od recimo engleskog, pa izgleda da vi pricate hrvatski, nemate svojih rijeci. Historija (povijest), pa geografija (zemljopis) pa svih 12 miseci...itd
AL dobro, otiša sam off topic.
Da se vratim na temu. Šta ocekujem? Da cemo Vam dat po pixi, ništa manje.

A što kažeš na ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=U2kjf_P7AtU




Gleda, Izet je sve.
NEgo, da se nadovežem na komentar od Senokutea...je, Bosna je je*beno jaka ekipa trenutno. Po meni, jaci od Srbije, zamalo ko mi. Jedino šta fali Zmajevima je širina ekipe i malo jaca obrana. Džeko, Miske, Pjanic, Vedo, Spahic, Begovic, Lulic...više nego dovoljno...Grcka pada i Bosanci idu u Brazil, uvjeren sam u to. Meni drago.



meni je ova serija dosadna



Meni je ta serija totalno smece..



eto na ,i kad pokušan bit ne grez ti me procitaš

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/03/2013 : 21:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


eto na ,i kad pokušan bit ne grez ti me procitaš



Pa znam citati sifrirano pismo suborca za nezavisnu Dalmaciju..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 11/03/2013 21:52:32
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/03/2013 : 21:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
nisu. npr dom ti može bit i pecina,a kuca je definirana stambena jedinica



Ono sto je u srpskom kuca, u hrvatskom je dom.
Ono sto je u srpskom domacica, u hrvatskom je kucanica.
Otkud izraz kucanica, onda?
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 11/03/2013 : 21:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by wolf
Kuca je objekt, a dom može biti kuca, stan, vila...



Dakle dom može biti kuca? Onda je sinonim, otud izraz kucanica.
Kad je usla u govor nije bilo stanova i vila.



Ne može biti sinonim, jer kuca može biti i poslovni prostor.
Po toj logici bi i stan i dom bili sinonimi.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/03/2013 : 21:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by wolf
Ne može biti sinonim, jer kuca može biti i poslovni prostor.
Po toj logici bi i stan i dom bili sinonimi.



Stvarno ne zelim vise da ulazim u problematiku, kako god bilo.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/03/2013 : 21:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by lwood
nisu. npr dom ti može bit i pecina,a kuca je definirana stambena jedinica



Ono sto je u srpskom kuca, u hrvatskom je dom.
Ono sto je u srpskom domacica, u hrvatskom je kucanica.
Otkud izraz kucanica, onda?



ne znan ne koristin ga

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 11/03/2013 : 22:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by djule

lijevi bek nam je kriminalan. od doba jarnija. i golman nam je prosjecan(kao i svi dosad). tu jedino mogu srbi tražit šansu, inace bumo ih razbucali ko bugarsku skupštinu da parafraziram maksimirskog jocu mastercarda.


Zar vam nije Strinic lijevi bek?On je na Euru bio odlican,ima paklen centarsut.
Sto se tice same utakmice,idu mi na kurac mediji poput Kurira koji maltene svaki dan potpaljuju sa nebuloznim naslovima oko utakmice koji nemaju veze sa fudbalom a ni zdravim razumom.Kretena bez mozga ima na obje strane,nadam se da nece oni biti u prvom planu.
Rezultat?Nepristrasno,mislim da Srbija nece izgubiti.
Jos se sjecam onih Vucinicevih tri gola u susretu mladih reprezentacija,Srbija bi garant dala sve da u napadu ima nekog poput njega ili Jovetica(pa i Damjanovica),ovako se jezim svaki put kad vidim Scepovica i slicne panjeve na terenu-dok je Hrvatskoj upravo napad najjace oruzje(Mandzukic i Jelavic su zvijeri)
Da se malo igram prognozera,konacan rezultat 1-1
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000