forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ??? 1 - 1 HRV + razno (cajke, cevapi, zenske itd.)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/03/2013 : 02:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
može

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/03/2013 : 02:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer


Ontopic
Ocekujem da vam se u potpunosti revansiramo u Beogradu. Vi ste nama dali 2 komada u Zagrebu a mi cemo da primimo 2 komada u Beogradu.

Mislim da smo mi dali nama 2 komada, a oni ce nama u Bg da daju 2.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/03/2013 : 02:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ima do te utakmice još pola godine

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/03/2013 : 03:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Niko nema sto Srbin imade
cvetna polja, mirisne livade
na njima se fudbaleri uce
od malena sve dok ne protrce.

Tad im trener pozicije crta
da terenom neko ne zaluta
trce tako sve dok mrak ne padne
tu je trava ako bas ogladne.

Vredno rade tako svakog dana
uz cvrkut ptica u obliznjoj sumi
znaju napor ce da se isplati
kad im slike lepe po albumi.

Utakmice dan se priblizio
spremu digli na najvisi nivo
kad videse da im nesto fali
iz Saveza loptu nisu dali.

Drugi s loptom baratati znaju
al fizicki nisu spremni tako
nasi znaju lopta je okrugla
na terenu poznace je lako.

Ako s loptom i ne budu znali
sta to tacno treba da se radi
dodace je protivnickom timu
i sve cake onda pohvatati.

Do revansa pohvatace fore
vratice im onda istom merom
videli su kuda se napada
uvalice i oni 2 komada.

(Opaska autora epske junacko fudbalske pesme sa potencijalnom kafanskom upotrebom - nadam se da ce im trener objasniti do revansa da ne treba da napadaju na istu stranu gde i Hrvati)



Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/03/2013 : 03:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Kad se nagutam sedativa preplave me emocije i onda tako to krene kao bujica iz mene. Ukrade li mi Corba pesmu vi ste mi svedoci kad je napisana da mogu da ga tuzim i nesto i ja zaradim od fudbala.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3493 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 24/03/2013 : 04:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Elem, posto se jos uvek niko ne sekira, ja cu samo za Globinja da nasekiram sutra mog ujaka kad dodje iz sela )malo seoce podno planine Radan, sad imaju tamo i asfalt, struju na kojoj sijalica do 40 w radi bez ikakih problema a u 22. veku se ocekuje da im uvedu i kanalizaciju).

I tako, ja cu njemu :"Znas ujace ono kad si pre trijes i pet godina radio na gradjevini u Puli?"
-Znam.
"E, vidis, Tito je umro i to ti je sad druga drzava, zove se Hrvatska."
-Dobro, sestrice.
"A sigurno si video i onaj sport gde 22 muskarca trce za jednom loptom"
-Da, samo nemaju svi iste majce???
"To ti je zato sto su to 2 ekipe, a oni sto imaju skroz zasebni dresovi su ti golmani."
-Aaaaaa, kapiram
"E pa vidis, mi smo u petak izgubili od njih."
-E do kurca, nego gde si pomerio onuj domacu?


post godine
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/03/2013 : 11:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer
malo seoce podno planine Radan,




Moj zemljak

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/03/2013 : 11:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Tex Willer
malo seoce podno planine Radan,




Moj zemljak



Nisam hteo odmah u politiku, al moram malo, da bih pojasnio sto me ovo uopste vise ne dotice. Tvoj zemljak je radio u leskovackom Graditelju koji je otisao u stecaj, ostali su mu duzni platu za 9 godina, ima jos 5 godina do penzije, dakle nikakva primanja, zemlja neobradiva ali svejedno ne daju socijalnu pomoc. Da nema jos sestru i sestrica od porodice bukvalno bi umreo od gladi.
A radio je posteno 35 godina! A sad s nelagodom pridje uz tanjir, jer je ipak u tudjoj kuci, iako prijateljskoj, kod rodbine.
Da moze da bira izmedju 100:0 za Srbiju i 100 evra, uvek bi uzeo evre.

Nemamo drzavu, nemamo granice , dobicemo mozda datum ali ce nam trebati drzava sa jasno definisanim granicama za ulazak u EU.
Mogu nama oni da daju status ali bi nam potrebniji bio drugaciji mentalitet, drzava, zakoni, jaki zakoni. Pa ekonomija, razdeli zemlju onima bez primanja i imovine, ima ih sve vise koji bi radili za golu egzistenciju. Pa onda mozemo da razmisljamo o jacoj ligi, klubovima i kao rezultat toga - jacoj reprezentaciji. A ja bih onda mogao da pocnem da razmisljam da navijam za reprezentaciju drzave koja mi je obezbedila normalan zivot.

Kako je ceo post na nivou Ezopa ili brace Grim, zavrsavaj "skolu" i bezi. Ili pobegni negde i tamo nastavi skolovanje.
Naravno, nikad ne zaboravi svoje korene. Upamti dobro ko si i odakle si, jer u suprotnom mozes greskom opet da zalutas ovde i onda si najebo. Jer ce sve biti isto. Ako meni ne verujes, obnovi malo neke nase "savremene" pisce, npr. Nusica, Domanovica, Steriju, Kocica i videces da su i dalje jako aktuelne teme koje su obradjivali.
Sto je zalosno i sto govori da je problem dubok i tesko resiv.

Evo, dogodine cu ja licno da uradim po pitanju smanjenja nezaposlenosti u drzavi vise nego 10 prethodnih Vlada zajedno.
Smanjicu nezaposlenost za 2 radnika kad odem sa porodicom.
I nije bas neka politika, vise opis realnosti i propale ekonomije, verujem da ce moderatori ipak da me zaobidju ovaj put
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/03/2013 : 11:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Naši nisu šutnuli na gol u prvom poluvremenu, šta onda ocekivati?Brkic katasrofalan! Bolje da je stavio stojketa.


Bolje i tako nego gledati Pantelica kako promasuje prazan gol sa dva metra.


quote:
Originally posted by Tutta

http://www.oe24.at/oesterreich/chronik/Schlaegerei-nach-Kroatien-gegen-Serbien/98867984



Pedeset ljudi se tuklo, dvojica uhapsena.
Ima ljudi koji jednostavno nemaju srece!

quote:
Originally posted by Tex Willer



Carson sta je putovao, putovao je. Ostalo mu je vremena za jos jedno putovanje, al tu ide karta u jednom pravcu


Zar je Carson jos uvijek ziv??!
Pa taj je stvarno neunistiv, ko Bata Stojkovic u "Ko to tamo peva"!

quote:
Originally posted by Just_Charlie

ljudi, nebitan je rezultat, ja sam ponosna veceras jer je pobijedilo sportsko ponasanje. Svi smo/ste/su pobjednici u jednoj, nazalost puno vecoj
igri, kojoj ne bi trebalo biti mjesta u sportu.
Svaka cast.


Mislim da bi Srbi isto ovako nesto pisali, da su kojim slucajem pobjedili.


quote:
Originally posted by Just_Charlie



19:10
Zoran Tošic u 47. minutu shvatio da igra
18:55
Mihajlovic pohvalio igrace što tokom poluvremena nisu primili nijedan gol
18:53
Novosadski daci koji su danas ranije pušteni kuci, pobegli sa prenosa utakmice u školu
18:48
Zbunjeni penzioner i dalje vice „napred plavi“ i slave golove.
18:43
Srbija sve bliža prvoj šansi!
18:38
Hrvatski igraci napadaju kvarno tokom usporenih snimaka
18:29
Redari izbacili sa stadiona navijaca koji je pratio utakmicu bez politickih motiva.
18:28
Komentator TV Prve procenio da gol Hrvatske možda nije baš najbolje delovao na srpske igrace
18:15
U nedostatku kola sa srpskim registracijama navijaci Hrvatske polupali sve Fijate oko Maksimira.
18:06
Mihajlovic podsetio Šcepovica pre utakmice na sjajan gol koji je dao na treningu u februaru.
18:02
TV Prva otkupila prava na prenos utakmice kada su culi da je sudija Turcin.


Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/03/2013 : 11:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tex Willer



Carson sta je putovao, putovao je. Ostalo mu je vremena za jos jedno putovanje, al tu ide karta u jednom pravcu


Zar je Carson jos uvijek ziv??!
Pa taj je stvarno neunistiv, ko Bata Stojkovic u "Ko to tamo peva"!




Za sinoc mogu da garantujem, trenutno ne znam. Ipak je u tim godinama nekoliko sati i vise nego dovoljno za drasticne promene u "zivotu"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/03/2013 : 12:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
provjeri jel živ pa nam javi

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/03/2013 : 12:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

provjeri jel živ pa nam javi



Imam dogovor s njegovom zenom da mi javi na vreme da stignem za žito
U pocetku se sablaznjavala nasim razgovorima, sad se navikla
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/03/2013 : 12:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Nisam hteo odmah u politiku, al moram malo, da bih pojasnio sto me ovo uopste vise ne dotice. Tvoj zemljak je radio u l



Sve razumem. Moj kum je u istoj situaciji, dobio otkaz u lak zici, nije primio platu dosta dugo, do penzije mu ostalo 4 godine. Vec goduu dana zivotari. Stvarno zalosno. Sad pokusava da izmuva nesto za penziju, ali sve je to vid ponizavanja.
Ja ne znam da li bih mogao da odem iz zemlje. Volim je, ovde sam rodjem itd. Ali pocinjem da shvatam da se zapravo plasim da odem. Nikad niam ni razmisljao o tome, tako da ne mogu da kazem nesto vise, ali u ovom trenutku sebe ne mogu da zamislim vani. Treba dosta hrabrosti. Iskreno se nadam da ces ti ostvariti to sto si zamislio i zelim ti scu srecu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 24/03/2013 : 13:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Ja ne znam da li bih mogao da odem iz zemlje. Volim je, ovde sam rodjem itd.




Ma stari odjebi je.
Misli na sebe i na svoju obitelj.
Promisli koliko možeš vani stec za isti rad.
Da sad kupiš stan, oplatit ceš ga do penzije. Veliki je to vremenski period.
Ovo su države za jebivjetre i podobne kurvine sinove
.
Prije 20-tak dana san stupija u kontakt s rodakom, ono izravno ga upita za posao i odlazak vani.
Cekam lito da ga konacno vidim, nadam se da ce nešto bit do kraja ove godine ili pocetkom iduce.

Doli kralj, doli država!!!

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/03/2013 : 13:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Iskreno se nadam da ces ti ostvariti to sto si zamislio i zelim ti scu srecu. [/green]



Hvala, hocu sigurno. Kad nesto resim nema nazad. Ako u medjuvremenu opet ne naidje cuveno peto godisnje doba koje postoji samo u Srba, rat (Dusko Kovacevic), pa mi ne dozvole odlazak.
A razloga za strah nema, barijera je jezik, naucis ga i postovace te kao svog. Odes da otaljavas posao i stekas pare da otvoris dragstor u Srbiji i putujes do njega od kuce jedno 500 metara u novom Mercedesu pored zavidnih komsija - bices auslender. Ljudi ko ljudi, samo od tebe zavisi u kojoj meri ces da se uklopis.
Bolje skupiti hrabrost na vreme, nego cekati da te potera muka odavde Ili bar kreni samo s ucenjem jezika za zlu ne trebalo. Nemacki govori cetvrtina EU kao maternji, ko zna jos koliko kao drugi jezik, ne moze da smeta

Moj sestric je bio reprezentativac u SCG, samo 40 njih, sa nepunih 16 godina debitovao za seniore Ergonoma, dalje nije mogo od raznih mladjih Covica i slicnih.
Sad je 2.godina koledza u Americi, igra za Atlantu (prvu proveo na crnackom koledzu Vajli) i gura dalje. Samo treba imati petlju i ljubav prema poslu i zemlji u koju zelis da odes. Meni se to poklopilo tek sa Nemackom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/03/2013 : 13:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by Caleb

Ja ne znam da li bih mogao da odem iz zemlje. Volim je, ovde sam rodjem itd.




Ma stari odjebi je.
Misli na sebe i na svoju obitelj.
Promisli koliko možeš vani stec za isti rad.
Da sad kupiš stan, oplatit ceš ga do penzije. Veliki je to vremenski period.
Ovo su države za jebivjetre i podobne kurvine sinove
.
Prije 20-tak dana san stupija u kontakt s rodakom, ono izravno ga upita za posao i odlazak vani.
Cekam lito da ga konacno vidim, nadam se da ce nešto bit do kraja ove godine ili pocetkom iduce.

Doli kralj, doli država!!!




Moj covek
Samo da manje pricamo javno da ne napipamo pre toga corku (zatvor)
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/03/2013 : 13:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

Kad se sjetim,prije 7,8,9 godina,tako nesto,kakvo su jake na glasu bile partizanska i CZ,nogometne skole.Ovdje u Njemackoj je se o njima pisalo sa strahopostovanjem. "Talentschmiede vom Balkan,Fk Patrizan und Roter Stern".



Sad nijedan zvezdin klinac nece da potpise profesionalni ugovor sa Zvezdom, odlaze pre nego da napune 17.
Kad su i fudbaleri shvatili koliko je sati...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/03/2013 : 13:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb




Ja ne znam da li bih mogao da odem iz zemlje. Volim je, ovde sam rodjem itd.




Citiracu Duska Kovacevica, matematicko razmisljanje : " Neki dan je objavljen podatak da je od Nove godine u Srbiji smanjen broj ljudi za više od 30.000. Za prijem u SANU radio sam esej baš o tome kako cu ja jednog dana pisati na jeziku koji ne postoji. Lako je izracunati; ako svake godine nedostaje 35.000, za 10 godina to je 350.000, za sto godina - 3,5 miliona. To je pola. Znaci, nece nas biti. Zvuci apsurdno i neverovatno, ali je strašno ozbiljno i realno. "

Edit : Na to dodaj da se jako veliki broj ljudi sprema da ode, bice jos realnije da taj broj godina bude znatno manji.
Edit Pjaf : Jos ako je u ljude ubrojio i politicare, kriminalce, biznismene... jos je gora racunica koliko zapravo ljudi ima

Edited by - Tex Willer on 24/03/2013 13:42:45
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/03/2013 : 14:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Caleb




Ja ne znam da li bih mogao da odem iz zemlje. Volim je, ovde sam rodjem itd.




Citiracu Duska Kovacevica, matematicko razmisljanje : " Neki dan je objavljen podatak da je od Nove godine u Srbiji smanjen broj ljudi za više od 30.000. Za prijem u SANU radio sam esej baš o tome kako cu ja jednog dana pisati na jeziku koji ne postoji. Lako je izracunati; ako svake godine nedostaje 35.000, za 10 godina to je 350.000, za sto godina - 3,5 miliona. To je pola. Znaci, nece nas biti. Zvuci apsurdno i neverovatno, ali je strašno ozbiljno i realno. "

Edit : Na to dodaj da se jako veliki broj ljudi sprema da ode, bice jos realnije da taj broj godina bude znatno manji.
Edit Pjaf : Jos ako je u ljude ubrojio i politicare, kriminalce, biznismene... jos je gora racunica koliko zapravo ljudi ima



i racunaj da to odlaze mladi ljudi . koji su u biti osnova društva.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/03/2013 : 14:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by Caleb

Ja ne znam da li bih mogao da odem iz zemlje. Volim je, ovde sam rodjem itd.




Ma stari odjebi je.
Misli na sebe i na svoju obitelj.
Promisli koliko možeš vani stec za isti rad.
Da sad kupiš stan, oplatit ceš ga do penzije. Veliki je to vremenski period.
Ovo su države za jebivjetre i podobne kurvine sinove
.
Prije 20-tak dana san stupija u kontakt s rodakom, ono izravno ga upita za posao i odlazak vani.
Cekam lito da ga konacno vidim, nadam se da ce nešto bit do kraja ove godine ili pocetkom iduce.

Doli kralj, doli država!!!




u koju ceš ti državu otic?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/03/2013 : 14:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
aj otvoricemo topic o ovoj temi u svaštari da ne uništimo ovaj totalno

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/03/2013 : 14:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
evo Texe,nastavljamo u topicu koji je ujedno i poll
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=43673

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 24/03/2013 : 14:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
u koju ceš ti državu otic?


Tija bi u UAE.
Vec san kontaktira rodaka.
Cekan lito da ga vidim u Podgori, pa da malo bolje o tome popricamo.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/03/2013 : 17:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

provjeri jel živ pa nam javi

http://www.youtube.com/watch?v=Jvas4flI5pw

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 25/03/2013 : 19:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Edit Pjaf : Jos ako je u ljude ubrojio i politicare, kriminalce, biznismene... jos je gora racunica koliko zapravo ljudi ima



Ali dosta kriminalaca, biznismena i ostalih ce i stici zahvaljujuci lažnim pasošima, mutnoj privatizaciji, kriminalnim davanjem svega i svacega u koncesiju itd. Tako da tu možda i ne budete na gubitku!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000