forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ??? 1 - 1 HRV + razno (cajke, cevapi, zenske itd.)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/09/2013 : 22:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by -jeremija-

quote:
Originally posted by Oki

Šimunic dobiva crveni karton najsigurnija oklada!



Koja kvota, da se bar malo obradujem veceras?


Isprve sam se malo i sprdao mada, gledajuci par zadnjih Dinamovih utakmica u Europi, mislim da je Šimunic stvarno imao srece zbog blagih sudaca koji nisu kažnjavali njegovu agresivnost i bezubrazluk te je sretno izbjegavao kartone...palo mi to danas na pamet,pa mislim da ce ga danas sigurno pravedno i zaslužiti jer se radi o igracu u godinama koji niti ne može drukcije protiv mladih i bržih protivnika....
Upravo sam pogledao i koeficijente (kvote) za crveni karton na utakmici...zanimljivo!
Za crveni karton, na svakoj od ostalih kvalifikacijskih utakmica za danas, koeficijent je 3.60, a utakmica Srbije i Hrvatske je izuzetak - koeficijent za crveni karton na utakmici je 2.20!!!
Kladionice misle da ce se igraci danas potuci na terenu?


svaka cast

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/09/2013 : 22:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

A bolesnika....



Ima da mu Thompson spjeva odu nakon ovoga
Sramotno za jednoga sportaša.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/09/2013 : 22:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by tinton

A bolesnika....



Ima da mu Thompson spjeva odu nakon ovoga
Sramotno za jednoga sportaša.


ma ja mislimd aje Joe samo glup i da bi isto napravio i Škotu i belgijcu i Armencu - nadam se ( i vjerujem) da to nije bilo zbog nacionalnosti ovog drugog

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 06/09/2013 : 22:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
srbi su lepršavi = dobri sve do 16. dobar prenos vezista a posle qr
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 06/09/2013 : 22:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
S kog drveta je ovaj Simunic? Cisto da znam


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2013 : 22:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

S kog drveta je ovaj Simunic? Cisto da znam



Sa bukve..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/09/2013 : 22:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
a sto je simunic kriv?
on je samo ispao kolateralna zrtva, odnosno on je morao napraviti faul, kriv je onaj zbog kojeg je lopta otisla u kontru (srna)
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 06/09/2013 : 22:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Pa šta je Joe toliko kriv...jbg,star je i spor.
Prekršaj za crveni ali bez namjere da se nekoga ozlijedi,samo ružno izgleda jer ima nožurinu.

Bezveze utakmica.Štimac amater.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2013 : 22:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Crazy Joe ponovno opravdava nadimak..

Ali i on i Matic su do iskljucenja igrali maestralno..



mene jedino cudi da nije i prije ima priliku pokupit crvendaca

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2013 : 22:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Štimac amater.



Totalni..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2013 : 22:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
i štimac je ovo sprema 3 miseca???

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2013 : 22:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
s ovakvom igron bolje da se ne pojave na sp-u .sramota

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2013 : 22:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

i štimac je ovo sprema 3 miseca???



Cilu utakmicu se brania, stavia Lovrena na livog beka i ima jedan sut prema golu (onaj iz kojeg smo zabili)..veliki znalac nema sta..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 06/09/2013 : 22:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Pa da je pametan ne bi Šimunica ostavio kao zadnjeg nego nekog bržeg i nižeg....taj bi stigao na onu loptu.
Igraci nisu krivi zbilja,oni samo prate upute neznalice.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/09/2013 : 22:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

a sto je simunic kriv?
on je samo ispao kolateralna zrtva, odnosno on je morao napraviti faul, kriv je onaj zbog kojeg je lopta otisla u kontru (srna)



To se zove nemoc... Izgubiš živce kada više nemaš snage ni pomisliti potrcati, a kamoli napraviti to... Da se ovako prekida svaka kontra uveli bi i poginule u statistiku... I onda još show program na kraju, umjesto da je istrcao s terena od sramote...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/09/2013 : 22:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
mogu komotno reci da je stimac kriv za poraz
nakon onog sretnog gola i pada srbije trebalo je to pametnije izgurati do kraja, a ne svaki napad srbije lomiti faulom
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2013 : 22:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by lwood

i štimac je ovo sprema 3 miseca???



Cilu utakmicu se brania, stavia Lovrena na livog beka i ima jedan sut prema golu (onaj iz kojeg smo zabili)..veliki znalac nema sta..



više srice nego pameti. srbija je totalno dominirala u prvom poluvrimenu.
ako tako misli igrat na sp-u neko ce ga gadno rastužit

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2013 : 22:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by supermark

a sto je simunic kriv?
on je samo ispao kolateralna zrtva, odnosno on je morao napraviti faul, kriv je onaj zbog kojeg je lopta otisla u kontru (srna)



To se zove nemoc... Izgubiš živce kada više nemaš snage ni pomisliti potrcati, a kamoli napraviti to... Da se ovako prekida svaka kontra uveli bi i poginule u statistiku... I onda još show program na kraju, umjesto da je istrcao s terena od sramote...



i tebe to cudi?
najruralnija faca u spotu od shakire

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2013 : 22:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

mogu komotno reci da je stimac kriv za poraz



Kakav poraz..Štimcu bod ka kuca..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2013 : 22:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
al on je kakav je .sve je to štimceva greška

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2013 : 22:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by supermark

mogu komotno reci da je stimac kriv za poraz



Kakav poraz..Štimcu bod ka kuca..



baš to.stolica mu je sigurna

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/09/2013 : 22:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by supermark

a sto je simunic kriv?
on je samo ispao kolateralna zrtva, odnosno on je morao napraviti faul, kriv je onaj zbog kojeg je lopta otisla u kontru (srna)



To se zove nemoc... Izgubiš živce kada više nemaš snage ni pomisliti potrcati, a kamoli napraviti to... Da se ovako prekida svaka kontra uveli bi i poginule u statistiku... I onda još show program na kraju, umjesto da je istrcao s terena od sramote...



nemoc?
igrac u punom trku na tolikom prostoru? to je nemoguce zaustaviti i radi se prekršaj
ja nisam primjetio nikakav simunicev show... krenuo je odmah van
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/09/2013 : 22:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ja ne znam da li vas je neko skoro nadigrao kao mi u prvom poluvremenu.
Matic maestralan, da nam je Ljajic bio, svašta bi bilo veceras. U drugom ste pametno odigrali, nama su oba napadaca crkla još u 50.minutu i to je to. Realan rezultat na kraju.

Ako prodete na SP, iskreno vam želim srecu.
A mi smo izgleda dobili dobru ekipu za EP.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/09/2013 : 22:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by supermark

a sto je simunic kriv?
on je samo ispao kolateralna zrtva, odnosno on je morao napraviti faul, kriv je onaj zbog kojeg je lopta otisla u kontru (srna)



To se zove nemoc... Izgubiš živce kada više nemaš snage ni pomisliti potrcati, a kamoli napraviti to... Da se ovako prekida svaka kontra uveli bi i poginule u statistiku... I onda još show program na kraju, umjesto da je istrcao s terena od sramote...



i tebe to cudi?
najruralnija faca u spotu od shakire



Ne cudi me... Cudi me da je onaj nesretnik citav
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 06/09/2013 : 22:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Ocajan sudija
Zrela Hrvatska
A Srbija? Da nije imala duduka na klupi, bar bi se borila do poslednjeg kola

Kolika je kvota bila na Šimunica?
Pogibeljan start, sva sreca je Sulejmani ostao kako-tako citav
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000