forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Corpus Delicti
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 16/03/2013 : 14:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Ne treba opravdavati ovaj Mamicev istup, takvo što ne može se izgovarati u pravnoj državi.

Medutim, mene zanima kako se tretira kada ministar neke države otme na fakultetu studentici vodu i baci je u smece zato što je hrvatska? Jer ne sjecam se da se nešto posebno reagiralo na to.



Ali uvek ima ali
To je govor mržnje prema hrvatskoj bocici vode

Ovako možete do sudnjega dana Ukljuci se na Darkvud i tamo ima svakakvih dijabola
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/03/2013 : 14:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Mamic je bez ikakvih ograda, nicim izazvan, smireno i staloženo rekao i da ne može Srbin biti ministar u hrvatskoj vladi.

Pa ako to nije govor mržnje usporediv s onim Kerumovim da Srbi u Hrvatskoj moraju znati gdje im je mjesto, što onda jest?!?!

Bilo kakve relativizacije i pokušaji opravdanja (temperament, jezik brži od "pameti", nije tako mislio, ne zna što govori i sve u tom stilu) u ovom slucaju znace slaganje sa stavovima doticnne spodobe.

I to nema nikakve veze s Dinamom, nogometom, sportom ili bilo cime drugim. To je samo eklatantni primitivizam i šovinizam, ukratko fašizam.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 16/03/2013 : 15:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by Darth Ivan

bit ce zanimljivo vidjet koliko ce završit u cuzi (ako), al sumnjam da ce i tak nekaj bit dovoljno s obzirom na to kaj je sve napravio...


A što je to napravio!? Vrijedao tamo nekog ministra!
Kakav govor mržnje i qurac! U kakvoj vi to državi živite?!



Have mercy
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/03/2013 : 15:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Darth Ivan

bit ce zanimljivo vidjet koliko ce završit u cuzi (ako), al sumnjam da ce i tak nekaj bit dovoljno s obzirom na to kaj je sve napravio...


A što je to napravio!? Vrijedao tamo nekog ministra!
Kakav govor mržnje i qurac! U kakvoj vi to državi živite?!






goni ga u svoju državu pa laprdaj koliko te volja.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 16/03/2013 : 15:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Jedi govna dok ti ribu uhvatim!

Have mercy
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 16/03/2013 : 15:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Bah,mene cudi samo što se svi njime toliko bave...neka ga strpaju u zatvor,kazne po zakonu,istraže njegov biznis te ako ima neregularnosti(idiot zna da ih ima) pokrenut još vecu optužnicu i tocka.

Njega je davno trebalo izolirati i marginalizirati....a ne da mu novinari dolaze na pressice kao da je predsjednik SAD-a.
No,ipak ce biti drugacije...maltretirat ce me njime danima.

Cijela se država huliganom i ludakom bavi....tužno.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/03/2013 : 15:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Bah,mene cudi samo što se svi njime toliko bave...neka ga strpaju u zatvor,kazne po zakonu,istraže njegov biznis te ako ima neregularnosti(idiot zna da ih ima) pokrenut još vecu optužnicu i tocka.

Njega je davno trebalo izolirati i marginalizirati....a ne da mu novinari dolaze na pressice kao da je predsjednik SAD-a.
No,ipak ce biti drugacije...maltretirat ce me njime danima.

Cijela se država huliganom i ludakom bavi....tužno.



Popisujem sve sta si napisa..tuzna smo drzava kad ovakve stvari ne mozemo dovesti u red i samo se njima bavimo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/03/2013 : 15:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Bah,mene cudi samo što se svi njime toliko bave...neka ga strpaju u zatvor,kazne po zakonu,istraže njegov biznis te ako ima neregularnosti(idiot zna da ih ima) pokrenut još vecu optužnicu i tocka.

Njega je davno trebalo izolirati i marginalizirati....a ne da mu novinari dolaze na pressice kao da je predsjednik SAD-a.
No,ipak ce biti drugacije...maltretirat ce me njime danima.

Cijela se država huliganom i ludakom bavi....tužno.

Upravo tako, nevjerojatno je da jedna takva nistarija i klaun od covjeka toliko okupira javnost i obicnog covjeka. E da ga osude, koji bi to praznik bio za sve navijace, bilo Dinamovce, Hajdukovce ili neke druge. Mada cisto sumnjam, premocan je to covjek.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/03/2013 : 16:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

http://sportske.jutarnji.hr/sportska-inspekcija-krece-u-rusenje-lokomotive-/1091193/

Podrzavam Mamica u potpunosti.
Samo nije smio reci da je Jovanovic Srbin, tu je pogrijesio i ne dajem mu za pravo.
Bio on musliman, bosanac, hrvat ili srbin to ne bi smjelo biti vazno.
Jovanovic je samo jedan jadni provokator, koji pokusava srusiti Dinamo i Mamica.
U nedostatku bilo kakvih dokaza provocira Mamica za kojeg zna da je dinamitan... potez ocajnika.
Ne samo da nece naci nista u Dinamu i optuziti Mamica, nego nece uspiti srusiti niti Lokomotiv ( koja je preko noci postala veliki konkurent Hajduku za drugo mjesto, pa je treba srusiti... hoce li tako biti sa Splitom, Rijekom, Belipom... ) jos ce prijevremeno odletiti s mjesta ministra.
Da ne govorim o drugim potezima koje radi kao ministar. Tegovi / Utezi su jedino sto mu ide... za drugo nije ni sposoban.
A sto se tice Mamica, dugo ce Dinamo vladati Hnl-om i igrati Ligu prvaka pod njegovim vodstvom.
Mamicu nedaj se care da te slome.




“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 16/03/2013 16:24:21
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/03/2013 : 16:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

U kakvoj vi to državi živite?!

U Kendilendu
Ti?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 16/03/2013 : 16:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Bah,mene cudi samo što se svi njime toliko bave...neka ga strpaju u zatvor,kazne po zakonu,istraže njegov biznis te ako ima neregularnosti(idiot zna da ih ima) pokrenut još vecu optužnicu i tocka.

Njega je davno trebalo izolirati i marginalizirati....a ne da mu novinari dolaze na pressice kao da je predsjednik SAD-a.
No,ipak ce biti drugacije...maltretirat ce me njime danima.

Cijela se država huliganom i ludakom bavi....tužno.


+1
Svaka ti vridi stari moj!

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/03/2013 : 16:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Neke stvari se ne mjenjaju


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 16/03/2013 : 16:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/03/2013 : 16:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Tonka24

http://sportske.jutarnji.hr/sportska-inspekcija-krece-u-rusenje-lokomotive-/1091193/

Podrzavam Mamica u potpunosti.
Samo nije smio reci da je Jovanovic Srbin, tu je pogrijesio i ne dajem mu za pravo.
Bio on musliman, bosanac, hrvat ili srbin to ne bi smjelo biti vazno.
Jovanovic je samo jedan jadni provokator, koji pokusava srusiti Dinamo i Mamica.
U nedostatku bilo kakvih dokaza provocira Mamica za kojeg zna da je dinamitan... potez ocajnika.
Ne samo da nece naci nista u Dinamu i optuziti Mamica, nego nece uspiti srusiti niti Lokomotiv ( koja je preko noci postala veliki konkurent Hajduku za drugo mjesto, pa je treba srusiti... hoce li tako biti sa Splitom, Rijekom, Belipom... ) jos ce prijevremeno odletiti s mjesta ministra.
Da ne govorim o drugim potezima koje radi kao ministar. Tegovi / Utezi su jedino sto mu ide... za drugo nije ni sposoban.
A sto se tice Mamica, dugo ce Dinamo vladati Hnl-om i igrati Ligu prvaka pod njegovim vodstvom.
Mamicu nedaj se care da te slome.






Ma to ti je Tonka, mucki provokator.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 16/03/2013 : 17:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by djule

maki, ajmo analizirati govor mržnje od jovanovica?

kad veli da je hdz kriminalna organizacija(a evo sudi se za fini mediju), jel rekao kaj krivo?

pogle govor od strane biskupa nakon zdravstvenog odgoja i usporedi ga s jovanovicem? ok, covjek ima tvrdi stav, al ne upotrebljava jednaku retoriku.

ak ti nije jasno, da u recenici gdje se naglašava da je netko srbin,a znamo da to ide u negativnom kontekstu i iz tog nemreš skužit govor mržnje, onda si promašio ceo fudbal...

pero skansi, njegovog angažman zaista nemreš stavljat u isti kontekst, dakle, o tom jel neko sposoban ili nesposoban nije u ovom trenu bitno, govorimo o osobi koja je na funkciji i koja jasno izražava rasizam i fašizam.

a o tom da neko ide ponovo na ruku mamicu je bedastoca. pa jedino cicak i tonka podržavaju mamica, svako normalan kuži o kakvom se stvorenju radi.

"proklet" božic i šips - tko je bio na vlasti da je tolerirao takav govor mržnje?

ista ona bagra koja je skupa sa zdravkom prošlu subotu u ciboni imala šou...


i da ne bi mislili da sam sdpov odvjetnik, ne podržavam ih, vjerovatno sam kriticniji prema njima od svih vas zajedno, al gledajmo malo realno; nakon takve izjave, jel ga nije trebalo uhititi?



Obzirom da si zadnje spomenuo vezano da nisi sdpov odvjetnik i ja bi odmah rekao da nisam hdz-ov odvjetnik :)

Ne kažem ja kad kaže da je hdz kriminalna organizacija da griješi, no da, to je svejedno govor mržnje, tim više što je i sdp kriminalna organizacija pa je nekako smiješno da kriminalna organizacija proziva kriminalnu organizaciju. Njegove izjave mogu se progooglati kroz ovih godinu i pol, uvijek vrijeda i obmanjuje druge, a sebe uzdiže kao da je nešto bolji od njih, a nije. Za zdravstveni odgoj me uopce ne zanima rasprava treba li ili ne treba (sam sadržaj), govorio sam o nacinu na koji je to ubaceno u nastavu, u mjesec dana bez ikakve procedure ubaciti nešto tako važno, to se još nije dogodilo.

Ovo za "tko mu je to omogucio" sam više puta ja govorio kad sam pisao o Mamicu i to dok su oni bili na vlasti. Bilo je to u kontekstu kako je Mamic kriv za sve, ja sam se složio da možemo govoriti o krivnji, ali to nije samo njegova krivnja vec prvenstveno krivnja onih koji su mu omogucili, naravno znamo o kome govorimo, ako ništa, neki od njih danas i odslužuju svoje, nažalost ne svi. Tako da je to nešto što sam davno govorio.

Skansija sam spomenuo samo kao jedan od primjera nestrucnosti i nekompetentnosti Jovanovica.

Ovo da idu na ruku je dojam koji sam dobio na temelju komentara koje sam citao na portalu, a i s osobama koje sam pricao o ovom slucaju, Mamic je ovime sigurno dobio neke plusve kod nekih, bez brige. Zato što je Jovanovic ipak osoba na važnijoj funkciji od Mamica pa samim time je on veci problem od Mamica kojeg treba riješiti.

Samo ne bi htio da me se shvati kako Mamic ovo nije zaslužio, davno je on trebao odgovarati za svoja djela... Ali za ovo ne.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 16/03/2013 : 17:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Ma briga me za Mamica..neka samo oni izbace dinamo b iz ovog ranga natjecanja i dopuste ostalim klubovima da imaju bar koliko toliko ravnopravan odnos..ali da ovo je vjerovatno samo igrokaz za mase..



Da, to je druga tema, ali ovo nažalost nije povezano s Lokomotivom i ja bi volio da se to riješi.

Rekao bih cak da bi volio kad bi Lokomotiva ušla u Europu, UEFA bi zasigurno malo pomnije promotrila slucaj Dinama i Lokomotive. No opet govorimo o UEFI, baš da je to najcišca organizacija na svijetu

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 16/03/2013 : 17:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Najjaci su mi ovi Mamicevi guzoljupci koji ode dodu i prosipaju ono sta GNK napise u svom sluzbenom ocitovanju ili citaju po nekim nakaradnim portalima..



Procitao sam to njihovo službeno ocitovanje i nije im to trebalo, ispali su glupi. Pogotovo s onim dijelom "...pitajte u Njemackoj može li ministar obrazovanja ili obrane biti Francuz! Ili u Srbiji Albanac, u Grckoj Turcin, u Izraelu Palestinac..!"

Ni ne cudi me kad vidim potpisnika, Tomislav Marcinko

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 16/03/2013 : 17:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by makikatalinic
I onda na kraju završi u zatvoru radi navodnog govora mržnje odnosno radi politicke sujete Željka Jovanovica i njegove ekipe. Slušao sam onaj video više puta i dalje mi nije jasno o cemu neki ovdje pricaju, gdje je on išta rekao ovdje protiv Srba? U jednom trenutku kaže "...covjek koji je srbin" i gdje je tu uvreda? Jest, Jovanovic jest srbin i zar se on možda toga srami? Zašto se uopce izgovaranje toga što nešto jest smatra bilo kakvom uvredom? Zar nismo vec prošli to?



Ima krvna zrnca zbog kojih mrzi sve hrvatsko?




Ma dobro, to su one neke stare Mamiceve hiperbole, isto ono što je rekao za ocnjake, neprirodan osmijeh, laprdanja.

Ali da je Jovanovic više puta pljuvao po necemu Hrvatskom, jest. To za krvna zrnca se nije odnosilo na nacionalnost. Ovo što je wolf napisao u komentaru ispod je poanta do koje sam ja pokušao doci (možda malo na preagresivan nacin), a to je da se ista pravila ne primjenjuju na ministra.

I isto tako primjer koji je wolf nanio je samo kap u moru, ima još gorih stvari, ali kada bi o njima pricao vjerojatno bi bio na duže vrijeme izbacen van foruma, a ipak radi aukcija si to ne mogu dozvoliti

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 16/03/2013 : 17:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic
Ma dobro, to su one neke stare Mamiceve hiperbole, isto ono što je rekao za ocnjake, neprirodan osmijeh, laprdanja.

Ali da je Jovanovic više puta pljuvao po necemu Hrvatskom, jest. To za krvna zrnca se nije odnosilo na nacionalnost. Ovo što je wolf napisao u komentaru ispod je poanta do koje sam ja pokušao doci (možda malo na preagresivan nacin), a to je da se ista pravila ne primjenjuju na ministra.

I isto tako primjer koji je wolf nanio je samo kap u moru, ima još gorih stvari, ali kada bi o njima pricao vjerojatno bi bio na duže vrijeme izbacen van foruma, a ipak radi aukcija si to ne mogu dozvoliti



Mislis da se odnosilo na krvnu grupu? Ima neka posebna koja mrzi hrvatsko? Da nije A-?

Gore stvari? Majko mila, o cemu ti pises i razmisljas...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/03/2013 : 17:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by makikatalinic
Ma dobro, to su one neke stare Mamiceve hiperbole, isto ono što je rekao za ocnjake, neprirodan osmijeh, laprdanja.

Ali da je Jovanovic više puta pljuvao po necemu Hrvatskom, jest. To za krvna zrnca se nije odnosilo na nacionalnost. Ovo što je wolf napisao u komentaru ispod je poanta do koje sam ja pokušao doci (možda malo na preagresivan nacin), a to je da se ista pravila ne primjenjuju na ministra.

I isto tako primjer koji je wolf nanio je samo kap u moru, ima još gorih stvari, ali kada bi o njima pricao vjerojatno bi bio na duže vrijeme izbacen van foruma, a ipak radi aukcija si to ne mogu dozvoliti



Mislis da se odnosilo na krvnu grupu? Ima neka posebna koja mrzi hrvatsko? Da nije A-?

Gore stvari? Majko mila, o cemu ti pises i razmisljas...

Bas..jebote, taman isto pomislih

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 16/03/2013 : 17:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
mrzim mrznju

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 16/03/2013 : 18:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by makikatalinic
Ma dobro, to su one neke stare Mamiceve hiperbole, isto ono što je rekao za ocnjake, neprirodan osmijeh, laprdanja.

Ali da je Jovanovic više puta pljuvao po necemu Hrvatskom, jest. To za krvna zrnca se nije odnosilo na nacionalnost. Ovo što je wolf napisao u komentaru ispod je poanta do koje sam ja pokušao doci (možda malo na preagresivan nacin), a to je da se ista pravila ne primjenjuju na ministra.

I isto tako primjer koji je wolf nanio je samo kap u moru, ima još gorih stvari, ali kada bi o njima pricao vjerojatno bi bio na duže vrijeme izbacen van foruma, a ipak radi aukcija si to ne mogu dozvoliti



Mislis da se odnosilo na krvnu grupu? Ima neka posebna koja mrzi hrvatsko? Da nije A-?

Gore stvari? Majko mila, o cemu ti pises i razmisljas...



Pa mislim na gore stvari koje je Jovanovic radio, a i govorio. To nije neko moje razmišljanje, vec njegovo. Tako da neznam zašto se to odnosi na mene :(

Rekao sam vec ta krvna zrnca, ocnjaci, "poslije Khuena Hedervarya" i slicno su sve nepotrebne Mamiceve recnice koje mu zasigurno ne trebaju jer bježe od poante koju je htio reci.

Al dobro, to bi bilo to od mene što se ove teme tice, javim se još eventualno ako mi baš nešto bude zanimljivo.

No ako je što za pohvalu, 3 stranice (a biti ce i još vjerojatno ako se ne zakljuca) jedne teme koja je proizašla u politicku, a može se pricati i normalno razmijeniti neke stavove, mišljenja, ma koliko god se razilazili u njihovim tumacenjima i slicno bez vrijedanja i slicno. Šteta da nije tako cešce na forumu.

Mogli bi se Zdravko i Željko malo ugledati na nas

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 16/03/2013 : 18:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
cekaj dok tonka se ne vrati i sve razjebe
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/03/2013 : 20:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Jedi govna dok ti ribu uhvatim!


Dobro san proša.
Da poštuješ svog glavatog uzora nabija bi me na kurac.

Inace, ljudi koji su u stanju podržavat glavatog kretena moraju bit ili izrazito neinteligentni ili izrazito nemoralni.
Kod tebe se da prepoznat i jedno i drugo.
Do sada nisan koristija ignore opciju al ipak cu morat.
Priznajen.
Slab san.
Bljuvotine koje pišeš isto ko i govna ne mogu prožvakat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/03/2013 : 21:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by makikatalinic
I onda na kraju završi u zatvoru radi navodnog govora mržnje odnosno radi politicke sujete Željka Jovanovica i njegove ekipe. Slušao sam onaj video više puta i dalje mi nije jasno o cemu neki ovdje pricaju, gdje je on išta rekao ovdje protiv Srba? U jednom trenutku kaže "...covjek koji je srbin" i gdje je tu uvreda? Jest, Jovanovic jest srbin i zar se on možda toga srami? Zašto se uopce izgovaranje toga što nešto jest smatra bilo kakvom uvredom? Zar nismo vec prošli to?



Ima krvna zrnca zbog kojih mrzi sve hrvatsko?




i ti si mi neki dr kad to ne znaš

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000