forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 uživancija!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 10/04/2013 : 08:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Vidim da se na dosadine udice znaju uvatit i malo vece ribe..



opet ti o udicama, nikave udice nisu u pitanju vec me zanimalo Markosovo mišljenje....

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by dosada

vecinu stvari koje sam imal za napisat sam i napisal, ali ipak da još ovo preupitam Markosa ako ima volje odgovoriti:

quote:
Originally posted by Markos
Ja ne bi trebao biti vjeran samom sebi, nego trpjeti debile i idiote koji ovdje dolaze širiti mržnju, zlu krv i provocirati?



zar ti stvarno misliš da sam na forumu zbog ovih stvari!? Da sam lik koji širi mržnju i zlu krv?

Znam da me pojedinci tak doživljavaju, ali nisam ocekival su s njima i pojedinci koji misle svojom glavom!

a kaj se tice dosljednosti, ako ikaj svojim isticanjem (citiranjem i ponavljem jednih te istih stvari) i apsotrofiranjem ovdje tražim onda je to upravo dosljednost!


A nego što dolaziš raditi? Strip te ne zanima, ovdje se slabo raspravlja o filmu koji te primarno zanima, zašto onda dolaziš nego da provociraš srbe i ostale neistomišljenike?



ma bravo, ali onda si ti jako glup covjek kad dopuštaš da netko s takvim namjerama bude clan ove zajednice. S obzirom da sam nisi u stanju niti donijeti (barem) tocniju procijenu osobe, a niti donijeti cvrste odluke za dobrobit foruma i prekinute neke agonije ja bum to u vezi dosade napravil umjesto tebe!

pozdrav murdocu, rommelu, srdjandju, chrlieu, brniju, starudiji, oliveru (cromwellu) i još pokojem clanu, a ostali pamet u glavu prije nego kaj guknet koju. Osobito kad procijenjujete tko koga mrzi i mrzi li uopce, te tko se krije iz kojeg nadimka, kaj Vam je cesto jako loša praksa!
Volio bih da su Markos i mladjo, pa i manhunter ljudi koji shvacaju i razumiju zajebanciju za razliku od provakacija i mržnji. Da su ljudi koji dopuštaju da i druga strana ima malo više prostora a da ne se ljudi izbacuju (i to pod izmišljenim optužbama) kad kriztiraju njima drage LAŽNE socijaliste i sl.
Ali nisu, jebiga (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 10/04/2013 09:19:44

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 10/04/2013 : 12:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Ma ti si dusa.Oluje,barikade i Kosovo pominjes bezazleno,a?
Nikad se ne vracao,taj ko tebe smatra normalnim ni sam to ne moze biti.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 10/04/2013 : 12:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Ma ti si dusa.Oluje,barikade i Kosovo pominjes bezazleno,a?
Nikad se ne vracao,taj ko tebe smatra normalnim ni sam to ne moze biti.



Ne branim dosadu i njegovu retoriku,nemojte me krivo shvatiti...Vidim da si se prvi javio welija i zbog toga reagujem-nisi uopce relevantan da se javljaš na ovakve teme jer nisi ni mrvicu bolji od dosade...Hoceš da pustim u javnost našu dopisku preko pe-ema od prije godinu dvije pa da se vidi kako si se deklarisao?...I još uzimaš za pravo suditi drugome za iste i gore stvari koje si navaljao...Svaka precutana je zlatna a kod tebe u ovom slucaju bi bila dijamantna da si se suzdržao od komentara...

Wtf?
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 10/04/2013 : 13:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Daj bagi ne avetaj,ne uporedjuj me sa ovim pacijentom.Ako u mojem nastupu na forumu uocavas mrznju prema bilo kojem narodu onda do kurca.
Sto se tice pm,odgovoricu ti na pm :p
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/04/2013 : 13:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Nije da dosada triba odvjetnika, niti ga iman potribu branit jer se on vrlo dobro može branit i sam.
Ali...
Može nekome ic na živce, može koji put bespotrebno zatupit, može i cvrsto držat stav oko stvari koje ne poznaje dobro, ali nacionalista sigurno nije.
To šta se neki vataju na njegove upise je više do tih koji progutaju udicu nego do njega.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 10/04/2013 : 13:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Daj bagi ne avetaj,ne uporedjuj me sa ovim pacijentom.Ako u mojem nastupu na forumu uocavas mrznju prema bilo kojem narodu onda do kurca.
Sto se tice pm,odgovoricu ti na pm :p



Ne seri.Šta si sve nabaljezgao,sjecaš li se? Nisam ni ja cvjecka ali u toj prepisci nisam povlacio pitanje nacionalnosti i pripadanju ekstremnim i nacistickim izdancima tih nacionalnosti s bilo koje strane...A ti jesi,i to naglašeno si se deklarisao ko si i šta si...

Wtf?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2013 : 13:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
hm, dobro, ocito je da ako ovako nastavite, morati cu udaljiti sa foruma Vas par, pa stoga kljuc...

I MOLIM VAS, nemojte više o politici na bilo kojem topicu

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000