forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 "Zaklali" Danilovica u Beogradu.....
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/05/2013 : 22:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Šta je sad ovo!???

http://www.novilist.hr/Vijesti/Svijet/Predsjednik-KK-Partizana-izboden-nozem-u-restoranu-u-Beogradu

Jel netko zna zašto ili tko je to ucinio.....

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 18/05/2013 : 23:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
http://novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:434418-Predrag-Danilovic-ranjen-u-kafanskoj-svadji

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/05/2013 : 09:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
http://www.alo.rs/vesti/hronika/danilovica-ranio-nerazdvojni-prijatelj/19309

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/05/2013 : 09:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
http://www.kurir-info.rs/danilovic-bezite-od-mene-sve-cu-da-vas-pobijem-clanak-796741

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/05/2013 : 09:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
"zaklao" ga bliski prijatelj (cak dva puta...) koji ga je prije toga udario flašom po glavi...kakvi su vam tek neprijatelji u Srbiji ako imate ovakve prijatelje.....
A i ne razumem, što jedan takav igrac, koji je valjda zaradio dosta novca u svojoj karieri uopšte radi u ovakvoj "kolibi" kojeg zovu restoran.....
Mislim, nije mi sad taj Danilovic bio neki omiljeni igrac, ali ipak sam znao tko je on, kao ono cuo sam za njega haha, pa mi je žao covjeka
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 19/05/2013 : 09:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Ako je ovo sve tacno, jedna rec za njega - moroncina.
Dzaba mu sve medalje ovog sveta, idol mog detinjstva je moroncina. Pre svega i prvo.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/05/2013 : 09:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
?? ??? ??? ?? ??? ?? ????? ? ????? ?? ????? ??????...???????? ?????? ????.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/05/2013 : 09:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
??, ???? ?? ???? ??? ????, ???? ???? ??? ?????? ?? ????? ???????. ??????? ???????. ?? ?????? ????? ????? ????? ??, ??? ????? ?? ?? ?????? ?? ?????? ? ???????? ?? ??????.

????? ?? ??? ??? ??? ?? ??????. ??? ???? ??? ?? ???????? ?????? ???? ??????? ????? ? ???, ?????? ??????? ?? ????????????? ? ??-????????????????.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11202 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 19/05/2013 : 09:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

?? ??? ??? ?? ??? ?? ????? ? ????? ?? ????? ??????...???????? ?????? ????.



Narocito oni koji pisu za Alo ili Kurir.
Daleko od toga da je Danilovic cvecka. Nije ovo ni prvi ni poslednji incident, ali ne mogu da dozvolim sebi da poverujem u bljuvotine koje pisu navedene novine.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/05/2013 : 09:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Novinari, ah, novinari...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/05/2013 : 11:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz

quote:
Originally posted by srdjandj

?? ??? ??? ?? ??? ?? ????? ? ????? ?? ????? ??????...???????? ?????? ????.



Narocito oni koji pisu za Alo ili Kurir.
Daleko od toga da je Danilovic cvecka. Nije ovo ni prvi ni poslednji incident, ali ne mogu da dozvolim sebi da poverujem u bljuvotine koje pisu navedene novine.




?? ? ?????, ????????...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/05/2013 : 12:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:434418-Predrag-Danilovic-ranjen-u-kafanskoj-svadji


Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 19/05/2013 : 14:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
S Indexa, da covjek ne povjeruje!

Tradicionalni prijateljski pokušaj ubojstva???


http://www.index.hr/sport/clanak/premijer-srbije-danilovic-je-izboden-u-tradicionalnoj-srpskoj-svadji-medju-prijateljima/678500.aspx

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 19/05/2013 14:02:19
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11202 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 19/05/2013 : 16:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Ocito nisi upoznat kakav je nas premijer.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/05/2013 : 17:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

S Indexa, da covjek ne povjeruje!

Tradicionalni prijateljski pokušaj ubojstva???


http://www.index.hr/sport/clanak/premijer-srbije-danilovic-je-izboden-u-tradicionalnoj-srpskoj-svadji-medju-prijateljima/678500.aspx



hm, evo nekih od komentara sa te stranice:


korektorveznogreda je objavio 19.5.2013 13:37

Jedna od najjacih izjava koje sam procitao zadnje vrijeme: "tradicionalna srpska svada medu prijateljima":-))) Sad kad pocnete pregovore s EU predlažem da tu tradicinalnu svadu sa noževimma zaštite kao nematerijalno kulturno dobro




gica je objavio 19.5.2013 13:43 | citat na Djukka.PTSP

koga voljem- koljem! u srbiji je na snazi brutalna kultura nasilja a mali sloba to opravdava jer to je "normalno" a kasnije ce bit "joj brate nisam hteo ti znas da si mi najbolji drug ortak kum,ma sve,ko nas bre zavadi?". pa da li sa najboljim prijateljem ides u restoran i nosis cakiju il utoku? ok,nosi se u jemenu,gledao sam u reporterima. jemen i srbija imaju dosta toga zajednickog. bliski istok,sta reci.

istina

nema ti kod nas pravog prijateljstva bez bar jednog incidenta di se do krvi dode

ali bukvalno sa svakim dobrim prijateljem sam tako, to, prošo



iggy_jovovic3 je objavio 19.5.2013 13:59

Jebeš život bez rakije i covjeka bez cakije.



manix. je objavio 19.5.2013 14:03

Ja imam sad najboljeg jarana u životu a prije 15 godina smo se potukli jedno dva puta i to baš žestoko.

Najbolja prijateljstva se tako sklapaju



Nosonja. je objavio 19.5.2013 14:09 | citat na C_D_G

Sta ti je junacina,dobije noz u stomak i nista,ni pomoc da ga odvezu do bolnice,ni da oda policiji sta je bilo,nista,covjek sjede u auto i odveze se sam u bolnicu,Srbija bre!





Tvrd je to narod, tvrd od oraha nema tu sad ko šta da se pita, što da ne bi sad malo hodo sa nožem u trbuhu, jel srbin il nije.

Primetite gde se još može naici na takve neobavezne primere junaštva:



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cAbunRuOQfo



a_gdje_je_pecat je objavio 19.5.2013 14:22 | citat na Djukka.PTSP

koga voljem- koljem! u srbiji je na snazi brutalna kultura nasilja a mali sloba to opravdava jer to je "normalno" a kasnije ce bit "joj brate nisam hteo ti znas da si mi najbolji drug ortak kum,ma sve,ko nas bre zavadi?". pa da li sa najboljim prijateljem ides u restoran i nosis cakiju il utoku? ok,nosi se u jemenu,gledao sam u reporterima. jemen i srbija imaju dosta toga zajednickog. bliski istok,sta reci.

Pa konjušaru, da si procitao clanak video bi da su sedeli u restoranu koji je u vlasništvu Danilovicevog prijatelja i napili se kao guzice.

Ne znam kako je kod vas u vatikanskom eksperimentu, ali u Srbiji u restoranima na stolu obicno postoji nož.


manix. je objavio 19.5.2013 14:35 | citat na profesor_golun

Sad mi je tek jasno zašto Srbi misle da nisu krivci za rat. Oni kad nekog idu klat misle da je to tradicionalan napad na prijatelja.





pa nije tu niko nikog išao klat

jebiga popilo se malo više zaiskrilo i onda radi flaša,pepeljara a i nož ako ga ko ima



FrozenDiamond je objavio 19.5.2013 14:41 | citat na Laser

Slažem se, ali i mi kao i Srbi imamo tradiciju biranja imbecila, oni nacionalisticki nastrojenih, a mi obicnih imbecila. Stoga nije u redu da im se zabrani ulazak u EU, jer na kraju krajeva dugo su bili pod turskom vlašcu pa im nije za zamjerit što još nisu usvojili neke moderne obicaje poput korištenja pribora za jelo ZA JELO, a ne rješavanje prijateljskih razmirica :D

Dok to ne usvoje, nema u EU.



Laser je objavio 19.5.2013 14:48 | citat na FrozenDiamond

Dok to ne usvoje, nema u EU.

A, daj, treba ih pustit. Bit ce dobar primjer urednog društva. Vidiš po premijerovim izjavama da na svijetu ipak postoji jedno carstvo u kojem caruje drugarstvo :D



Protestant. je objavio 19.5.2013 15:01

Licno sam bio tri puta izboden. Prvi put vec sa 7 godina. Najbolji drug Darko se iznervirao sto sam ga izdominirao u klikerima pa me ja napao malo smo se porvali i onda je on izvadio malu britvu sto mu je tata kupio za 5 rodjendan. Ruku na srce par puta sam ja izbo najbolje drugove. Npr pre neko vece mi je jako dobar drugar slupao pijan skuter tako da sam morao da preduzmem mere. Rekao sam par reci on mi je rekao mrs u tri picke materine ko te jebe picka si i to i ja sam izvadio skakavac i izbo druga u butinu.



manix. je objavio 19.5.2013 15:05 | citat na Protestant.

Licno sam bio tri puta izboden. Prvi put vec sa 7 godina. Najbolji drug Darko se iznervirao sto sam ga izdominirao u klikerima pa me ja napao malo smo se porvali i onda je on izvadio malu britvu sto mu je tata kupio za 5 rodjendan. Ruku na srce par puta sam ja izbo najbolje drugove. Npr pre neko vece mi je jako dobar drugar slupao pijan skuter tako da sam morao da preduzmem mere. Rekao sam par reci on mi je rekao mrs u tri picke materine ko te jebe picka si i to i ja sam izvadio skakavac izbo druga u butinu.





normalne trzavice medu prijateljima

sve se to zaboravi za koji dan i onda opet cuganje i zajebancija



Nosonja. je objavio 19.5.2013 15:08 | citat na krasevec

ako je nož tradicija onda ste srbi i hrvati najbolji prijatelji:)





Želim ti ugodan rucak sa tvojim najboljim srbijanskim prijateljem.



gak63 je objavio 19.5.2013 15:11

Svako se veseli na svoj nacin!



Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/05/2013 : 17:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
To ti u prevodu znaci "srpska posla"...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11202 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 19/05/2013 : 21:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=2&id=125145

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46521 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/05/2013 : 22:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

"zaklao" ga bliski prijatelj (cak dva puta...) koji ga je prije toga udario flašom po glavi...kakvi su vam tek neprijatelji u Srbiji ako imate ovakve prijatelje.....
A i ne razumem, što jedan takav igrac, koji je valjda zaradio dosta novca u svojoj karieri uopšte radi u ovakvoj "kolibi" kojeg zovu restoran.....
Mislim, nije mi sad taj Danilovic bio neki omiljeni igrac, ali ipak sam znao tko je on, kao ono cuo sam za njega haha, pa mi je žao covjeka



da šta radi? pa opija se s prijateljima. šta je tu cudno?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/05/2013 : 22:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

"zaklao" ga bliski prijatelj (cak dva puta...) koji ga je prije toga udario flašom po glavi...kakvi su vam tek neprijatelji u Srbiji ako imate ovakve prijatelje.....
A i ne razumem, što jedan takav igrac, koji je valjda zaradio dosta novca u svojoj karieri uopšte radi u ovakvoj "kolibi" kojeg zovu restoran.....
Mislim, nije mi sad taj Danilovic bio neki omiljeni igrac, ali ipak sam znao tko je on, kao ono cuo sam za njega haha, pa mi je žao covjeka



da šta radi? pa opija se s prijateljima. šta je tu cudno?



pa jesi li vidio kako izgleda taj restoran? Ko neka drvena koliba.....Covjek koji je igrao u Nba, valjda ima dosta novca pa da može da se opija u nekom Hotelu sa 5 zvezdica a ne da se opija sa nekim zgubidanima po kolibama....
Jel možeš zamisliti Jordana npr. ili Scotija Pippena da se zapija u tako nekakvoj "jazbini"?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/05/2013 : 23:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
kako su se uopšte našli ta dvojica:

-jedan vrhunski sportaš
-drugi gostionicar, vlasnik "kafanice"

Mislim, što uopšte Danilovic gubi vrijeme sa ovakvim ljudima i druži se sa njima....Ok, mogli su oni biti prijatelji kao djeca itd...ali valjda imaju svaki svoj svijet. Recimo neki Danilovic je zaradio milijune u košarci pa valjda može da spiska 50.000 eura u nekom hotelu kada želi da se napije, dok neki vlasnik "kafanice" takav novac nije ni vidio u životu.....

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46521 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/05/2013 : 23:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zašto ne? možda mu je baza opijat se po nekim krcmetinama.
ako ima love ne znaci da je covik snob.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/05/2013 : 23:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

zašto ne? možda mu je baza opijat se po nekim krcmetinama.
ako ima love ne znaci da je covik snob.



pa ne radi se o snobu, nego ipak trebati imati bar malo stila. Treba znati uživati u zaradenom novcu. Da ja imam ovakve pare, pa ja bi imao svoj helikopter i išao bi na pizzu u Nicu (vidi rime...), vodio neke ljubavnice u Pariz na pice itd....kažem, treba imati stila, kada si to možeš priuštiti naravno a sigurno taj Danilovic pliva u novcu, ali džabe mu novac ako je seljacina i pije po ovakvim rupama. A prijatelji su mu neki ljudi koji tuku svoje djevojke kao taj tip koji je njega zaklao.
Zar ti trebaju ovakvi prijatelji?
Taj tip (vlasnik kafanice), ne može biti niciji prijatelj, vidiš da je covjek nasilan, da mu ovo nije bio prvi put da se služio nožem, sekirama,...a ljudi još uvijek idu kod njega na pice!?????
Ko da ima jedini restoran na svijetu.....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46521 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/05/2013 : 23:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ala šta ga natežeš. pa ljudi su razliciti,jebiga. ti bi se voza helicen
do pariza,njemu je šema napit se u nekoj rupi s prikon iz djetinjstva.
meni to uopce nije cudno

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/05/2013 : 23:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ala šta ga natežeš. pa ljudi su razliciti,jebiga. ti bi se voza helicen
do pariza,njemu je šema napit se u nekoj rupi s prikon iz djetinjstva.
meni to uopce nije cudno



ali je cudno što ga je ovaj zaklao.....
Moglo je i drukcije završiti, mogao je Danilovic umrijeti i cemu sav trud, rad, novac,...da bi se umrlo od ruke nekog vlasnika kafanice....da je ovaj Danilovic pametan uopšte ne bi se ni družio sa ovakvim nasilnicima.....
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/05/2013 : 23:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Bitno da je izvukao živu glavu...A za javnost ce se vec nekako zataškati...Pa ipak je on naša legenda!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1909 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 20/05/2013 : 14:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
Nas predsednik kosarkaskog kluba je mozda mrvicu belog vise ubacio u nozdrvu pa se osilio da razdvaja i glumi Betmena.
Jebiga kad covek voli kokain, ne mozemo da ga krivimo.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000