forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Barclays Premier League 2013/14
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 05/06/2013 : 11:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Ma nece Mata nikuda a ni Torres.Procitao sam negdje da je Torresov dres jedan od najprodavanijih na svijetu i da im donosi veliku zaradu.
Inace tu pricu je prosula Marca da još malo našteti Mourinhu.Nisu mu nikad oprostili što ih je istjerao iz Realovog aviona i zabranio im da putuju s momcadi.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/06/2013 : 12:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by sinister

Wigan bi svakako isao u Europa ligu, jer su igrali finale, bez obzira osvojili ili ne. City ide u Ligu prvaka.



Zato san i napisa da nisan siguran.
Znaci finalist FA kupa ima prednost u odnosu na plasman na tablici?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/06/2013 : 12:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Što nije tako i Birmingham u sezoni 2011/12 igra kao takmicar Championshipa u EL-u?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 05/06/2013 : 12:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sinister

Wigan bi svakako isao u Europa ligu, jer su igrali finale, bez obzira osvojili ili ne. City ide u Ligu prvaka.



Zato san i napisa da nisan siguran.
Znaci finalist FA kupa ima prednost u odnosu na plasman na tablici?



Da, mada ni ja nisam bio 100% siguran, znam da je do sada uvijek bilo tako. Malo onda istražio i ovdje sve lijepo piše.

http://www.premierleague.com/en-gb/fans/faqs/who-qualifies-to-play-in-europe/

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 05/06/2013 : 12:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Što nije tako i Birmingham u sezoni 2011/12 igra kao takmicar Championshipa u EL-u?



Igrali su grupnu fazu EL-a u sezoni 2011/2012, ako na to misliš.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/06/2013 : 12:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by sinister

quote:
Originally posted by Zlotvor

Što nije tako i Birmingham u sezoni 2011/12 igra kao takmicar Championshipa u EL-u?



Igrali su grupnu fazu EL-a u sezoni 2011/2012, ako na to misliš.

E to.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/06/2013 : 12:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
@Leonid - jel tebi istekla kazna? Nešto si se veza za Messija i Blaugranu

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/06/2013 : 12:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Ma nece Mata nikuda a ni Torres.Procitao sam negdje da je Torresov dres jedan od najprodavanijih na svijetu i da im donosi veliku zaradu.
Inace tu pricu je prosula Marca da još malo našteti Mourinhu.Nisu mu nikad oprostili što ih je istjerao iz Realovog aviona i zabranio im da putuju s momcadi.



Šta je Leonide?
Svidija ti se avatar pa ga još držiš?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/06/2013 : 12:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Šta je Leonide?
Svidija ti se avatar pa ga još držiš?

Priobratia si ga

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/06/2013 : 12:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

@Leonid - jel tebi istekla kazna? Nešto si se veza za Messija i Blaugranu




Ista stvar nan je pala na pamet

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/06/2013 : 13:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Veliki umovi isto misle
Mada je bijah brži

Trljam ruke.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 05/06/2013 : 13:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Tinton se nalupeta za Vest Hem... Osim Jusija, Rida, Diamea, Nobla, perspektiva Tomkinsa, Kolisona i par klinaca- tim nam kurca ne valja. Kakav crni Dzarvis, Karlton Kol i kompanija, sve otjerati.
Nadam se ostanku Kerola, raduje me dolazak Rata ali treba tu jos puno pojacanja inace nam ne gine ponovno ispadanje.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/06/2013 : 15:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Tinton se nalupeta za Vest Hem... Osim Jusija, Rida, Diamea, Nobla, perspektiva Tomkinsa, Kolisona i par klinaca- tim nam kurca ne valja. Kakav crni Dzarvis, Karlton Kol i kompanija, sve otjerati.
Nadam se ostanku Kerola, raduje me dolazak Rata ali treba tu jos puno pojacanja inace nam ne gine ponovno ispadanje.


dis am ja rekao nešto pizitivno o Jarvisu, Carlton Cole mi je ipak predrag igrac da bi htio da ode iako znam da nije neka klasa. A nisam ni opcenito pricao nešto dobro o našoj momcadi ja samo spomenuo ko možda dolazi i odlazi i kako nam zasad izgleda tim.

Ipak, mislim da Demel niej toliko loš igrac.

U ostanak vjerujem u potpunosti. Ako dovedemo jednog dobrog veznjaka i napdaca te zadržimo Carrola, opet bi imali isti status kao i ove godine, pa cak i bolji. A nadam se da necemo opet pare bacati na tipove poput Chamakha, Pauliste i POgatetza, koji su došli na posudbu, agrijali klupu cijelo vrijeme - to su mogli i u svojim klubovima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/06/2013 : 17:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Eto - i Fernandinho prešao u City, možda sam ipak bio u krivu, ali rano je za govoriti o tome

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 05/06/2013 : 18:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Leonid

Ma nece Mata nikuda a ni Torres.Procitao sam negdje da je Torresov dres jedan od najprodavanijih na svijetu i da im donosi veliku zaradu.
Inace tu pricu je prosula Marca da još malo našteti Mourinhu.Nisu mu nikad oprostili što ih je istjerao iz Realovog aviona i zabranio im da putuju s momcadi.



Šta je Leonide?
Svidija ti se avatar pa ga još držiš?


Uhm,meni se ucinilo da nije još istekla kazna ali kad ti kažeš da je u redu onda se rješavam muke
Doduše,nisam bio nešto aktivan na forumu pa i nisam puno obracao pažnju

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/06/2013 : 18:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Jarvis i Demel su bili fenomenalni dok su igrali u Wolverhamptonu, odnosno HSV-u...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/06/2013 : 19:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/06/2013 : 22:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Istina, ovi novi dresovi su stvarno ružni.

West Ham se prebacio na adidass i isto su dresovi katastrofa. Na domacim je krica boja, i onda još bijele kregne -

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/06/2013 : 19:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Da li je Hughes preuzeo Stoke?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 15/06/2013 : 18:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Arsenal je navodno poslao službenu ponudu Evertonu od 22 milijuna funti za Fellainija i 24 Realu za Higuaina. Isto tako, odredeni izvori govore da je Rooney viden na Emiratesu i da još samo preostaje dogovor oko place... Ako je to istina, Gunnersi ce postati odlicna ekipa, možda još neki pojedinac u obrani... Ali mislim da je patka.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/06/2013 : 21:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
koliko sam ja cuo oko svega oni sljedece godine se stravicno uspinju - otplatili su stadion i navodno odriješili kesu - dolaze Higuain, Fabregas navodno, Jovetic, pa cak i Isco - mada ovaj posljednji teško. Takoder sam cuo da je Bentekeov dolazak u Arsenal vec skoro gotova stvar. A culo se i za Villu (?), Sancheza, jednog golmana (Cesar, Begovic ili Adler), ali i za Remyja. Dovedete ih pola i vec imate odlicnu momcad, a Yaya Sanogu je vec tu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 16/06/2013 : 11:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Vecina ovih nece doci i to su obicna medijska sranja... Ali da cemo trošiti ove godine - hocemo.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/06/2013 : 13:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
vecina i nece, kaom šro sam reko, ali neki (Higuain, Benteke...) vjerojatno hoce i nem a sumnje da cete sljedece godine biti dosta bolji.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 18/06/2013 : 10:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Cisto sumnjam da ce Joveta tamo... mada, dovedu li i pola ovih bice prejaki.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/06/2013 : 11:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Za Jovetica ce morat kešnit priko 30-ak milja. Zimus ga je vrbova Juve i nudili su otprilike istu cifru, ali su ih odjebali.
Sigurno je da ga nisu tili prodat rivalima, ali opet - ne nudi se 30 mil. € svaki dan. Stoga sumnjan da ce ga prodat ispod toga... ikome.

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000