forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mene nešto zanima
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 02/07/2013 : 10:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Smomo8

Dajte mi recite što je radio ? :O


Napijao se i završavao u krevetu sa raznim forumašima.
Uglavnom, skandalozne stvari koje je bolje ne spominjati.

Mislio sam da to ostaje izmedu nas! =( Razocarao si me!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/07/2013 : 11:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
znam za millera i za zahtjev za moderatorstvom, ali ocito da ima još nešto socnije što nisam vidi

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/07/2013 : 13:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by nagor

Stvarno imaš visoko mišljenje o sebi ako misliš da ce te ljudi tražiti na stripovi.com i analizirati tvoje tinejdžerske postove. Bez uvrede.

Uostalom, zašto brisati povijest? Neka stoji kao uspomena na zajebanciju.



ne trebaš imati visoko mišljenje o sebi da te to brine, dovoljno je znati kak danas funkcioniraju stvari. Evo Snowden se o tome malo raspripovoedal

Tako je! Mislim ja gledam po sebi kako vec sada istražujem o drugim kandidatima za akademiju i svašta nalazim o njima! Onda sam se dosjetio gledati ima li što za mene i izbacuje postove sa stripovi.com :/




Znaci, pisao si svoje puno ime i prezime na forumu i sad to google izbacuje?
Pretpostavljam da ti na osobnoj ne piše "mali od palube" pa da te tako ljudi guglaju?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/07/2013 : 14:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by nagor

Stvarno imaš visoko mišljenje o sebi ako misliš da ce te ljudi tražiti na stripovi.com i analizirati tvoje tinejdžerske postove. Bez uvrede.

Uostalom, zašto brisati povijest? Neka stoji kao uspomena na zajebanciju.



ne trebaš imati visoko mišljenje o sebi da te to brine, dovoljno je znati kak danas funkcioniraju stvari. Evo Snowden se o tome malo raspripovoedal

Tako je! Mislim ja gledam po sebi kako vec sada istražujem o drugim kandidatima za akademiju i svašta nalazim o njima! Onda sam se dosjetio gledati ima li što za mene i izbacuje postove sa stripovi.com :/




Znaci, pisao si svoje puno ime i prezime na forumu i sad to google izbacuje?
Pretpostavljam da ti na osobnoj ne piše "mali od palube" pa da te tako ljudi guglaju?


je, pisao je

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/07/2013 : 18:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
mali od palube?
Zar nije to onaj lik koji se voli odjevati u žensku (on i njegovi prijatelji tranvestiti?)

Hm, da stvarno imaš razloga da izbrišeš sve.....
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 02/07/2013 : 19:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

mali od palube?
Zar nije to onaj lik koji se voli odjevati u žensku (on i njegovi prijatelji tranvestiti?)

Hm, da stvarno imaš razloga da izbrišeš sve.....

Pa mislim stvarno! Ljudi ce misliti da je to normalno za mene da se tako oblacim! To ne smijem dopustiti! Sada ipak imam više stila i pazim da kada se oblacim u ženu to zaista bude u skladu s trenutnim normama mode!
Šalu na stranu, zbog takvih i slicnih stvari bi bilo super kada bih mogao obrisati.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/07/2013 : 22:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by 1Euro

mali od palube?
Zar nije to onaj lik koji se voli odjevati u žensku (on i njegovi prijatelji tranvestiti?)

Hm, da stvarno imaš razloga da izbrišeš sve.....

Pa mislim stvarno! Ljudi ce misliti da je to normalno za mene da se tako oblacim! To ne smijem dopustiti! Sada ipak imam više stila i pazim da kada se oblacim u ženu to zaista bude u skladu s trenutnim normama mode!
Šalu na stranu, zbog takvih i slicnih stvari bi bilo super kada bih mogao obrisati.



Pa trebaš jedino obrisati svoje osobne podatke, tako da nitko nece moci povezati malog sa palube sa tvojim imenom i prezimenom (i slike naravno), tako nece tvoji prijatelji znati da si ti taj mali od palube.
Tako ce "mali od palube" zauvijek ostati "virtualni lik", kojeg nece ljudi van foruma (tvoji prijatelji npr) moci povezati sa tobom....

Inace, i meni smeta što kada ja u google napišem svoje ime i prezime izbaci puno toga sa ovih stranica stripovi.com pa bi bilo super kada "google" ne bi sve to pronašao.

Zašto se ne bi moglo tako napraviti, da ono što mi pišemo na ovom forumu ostaje na ovom forumu, a ne da se sve to može pronaci na googlu.
Recimo ja sam pisac, napisao sam dva romana i kada neki citatelj npr želi nešto više saznati o meni ( a nemam facebook), pa onda izbaci puno informacija sa ovog foruma, gdje sam se ja zezao a to netko tko nije clan ovog foruma ne može znati, pa može pomisliti svašta....

Ocito se ovi nekakvi "cookies" sacuvaju pa se putem tog asve to može pronaci na googlu....mislim da bi to trebalo nekako rješiti.

Ja nisam baš za brisanje, jer onda možemo izbrisati citav forum, ali ne treba baš sve to da se vidi putem googla.
Treba napraviti tako, da ono što mi pišemo na forumu ostaje samo na forumu i google ne bi trebao takve stvari pronaci
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2333 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 02/07/2013 : 23:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Napiši šta god hoceš, uslikaj koga i šta god, pa i sebe, u ko zna kom raspoloženju: misliš li zaista, da ikog zabole?

Piši propalo!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/07/2013 : 23:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by 1Euro

mali od palube?
Zar nije to onaj lik koji se voli odjevati u žensku (on i njegovi prijatelji tranvestiti?)

Hm, da stvarno imaš razloga da izbrišeš sve.....

Pa mislim stvarno! Ljudi ce misliti da je to normalno za mene da se tako oblacim! To ne smijem dopustiti! Sada ipak imam više stila i pazim da kada se oblacim u ženu to zaista bude u skladu s trenutnim normama mode!
Šalu na stranu, zbog takvih i slicnih stvari bi bilo super kada bih mogao obrisati.


Sada ozbiljno.
Vjerovatno možeš brisati nešto sam, a mogao bi i netko od moderatora ako ih baš ugnjaviš, ali ...
nema stvarno nikakvig razloga, objasnit cu zašto:
1. Nisi uradio ništa strašno što nije bilo u skladu s tvojim godinama.
2. I da jesi, opet, si to ti i ne trebaš žaliti niti se kajati.
3. Prošlo je puno vode ispod mosta, a proci ce još više. Šansa da te nešto iz tvojeg djetinjstva lupi po glavi jednog dana je prakticno nepostojeca.

Svi smo mi radili kojekakve gluposti u mladosti (ono glavnom te tek ceka) i mogu ti reci da se skoro svega prisjecam sa smješkom...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 02/07/2013 23:22:45
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2333 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 02/07/2013 : 23:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Gle ovo: niti želim niti ocu da znam išta;

Pukni pejst prvog poglavlja ovde!

Piši propalo!
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 02/07/2013 : 23:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by 1Euro

mali od palube?
Zar nije to onaj lik koji se voli odjevati u žensku (on i njegovi prijatelji tranvestiti?)

Hm, da stvarno imaš razloga da izbrišeš sve.....

Pa mislim stvarno! Ljudi ce misliti da je to normalno za mene da se tako oblacim! To ne smijem dopustiti! Sada ipak imam više stila i pazim da kada se oblacim u ženu to zaista bude u skladu s trenutnim normama mode!
Šalu na stranu, zbog takvih i slicnih stvari bi bilo super kada bih mogao obrisati.


Sada ozbiljno.
Vjerovatno možeš brisati nešto sam, a mogao bi i netko od moderatora ako ih baš ugnjaviš, ali ...
nema stvarno nikakvig razloga, objasnit cu zašto:
1. Nisi uradio ništa strašno što nije bilo u skladu s tvojim godinama.
2. I da jesi, opet, si to ti i ne trebaš žaliti niti se kajati.
3. Prošlo je puno vode ispod mosta, a proci ce još više. Šansa da te nešto iz tvojeg djetinjstva lupi po glavi jednog dana je prakticno nepostojeca.

Svi smo mi radili kojekakve gluposti u mladosti (ono glavnom te tek ceka) i mogu ti reci da se skoro svega prisjecam sa smješkom...

Pa u biti me samo malo brine ona tema oko moje "strip knjižare" gdje sam i imena obitelji stavljao. Ne mogu je editirati. Neke stvari koje sam htio izbrisati sam cak izbrisao prije koju godinu.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/07/2013 : 00:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
davaj link

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 03/07/2013 : 00:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
al si zapeo... u ovom slucaj treba poslusati iskusnije, koji su u ovom slucaju jednoglasno slozni...

evo ti moje dinje, znam da neces razumeti jerbo si mald ali... ko zna...

kad sam ja imao 15-16 godina pisao sam pesme, i to prilicno glupe pesme... naravno kada sam to prerastao, stideo sam se svojih dela, jos kada sam, koju godinu kasnije upisao knjizevnost, mojoj sramoti nije bilo kraja... unistio sam ih sve do jedne... ili sam bar tako mislio...
ipak, ortak je sacuvao dve pesme napisane u magnovenju umetnickog transa tokom jedne od mojih poseta...

jebo me je u zdrav mozak jedno vreme recitujuci delove... molio sam ga, kumio, nudio pare, samo da mi ih da ili unisti, al oces...

danas mi je drago da bar one postoje, cak mi je drago da vidim ne samo kako sam se proseravao... nego me i sam rukopis odusevljava
----------------------------------------------------------------

takodje sam unistio i neke fotografije kojih sam se stideo...
danas bi ne znam koje novce dao za neke od njih...

----------------------------------------------------------------

dakle, razmisli dobro pre nego sto uradis nesto zbog cega ces se jednog dana kajati...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/07/2013 : 00:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
mali, ako 1euro nije izbrisao sve svoje nebuloze tijekom godina pisanja po ovom forumu, zašto bi onda ti to radio...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 03/07/2013 : 00:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

mali, ako 1euro nije izbrisao sve svoje nebuloze tijekom godina pisanja po ovom forumu, zašto bi onda ti to radio...



Njega su prošle studentske godine...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/07/2013 : 01:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Utipkah svoje ime u google i.. Google potvrdio da sam nobody...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/07/2013 : 08:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

mali, ako 1euro nije izbrisao sve svoje nebuloze tijekom godina pisanja po ovom forumu, zašto bi onda ti to radio...




ccccccc, trebao sam dobiti Pulitzerovu nagradu za moj doprinos forumu!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/07/2013 : 09:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Utipkah svoje ime u google i.. Google potvrdio da sam nobody...


imaš srece

da utipkaš moje dobio bi sve i svašta

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/07/2013 : 09:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ovo što mali oce se zove prunovanje
mislim

to je moguce s manjim profilima do 50-10 postova...
ono preko bi "uništilo" forum... zamislite nestanak desetina topika koje je pokrenuo mali
a da ne govorimo što bi ispalo da ljudi sami sa sobom pricaju
kad nestane njegovih poruka

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/07/2013 : 11:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

ovo što mali oce se zove prunovanje
mislim

to je moguce s manjim profilima do 50-10 postova...
ono preko bi "uništilo" forum... zamislite nestanak desetina topika koje je pokrenuo mali
a da ne govorimo što bi ispalo da ljudi sami sa sobom pricaju
kad nestane njegovih poruka




ima nekih takvih na ovom forumu
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 03/07/2013 : 13:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Eh, ali nema Google...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000