forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 CL 2013/14 madridsko finale Atletico-Real 24.5.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 16/12/2013 : 16:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Barcina sredina ce se teško nositi sa Toureom,Fernandinhom i Silvom.
Naprijed nezgodni Negredo a izmedu svega toga Aguero....koji je uvijek volio trpati protiv Barce.

Barca nema dobru obranu tj. pojedince u obrani,prije bi ih maskirali posjedom ali toga više nema.
Naravno,obrana Citija je isto propusna no zbog negativnog rekorda na Otoku....mislim da bi utakmica u Manchesteru mogla presuditi.

Za Bayern i Arsenal ne znam....Bayern igra riskantno i dovoljna je jedna kontra da sve pode po zlu za njih.
Ocekujem više izjednaceniji dvoboj nego prošle godine.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 17/12/2013 : 17:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Barca ce prolaz osigurati na Etihadu. Ko je gledao City-Arsenal, vidio je sramotno sudenje Martina Atkinsona koji:

-je Arsenalu poništio najmanje jedan gol, a možda cak i dva gola zbog nepostojeceg ofsajda,

-nije dosudio jedanaesterac kod 3:1 kod igranja rukom Zabalete,

-nije iskljucio Yayu Tourea za opasan start nad Giroudom kod 3:1,

-je imao pomocnike koji su u prvom poluvremenu dvaput zaustavili obecavajuce napade Arsenala zbog nepostojeceg ofsajda (Monreal kod 1:1 i Walcott kod 2:1),

-dao faul Cityju koji nije postojao (Nasri pao bez kontakta), a iz akcije koja je uslijedila Silva dao gol za 4:2.


Takvo sudenje City u Evropi nece imati tako da ce ih Barca srediti vec na Etihadu.


Arsenal ce isto tako pasti poprilicno lagano protiv Bayerna obzirom da je Bayern puno jaci nego prošle sezone, a Arsenal u prvoj utakmici protiv Bayerna nece imati vice-kapitena Mikela Artetu koji donosi smirenost i ravnotežu u igri. Pride, Arsenal ima užasno težak raspored u februaru i martu u prvenstvu (Liverpool i United u februaru, Tottenham, Chelsea i City u martu) tako da ce im Liga prvaka biti "višak".

Manchester United ce olešiti Olympiacos, Borussia Dortmund ce proci Ruse, Real ne bi smio imati problema sa Gazpromom baš kao ni Chelsea sa Turcima. Atletico Madrid ce imati zanimljiv okršaj sa Milanom, s tim da prema postojecoj kvaliteti Jorgandžije ne bi smjele imati problema sa rossonerima. Za kraj, PSG ce srediti Apotekare, Zlatan ce se iživljavati na njima.

Potpis.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/12/2013 : 18:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
I zaboravia si dodat da je još jedan razlog zbog kojeg su izgubili 3 promašaja Girouda u rasponu od nekih 10-ak minuta, promašaja iz šanse kakve klasa špica trpa rutinski.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29606 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/12/2013 : 12:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Arsenal - Bayern, Bayern veliki favorit, ali nije ni Arsenal baz šansi

Zenit - Borussia, Nijemci prolaze glatko

Schalke - Real, Real rutinski prolazi

Galatasaray - Chelsea, Chelsea favorit, ali Turci su uvijek neugodni

Bayer Leverkusen - PSG, PSG veliki favorit

Milan - Atletico Madrid, iako je Atletico veliki favorit, Milan može proci

Olympiacos - Manchester United, iako ce Grcima doma faliti dio navijaca, nemaju što izgubiti, i mogli bi ovdje prirediti senzaciju!

Manchester City - Barcelona, ovdje je barca favorit, ali ako se Cityju poklopi može proci, odlucit ce obrana, i jedni i drugi baš nemaju briljantnu obranu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7633 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 18/02/2014 : 07:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
nešto više od 12 sati ostalo je do pocetka nastavka takmicenja u LP...prva utakmica danas i odmah najveci derbi 1/8 finala...barsa vs man. city....do prije 10-15 dana sam s obzirom na formu ekipa davao neku malu prednost cityju...mada u zadnje vrijeme,barsa pocela nešto malo bolje igrati,city nece imati u prvoj utakmici najboljeg igraca aguera......za barsu je bitno sutra dati gol u gostima i da se ne ponovi milan i bayern iz prošle sezone,,,i druga stvar šta bi barsa trebala uraditi,je da ima što veci posjed i da ne da citiju da igra,jer i oni vole posjed lopte...znaci,neki vezni red sa 4 klasicna veznjaka, što barsa skoro nikada ne igra( buskets,xavi,iniesta i cesc) i sa mesijem kao lažnom devetkom i jednim ofanzivnim krilom( najvjerovatnije pedro jer radi veliki presing, za razliku od neymara koji je i bio povrijeden,a i zato što se bolje uklapa u igru kratkih pasova,za razliku od alexisa),žrtvovati jednog ofanzivnog beka ( najvjerovatnije albu) i igrati sa alvešom i adrianom,i po meni uz pikea staviti bartru,koji je viši od mascerana( koji je i upitan za sutra jer je zadobio udarac na treningu),a zna se da su prekidi englezima pa i citiju jedno od jacih oružja,a pogotovo se zna da je to barsi najveca mana...



Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7084 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/02/2014 : 21:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Odlicno 1. pol Arsenala i Bayerna. Na kraju ispade da Arsenal može biti zadovoljniji, ipak je 0:0 bolje od 1:1. Nego nije mi jasno zašto je Alaba pucao penal?

Bojim se da ce 2. pol biti skroz loše, bit ce Arsenalov bunker i sve ce ovisiti o inspiraciji Bayernovih zvijezda.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7084 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/02/2014 : 22:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Razocaravajuca vecer. Kao što sam i predvidio, 2. pol se igrao bunker, a ovaj Bayern se sve više pretvara u Guardiolinu repliku Barcelone od prije 2 godine. Mandžukic katastrofa, nije se sastavio s loptom, a još i žuti uspio pokupit.

Milan- Atletico još jedan bezvezan i nerealan rezultat. Atletico nije imao prave prilike do gola, Milan ispustio svoje prilike, ali cini mi se da ovakav Milan nikad nije bio nemocniji u zadnjih 20 godina.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/02/2014 : 23:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
najjacoj lige ide dobro u LP, ostalima baš i ne
Go to Top of Page

natural_error
Starting Member



Croatia
92 Posts

Member since 21/02/2013

Posted - 20/02/2014 : 01:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send natural_error a Private Message
Cini li se to meni samo ili je penal i crveni karton na Robbenu upitan?
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1352 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 20/02/2014 : 10:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
Za mene je penal neupitan,samo sto bih ja promenio ovo pravilo "penal+crveni karton".
Nekako mi deluje kao suvise ostra kazna,dovoljno bi bilo penal i zuti.
Go to Top of Page

natural_error
Starting Member



Croatia
92 Posts

Member since 21/02/2013

Posted - 20/02/2014 : 11:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send natural_error a Private Message
Meni se cinilo da prije faula Robben ide donom na loptu, pa zato mislim da nije penal. A ako i je, crveni karton je totalna glupost.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7874 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/02/2014 : 12:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Razocaravajuca vecer. Kao što sam i predvidio, 2. pol se igrao bunker, a ovaj Bayern se sve više pretvara u Guardiolinu repliku Barcelone od prije 2 godine. Mandžukic katastrofa, nije se sastavio s loptom, a još i žuti uspio pokupit.

Milan- Atletico još jedan bezvezan i nerealan rezultat. Atletico nije imao prave prilike do gola, Milan ispustio svoje prilike, ali cini mi se da ovakav Milan nikad nije bio nemocniji u zadnjih 20 godina.

Ne bi se nikako složio, Mandukic je igrao isto kao uvijek, vreba u 16 metara, bori se za poziciju, ide na moguce odbijance i vrši presing na golmana i obranu. Nekoliko centaršuteva je bilo jako blizu da produ do njega i da su prošli on bi to uredno strpao i onda bi se pricalo o genijalnoj partiji, no tako je to kod igraca takvog tipa.... tanka je granica izmedu katastrofalne i genijalne partije za one koji to ne kuže... Žuti je pokupio kretenski jer je budala, a i crveni mu se smješio jer je nastavio i u drugom pol. da prica sa sucem pa vjerujem da je i to jedan od razloga što ga je guardiola izvadio.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/02/2014 : 12:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

najjacoj lige ide dobro u LP, ostalima baš i ne


Neznam bas, dva engleska kluba su izgubila kod kuce.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7874 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/02/2014 : 13:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
...a da mi je neko rekao da ce mi ikad biti žao Milana, reko bi mu da je blesav.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7084 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/02/2014 : 16:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Razocaravajuca vecer. Kao što sam i predvidio, 2. pol se igrao bunker, a ovaj Bayern se sve više pretvara u Guardiolinu repliku Barcelone od prije 2 godine. Mandžukic katastrofa, nije se sastavio s loptom, a još i žuti uspio pokupit.

Milan- Atletico još jedan bezvezan i nerealan rezultat. Atletico nije imao prave prilike do gola, Milan ispustio svoje prilike, ali cini mi se da ovakav Milan nikad nije bio nemocniji u zadnjih 20 godina.

Ne bi se nikako složio, Mandukic je igrao isto kao uvijek, vreba u 16 metara, bori se za poziciju, ide na moguce odbijance i vrši presing na golmana i obranu. Nekoliko centaršuteva je bilo jako blizu da produ do njega i da su prošli on bi to uredno strpao i onda bi se pricalo o genijalnoj partiji, no tako je to kod igraca takvog tipa.... tanka je granica izmedu katastrofalne i genijalne partije za one koji to ne kuže... Žuti je pokupio kretenski jer je budala, a i crveni mu se smješio jer je nastavio i u drugom pol. da prica sa sucem pa vjerujem da je i to jedan od razloga što ga je guardiola izvadio.


Katastrofa je možda gruba rijec za jednog pojedinca u tako savršenom stroju kakav je Bayern, ali je sinoc baš izgledao odsjecen od ostatka momcadi, pa je ispalo da je igrao ispod razine cijele ekipe. Kod Bayerna se to toliko u igri i ne osjeti, ali sam ga baš pratio cijelo vrijeme i nije mi izgledao ni nešto agresivno. Uglavnom utakmica za zaborav što se njega tice.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/02/2014 : 19:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Nitko nije doma dobio..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/02/2014 : 00:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
se samo dobio, nego niti jedan domacin nije osvojio bod, pa cak niti zabio gol!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7633 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 21/02/2014 : 09:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

najjacoj lige ide dobro u LP, ostalima baš i ne


izgleda da ce španija imati u cetvrtfinalu 3 od 3 dok bi englezi i njemci koji sad imaju po 4 predstavnika mogli ostati sa po 2(ako united,celzi i bvb ne bi kiksali)...
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 22/02/2014 : 01:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Pogledati moju prognozu iz decembra i vidjeti jesam li sta promasio za prva 4 para.

Potpis.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 22/02/2014 : 08:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

Pogledati moju prognozu iz decembra i vidjeti jesam li sta promasio za prva 4 para.







In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8206 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 22/02/2014 : 08:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message

Do najsitnijeg detalja.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7874 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/02/2014 : 10:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

Pogledati moju prognozu iz decembra i vidjeti jesam li sta promasio za prva 4 para.

Kapa doli, jedino se ne bi složio da je Bayern puno jaci nego lani...rekao bi puno dosadniji zahvaljujuci "ubojici svega lijepog u nogometu" guardioli.

... i sad znam zašto guardiola ne voli krossa, taj ustvari ponekad i puca na gol.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/02/2014 : 12:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ako je ubojica zato sto ubije protivnickuz ekipu i ne da joj mrvicu sanse, onda si u pravu
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7874 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/02/2014 : 13:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

ako je ubojica zato sto ubije protivnickuz ekipu i ne da joj mrvicu sanse, onda si u pravu

Ovdje niko nije u pravu, ovdje se radi o ukusima. Ako ti možeš uživati u "ja tebi, ti meni loptu 100 puta na dva metra", samo daj... ja sam utakmicu ugasio po ure prije kraja.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/02/2014 : 14:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ne radi se tu o okusu
objektivno je da je ovaj bayern stroj i da smelje protivnika ne ostavljajuci im šanse
da li se tebi svidja ili ne, to je druga stvar
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000