forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Smrtnost i kolekcionarstvo?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

zlatko900
Average Member

942 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 07/08/2013 : 22:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
Samo mi na zadnjem ispracaju nesmije biti neki stripoljubac,jer ako vidi blekove od 128-240, "zarobljenici crvene veštice", "žive mumije", "ruka pomirenja", "zagor prica", "put do smaragda", "tajna zlatnog rudnika", "odrešene ruke", "zarobljenik žutog gavrana", "kameni most", "leteci zmaj", "banda maskiranih" i još nekoliko odabranih primjeraka kako se spremaju da postanu pepeo-mogao bi infarkt da doživi. A jebote-koja morbidna tema. Umjesto da se veselimo životu i uživamo dok možemo i koliko možemo mi razglabamo o zadnjem ispracaju.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 07/08/2013 : 23:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Ma nije morbidna tema. Ajd zamisli... imaš tamo 95 godina, ležiš, cekaš da dode po tebe, a ti si kratiš vrijeme jednom salatom od Zlatne serije, odnosno citaš/listaš "Zagor prica..." (ili što vec želiš) i prisjecaš se gdje si i tko si bio kad si prvi puta to citao... lijepa smrt... sa smješkom odeš na drugi svijet...

jebote... kad malo bolje promislim, ovo jest morbidna tema... kljuc!
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 08/08/2013 : 00:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Morbidna tema?

Ma joook;) Zjbvš!!!

Uostalom, dok jednom ne smrkne, drugom ne svane: otkad je sveta i veka, tako je bilo, i bice.

Piši propalo!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37805 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/08/2013 : 00:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

bas citam Ubojicu 8)

on bi nasao pravi komentar :DD




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/08/2013 : 02:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Ma nije morbidna tema. Ajd zamisli... imaš tamo 95 godina, ležiš, cekaš da dode po tebe, a ti si kratiš vrijeme jednom salatom od Zlatne serije, odnosno citaš/listaš "Zagor prica..." (ili što vec želiš) i prisjecaš se gdje si i tko si bio kad si prvi puta to citao... lijepa smrt... sa smješkom odeš na drugi svijet...

jebote... kad malo bolje promislim, ovo jest morbidna tema... kljuc!



Ni slucajno kljucic. Nitko ovdje nije sv Petar. On ce gore to pozakljucavati, i nas, kad dodemo na nebeski forum.
I jel opet sve pocelo s mojim faraonskim prohtjevima, pa se svima dopalo o tome, a?
I obecana mi je lego piramidica. Za mene i moj accesorajz.
Vi smislite svoj vlastiti originalni pokop, ispracaj i pocinak.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/08/2013 : 07:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by ned_lynx

Morbidna tema?

Ma joook;) Zjbvš!!!

Uostalom, dok jednom ne smrkne, drugom ne svane: otkad je sveta i veka, tako je bilo, i bice.



potpuno tacno

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/08/2013 : 16:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by zlatko900

Što prije covjek postane svjestan da jednoga dana mora otici-to mu prije postane skoro i svejedno. Mene je jedino strah da me ne zakopaju,a ja tamo dolje na dubini dva metra-oživim. Zato je kremiranje najsigurnije-nema povratka. A samnom ce da zapale i pedesetak najdražih mi stripova,a sa ostalima neka rade šta hoce (ako budu poštivali moju zadnju želju). I zato-radi kao da ceš sutra umrijeti,a živi kao da ceš živjeti još sto godina...


Strah da ne oživiš u sanduku. To mi nikada nije palo na pamet pa sam sada i ja pomalo zabrinut.
Evo da ti uzvratim, postoji mogucnost i da se probudiš baš prije nego što stisnu dugme za paljenje pa razmisli o tome.
Nije mi baš jasno šta ce ti stripovi?

Vece je zlo probuditi se dolje i biti potpuno nemocan,a svjestan, nego shvatiti da goriš-tada je gotovo. A stripovi-pa samo najdražih pedesetak koji su me pratili od malih nogu,pa do zadnjeg dana-neka idu samnom. Nešto kao neka životna simbolika...


Faraonski.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

942 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 08/08/2013 : 22:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
Halooo,ajmo o ljepšim stvarima. Priprema se neko nevrijeme. Ima li ljepše prirodne pojave od nevremena usred ljeta??? Kad se nakon dana i dana vrucine i sparine skupe oblaci sa svih strana,zapuše vjetar,dode osvježenje, pogledaš u nebo-a ono nema kakvih oblaka nevidiš,pa još kad munje pocnu sijevati zajedno sa vjetrom... jaooo koji ugodaj...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/08/2013 : 23:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

Halooo,ajmo o ljepšim stvarima. Priprema se neko nevrijeme. Ima li ljepše prirodne pojave od nevremena usred ljeta??? Kad se nakon dana i dana vrucine i sparine skupe oblaci sa svih strana,zapuše vjetar,dode osvježenje, pogledaš u nebo-a ono nema kakvih oblaka nevidiš,pa još kad munje pocnu sijevati zajedno sa vjetrom... jaooo koji ugodaj...



Moze. Uklapa se u temu jer kazu da bi moglo biti i pogibeljno kad pocme
i rasturi stabla i krovove i tko zna kako ce biti jer je moguca pijavica..
Od sada pa nadalje svaki post pisite kao da vam je oporuka, posljednja zelja. Luda voznja zapocinje

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 08/08/2013 23:33:42
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/08/2013 : 23:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
nemaš se cega bojat,vreme leti svi cemo umreti

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/08/2013 : 00:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
moram oporucno ostaviti nekom od povjerenja lozinke, pa kad odem na daleeeki put zaduziti tu osobu da povremeno oko ponoci napise neki "zagrobni" post .. Samnom nikad nitko nece biti na cistu- ima li me ili me nema.
Pa kad sam vec ovdje isfurala koju godinu kao muskarac, pis of kejk je
pisati zagrobne postove.
Mene nece nitko zbog ovako neceg u bananu poslati na koji dan?
Mozda i bi da nema straha poslije poc lec i osluskivati zvukove i sjenke na zidu.. jesam ja ili moje prikazanje.
Se ovo moze sluzbeno okarakterizirati kao zastrasivanje?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 09/08/2013 : 00:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Optimisticno predskazanje, @lwoode; Pijavica, o kojoj govori @Just_Charlie, nece, sama po sebi, biti uzrok rastura stabala i krovova naših domova, vec, teškom mukom sakupljenih, strip kolekcija!

Ipso facto, smrt je irelevantna.

Piši propalo!
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

942 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 09/08/2013 : 02:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
Pa cisto sumnjam da cu imati za cime žaliti kad jednoga dana odem. A kad ce to biti-danas,sutra ili za 50-ak godina-tako mi je potpuno svejedno. A ko ostane iza mene-eeeh,možda cu ja njemu u sobu dolaziti.... Pogotovo to treba imati na pameti kad je ovakvo neko slicno nevrijeme,jer sad se zna da je to ovdje niže potpisanom najljepše (ne)vrijeme. Svaki šum,svaki vjetar,povjetarac-treba se zapitati-dali je to vjetar ili je netko u sobi.....
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

942 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 09/08/2013 : 02:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
Pijavica??? Odmah mi pade napamet jedan stariji film, mislim da se zove "Twister". Naci se u epicentru takvog tornada-mora da je to nešto je...dobro, ludo i nezaboravno. A narocito nezaboravno. Volim u jeku nevremena naletjeti na neku osobu koja je inace bahata,ohola i samodopadna,pa da joj vidim strah u ocima. Tada me samo zanima dali shvata kako su ljudi ustvari maleni,sitni i nemocni pred velicanstvenom snagom prirode.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000