forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Nemir u duši
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 07/08/2013 : 21:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message
Vratio se s posla,nešto pojeo,malo odmorio,ukljucio komp i ..
Stripovi.com .. not responding.

Mislio sam da nisam ovisnik o netu, ali mi baš nije bilo svejedno.
Pogledam na http://websitedownrightnow.com/, vidim da ne umišljam.
Otišao na darkwood sajt,vidim nema tamo nikakve obavijesti.

Probam Fibra.hr, vidim i ona down.
Onda sam se malo smirio, vjerojatno Šunjic radi neki updejt.


Uglavnom,nakon dugo vremena sam se iznenadio sam sebi.
Zanimljivo koliko se covjek veže uz neke stvari i koliko se uznemiri kad ti dirnu u neku rutinu ( makar i tako životno sporednu poput omiljene web stranice ).

Kao rezime svega, long live stripovi.com !


----------
Trenutacno se sluša: Joan Baez - Diamonds And Rust

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/08/2013 : 21:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
nemir... drama... pih... da mi je znati kako se osjecaš kada ti Facebook zašteka..?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/08/2013 : 21:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sunjic radi apdejt potrosnje erdingera na moru, ali i ja redovito pogledam sajt, pa me tvoj naziv topica privukao:) ovaj put je vjerojatno bila rijec o nekom kracem prekidu na hostingu, srecom nisam primijetio jer bi se vjerojatno iznervirao:) ali da, i ja sam ovisan o stripovi.com, vec sam prestao pokusavati se skinuti:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

942 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 07/08/2013 : 21:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
Meni se to prošle godine jednom dogodilo. Trajalo je par sati,ali taman dovoljno da mi pobjegnu aukcije na koje sam bacio oko. Odmah nazvao kolegu koji je isto na stripovi.com, ali je radio i nije mogao da mi pomogne,a dok je uhvatio priliku-vec se normaliziralo stanje.
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 07/08/2013 : 21:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

nemir... drama... pih... da mi je znati kako se osjecaš kada ti Facebook zašteka..?




Ne koristim ga, jedna online droga je previše !


----------
Trenutacno se sluša: Awolnation - Sail
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/08/2013 : 21:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Dosla s posla, uz pripremu rucka upalila komp i ..ostatak price isti..
samo, vec sam navikla da je to kratko stanje i za pol ure sve je opet u redu. Uspjesno izbjegnuta ovisnicka groznica, i intervencija GSS-a koju bih pozvala da tako nije.
Moja podrska autoru topica, ma sta god neki ne zeljeli priznati sebi i ostalima i pravili se face.

Ne vjerujem da su mnogi od vas svjedocili logirani, onlajn dakle,kako u pepeo i prah, pritiskom na par tipkica nestaje nesto u sto ste ulozili 10 000 postova sebe.
Nakon toga, pis of kejk je priznati da neko mjesto volis. i da ti venama tece..

I da, ja nisam ovisnik o forumu, to je moj stil zivota. I sta mi ko moze.
Zgrazati se?
Pliz..pogled u ogledalo, molim. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/08/2013 : 22:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ma nemoguce da je bilo down, pa cijelo vrijeme sam više-manje tu... Neki valjda od napada vrucine i paranoje vec umišljaju da je stranica dolje.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37805 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/08/2013 : 22:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

tamo negdje izmedju 18.00 i 18.30 nije radilo

posto nije ni odcitao do kraja stranicu - neka crna mrlja/linija je bila pri posljednjem topicu, prekrivala naslov, a svejedno sam kliknuo, pa sam tako pomislio da sam ja nesto zabrijao :s



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 07/08/2013 : 23:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Kada otvorim browser, forum je prvi bookmark na koji kliknem i tako vec godinama...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 07/08/2013 : 23:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Kada otvorim browser, forum je prvi bookmark na koji kliknem i tako vec godinama...



Da, i mene je uhvatilo... bookmark, koji se redovito klika... još uvijek ne mogu znanstveno pojasniti neodoljivu privlacnost ovog foruma... : )
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4093 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 07/08/2013 : 23:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
Uhhhh,ja mislio da je samo kod mene!!!
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 08/08/2013 : 00:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message
quote:

I da, ja nisam ovisnik o forumu, to je moj stil zivota.


Nekad je teško razlikovati jer imaju dosta slicnu pojavnost, osim toga "stil života" je mnogim ljudima eufemizam za potpuno prazan i dosadan život i siromaštvo duha (govorim generalno, da se ne osjetiš prozvanom :)), obicno se takvi ljudi prepoznaju po nekim iracionalnim obrascima ponašanja, npr. da se vidjeti dosta ljudi koji svakodnevno provode po nekoliko sati na forumu i išcitavaju neke teme više puta, iskopavaju redovno teme stare 10 godina pa citaju od pocetka do kraja, ama baš svaki novi post na forumu procitaju, ili jednostavno ubijaju vrijeme stalno kliktajuci na F5 u išcekivanju novih postova.

Ovisnost je po meni kad covjekov normalni život trpi zbog foruma, npr. kada covjek i pored dovoljno životnih obaveza redovno osjeca neodoljivu potrebu da baci pogled na forum, kada dobija neuroticni napad ako mu se stranica ne otvori ili ne može da se uloguje pa u roku od 5 minuta pokuša nekoliko desetina puta da se uloguje, na kraju udara tastaturu i sl.

Forum kao stil života je meni shvatljiv samo ako je covjek potpuno posvecen tematici foruma i aktivno ucestvuje u razmjeni znanja, a istovremeno njegov forumski život lišen negativnih sporednih efekata poput gore nabrojanih.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.

Edited by - Dranki on 08/08/2013 01:01:47
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/08/2013 : 00:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Dranki

quote:

I da, ja nisam ovisnik o forumu, to je moj stil zivota.


Nekad je teško razlikovati jer imaju dosta slicnu pojavnost, osim toga "stil života" je mnogim ljudima eufemizam za potpuno prazan i dosadan život i siromaštvo duha, obicno se takvi ljudi prepoznaju po nekim iracionalnim obrascima ponašanja, npr. da se vidjeti dosta ljudi koji svakodnevno provode po nekoliko sati na forumu i išcitavaju neke teme više puta, iskopavaju redovno teme stare 10 godina pa citaju od pocetka do kraja, ama baš svaki novi post na forumu procitaju, ili jednostavno ubijaju vrijeme stalno kliktajuci na F5 u išcekivanju novih postova.

Ovisnost je po meni kad covjekov normalni život trpi zbog foruma, npr. kada covjek i pored dovoljno životnih obaveza redovno osjeca neodoljivu potrebu da baci pogled na forum, kada dobija neuroticni napad ako mu se stranica ne otvori ili ne može da se uloguje pa u roku od 5 minuta pokuša nekoliko desetina puta da se uloguje, na kraju udara tastaturu i sl.



Dobar pokušaj... gramaticki ispravno... puno velikih rijeci ("eufemizam", "iracionalni obrasci ponašanja" i slicno), ali hipoteza i zakljucak su ti skroz pogrešni...

Popravi to i pokušaj ponovno...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/08/2013 : 01:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Dranki

quote:

I da, ja nisam ovisnik o forumu, to je moj stil zivota.


Nekad je teško razlikovati jer imaju dosta slicnu pojavnost, osim toga "stil života" je mnogim ljudima eufemizam za potpuno prazan i dosadan život i siromaštvo duha (govorim generalno, da se ne osjetiš prozvanom :)), obicno se takvi ljudi prepoznaju po nekim iracionalnim obrascima ponašanja, npr. da se vidjeti dosta ljudi koji svakodnevno provode po nekoliko sati na forumu i išcitavaju neke teme više puta, iskopavaju redovno teme stare 10 godina pa citaju od pocetka do kraja, ama baš svaki novi post na forumu procitaju, ili jednostavno ubijaju vrijeme stalno kliktajuci na F5 u išcekivanju novih postova.

Ovisnost je po meni kad covjekov normalni život trpi zbog foruma, npr. kada covjek i pored dovoljno životnih obaveza redovno osjeca neodoljivu potrebu da baci pogled na forum, kada dobija neuroticni napad ako mu se stranica ne otvori ili ne može da se uloguje pa u roku od 5 minuta pokuša nekoliko desetina puta da se uloguje, na kraju udara tastaturu i sl.


ja bih prije ovdje prepoznala fejs slucaj jer na fejsu doista bas svatko moze imati profil. Za forum treba imati OO..-nisu oci jer si izlozen pogledima na koje ne mozes utjecati svojim postavkama privatnosti, niti administrirati pozeljne i podobne sugovornike..

quote:
Originally posted by Dranki
Forum kao stil života je meni shvatljiv samo ako je covjek potpuno posvecen tematici foruma i aktivno ucestvuje u razmjeni znanja, a istovremeno njegov forumski život lišen negativnih sporednih efekata poput gore nabrojanih.


Forum je stil zivota. Svaki bedak moze imati profil na fejsu.
I prciti usne i sisati dekolte ili plocice fotkati ispred ogledala u wc-u.
I lajkati fotkice peseka i mucica bez da progovoris. I kopi pejstati narodne mudrosti i citate mudraca, ali pri tom ne pokazujes da si i sam vjest u bilo cemu osim lajkanju i kopi pejstanju. Da, forum je stil zivota, sa stilom. Forum sa smislom. Forum je izazov.

A ja sam previse lijena i nemam vremena da imam i odrzavam svoj blog pa mi je forum stil zivota, a brige umjesto mene brinu admin i moderatori, uostalom. Umjesto mene. Ja sam rak samac koji je uselio u puzevu kucicu.
I tak to..


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 08/08/2013 01:54:19
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/08/2013 : 02:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
I ja sinoc im'o slican nemir u dusi ... Otvorim frizider, pa onda vidim da nema ni jednog piva unutra!
Zamalo me infarkt nije strefio.

:(

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 08/08/2013 : 03:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

I ja sinoc im'o slican nemir u dusi ... Otvorim frizider, pa onda vidim da nema ni jednog piva unutra!
Zamalo me infarkt nije strefio.
:(



...i onda? votka?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/08/2013 : 03:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Na zalost, nisam im'o votke niti niceg drugog ... jadna je to noc bila, prijatelji moji.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 08/08/2013 : 04:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Na zalost, nisam im'o votke niti niceg drugog ... jadna je to noc bila, prijatelji moji.



"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7794 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 08/08/2013 : 07:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Prije par dana sajt nije radio od 6 (možda i ranije) do 10 ujutro.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12609 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 08/08/2013 : 09:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

nemir... drama... pih... da mi je znati kako se osjecaš kada ti Facebook zašteka..?



Vidio sam jednom jednu devojku koja nije mogla da se logira na Facebook (zaboravila password) i gotovo dobila nervni slom. Zvala je prijateljicu i pocela vrištati, pa se onda gotovo rasplakala itd. ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 08/08/2013 09:18:07
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 08/08/2013 : 10:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
nemir u duši mi u posljednje vrijeme izaziva novi prijedlog Zakona o radu.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/08/2013 : 12:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by panzer
Vidio sam jednom jednu devojku koja nije mogla da se logira na Facebook (zaboravila password) i gotovo dobila nervni slom. Zvala je prijateljicu i pocela vrištati, pa se onda gotovo rasplakala itd. ...


Ja sam cuo sa su se i neke cure ubile zbog toga... Doduše zbog negativnih lajkova ili mobbinga preko fejsa. Žalosno, al istinito.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

942 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 08/08/2013 : 22:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Dranki

quote:

I da, ja nisam ovisnik o forumu, to je moj stil zivota.


Nekad je teško razlikovati jer imaju dosta slicnu pojavnost, osim toga "stil života" je mnogim ljudima eufemizam za potpuno prazan i dosadan život i siromaštvo duha (govorim generalno, da se ne osjetiš prozvanom :)), obicno se takvi ljudi prepoznaju po nekim iracionalnim obrascima ponašanja, npr. da se vidjeti dosta ljudi koji svakodnevno provode po nekoliko sati na forumu i išcitavaju neke teme više puta, iskopavaju redovno teme stare 10 godina pa citaju od pocetka do kraja, ama baš svaki novi post na forumu procitaju, ili jednostavno ubijaju vrijeme stalno kliktajuci na F5 u išcekivanju novih postova.

Ovisnost je po meni kad covjekov normalni život trpi zbog foruma, npr. kada covjek i pored dovoljno životnih obaveza redovno osjeca neodoljivu potrebu da baci pogled na forum, kada dobija neuroticni napad ako mu se stranica ne otvori ili ne može da se uloguje pa u roku od 5 minuta pokuša nekoliko desetina puta da se uloguje, na kraju udara tastaturu i sl.


ja bih prije ovdje prepoznala fejs slucaj jer na fejsu doista bas svatko moze imati profil. Za forum treba imati OO..-nisu oci jer si izlozen pogledima na koje ne mozes utjecati svojim postavkama privatnosti, niti administrirati pozeljne i podobne sugovornike..

quote:
Originally posted by Dranki
Forum kao stil života je meni shvatljiv samo ako je covjek potpuno posvecen tematici foruma i aktivno ucestvuje u razmjeni znanja, a istovremeno njegov forumski život lišen negativnih sporednih efekata poput gore nabrojanih.


Forum je stil zivota. Svaki bedak moze imati profil na fejsu.
I prciti usne i sisati dekolte ili plocice fotkati ispred ogledala u wc-u.
I lajkati fotkice peseka i mucica bez da progovoris. I kopi pejstati narodne mudrosti i citate mudraca, ali pri tom ne pokazujes da si i sam vjest u bilo cemu osim lajkanju i kopi pejstanju. Da, forum je stil zivota, sa stilom. Forum sa smislom. Forum je izazov.

A ja sam previse lijena i nemam vremena da imam i odrzavam svoj blog pa mi je forum stil zivota, a brige umjesto mene brinu admin i moderatori, uostalom. Umjesto mene. Ja sam rak samac koji je uselio u puzevu kucicu.
I tak to.. Ovo mi zvuci kao da su sve lade potonule. Kao ono-ma baš me briga za sve,u kucici sam i nije me briga šta se oko mene dogada...



Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/08/2013 : 23:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

Ovo mi zvuci kao da su sve lade potonule. Kao ono-ma baš me briga za sve,u kucici sam i nije me briga šta se oko mene dogada...




tvoje je pravo da ti zvuci kako god hoces.
Ja svojim ladama kormilarim u stvarnom zivotu, uopce se u virtualnom ne zelim zamarati da to i dokazujem i da zvucim kako bi nekom pasalo.
Uostalom, uopce se time ne zamaram na taj nacin ni u stvarnom zivotu.
U njemu sam rak samac koji ima vlastitu kucicu. I upravo sam provirila iz nje da se ovdje opustim, a ne da ju ovdje gradim.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

942 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 09/08/2013 : 02:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
Šta jest-jest, pošteno. Jako dobro da covjek ima svoj stav i kriterije,pa kome paše-u redu,a kome nepaše-nek se nosi...
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 27/08/2013 : 07:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
Sinoc mi "crko" internet pa sam malo sjedio sa porodicom.
Fini neki ljudi...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000