forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gaming Center + PAN POSTERI
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 21/08/2013 : 18:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
onda si trebal odmah naglasiti da je ovo tema za vas pet slovenaca na forumu jer su ti ostali predaleko!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/08/2013 : 20:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

onda si trebal odmah naglasiti da je ovo tema za vas pet slovenaca na forumu jer su ti ostali predaleko!



opet pricaš gluposti. Tema nije samo za 5 slovenaca nego je tema otvorena za sve, jer takav muzej o kojemu ja pricam bi bio u Sloveniji ali ljudi mogu se uclaniti u to društvo (koje bi rukovodilo sa muzejem) iz citavog svijeta a ne samo iz Slovenije. Kužiš sad?
Isto tako cemo sakupljati ovakve board games (stolne igre) iz citavog svijeta i ne samo iz Slovenije.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46598 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/08/2013 : 20:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by dosada

kao kak sam rekel, bolje da nisi niš objašnjaval. Ne znam odakle ti padaju ovakve glupsoti na pamet ali ne želim ni znati. Samo se nadam da jednog dana to ne zadesi i mene, valjda ne bu!



koji kurac je važno šta si ti "rekel" i šta je tebi važno. Ako te tema ne zanima, ako te ne zanima šta imam ja za reci, crta, kloni se mene odnosno mojih topika.
Skroz si prisutan na mojim topicima. Zar nisi rekao kako se povlaciš sa foruma a još si tu!??
Valjda mogu ja u svojim topicima otvarati teme koje MENE zanimaju a što tebe ne zanima , ma boli me za tebe, razumiješ ti to?

Inace svima kojima je ova tema smiješna, nemam pojma zašto bi Muzej igara bio smiješan.
Postoje jako stare igre, kojih se ljudi više ni ne sjecaju, neke od njih imaju cak dosta visoke cijene n aaukcijama, u svijetu postoje kolekcionari ovakvih društvbenih igara (npr Quentin Tarantino je jedan od njih) a neki cak sakupljaju Fliper automate, Juke Box, game boy igrice (Nintendo).....i mene osobno takve stvari više zanimaju od oružja npr, pa ako bi postojao negdje neki muzej Flipera, društvenih igara itd,....ja bi takvo mijesto sto puta radije posjetio nego neki muzej oružja, uniformi, granata,....a uvijek naletim samo na takve muzeje, koji su mi skroz bezvezni. Inace posjetio sam i neke razstave Kinder Figurica koje su bile u jednom Hotelu npr,...i jako mi je bilo zanimljivo.
A ljudi kao ovaj dosada misle kako treba svaki muzej biti jednak (uniforme, granate, oružje,....) ma bez veze.
Što nema muzej stripova?
Olovnih vojnika?
Lego kocaka? Štrumfova? Nakita? Albuma sa samoljepljivm slicicama? Porcelanastih figurica? Satova? Muzickih instrumenata? Razglednica?

A sve sami muzeji od drugog svijetskog rata!
A ako bi netko htio sakupiti i izložiti društvene igre, a cak organizirati neki turnir u Risk-u npr, SACUVAJ BOŽE!

Bolje da svi sto puta idemo u muzej gledati nekakve maceve i helebarde iz 15 stoljeca....



pa i to je zanimljivo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/08/2013 : 20:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by dosada

kao kak sam rekel, bolje da nisi niš objašnjaval. Ne znam odakle ti padaju ovakve glupsoti na pamet ali ne želim ni znati. Samo se nadam da jednog dana to ne zadesi i mene, valjda ne bu!



koji kurac je važno šta si ti "rekel" i šta je tebi važno. Ako te tema ne zanima, ako te ne zanima šta imam ja za reci, crta, kloni se mene odnosno mojih topika.
Skroz si prisutan na mojim topicima. Zar nisi rekao kako se povlaciš sa foruma a još si tu!??
Valjda mogu ja u svojim topicima otvarati teme koje MENE zanimaju a što tebe ne zanima , ma boli me za tebe, razumiješ ti to?

Inace svima kojima je ova tema smiješna, nemam pojma zašto bi Muzej igara bio smiješan.
Postoje jako stare igre, kojih se ljudi više ni ne sjecaju, neke od njih imaju cak dosta visoke cijene n aaukcijama, u svijetu postoje kolekcionari ovakvih društvbenih igara (npr Quentin Tarantino je jedan od njih) a neki cak sakupljaju Fliper automate, Juke Box, game boy igrice (Nintendo).....i mene osobno takve stvari više zanimaju od oružja npr, pa ako bi postojao negdje neki muzej Flipera, društvenih igara itd,....ja bi takvo mijesto sto puta radije posjetio nego neki muzej oružja, uniformi, granata,....a uvijek naletim samo na takve muzeje, koji su mi skroz bezvezni. Inace posjetio sam i neke razstave Kinder Figurica koje su bile u jednom Hotelu npr,...i jako mi je bilo zanimljivo.
A ljudi kao ovaj dosada misle kako treba svaki muzej biti jednak (uniforme, granate, oružje,....) ma bez veze.
Što nema muzej stripova?
Olovnih vojnika?
Lego kocaka? Štrumfova? Nakita? Albuma sa samoljepljivm slicicama? Porcelanastih figurica? Satova? Muzickih instrumenata? Razglednica?

A sve sami muzeji od drugog svijetskog rata!
A ako bi netko htio sakupiti i izložiti društvene igre, a cak organizirati neki turnir u Risk-u npr, SACUVAJ BOŽE!

Bolje da svi sto puta idemo u muzej gledati nekakve maceve i helebarde iz 15 stoljeca....



pa i to je zanimljivo



pa je ali u Sloveniji ima pun k...c ovakvih stvari a ništa drugo. Ono vidio si jedan muzej, vidio si sve...
Mogu ti sada nabrojiti gdje sam sve vidio "svu tu opremu" jer imamo milijon zamkova i svaki onda to restavrira. Imamo toga toliko, da se može citava nacija naoružati tome, budemo li napadnuti....recimo u Ljubljani ima i restauran (Jurman-možda si cak bio tamo, jer je to blizu tvoje tetke, na Fužinama) koji ima unutra neke vitezove itd....
Mislim cemu su svi muzeji jedno te isti....po novinama vidim toliko kolekcionara, koji svoje kolekcije nemaju gdje pokazati, pa ih onda pokazivaju putem novina npr, a sakupljaju puno toga. Baš sam prije par dana citao kako netko ima jednu od najvecih kolekcija kutija sa šibicama,....što se ovakvom covjeku ne omoguci, da mu opština daje neki prostor, pa da on tu kolekciju pokaže svima onima koje to zanima.
A slicnih kolekcionara ima puno, a nitko ne zna za njih......

Edited by - 1Euro on 21/08/2013 20:59:49
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46598 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/08/2013 : 21:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
normalno da san bia u Jurmana. više puta. a bija san i po dvorcima/zamkovima

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/08/2013 : 22:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

normalno da san bia u Jurmana. više puta. a bija san i po dvorcima/zamkovima



pa onda znaš o cemu pricam,....jeste zanimljivo to ali neka naprave neki ogroman muzej i sve to lijepo razstave na jednom mijestu a kod drugih muzeja neka pokažu neke druge stvari. A tako svako selo ima po neki mac a sveukupno nemaš šta vidjeti.
Da samo znaš koliko muzeja "fura SOŠKU FRONTU", ima puno i kolekcionara koji imaju svoje muzejeve po kucama itd,...umjesto da naprave neki ogromni muzej (pošto je Soška Fronta bila najveca GORSKA bitka u povjesti) i to lijepo predstave i nama i turistima. Tako jedni drugima prave konkurenciju a imaju jednake stvari....znaci umjesto 50 jednakih muzeja na temu Soške Fronte mogli su se dogovoriti i napraviti 50 RAZLICITIH muzeja za svaki okus nešto. Ako se plaše da bi neki muzejevi bili bolje posjecivani dok drugi manje, mogli su prodavati ZAJEDNICKE karte, npr kupiš 10 karata u paketu za 10 muzejeva.
Ma sve se može napraviti ako se ima neku viziju.....
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/08/2013 : 23:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by dosada

kao kak sam rekel, bolje da nisi niš objašnjaval. Ne znam odakle ti padaju ovakve glupsoti na pamet ali ne želim ni znati. Samo se nadam da jednog dana to ne zadesi i mene, valjda ne bu!



koji kurac je važno šta si ti "rekel" i šta je tebi važno. Ako te tema ne zanima, ako te ne zanima šta imam ja za reci, crta, kloni se mene odnosno mojih topika.
Skroz si prisutan na mojim topicima. Zar nisi rekao kako se povlaciš sa foruma a još si tu!??
Valjda mogu ja u svojim topicima otvarati teme koje MENE zanimaju a što tebe ne zanima , ma boli me za tebe, razumiješ ti to?

Inace svima kojima je ova tema smiješna, nemam pojma zašto bi Muzej igara bio smiješan.
Postoje jako stare igre, kojih se ljudi više ni ne sjecaju, neke od njih imaju cak dosta visoke cijene n aaukcijama, u svijetu postoje kolekcionari ovakvih društvbenih igara (npr Quentin Tarantino je jedan od njih) a neki cak sakupljaju Fliper automate, Juke Box, game boy igrice (Nintendo).....i mene osobno takve stvari više zanimaju od oružja npr, pa ako bi postojao negdje neki muzej Flipera, društvenih igara itd,....ja bi takvo mijesto sto puta radije posjetio nego neki muzej oružja, uniformi, granata,....a uvijek naletim samo na takve muzeje, koji su mi skroz bezvezni. Inace posjetio sam i neke razstave Kinder Figurica koje su bile u jednom Hotelu npr,...i jako mi je bilo zanimljivo.
A ljudi kao ovaj dosada misle kako treba svaki muzej biti jednak (uniforme, granate, oružje,....) ma bez veze.
Što nema muzej stripova?
Olovnih vojnika?
Lego kocaka? Štrumfova? Nakita? Albuma sa samoljepljivm slicicama? Porcelanastih figurica? Satova? Muzickih instrumenata? Razglednica?

A sve sami muzeji od drugog svijetskog rata!
A ako bi netko htio sakupiti i izložiti društvene igre, a cak organizirati neki turnir u Risk-u npr, SACUVAJ BOŽE!

Bolje da svi sto puta idemo u muzej gledati nekakve maceve i helebarde iz 15 stoljeca....



Euro, hajmo komunikaciju svesti na uljudnu razinu ok?
Nema potrebe za grubim rijecima.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/08/2013 : 13:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
i Aleš kad se otvara muzej "revolucije"?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/08/2013 : 13:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

i Aleš kad se otvara muzej "revolucije"?



Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/08/2013 : 14:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/08/2013 : 11:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
eto, ocaran posterom kojeg je obojio naš forumaš Brdar:



Sjetio sam se na ove Pan Postere, stripovskih junaka (Veliki Blek, Mark, Zagor,...), pa me zanima da li bi mogli mi sa ovog foruma sakupiti sve te postere na jednom mestu i razstaviti ih negdje?
JAVITE SE LJUDI, AKO IMATE NEKI OVAKAV POSTER, pa da vidimo da li možemo sakupiti sve (od svih strip junaka) pa bi ih onda mogli negdje razstaviti (na nekom strip festivalu, ili u nekoj knjižnici, kaficu,....).
Naravno svaki ovaj poster bi lijepo stavili medu stakla (ono kao puzzle npr...), tako da se ne bi oštetio, ne bi ga stavili sa ekserima na zid nego ono lijepo izmedu stakla i na zid.....

Pored ovih PAN postera, mogli bi pokazati i strip albume sa samoljepljivim slicicama na temu stripovskih junaka i clanovi bi mogli da pokažu i crteže koje su im nacrtali strip crtaci. Npr dcopic, spiderman,...oni imaju jako puno toga,.....pa vjerovatno ne žele da bi ljudi "to pipali" da se ne ošteti, pa bi mogli npr da snimimo njihove crteže pa se onda putem LCD-a prikazuju njihovi crteži na toj razstavi.

Ova izložba bi bila BESPLATNA, ali bi svejedno stavili neku kutiju, za priloge ako netko želi, može dati koliko god hoce, i taj novac bi išao za troškove stakla itd....
Mogli bi registrirati i neko društvo, i djelovati kao društvo i prriredivati ovakve razstave, možda bi pozvali i nekog italijanskog strip crtaca na druženje (i crtanje) i tako promovirali strip scenu.


Edited by - 1Euro on 23/08/2013 11:27:43
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46598 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/08/2013 : 11:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne korpicu za priloge nego da šetaju 2 lika s košarama za milodare

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/08/2013 : 11:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ne korpicu za priloge nego da šetaju 2 lika s košarama za milodare





Ajde raspitaj se po Splitu i okolini ima li netko Pan postere!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/08/2013 : 11:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ne korpicu za priloge nego da šetaju 2 lika s košarama za milodare



ovo mi je jako smiješno pa eto moram još jednom!!!

Zamisli samo, kad bi stvarno to tako bilo hahaha!!!!!!!!!
EPIC!

Edited by - 1Euro on 23/08/2013 11:54:43
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/08/2013 : 11:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Dugo se nisam tako nasmijao hahahaha!!!!!!!!!!!!


Da sam kojim slucajem pio Coca-colu i da si mi to rekao, sigurno bi mi pošla Coca Cola kroz nos od smijanja haha

Edited by - 1Euro on 23/08/2013 11:56:54
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/08/2013 : 11:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
dobro sad smo se nasmijali, ali ovo u vezi Pan postera je ozbiljno!
Javite se svi koji imate neki Pan poster kod kuce u vezi stripova. Može i oni sa Diznijevim motivima....samo nemojte on eživotinje, zalazak sunca, partizane,...i slicno.
SAMO STRIP JUNACI + DISNEY!
Go to Top of Page

HEJZI1
New Member

Croatia
204 Posts

Member since 01/09/2011

Posted - 29/11/2013 : 20:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send HEJZI1 a Private Message
zašto mrziš životinje,otpisane,m.jaggera,formule... il sve postere il nijedan... u protivnom cu zvat da je postavljena bomba na otvaranju Pan muzeja... oce li Pan pivo biti sponzor?ima li netko Petar Pan poster?
p.s. jel moraju bit originalni posteri,iman kopije?
Go to Top of Page

HEJZI1
New Member

Croatia
204 Posts

Member since 01/09/2011

Posted - 29/11/2013 : 20:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send HEJZI1 a Private Message
jel K.Miki originalni Pan poster il pirat?
Go to Top of Page

HEJZI1
New Member

Croatia
204 Posts

Member since 01/09/2011

Posted - 29/11/2013 : 20:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send HEJZI1 a Private Message
ima li netko sliku C.Bronson Pan postera?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000