forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Glasanje za Strip + Clan Mjeseca - Avg/Kol
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/08/2013 : 02:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Zagor12 i Natan Never biblioeteka

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2013 : 02:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
NASA je zbog sigurnosnih razloga dugo drzala u tajnosti osmero kandidata koji su odabrani za misiju leta na Mars.
Mjesec dana nakon lansiranja, njihov identitet konacno vise nije tajna. Kao ni njihova funkcija na toj meduplanetarnoj misiji.
Od osmorice velicanstvenih, dvije su zene. A Markos, u ovoj prici ni kriv ni duzan, kao vlasnik orbitalne stanice, on je kapetan, i sad razumijete zasto je ovdje nuzan.

Mladjo, kao pilot letjelice koji kad pocne govoriti - It`s all right!
It`s all right! Everything is OK! obavezno nas pogubi koji parsek vise-manje, tada nagor nastupa, vrati nas na kurs, i izbavi iz komedije, primjenjujuci svoje znanje.

Grofica Varga, casnica za vezu i kontakte sa zemaljskom bazom, izvjestava nas svakodnevno kakvo je na Zemlji stanje, i sve nove traceve zemaljske daje nam na znanje.
Zagor12, kao mladi kadet uvijek uz Kapetana na brodu stoji, i dane do prvog samostalnog leta u shuttlu neprestano broji.

Ja sam na brodu neko cudno bice, svecenica, koja se brine da svima radosna bude zora, i da im uvijek svice. Duhovni voda u Svemiru bez noci i dana, pazim na sitnice koje su posadi duhovna hrana.
Spavam do podna i nitko me ne smije buditi osim u slucaju da se oglasi red alert, tada ustajem i sama. Jedina nemam potrebu stalno biti na polozaju komandnog mosta, niti me neka posebna duznost kaci, osim sto
aktiviram svoje sposobnosti kad nas pilot naguzi, pa u nekom sektoru
pazim na neko novo bice, kome ne dam da nas tlaci.
Obi-wan u telemetrijskoj sali rock&roll zvjezdani pusta, dok MR.Busido
zadivljena pogleda u Svemir neprestano ponavlja- Asti gusta!

Ekipu s popisa sam vinula u visinu i podijelila nam uloge i cinove.
To bi trebalo biti dovoljno, a u zemaljskoj posadi krije se moj
kandidat za clana mjeseca. Zar niste vidjeli povratnika u velikom stilu, koji je na ovaj let zakasnio, ali nije nista manje marljiv od nas bio.
Kakve bi tek zvjezdane kronike mogao pisati, da se fikus na ovu saljivu letjelicu uspio ukrcati.


Stinky, izadi iz repa i ostavi se motora. Nema karburatora u njemu i zato brod ne trokelja. Vec odavna ne vozimo na superplus i oktane, ali me bas to sad brine. Od cega si tada stalno u ovom kolektivu nasnifan?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 28/08/2013 : 02:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Zašto me tvoj post podsjetio na ovu stvarcicu?


Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2013 : 02:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Zašto me tvoj post podsjetio na ovu stvarcicu?



Zato sto do sad nisi uspio upoznati niti jednu drugu stvarcicu.
I to iz TBFovog spota?!

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 28/08/2013 : 02:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Zagor12

Zašto me tvoj post podsjetio na ovu stvarcicu?



Zato sto do sad nisi uspio upoznati niti jednu drugu stvarcicu.
I to iz TBFovog spota?!



Da, je...

Pa, istina Bog da nisam dosad cuo puno pjesama na temu SF-a, raznih spaceshipova and stuff.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2013 : 02:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Zagor12

Zašto me tvoj post podsjetio na ovu stvarcicu?



Zato sto do sad nisi uspio upoznati niti jednu drugu stvarcicu.
I to iz TBFovog spota?!



Da, je...

Pa, istina Bog da nisam dosad cuo puno pjesama na temu SF-a, raznih spaceshipova and stuff.



pa nisam ni ja. a opet u mnogima mozes otkrivati svemir i putovati
kroz ta beskonacna prostranstva.
zbog tebe sam odlutala jer mi TBF ko prst u oko sjeo na ovu temu..
Voyager je ubacen u mnoge pjesme, vidim..

pa, jedna za noc, noc Zemljani.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/08/2013 : 03:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

NASA je zbog sigurnosnih razloga dugo drzala u tajnosti osmero kandidata koji su odabrani za misiju leta na Mars.
Mjesec dana nakon lansiranja, njihov identitet konacno vise nije tajna. Kao ni njihova funkcija na toj meduplanetarnoj misiji.
Od osmorice velicanstvenih, dvije su zene. A Markos, u ovoj prici ni kriv ni duzan, kao vlasnik orbitalne stanice, on je kapetan, i sad razumijete zasto je ovdje nuzan.

Mladjo, kao pilot letjelice koji kad pocne govoriti - It`s all right!
It`s all right! Everything is OK! obavezno nas pogubi koji parsek vise-manje, tada nagor nastupa, vrati nas na kurs, i izbavi iz komedije, primjenjujuci svoje znanje.

Grofica Varga, casnica za vezu i kontakte sa zemaljskom bazom, izvjestava nas svakodnevno kakvo je na Zemlji stanje, i sve nove traceve zemaljske daje nam na znanje.
Zagor12, kao mladi kadet uvijek uz Kapetana na brodu stoji, i dane do prvog samostalnog leta u shuttlu neprestano broji.

Ja sam na brodu neko cudno bice, svecenica, koja se brine da svima radosna bude zora, i da im uvijek svice. Duhovni voda u Svemiru bez noci i dana, pazim na sitnice koje su posadi duhovna hrana.
Spavam do podna i nitko me ne smije buditi osim u slucaju da se oglasi red alert, tada ustajem i sama. Jedina nemam potrebu stalno biti na polozaju komandnog mosta, niti me neka posebna duznost kaci, osim sto
aktiviram svoje sposobnosti kad nas pilot naguzi, pa u nekom sektoru
pazim na neko novo bice, kome ne dam da nas tlaci.
Obi-wan u telemetrijskoj sali rock&roll zvjezdani pusta, dok MR.Busido
zadivljena pogleda u Svemir neprestano ponavlja- Asti gusta!

Ekipu s popisa sam vinula u visinu i podijelila nam uloge i cinove.
To bi trebalo biti dovoljno, a u zemaljskoj posadi krije se moj
kandidat za clana mjeseca. Zar niste vidjeli povratnika u velikom stilu, koji je na ovaj let zakasnio, ali nije nista manje marljiv od nas bio.
Kakve bi tek zvjezdane kronike mogao pisati, da se fikus na ovu saljivu letjelicu uspio ukrcati.


Stinky, izadi iz repa i ostavi se motora. Nema karburatora u njemu i zato brod ne trokelja. Vec odavna ne vozimo na superplus i oktane, ali me bas to sad brine. Od cega si tada stalno u ovom kolektivu nasnifan?



Meni je to nekako ovako kliknulo:

Mladjo – Picard
Nagor - Number one
Grofica Varga – T'Pol (ubacimo je nekom sci fi magijom u ovu posadu)
Just Charlie – Deanna Troi & »Whoopi Goldberg lik«
Bushido – Data Windows 7
Zagor12 – Wesley Crusher
Obi-wan – možda Worf?
Markos – Q
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 28/08/2013 : 06:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Just_Charlie

NASA je zbog sigurnosnih razloga dugo drzala u tajnosti osmero kandidata koji su odabrani za misiju leta na Mars.
Mjesec dana nakon lansiranja, njihov identitet konacno vise nije tajna. Kao ni njihova funkcija na toj meduplanetarnoj misiji.
Od osmorice velicanstvenih, dvije su zene. A Markos, u ovoj prici ni kriv ni duzan, kao vlasnik orbitalne stanice, on je kapetan, i sad razumijete zasto je ovdje nuzan.

Mladjo, kao pilot letjelice koji kad pocne govoriti - It`s all right!
It`s all right! Everything is OK! obavezno nas pogubi koji parsek vise-manje, tada nagor nastupa, vrati nas na kurs, i izbavi iz komedije, primjenjujuci svoje znanje.

Grofica Varga, casnica za vezu i kontakte sa zemaljskom bazom, izvjestava nas svakodnevno kakvo je na Zemlji stanje, i sve nove traceve zemaljske daje nam na znanje.
Zagor12, kao mladi kadet uvijek uz Kapetana na brodu stoji, i dane do prvog samostalnog leta u shuttlu neprestano broji.

Ja sam na brodu neko cudno bice, svecenica, koja se brine da svima radosna bude zora, i da im uvijek svice. Duhovni voda u Svemiru bez noci i dana, pazim na sitnice koje su posadi duhovna hrana.
Spavam do podna i nitko me ne smije buditi osim u slucaju da se oglasi red alert, tada ustajem i sama. Jedina nemam potrebu stalno biti na polozaju komandnog mosta, niti me neka posebna duznost kaci, osim sto
aktiviram svoje sposobnosti kad nas pilot naguzi, pa u nekom sektoru
pazim na neko novo bice, kome ne dam da nas tlaci.
Obi-wan u telemetrijskoj sali rock&roll zvjezdani pusta, dok MR.Busido
zadivljena pogleda u Svemir neprestano ponavlja- Asti gusta!

Ekipu s popisa sam vinula u visinu i podijelila nam uloge i cinove.
To bi trebalo biti dovoljno, a u zemaljskoj posadi krije se moj
kandidat za clana mjeseca. Zar niste vidjeli povratnika u velikom stilu, koji je na ovaj let zakasnio, ali nije nista manje marljiv od nas bio.
Kakve bi tek zvjezdane kronike mogao pisati, da se fikus na ovu saljivu letjelicu uspio ukrcati.


Stinky, izadi iz repa i ostavi se motora. Nema karburatora u njemu i zato brod ne trokelja. Vec odavna ne vozimo na superplus i oktane, ali me bas to sad brine. Od cega si tada stalno u ovom kolektivu nasnifan?



Meni je to nekako ovako kliknulo:

Mladjo – Picard
Nagor - Number one
Grofica Varga – T'Pol (ubacimo je nekom sci fi magijom u ovu posadu)
Just Charlie – Deanna Troi & »Whoopi Goldberg lik«
Bushido – Data Windows 7
Zagor12 – Wesley Crusher
Obi-wan – možda Worf?
Markos – Q



Cuj to, mladjo celav Gorfica bi mogla da bude Beverly Crusher a Markos je kao stvoren za Q

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 28/08/2013 06:37:27
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/08/2013 : 11:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Just Charlie je Seven of Nine..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/08/2013 : 11:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
He he he, evo šefa nakon što izda novu turu stripova


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 28/08/2013 : 11:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

He he he, evo šefa nakon što izda novu turu stripova






"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2013 : 12:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Ako sam nekog povukla za jezik, ovo prvi put u zivotu da sam
odusevljena zbog "posljedica". A fikus je teleportacijom stigao na brod. I sad je sve kako treba.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 28/08/2013 : 12:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
@fikus

Svaka cast! Veoma zanimljiva epizoda ali cisto sumnjam da ce Bushido vratiti krastavac ako ga pronade. Osim toga mladjo nebi nikad dopustio da ga posalju u Charliovu pukotinu nakon sto je jedva zivu glavu izvuko od Borga. Sto znaci da se ova prica moze samo zavrsiti u potrazi za Mladjom i Bushidom koji su se izgubili u Comicworldu zbog tajanstvenog krastavca.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 28/08/2013 12:27:13
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/08/2013 : 13:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ovaj mjesec glas dajem drugoj ženi na brodu, jedinstvenoj grofici.
Povratkom fikusa ( ) i Enterprise i forum su živnuli i dobili na kvaliteti, i jako mi se svida smjer kojim plovi ovaj brod...
Pred nama su sjajne svjetlosne godine, koje valjda nece pojesti skakavci.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/08/2013 : 13:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Eh da, posebne pohvale fikusu za pricu.
Kad vec ne može sad, njemu dajem glas za slijedeci mjesec!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 28/08/2013 : 13:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Ovo je uvjerljivo najjaci topic u zadnjih par mjeseci.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 28/08/2013 : 14:21:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Ovo je uvjerljivo najjaci topic u zadnjih par mjeseci.



Zahvaljujuci fikusu naravno. Mora da je imao dobar vikend.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/08/2013 : 21:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Fikus, naklon do poda...
ali što se dogodilo sa Mladjom i Bushidom nakon što su ušli u teleportacijsku kapsulu... što je bilo sa veprovinom... je li nagor "naguzio" šta... to su pitanja koja me kopkaju... : )
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/08/2013 : 00:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Krastavac.

..da bi rijec rekla.
Vec ga doživljavam na forumu kao živo bice.
Uskoro cu ocekivati da se registrira na forum i raspali po nama
pod vlastitim nickom.
Ne! Da vam nije palo na pamet.

Palo mi je na pamet..
Kako je Sedma Charlie preuzela zapovjedništvo nad brodom dok kapetana Mladje nema, mogla bi dopustiti ovoj simpaticnoj posadici jednu vecer
za opuštanje i blagi zaborav svih problema. Treba im osjecaj i atmosfera doma, da prikupe snagu ako dvojac ne terenu zapne; krece se u spašavanje i ta misija treba osnažen tim, borbenoga duha.
U holodeku je priredena vecer na Salašu, Nagor je pripremio buckuriš koji se na Zemlji zove pivo, veprovinu u kotlicu, domace glazbe po izboru Obi-wana, a za sve ostalo tu je Master Card.. ne mogu pobjeci šali ni u holodeku!?
Brod je stavljen na auto-pilota, jedino Mr Bushido
fali da ponavlja -Koja divota!

Vec sam si dosadila na forumu u nocima u kojima Zemlju iz Svemira promatram slušajuci uvijek isto:



pa cak je lijepo, za promjenu Gore nisam sama.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 29/08/2013 00:14:37
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 29/08/2013 : 03:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
Soundtrack je super!

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 29/08/2013 03:24:59
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 29/08/2013 : 13:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Uvijek klifhenger... : )
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 30/08/2013 : 06:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Uvijek klifhenger... : )



Ali je zato uzbudljivo

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/09/2013 : 06:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Ova masa teksta, ovakva bez prekida u paragrafima, je necitljiva.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/09/2013 : 07:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
pa tada ne citaš ono što piše, vec onoga koji piše.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2013 : 17:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Koji su to "Oldboy" twistovi... još je samo hobotnica falila... : )
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000