forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Nestao mi macak... : (
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

going going
Advanced Member



Serbia
11765 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/09/2013 : 21:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Ljudovi, izgleda da je pozitivna energija iz ovog topica pomogla jer se mali kurbiž vratio doma. Evo pred sat vremena se pojavio, gladan ko vuk, i bez ogrebotine. Pizda mu materina, kako te to malo klupko krzna može bacit u ekstazu samo svojim pojavljivanjem. Pustolov trenutno odmara i sad ce provesti par dana u kucnom zatvoru. Ufff...



Ja sam pisao moj post dok si ti ovo napisao.

E bas mi je drago sto se vratio !!!

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2013 : 21:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Hvala goinže. Dobro je završilo. : )
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/09/2013 : 21:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Ljudovi, izgleda da je pozitivna energija iz ovog topica pomogla jer se mali kurbiž vratio doma. Evo pred sat vremena se pojavio, gladan ko vuk, i bez ogrebotine. Pizda mu materina, kako te to malo klupko krzna može bacit u ekstazu samo svojim pojavljivanjem. Pustolov trenutno odmara i sad ce provesti par dana u kucnom zatvoru. Ufff...


BRAVO!!!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4092 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 01/09/2013 : 21:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
Bravo za macka!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/09/2013 : 21:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Uzdah olaksanja ote mi se iz grudi.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2013 : 22:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

"Što mogu kad te toliko volim!" - placuci je jedva izustio Modni Macak i bacio se Nagoru u zagrljaj.



Nijedan "Modni" macak ne bi onako vulgarno sjedio (vidi sliku)... dakle, on je samo macak...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/09/2013 : 22:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Vidis ja danas otisa na basket i priko igralista je prosa macak skoro isti ka i tvoj..i bas se sitim da je tvoj nesta i pomislim da se mozda vrati, da je ovo neki znak, i eto vratia se Rox..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2013 : 22:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
To je to brni... vratia se Rox... a "di je bia" sam on zna. : )
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/09/2013 : 22:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

To je to brni... vratia se Rox... a "di je bia" sam on zna. : )



Di je bija, da je bija, lipo mu je bilo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/09/2013 : 22:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
sad možemo svi zajedno odahnuti
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 01/09/2013 : 23:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
jel se vratija Šime? ajd super!

šteta kaj ga nemremo pitat di je bija

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/09/2013 : 04:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Jako ti je lijep,bas bi bilo steta da se nije vratio, mi smo naseg kod veterinara kastrirali i iako je bio malo ljut na mene...sad je ok..drzi se doma i ljut je na svako dlakasto stvorenje iz susjedstva ma kojeg spola bilo...kastrirani macori drze se doma,nije pravilo ali u vecini slucajeva je tako...
Dao sam 60 eura i nije mi zao,nemam ga u stanu ali vlada u prvom spratu kuce,...garaze,podrum...i oko kuce na njivi,sumarku,livadi...bas uziva koliko vidim...donesen je iz doma za izgubljene i nadene zivotinje i mislim da ima lijep zivot i bez druzice ili ljubavnice...
Ljudska ljubav zivotinji znaci vise od zadovoljene spolne potrebe...
Jo voli zivotinje ne moze bit los covjek,to je poznato odveka...
Bas mi milo da se prica dobro zavrsila.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/09/2013 : 10:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Jako ti je lijep,bas bi bilo steta da se nije vratio, mi smo naseg kod veterinara kastrirali i iako je bio malo ljut na mene...sad je ok..drzi se doma i ljut je na svako dlakasto stvorenje iz susjedstva ma kojeg spola bilo...kastrirani macori drze se doma,nije pravilo ali u vecini slucajeva je tako...
Dao sam 60 eura i nije mi zao,nemam ga u stanu ali vlada u prvom spratu kuce,...garaze,podrum...i oko kuce na njivi,sumarku,livadi...bas uziva koliko vidim...donesen je iz doma za izgubljene i nadene zivotinje i mislim da ima lijep zivot i bez druzice ili ljubavnice...
Ljudska ljubav zivotinji znaci vise od zadovoljene spolne potrebe...
Jo voli zivotinje ne moze bit los covjek,to je poznato odveka...
Bas mi milo da se prica dobro zavrsila.



potpuna besmislica

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/09/2013 : 11:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Rox je navratio do foruma, procitao vlasnikov vapaj i kao svaki pametan macak odlucio se vratiti.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12309 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/09/2013 : 14:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Jako ti je lijep,bas bi bilo steta da se nije vratio, mi smo naseg kod veterinara kastrirali i iako je bio malo ljut na mene...sad je ok..drzi se doma i ljut je na svako dlakasto stvorenje iz susjedstva ma kojeg spola bilo...kastrirani macori drze se doma,nije pravilo ali u vecini slucajeva je tako...
Dao sam 60 eura i nije mi zao,nemam ga u stanu ali vlada u prvom spratu kuce,...garaze,podrum...i oko kuce na njivi,sumarku,livadi...bas uziva koliko vidim...donesen je iz doma za izgubljene i nadene zivotinje i mislim da ima lijep zivot i bez druzice ili ljubavnice...
Ljudska ljubav zivotinji znaci vise od zadovoljene spolne potrebe...
Jo voli zivotinje ne moze bit los covjek,to je poznato odveka...
Bas mi milo da se prica dobro zavrsila.


Tko god ovo ucini macku, psu..., ja bi istog trena njega kastrirao!

Have mercy
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 02/09/2013 : 15:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
je ljudska ljubav umjesto spolnosti. Baš svaki pas, macak, bik.....odmah jebacinu menja za ljudsku ljubav i mazenje svake tolko. Odmah nakon kastriranja - garant. Jajce.
A što se macke i psa tice - svake tolko kad nanjuši "krv" nece ga zaustavit ništa. Naš ex macak je svake tolko spizdio i vracao se uprljan, malko krvav, falilo mu par fleka krzna, povracao, gladan ko tigar, spavao posle dva dana ali IZJEBEN do kraja. Tapravi dec!
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 02/09/2013 : 15:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by teller

Jako ti je lijep,bas bi bilo steta da se nije vratio, mi smo naseg kod veterinara kastrirali i iako je bio malo ljut na mene...sad je ok..drzi se doma i ljut je na svako dlakasto stvorenje iz susjedstva ma kojeg spola bilo...kastrirani macori drze se doma,nije pravilo ali u vecini slucajeva je tako...
Dao sam 60 eura i nije mi zao,nemam ga u stanu ali vlada u prvom spratu kuce,...garaze,podrum...i oko kuce na njivi,sumarku,livadi...bas uziva koliko vidim...donesen je iz doma za izgubljene i nadene zivotinje i mislim da ima lijep zivot i bez druzice ili ljubavnice...
Ljudska ljubav zivotinji znaci vise od zadovoljene spolne potrebe...
Jo voli zivotinje ne moze bit los covjek,to je poznato odveka...
Bas mi milo da se prica dobro zavrsila.


Tko god ovo ucini macku, psu..., ja bi istog trena njega kastrirao!


Evo moj su roditelji prošli tjedan udomili napuštenu macku koju smo našli na ulici i koja je imala 6 macica...
Zar je po tebi bolje tako?Po tebi je bolje imat macku koja nije kastrirana pa kad zatrudni onda lijepo s macicima na cestu ili u šumu?
Zato i ima toliko napuštenih životinja uokolo...

"War will cease when we refuse to fight"

Edited by - Andrej on 02/09/2013 15:29:59
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/09/2013 : 17:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Eto, baš san mislia danas napisat poruku podrške kad vidin da ti se beštija vratila.
To ti je tako sa maccima, uvik skitaju i prave pizdarije. Moj nestaje po 10-ak dana i vrati se pun rana ka da je doša iz Damaska.
Ali se brzo oporavi. Iman još jednog, ali taj je mladi. Glup ka cigla, ali moj je i volin malog morona.


Trljam ruke.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 02/09/2013 : 19:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Jedno korejsko istraživanje potvrdilo je ono što se odavno znalo. A to je da kastriranje produžuje život muškaraca za 14 do 19 godina. I sam razmišljam o tome jer godine idu a treba docekati sve te serijale Bookgloba, Libellusa...



Rešpekt Fikus.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/09/2013 : 19:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Jedno korejsko istraživanje potvrdilo je ono što se odavno znalo. A to je da kastriranje produžuje život muškaraca za 14 do 19 godina. I sam razmišljam o tome jer godine idu a treba docekati sve te serijale Bookgloba, Libellusa...



A pogotovo Agarthija

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/09/2013 : 19:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by teller

Jako ti je lijep,bas bi bilo steta da se nije vratio, mi smo naseg kod veterinara kastrirali i iako je bio malo ljut na mene...sad je ok..drzi se doma i ljut je na svako dlakasto stvorenje iz susjedstva ma kojeg spola bilo...kastrirani macori drze se doma,nije pravilo ali u vecini slucajeva je tako...
Dao sam 60 eura i nije mi zao,nemam ga u stanu ali vlada u prvom spratu kuce,...garaze,podrum...i oko kuce na njivi,sumarku,livadi...bas uziva koliko vidim...donesen je iz doma za izgubljene i nadene zivotinje i mislim da ima lijep zivot i bez druzice ili ljubavnice...
Ljudska ljubav zivotinji znaci vise od zadovoljene spolne potrebe...
Jo voli zivotinje ne moze bit los covjek,to je poznato odveka...
Bas mi milo da se prica dobro zavrsila.


Tko god ovo ucini macku, psu..., ja bi istog trena njega kastrirao!



Znaci da si u Americi, ti bi (na primjer) kastrirao preko 300 milliona ljudi... zanimljivo, to bi bas bio poduhvat.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/09/2013 : 20:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Eto, baš san mislia danas napisat poruku podrške kad vidin da ti se beštija vratila.
To ti je tako sa maccima, uvik skitaju i prave pizdarije. Moj nestaje po 10-ak dana i vrati se pun rana ka da je doša iz Damaska.
Ali se brzo oporavi. Iman još jednog, ali taj je mladi. Glup ka cigla, ali moj je i volin malog morona.





dobro da nije iz Alepa

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11765 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/09/2013 : 22:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Jedno korejsko istraživanje potvrdilo je ono što se odavno znalo. A to je da kastriranje produžuje život muškaraca za 14 do 19 godina. I sam razmišljam o tome jer godine idu a treba docekati sve te serijale Bookgloba, Libellusa...





AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Ti si car !
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12309 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/09/2013 : 23:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by teller

Jako ti je lijep,bas bi bilo steta da se nije vratio, mi smo naseg kod veterinara kastrirali i iako je bio malo ljut na mene...sad je ok..drzi se doma i ljut je na svako dlakasto stvorenje iz susjedstva ma kojeg spola bilo...kastrirani macori drze se doma,nije pravilo ali u vecini slucajeva je tako...
Dao sam 60 eura i nije mi zao,nemam ga u stanu ali vlada u prvom spratu kuce,...garaze,podrum...i oko kuce na njivi,sumarku,livadi...bas uziva koliko vidim...donesen je iz doma za izgubljene i nadene zivotinje i mislim da ima lijep zivot i bez druzice ili ljubavnice...
Ljudska ljubav zivotinji znaci vise od zadovoljene spolne potrebe...
Jo voli zivotinje ne moze bit los covjek,to je poznato odveka...
Bas mi milo da se prica dobro zavrsila.


Tko god ovo ucini macku, psu..., ja bi istog trena njega kastrirao!


Evo moj su roditelji prošli tjedan udomili napuštenu macku koju smo našli na ulici i koja je imala 6 macica...
Zar je po tebi bolje tako?Po tebi je bolje imat macku koja nije kastrirana pa kad zatrudni onda lijepo s macicima na cestu ili u šumu?
Zato i ima toliko napuštenih životinja uokolo...


Uštrojio bi ja tebe pa da vidiš šta je bolje...

Have mercy
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 02/09/2013 : 23:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by teller

Jako ti je lijep,bas bi bilo steta da se nije vratio, mi smo naseg kod veterinara kastrirali i iako je bio malo ljut na mene...sad je ok..drzi se doma i ljut je na svako dlakasto stvorenje iz susjedstva ma kojeg spola bilo...kastrirani macori drze se doma,nije pravilo ali u vecini slucajeva je tako...
Dao sam 60 eura i nije mi zao,nemam ga u stanu ali vlada u prvom spratu kuce,...garaze,podrum...i oko kuce na njivi,sumarku,livadi...bas uziva koliko vidim...donesen je iz doma za izgubljene i nadene zivotinje i mislim da ima lijep zivot i bez druzice ili ljubavnice...
Ljudska ljubav zivotinji znaci vise od zadovoljene spolne potrebe...
Jo voli zivotinje ne moze bit los covjek,to je poznato odveka...
Bas mi milo da se prica dobro zavrsila.


Tko god ovo ucini macku, psu..., ja bi istog trena njega kastrirao!


Evo moj su roditelji prošli tjedan udomili napuštenu macku koju smo našli na ulici i koja je imala 6 macica...
Zar je po tebi bolje tako?Po tebi je bolje imat macku koja nije kastrirana pa kad zatrudni onda lijepo s macicima na cestu ili u šumu?
Zato i ima toliko napuštenih životinja uokolo...


Uštrojio bi ja tebe pa da vidiš šta je bolje...


Nije baš isto

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000