forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 ?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 17/09/2013 : 18:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Iman jedno pitanje pa evo mozda mi netko pomogne ko je ima slicnu situaciju..prika bi mi uzea auto, tj. zanima ga moze li se uvest iz Njemacke, e sad sta se novih poreza tice, zna da ide 1% na trzisnu cijenu kod nas i na co2, ali ono sta je problem da sve obracunavaju na nasu cijenu, a ne onu koju on plati..njega zanima da li se moze to ikako izbjeci..jer vise nema povrata poreza ko prije 1.7., tako da mu se ne bi isplatilo da mu opale 15% na auto koji procjene 100 000kn..

Ovako je on meni napisa, ja znam jako malo o ovome pa eto ako netko zna vise iz prve ruke..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/09/2013 : 21:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Evo na stranici Autokluba je nedavno nešto pisalo baš za rabljene aute iz EU i Njemacke, moralo bi pomoci:

http://autoklub.jutarnji.hr/otkrivamo-na-rabljenim-autima-starim-2-do-3-godine-usteda-i-do-20-000-kuna/1125947/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 17/09/2013 : 21:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Evo na stranici Autokluba je nedavno nešto pisalo baš za rabljene aute iz EU i Njemacke, moralo bi pomoci:

http://autoklub.jutarnji.hr/otkrivamo-na-rabljenim-autima-starim-2-do-3-godine-usteda-i-do-20-000-kuna/1125947/



Odlicno..hvala..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000