forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NK Terorist
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 07/10/2013 : 15:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by -jeremija-

Javite ako vam treba tekst za klupsku himnu


ne zaboravi je uglazbit (nemam pojma sta ova rijec znaci, ali ono himni sto znam imaju pisca i onoga tko ih je uglazbio-valjda se misli pretvorio ih u muziku:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 07/10/2013 : 16:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
naravno u klub su dobrodosli i novosadjani, grobari i delije ali da su protiv klubova iz svoje drzave tj. da su antidrzavni:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/10/2013 : 23:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Kruger

eli, onda sam protiv onih koji navijaju protiv rijeke u evropi



ne moze. smijes samo navijati za svoj klub u evropi, a navijat protiv ostalih. npr dinamovci navijaju za dinamo, a protiv Rijeke. Rijecani za Rijeku, a protiv dinama. a hajdukovci ne navijaju za nikoga vec navijaju protiv Rijeke i dinama:)



nemoj tak, to sto ajdukovci navijaju protiv dinama u evropi, usput, i protiv ostalih, ne znaci da ce se dinamovi navijaci poistovjetiti fobijama ajdukovih navijaca
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/10/2013 : 23:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
jesam li ja tajnik kluba??
ili sam trener u.....e mladezi u klubu, jer vidjeh da su moderatori zaspalik na omladinstvo pojedinaca koji su se javili na ovaj topic
ako cemo nastaviti u duhu koji te osobe nude, a radi se o omladini, trebalo bi ih upozoriti da bi limaci te omladine mogli imati oko 40 godina, pioniri bi trebali biti stariji kao i juniori, ali igraci koji bi igrali seniorsku ligu imali bi oko 80 godina
inace osamdesetgodisnjaci u seionirtskoj ligi su jako losi igraci

Edited by - Kruger on 08/10/2013 23:37:23
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000