forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Glasanje za Strip + Clan Mjeseca Septembar/Rujan
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 30/09/2013 : 06:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
Poll Question:





Results:
Opti [8%] 3 votes
stinky [13%] 5 votes
mikado [10%] 4 votes
velka031 [5%] 2 votes
Brdar [28%] 11 votes
teller [15%] 6 votes
Deers [21%] 8 votes
DOMI [0%] 0 votes


Poll Status: Locked »» Total Votes: 39 counted »» Last Vote: 22/10/2013 17:22:14

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 30/09/2013 : 06:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
Za strip mjeseca moj glas ide Ludensu: Zagor Extra - Timber Bill

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/09/2013 : 07:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Nesto me interesuje: je li i jedan pobjednik ovih glasovanja ikad dobio bilo kakav poklon/priza, tipa strip, ili neki poster, ili neku indijansku lulu koja je nedavno bila obecana jedno clanu?

Meni se cini da je bilo govora o nekim poklonima, ali ako grijesim, onda sorry...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9340 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 30/09/2013 : 08:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Brdar, Progonitelj

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/09/2013 : 10:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Brdar, Vestica

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/09/2013 : 10:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Deers, Progonitelj

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/09/2013 : 10:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Brdar, Timber Bill
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 30/09/2013 : 11:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Nesto me interesuje: je li i jedan pobjednik ovih glasovanja ikad dobio bilo kakav poklon/priza, tipa strip, ili neki poster, ili neku indijansku lulu koja je nedavno bila obecana jedno clanu?

Meni se cini da je bilo govora o nekim poklonima, ali ako grijesim, onda sorry...



Naravno da jeste, Nagor je dobio poster. King Warrior nisam jos uspio da posaljem zato sto rezolucija nije ispala dobro pa moram da printam novi poster. Za ovaj mjesec Brni je pobjedio nagradu a tebi cu poslati indijansku lulu

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/09/2013 : 12:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
teller, Timber Bill
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2418 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 30/09/2013 : 13:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message
Brdar.
Timber Bill...

Carpe diem
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 30/09/2013 : 19:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Forumaš: teller
Strip: Banditi iz grada duhova


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 30/09/2013 : 20:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Bud Spencer i DD extra :)

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/09/2013 : 22:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Nesto me interesuje: je li i jedan pobjednik ovih glasovanja ikad dobio bilo kakav poklon/priza, tipa strip, ili neki poster, ili neku indijansku lulu koja je nedavno bila obecana jedno clanu?

Meni se cini da je bilo govora o nekim poklonima, ali ako grijesim, onda sorry...



Ja sam dobio poster. : )
Hvala Lastisiouxu još jednom.

Što se tice glasovanja... Brdar i "Timber Bill" (jer su vratili normalne korice)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/09/2013 : 23:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Što s estripa tice - nikako to nebi bio jedan od ovih, recimo "Šetac" ili "Kobra"

a forumaš je naravno tinton, a od ovih može Brdar

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
924 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 01/10/2013 : 03:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message
Opti, DD Extra
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 01/10/2013 : 06:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
@nagor

You are welcome.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 01/10/2013 06:36:02
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11767 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/10/2013 : 20:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
Mikado

Banditi iz grada duhova

Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 04/10/2013 : 06:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
Glasanje je zavrseno. Hvala svima koji ste glasali. Nisam uspio da objavim izvjestaj danas ali cu pokusati sutra. Malo kasnim jer sam jako zauzet ali bez brige, bice objavljen sutra ili prekosutra.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 21/10/2013 : 04:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
Stvarno mi je zao ali zbog naglih promjena u zivotu necu biti u mogucnosti da objavljujem "Mjesecni Izvjestaj Clanova" vise jer samo jako zauzet sada. Ako neko zeli da preuzme mjesecni izvjestaj onda su dobro dosli. Nadam se da cu imati malo vise vremena sledece godine i da cu opet biti u mogucnosti da se posvetim izvjestaju. Jos uvjek cu biti aktivan na forumima zbog dobrih ljudi koje sam ovde upoznao i nadam se da shvacate moju situaciju.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 21/10/2013 : 05:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Auuuuu, nema vise izvjestaja... kako cemo prezivit... ccc.

;)

Lastsioux, je'l to ides u zatvor, pa ti tamo dozvoljavaju upotrebljivanje kompa samo jednom godisnje, ili...?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 21/10/2013 : 10:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Auuuuu, nema vise izvjestaja... kako cemo prezivit... ccc.

;)

Lastsioux, je'l to ides u zatvor, pa ti tamo dozvoljavaju upotrebljivanje kompa samo jednom godisnje, ili...?


Kao prvo hvala na finim recima (you jerk!) Drugo, poceo sam da uzimam nekoliko casova na koledzu i osim toga radim preko 48 sati svake sedmice. Da bi napravio jedan izvjestaj potrebno mi je gotovo dva dana a sad za to nemam vremena. Naravano da cu posjecivati forume kad budem mogao ali za izvjestaj nemam vise vremena.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 21/10/2013 : 11:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by acestroke

Auuuuu, nema vise izvjestaja... kako cemo prezivit... ccc.

;)

Lastsioux, je'l to ides u zatvor, pa ti tamo dozvoljavaju upotrebljivanje kompa samo jednom godisnje, ili...?


Kao prvo hvala na finim recima (you jerk!) Drugo, poceo sam da uzimam nekoliko casova na koledzu i osim toga radim preko 48 sati svake sedmice. Da bi napravio jedan izvjestaj potrebno mi je gotovo dva dana a sad za to nemam vremena. Naravano da cu posjecivati forume kad budem mogao ali za izvjestaj nemam vise vremena.



Dva dana??? Kako je to uopste moguce...? Ok, nije vazno... ako je to istina, onda se pitam zasto si uopste uzim'o ovu odgovornost na se. Da si makar slicne sate ulozio na pisanje tekstova ili recenzija, pa ok, ali ovako ispade da si dangubio samo da bi se imalo vise prostora za lupetanje u svastari.

I don't know...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 21/10/2013 : 11:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by acestroke

Auuuuu, nema vise izvjestaja... kako cemo prezivit... ccc.

;)

Lastsioux, je'l to ides u zatvor, pa ti tamo dozvoljavaju upotrebljivanje kompa samo jednom godisnje, ili...?


Kao prvo hvala na finim recima (you jerk!) Drugo, poceo sam da uzimam nekoliko casova na koledzu i osim toga radim preko 48 sati svake sedmice. Da bi napravio jedan izvjestaj potrebno mi je gotovo dva dana a sad za to nemam vremena. Naravano da cu posjecivati forume kad budem mogao ali za izvjestaj nemam vise vremena.



Dva dana??? Kako je to uopste moguce...? Ok, nije vazno... ako je to istina, onda se pitam zasto si uopste uzim'o ovu odgovornost na se. Da si makar slicne sate ulozio na pisanje tekstova ili recenzija, pa ok, ali ovako ispade da si dangubio samo da bi se imalo vise prostora za lupetanje u svastari.

I don't know...



Ako mi ne vjerujes onda pokusaj sam da napravis jedan Ne osjecam se da sam dangubio vrjeme jer je bilo stvarno zabavno i dobio sam dosta dobrih pohvala. Kao sto je ova naprimjer od Johnny DiFoola koji kaze a citiram "Svaka cast i na dosadašnjem trudu i na poslu na koji se nitko prije tebe nije usudio zapoceti, a sumnjam da ce te itko i naslijediti." Sto se tice recenzija to jos uvjek imam u planu ali sam kao sto vec rekoh puno zauzet sada.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 21/10/2013 : 11:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
Teller,progonitelj.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/10/2013 : 12:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
teller, Progonitelj

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000