forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Šta ste sve spremni uciniti za 5 eura?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/10/2013 : 20:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

To ti je naš ministar financija koji je vrlo maštovit u smišljanju porezni opterecenja.



samo cekan porez na zrak,porez na drugi bubrig a ko zna možda i još nešto

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/10/2013 : 21:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
'Bolje šnjita u hladu nego štruca na suncu.'
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37805 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/10/2013 : 21:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

'bolje pregazen HC nego pet kiosk primjerka'


(he he, u Kini vec imas zrak u piksni)

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/10/2013 : 21:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by wolf

Što ti hoceš ,covjece??? Pa vidiš kad politicari za nerad i nesposobnost tuku toliki novac da je normalno da i mi stoka sitnog zuba necemo za 5 eura ništa



ništa to nije normalno. svatko ima neki dar, ne znaju svi lijepo pjevati ili crtati, ali možda mogu dobro nacepati drva, ili dobro plešu, ili znaju popraviti pipu u kupatilu,....znaci u inozemstvu ljudi koji kao ionako vec imaju dosta novca (Englezi npr,...) sjetili su se ovakav nacin, na koji jedni mogu dodatno zaraditi a drugi jeftino dobiti napravljen posao. I svi sretni i zadovoljni. Jebe se i njima ako pri tome ne placaju porez, ne izstavljaju racun, briga i njih za "vklopi razum-zahtevaj racun" itd,....nisu ništa bolji od nas ali se trude, rade,....a kod nas totalna apatija, mrtvi ljudi, zombiji,....umjesto da pomognemo sami sebi.
Pokvario ti se automobil?
Eto, vidiš da se ovdje netko javio npr i pozoveš ga.
Trebaš nauciti plesati, šivati, neki strani jezik, kuhati....šta god. Ljudi rade, zabavljaju se i druže medu sobom. A ovdje?
Gdje su vremena, kada si kupio gajbu piva i došli su prijatelji i postavili kucu....ccc, katastrofa.

Pokvario se automobil? Pa ja imam dosta ljudi oko sebe raznoraznih zanimanja,i to ljudi koji rade svaki svoj posao. Pa kad nekoga zovneš za neku sitnicu najcešci odgovor je-ma bez 50 kuna necu paliti auto,a kamoli dolaziti... Takvo smo podneblje da se sve vrti oko novca i svi bi sistem-što manje truda,a što više love,po mogucnosti na brzinu. A ono što spominješ-po prijateljskoj bazi-ma to možeš "okacit o klin",to više ne postoji. Evo ti tipicni moj primjer:ja radim stolariju,sve od drveta i iverice,i neznam koliko sam vec sitnica,pa i krupnijih stvari,napravio poznanicima za badava. A ja kad trebam neke sitne stvari u koje se ne razumijem-nitko nikad mi badava nije napravio. Barem sam benzin morao ljudima platiti. A kad smo vec kod toga-puno puta sam išao na raznorazne izmjere,pa kad dam ponudu dosta ljudi odustane,kao nisu znali da otprilike toliko to košta,pa si razmišljam da i te izmjere pocnem naplacivati,pa onda hoceš-neceš. Kud gubim vrijeme,tu i gorivo trošim,a onda se nadu pametni,pa odustanu. Da skratim-tu gdje jesmo možeš zaboraviti neke usluge za male novce,a pogotovo za badava... To što spominješ-to su prošla svršena vremena (prijateljska ispomoc),a vidim po nekim komentarima da ima ljudi koji se smiju ovoj tvojoj ideji- raditi,i još za male novce...



pa kako ne kužiš?
Prika, fakat ne kužiš moju spiku (uvijek pali haha!).
TO NIJE MOJA IDEJA! Jesi li uopšte pogledao linkove koje sam stavio?
To su izmislili englezi i amerikanci i kod njih to ide, oni rade po tom pitanju i kod njih funkcionira. Znam covjeka, kojemu su trebali dosta kvalitetni crteži za knjigu, i na taj nacin je dobio crteže, lijepo nacrtane, po 5 eura, koje je onda objavio u svojoj knjizi.
E sad, mi smo bolji, pametniji od engleza i amerikanaca, jel da?
Kao glupa ideja, to ne bi išlo bla bla,....a kod njih to ide. Znaci da sa nama nešto nije u redu. Kod drugih funkcionira, a mi kao pametni "necemo se baviti sa time". I ako ja budem trebao npr crteže za svoju knjigu, ja trebam placati 100 eura po crtežu, umjesto da platim 5 eura, koliko to i vrijedi, jel tako?
Ovdje bi se svi htjeli obogatiti na brzinu....Ne radi se besplatno, nego se radi za 5 eura.
E sad tko št aželi raditi z a5 eur ato j enjegova stvar d arazmisli. Naravno da neceš graditi nekome kucu cijeli dan z a5 eura, ili cepati drva 10 sati za 5 eura, ali možeš npr nacrtati (ako imaš dara) nekome neki crtež npr. za 5 eura, ili dati neki savjet recimo ako si advokat, ili neki dobar recept za neko jelo itd,....malo mašte. I onda se napravi spisak, pa onda kada netko nešto traži, pogleda taj spisak i vidi da neki ovdje radi crteže npr pa ga kontaktira, ili šta god.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/10/2013 : 21:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
npr sexaš se sa zgodnim curama za 5 € a one ti zauzvrat operu auto?
to bi bilo ok

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/10/2013 : 22:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

npr sexaš se sa zgodnim curama za 5 € a one ti zauzvrat operu auto?
to bi bilo ok



to bi bilo super!
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

942 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 29/10/2013 : 22:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
5 eura-pa to ti je kod nas kao i besplatno. Znam ja šta si htjeo reci,ali ti mene nekužiš. NECE ljudi da rade za sitniš,pa cak ni ovo što si ti naveo. Ima ovdje blizu mene covjek koji crta da ti pamet stane. Vec sam sam sebi dosadan koliko puta sam mu rekao da mi nacrta moj portret,a platit cu mu koliko traži. Ima tome vec nekoliko godina kako mu malo-malo to spomenem. NECE. A živi od socijale. I znam njih dosta takvih. Jednostavno nece ništa da rade.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/10/2013 : 23:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
pa ja bih za 5 eura opsovao druga tita, inace to je prije bilo zabranjenjo i dobilo se po ledjima batina
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/10/2013 : 23:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
ess, glupog li pitanja
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/10/2013 : 00:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

pa ja bih za 5 eura opsovao druga tita, inace to je prije bilo zabranjenjo i dobilo se po ledjima batina



to je još uvijek zabranjeno

dodi u Dražgoše i opsuj Tita kod ovih:

http://www.youtube.com/watch?v=uRP8fsZDVas


Edited by - 1Euro on 30/10/2013 00:55:08
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/10/2013 : 00:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

ess, glupog li pitanja



naravno ako si lijencina....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/10/2013 : 00:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Kruger

ess, glupog li pitanja



naravno ako si lijencina....



dašta je . taj se ne bi pomaka ni da ga pukneš strujnim udaron a kamoli za 5 €

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/10/2013 : 01:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
eeeesssss
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 30/10/2013 : 07:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Prosto: 5€ za bilo ciji, bilo kakav, bilo gde, rad, je ponižavanje.

I za poslodavca, i za posloprimca; uostalom, vidi li iko sebe da za rad (koji, valjda, podrazumeva i odgovornost za uradeno), dobija toliko?

Osim ako nije u pitanju cišcenje prostorija, što se, cak i u Srbiji, placa cca10€?

Po obavljenom poslu.

Što se psovanja tice, ako se placa, to bar nije problem: koga treba pomenuti? Titu, Obamu, ili...?

Ili prvo da ti šibnem na koji racun da uplatiš?;)...

Za dž, radije cu cutati.

Piši propalo!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/10/2013 : 08:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by ned_lynx

Prosto: 5€ za bilo ciji, bilo kakav, bilo gde, rad, je ponižavanje.

I za poslodavca, i za posloprimca; uostalom, vidi li iko sebe da za rad (koji, valjda, podrazumeva i odgovornost za uradeno), dobija toliko?

Osim ako nije u pitanju cišcenje prostorija, što se, cak i u Srbiji, placa cca10€?

Po obavljenom poslu.

Što se psovanja tice, ako se placa, to bar nije problem: koga treba pomenuti? Titu, Obamu, ili...?

Ili prvo da ti šibnem na koji racun da uplatiš?;)...

Za dž, radije cu cutati.



ma nemoj, ponižavanje je za tebe, a za nekog engleza nije?
I ne radi se o RADU, da ceš citav život onda to raditi za 5 eura, nego više za uslugu, koju bi inace možda netko napravio cak besplatno, ovdje placaju 5 eura.
I one linkove koje sam stavio, tamo ti ne moraš se prijaviti za rad, nego možeš i koristiti drukciji rad, znaci možeš TI platiti nekome 5 eura da nešto ucini za tebe.
I zamisli, neki balkanac može dobiti ( i platiti Engleza) da radi za njega za 5 eura, što je u tome loše?
Jedino što meni smete je ovo kukanje, protivljenje, kako ce ljudi pronaci 100 razloga da nešto ne bi napravili, kao pazi ponižujoce.
Pa nitko ne traži od tebe da ideš raditi neki fizicki posao cijeli dan za 5 eura.
Poanta je da svatko kod sebe vidi, šta mu je specialnost, za što je nadaren, šta ume napraviti itd,....i onda ponudi (ili koristi) svoje usluge na tom trgu.
Ali ne da mi se više objašnjavati, nem aveze, može se zatvoriti ova tema.
Nismo mi zabadava ovdje ( u ovom sranju, recesiji,...) gdje jesmo. Ništa se ne desi "tek tako", MI SMO TO JAKO ZASLUŽILI!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/10/2013 : 08:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

5 eura-pa to ti je kod nas kao i besplatno. Znam ja šta si htjeo reci,ali ti mene nekužiš. NECE ljudi da rade za sitniš,pa cak ni ovo što si ti naveo. Ima ovdje blizu mene covjek koji crta da ti pamet stane. Vec sam sam sebi dosadan koliko puta sam mu rekao da mi nacrta moj portret,a platit cu mu koliko traži. Ima tome vec nekoliko godina kako mu malo-malo to spomenem. NECE. A živi od socijale. I znam njih dosta takvih. Jednostavno nece ništa da rade.



eto, kako bez veze potrošen talenat....zna veoma lijepo da crta ali nece, tko bi ga razumio....a ljudi bi mu cak i platili ali on jednostavno nece, jer je lijen, ponosan,....ili bilo šta, ali nije toliko ponosan, da ne traži socijalnu pomoc.....
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 30/10/2013 : 10:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
napravit bi morali ovo, ok utopija: http://www.youtube.com/watch?v=3zf0a4lkjek i ovo http://www.youtube.com/watch?v=s-2_UZ2THWA
Možda bi se onda promenio sistem-sustav.
Najsmešnije mi je bilo juce, koliko ljudi se buni na taj sistem, a juce bilo samo par ljudi na protestima, i to bez novog programa-šteta. Sad je prilika, da se sustav promeni, ali ljudi su apaticni i nezadovoljni, a najviše jih pametuje u toplom naslonjalu kod kuce po raznim forumima. Tako nece ništa na bolje da se okrene. Na žalost. Pa kukajmo dalje

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 30/10/2013 10:56:10
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/10/2013 : 11:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
bunili se ne bunili isto in se piše

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 30/10/2013 : 11:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

bunili se ne bunili isto in se piše



premalo se ih još buni, ocito vecina ok živi, ali pustimo to-ovdje ništa necema promjenit, idemo dalje sa ojrovim topicom

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 30/10/2013 11:27:30
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/10/2013 : 11:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma ne može se ništa prominit. može jedino doc do kataklizme a ko preživi igrace se mad maxa .
to ja mislin

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

942 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 30/10/2013 : 20:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ma ne može se ništa prominit. može jedino doc do kataklizme a ko preživi igrace se mad maxa .
to ja mislin

Bunili se ili ne-svejedno ce do toga doci. Kako god se nikoga nepita za sve ovo loše što se dogada tako se nece nikoga ni pitati kad se budu vadile "duge cijevi". Pa ako je to vec neminovno-onda bolje odmah,pa kako bude-bude...
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 31/10/2013 : 04:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by ned_lynx

Prosto: 5€ za bilo ciji, bilo kakav, bilo gde, rad, je ponižavanje.

I za poslodavca, i za posloprimca; uostalom, vidi li iko sebe da za rad (koji, valjda, podrazumeva i odgovornost za uradeno), dobija toliko?

Osim ako nije u pitanju cišcenje prostorija, što se, cak i u Srbiji, placa cca10€?

Po obavljenom poslu.

Što se psovanja tice, ako se placa, to bar nije problem: koga treba pomenuti? Titu, Obamu, ili...?

Ili prvo da ti šibnem na koji racun da uplatiš?;)...

Za dž, radije cu cutati.



ma nemoj, ponižavanje je za tebe, a za nekog engleza nije?
I ne radi se o RADU, da ceš citav život onda to raditi za 5 eura, nego više za uslugu, koju bi inace možda netko napravio cak besplatno, ovdje placaju 5 eura.
I one linkove koje sam stavio, tamo ti ne moraš se prijaviti za rad, nego možeš i koristiti drukciji rad, znaci možeš TI platiti nekome 5 eura da nešto ucini za tebe.
I zamisli, neki balkanac može dobiti ( i platiti Engleza) da radi za njega za 5 eura, što je u tome loše?
Jedino što meni smete je ovo kukanje, protivljenje, kako ce ljudi pronaci 100 razloga da nešto ne bi napravili, kao pazi ponižujoce.
Pa nitko ne traži od tebe da ideš raditi neki fizicki posao cijeli dan za 5 eura.
Poanta je da svatko kod sebe vidi, šta mu je specialnost, za što je nadaren, šta ume napraviti itd,....i onda ponudi (ili koristi) svoje usluge na tom trgu.
Ali ne da mi se više objašnjavati, nem aveze, može se zatvoriti ova tema.
Nismo mi zabadava ovdje ( u ovom sranju, recesiji,...) gdje jesmo. Ništa se ne desi "tek tako", MI SMO TO JAKO ZASLUŽILI!



Pa, tu se moramo složiti, jerbo, jesmo.

Piši propalo!
Go to Top of Page

HEJZI1
New Member

Croatia
204 Posts

Member since 01/09/2011

Posted - 31/10/2013 : 20:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send HEJZI1 a Private Message
ZA 5 EURA RADIM VIŠE OD 2 SATA - NAŽALOST
BEN TI KAPITALIZAM I capslock
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37805 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/11/2013 : 00:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Uz ovakav avatar mislim da bi mogao toliko strpati u dze... gacice ne za 2 sata nego za 2 minute.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000