forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 1.12., dan kad je Hrvatska izabrala nacizam
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/12/2013 : 23:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ko gubi ima pravo da se ljuti

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 01/12/2013 : 23:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Cime se ti moj maloljetni Tintone baviš...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 01/12/2013 : 23:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
Glup naziv topica!!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/12/2013 : 23:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

velka, pa ti si u transu ili ti je pao šecer: gdje si vidio i prikupio sve te dokaze? ako te je ostavila pamet (i pamcenje) dokazano je jedino (i to na sjajan nacin, naime, na referendumu) da je brak zajednica žene i muškarca.



stinky, dovoljno si inteligentan da prozreš motive svih i svakoga, a ovdje se praviš blesav
i što je to uopce trebalo dokazovati?
pa brak kao zajednica muškarca i žene je kao aksiom u matematici - uopce nema potrebe za dokazivanjem, to postoji, ja sam oženjen, ti si oženjen, carlita je udana, za johnnya ne znam
i taj današnji brak je daleko od onog 'tradicionalnog' kakav bi mnogi da je još na snazi- dakle, razvod je moguc, podjela imovine, i ženska djeca su nasljednici, nema miraza, barem ne zakonski, i žene rade, i muževi pospremaju po kuci, pa cak i ti jedeš ponekad restani
dakle, ako je dokazivanje aksioma bilo vrijedno 50 milijuna, onda žali bože naroda
ali još je gore - 50 milijuna je potrošeno na poniženje slabijeg i izazivanje straha, pokazivanje mišica, a sve umotano u celofan tako da više od pola onih koji su bili ZA uopce ne kuži da su sudjelovali u ritualnom cipelarenju

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/12/2013 : 23:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by stinky

velka, pa ti si u transu ili ti je pao šecer: gdje si vidio i prikupio sve te dokaze? ako te je ostavila pamet (i pamcenje) dokazano je jedino (i to na sjajan nacin, naime, na referendumu) da je brak zajednica žene i muškarca.



stinky, dovoljno si inteligentan da prozreš motive svih i svakoga, a ovdje se praviš blesav
i što je to uopce trebalo dokazovati?
pa brak kao zajednica muškarca i žene je kao aksiom u matematici - uopce nema potrebe za dokazivanjem, to postoji, ja sam oženjen, ti si oženjen, carlita je udana, za johnnya ne znam
i taj današnji brak je daleko od onog 'tradicionalnog' kakav bi mnogi da je još na snazi- dakle, razvod je moguc, podjela imovine, i ženska djeca su nasljednici, nema miraza, barem ne zakonski, i žene rade, i muževi pospremaju po kuci, pa cak i ti jedeš ponekad restani
dakle, ako je dokazivanje aksioma bilo vrijedno 50 milijuna, onda žali bože naroda
ali još je gore - 50 milijuna je potrošeno na poniženje slabijeg i izazivanje straha, pokazivanje mišica, a sve umotano u celofan tako da više od pola onih koji su bili ZA uopce ne kuži da su sudjelovali u ritualnom cipelarenju



da od onog "tradicionalnog" prije 100-njak godina kad si ladno moga oženit djevojcicu od 13 godina.
cudno da se ovi tradicionalisti i toga ne site

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 01/12/2013 : 23:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

ko gubi ima pravo da se ljuti


Nije ljutnja vec tuga zbog konstatacije da se nismo mnogo pomakli po pitanju tolerancije i strah da cemo još dugo biti podatno krdo za manipulaciju.


Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 01/12/2013 : 23:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Cu prije stotinjak godina, kod nas u nekim krajevima i sad rijetko koja napuni 14 neudata.
O Albaniji da ne pricam, podeš sa sto eura i biraš, volja ti crnu, plavu, sisatu, visoku, maloljetnu...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 01/12/2013 : 23:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Ja cu pokušat dat jedan potpuno nepristran komentar. Gledajuci realno o cemu se ovdje radi na papiru. Jedna strana je prakticki nastojala brandirati, zaštititi, patentirati naziv brak kao zajednicu muškarca i žene. Ustavni sud je dao mišljenje da se ne krše prava manjine. U konacnici za koji mjesec kad se usvoji novi zakon o istospolnoj zajednici ili partnerstvu vise manje bi svi trebali imati jednaka prava uz možda izuzetak posvajanja djece samo ce imati razlicite nazive. Strah od daljnjih referenduma gdje bi se krsila prava manjina nije bas opravdan jer ustavni sud takve stvari naravno nece dopustiti. Dakle realno ovdje se ne radi o nikakvom fazizmu i u konacnici bi svi trebali bit sretni. Naravno gledajuci stvari samo na papiru.
Ali gledajuci u praksi ja se osobno sramim društva u kojem živim. Tolika razina neznanja, netolerancije,neobjektivnosti i ostalog je šokantna. Ne znam ko me vise razocarao, desnicari koji su još jednom pokazali koliko mrze drukcije, politicari koji koriste situaciju za vlastitu promidžbu, ljevicari koji fašistickim metodama negiraju pravo na drugacije mišljenje ili novinari koji su još jednom pokazali da za njih ne postoji pojam objektivnog novinarstva koje se temelji na cinjenicama, neutralnosti, pa cak i na edukaciji vec samo najprimitivnije senzacionalisticko izvještavanje. Na kraju zanimljivo je da je portal koji je napisao brat bratu barem 50 clanaka o Simunicevom pozdravu na kraju stavio kukasti križ na hrvatsku zastavu. Pa jebote koji su to licemjeri.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 01/12/2013 : 23:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Ja cu pokušat dat jedan potpuno nepristran komentar. Gledajuci realno o cemu se ovdje radi na papiru. Jedna strana je prakticki nastojala brandirati, zaštititi, patentirati naziv brak kao zajednicu muškarca i žene. Ustavni sud je dao mišljenje da se ne krše prava manjine. U konacnici za koji mjesec kad se usvoji novi zakon o istospolnoj zajednici ili partnerstvu vise manje bi svi trebali imati jednaka prava uz možda izuzetak posvajanja djece samo ce imati razlicite nazive. Strah od daljnjih referenduma gdje bi se krsila prava manjina nije bas opravdan jer ustavni sud takve stvari naravno nece dopustiti. Dakle realno ovdje se ne radi o nikakvom fazizmu i u konacnici bi svi trebali bit sretni. Naravno gledajuci stvari samo na papiru.
Ali gledajuci u praksi ja se osobno sramim društva u kojem živim. Tolika razina neznanja, netolerancije,neobjektivnosti i ostalog je šokantna. Ne znam ko me vise razocarao, desnicari koji su još jednom pokazali koliko mrze drukcije, politicari koji koriste situaciju za vlastitu promidžbu, ljevicari koji fašistickim metodama negiraju pravo na drugacije mišljenje ili novinari koji su još jednom pokazali da za njih ne postoji pojam objektivnog novinarstva koje se temelji na cinjenicama, neutralnosti, pa cak i na edukaciji vec samo najprimitivnije senzacionalisticko izvještavanje. Na kraju zanimljivo je da je portal koji je napisao brat bratu barem 50 clanaka o Simunicevom pozdravu na kraju stavio kukasti križ na hrvatsku zastavu. Pa jebote koji su to licemjeri.



Došla cica na kolica

Wtf?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/12/2013 : 23:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by bosancicigor

A cuj, i to je nekakav napredak, od toljage po glavi do sto eura u ruku i nosi doma...





ima i tu istine

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 01/12/2013 : 23:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Cu prije stotinjak godina, kod nas u nekim krajevima i sad rijetko koja napuni 14 neudata.
O Albaniji da ne pricam, podeš sa sto eura i biraš, volja ti crnu, plavu, sisatu, visoku, maloljetnu...



Originally posted by bosancicigor

A cuj, i to je nekakav napredak, od toljage po glavi do sto eura u ruku i nosi doma...


lwood Posted - 01/12/2013 : 23:42:39

ima i tu istine


Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 01/12/2013 : 23:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by bosancicigor

A cuj, i to je nekakav napredak, od toljage po glavi do sto eura u ruku i nosi doma...





ima i tu istine



Ma ne zanosi se elmude,cuo sam da si toliko ružan da ti ni svežanj od 48 milioncica cuna za referenduma u ruci ne bi obezbijedio nevjestu

Wtf?
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 01/12/2013 : 23:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
ubi me ovo kvotanje :))


Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18741 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/12/2013 : 23:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
sramota....crkva i HDZ vas pretvaraju u zombije...baš ste obradovali majku Europu,braco Hrvati...
ZA KAKAV DOM STE SPREMNI?...ZA POVRATAK U 16 VIJEK SPREMNI!!!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 01/12/2013 23:55:47
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 01/12/2013 : 23:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Kako se to u Crnoj Gori nekad rješavalo: od 01:10 do 02:38.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 01/12/2013 : 23:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/12/2013 : 23:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by teller

sramota....crkva i HDZ vas pretvaraju u zombije...baš ste obradovali majku Europu,braco Hrvati.



ajde nemoj se glupirat
pa zar i vi niste odabrali isti kurac u istom pakovanju u istom postotku
možda i idemo prema fašizmu
ali niste ni vi (puno) bolji i civiliziraniji

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/12/2013 : 23:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by bosancicigor

A cuj, i to je nekakav napredak, od toljage po glavi do sto eura u ruku i nosi doma...





ima i tu istine



Ma ne zanosi se elmude,cuo sam da si toliko ružan da ti ni svežanj od 48 milioncica cuna za referenduma u ruci ne bi obezbijedio nevjestu



iss,da iman toliko love posla bi sve ovo u pm i prvin avionom pa pa.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18741 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/12/2013 : 00:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by teller

sramota....crkva i HDZ vas pretvaraju u zombije...baš ste obradovali majku Europu,braco Hrvati.



ajde nemoj se glupirat
pa zar i vi niste odabrali isti kurac u istom pakovanju u istom postotku
možda i idemo prema fašizmu
ali niste ni vi (puno) bolji i civiliziraniji


ako te to tješi...
fašizam i nacizam se bruka za sav normalan svijet...samo kod vas prolazi crni Tomson,Šimunic,Božanic,krivousti,govna sa U na kapama pa da jim ližete dupeta...volim Hrvatsku ko Sloveniju ali niste vi za Europu..16 vijek možda...tako prokleto ponosni da su svi za vas niža rasa...možda sad i razumem Srbe malo bolje...tamo 90-tih...vratili ustaška obiležja, izbrisali jih iz ustava...zacin uspomena na Jasenovac i rat je bio neizbježan...
Kako ste zabrisali Srbe tako sada jednu skupinu vaših državljana....šta je to nego fašizam i nacizam...nisu još plinske komore na redu ali ide se tim putem...razbijate vec drugace mislece.
Nek me i izbace zauvijek moderatori ali previše volim Hrvatsku da bi to precutao...majka mi je pola Hrvatice a i pola rodbine....a danas me stid da i promil hrvatske krvi kruži po meni....
CRKVA i HDZ vas guraju dalje od normalnih naroda....guraju vas u 16 stoljece i doba vampira,veštica,lomaca...sad istospolno usmjerenu,sutra ateisti,juce Srbi....preksutra Istrani...svi cete dodi na red,...bez guranja molim.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 02/12/2013 00:10:53
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/12/2013 : 00:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by teller

tamo 90-tih...vratili ustaška obiležja

Oprosti, koja to?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 02/12/2013 : 00:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by teller

tamo 90-tih...vratili ustaška obiležja

Oprosti, koja to?



Cune hehehehe...

Wtf?
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/12/2013 : 00:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by teller

tamo 90-tih...vratili ustaška obiležja

Oprosti, koja to?



Cune hehehehe...

Da, zbilja.
Nego, telleru - objasni mi.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18741 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/12/2013 : 00:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by teller

tamo 90-tih...vratili ustaška obiležja

Oprosti, koja to?


kune,šahovnice,ustaše iz zatvora(krivousti i comp)....za pocetak..
nemojte mi trla baba lan da su to starohrvatska objeležja..ako i jesu trebalo je neko prolazno razdoblje a ne odmah Srbima sol Jasenovca na ranu i marš iz ustava,...i u blato crvenu zvijezdu koja vas oslobodila Hitlera i njegovih(i hrvatskih)dupelizaca...
Mlado,Globo bilo ko....izbacite me pa da ne nastavim.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 02/12/2013 00:22:28
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/12/2013 : 00:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
i cune i naziv hrvatski državni sabor su kao direkto preuzete stvari iz ndh došle kasnije
i kao takve nisu mogle biti uzrokom rata
zamijenjeni jugo dinari koji su se u kamionima prevozili u bosnu i srbiju i tamo otkupljivale dojcemark
e to vec može biti dobar razlog za rat

ali pustimo to
valjda necemo opet zaratit
možda samo unutar medunarodno priznatih granica

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/12/2013 : 00:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Da, kune i šahovnice su zbilja... zastrašujuce
Šteta što je šahovnica ipak malo starija od NDH. Jebiga, znan i ja da sve što taknu fašisti se pretvori u govno, ali brale - pritira ga ode.
Amnestija je drugi par postola.

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000